Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 10:34:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Knjiga žalbe  (Posjeta: 5724 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #15 na: Veljača 19, 2013, 07:16:26 »

Igore, nisam ti pasao ja, sad smo nabavili zgodnu mladu curu samo zbog tebe i opet ti ne odgovara?  Grin
Ne znam konkretno što želiš ili želite. Svaka privatna poruka ili problem koji pošaljete meni na bilo koji način se proslijedi u ured ako ja ne mogu riješiti. Ali odgovor je nažalost takav kakav je. Ja na odgovor ili provjeru ureda ne mogu utjecati, niti nemam namjere.
Svjestan sam da neke stvari ne ispadnu kako treba... ali ja ću to reći u uredu, ne na forumu se žaliti.
Ako još specifično navedete nešto, možda ću napisati svoje mišljenje ili odgovoriti... ali trenutno nemam na što. Jer je ponekad bolje ne napisati ništa. Smiley Nego dati municije.  Cool
sve to sto kazes je u redu . ali stavi ruku na srce i reci sto se promijenilo? bugo-va je nabrojano jako puno ,a oni se samo ispricavaju. mi se nemamo kome zaliti ( jer nas nitko ne  Lips Sealed  2% )pa se barem na forumu zalimo . s obzirom da je u igri OGROMAN novac , moje je misljenje  da se ne ponasaju ODGOVORNO prema NASEM novcu. Znam uvijek postoji ona: Ne kupuj proizvod sa kojim nisi zadovoljan. Ali ,to nije odgovor neke "ozbiljne" tvrtke. ili mozda za njih je taj odgovor sasvim u redu?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #16 na: Veljača 19, 2013, 07:16:35 »

 Lips Sealed o me pas ako necu sve odmore popaliti i maknuti se sa ove usrane igre
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #17 na: Veljača 19, 2013, 07:24:02 »

ajde bogati sms mi ne radi 3 mjeseca kome da se zalim upravi vodovoda kako kaze babagiga kao prvo unistili ste mi acc u megi na pocetku jer sam pogubio bonuse sve radi vas kao drugo ja placam ovu igru i igram mega blitz5 potrosio sam eurai eura da bi sinoc resetirali taj svijet greskom tu ste nas zeznuli sve sa time opet nikom nista ,zaboravit ce se, svaki dan mega steka u 23 sata nikom nista za te novce koje ulazem ima da sama igra Grin moram moliti ljude po savezu da mi sms kupe prije skrinje da bi dobio bonus i to tako 3 mjeseca stalno se vrtite u krug predlazete mi paysafecard a ja tako kupujem vec 3 mjeseca i trosim pare za nista
Nažalost, tvoj broj mobitela je misterij na kanzaloo, 88088 i VIP. Pošto oni ne mogu odgovoriti na moja pitanja, onda nažalost niti ja ne mogu pomoći što se tiče toga.
Što se tiče štekanja?? Svaki dan u 23:00 - po serveru ili hrvatsko vrijeme? R5 blitz ili r140 megablitz? to mogu jedino ja provjeriti iz hrvatske - recimo to mi je prvi glas za taj problem. Pa ću provjeriti.
Koliko sma čuo prošli tjedan, u nabavci su novi serveri koji će imati daleko veće vršno opterećenje. To bi trebalo riješiti veliku većinu zagušenja.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #18 na: Veljača 19, 2013, 07:29:18 »

Nažalost, tvoj broj mobitela je misterij na kanzaloo, 88088 i VIP. Pošto oni ne mogu odgovoriti na moja pitanja, onda nažalost niti ja ne mogu pomoći što se tiče toga.
Što se tiče štekanja?? Svaki dan u 23:00 - po serveru ili hrvatsko vrijeme? R5 blitz ili r140 megablitz? to mogu jedino ja provjeriti iz hrvatske - recimo to mi je prvi glas za taj problem. Pa ću provjeriti.
Koliko sma čuo prošli tjedan, u nabavci su novi serveri koji će imati daleko veće vršno opterećenje. To bi trebalo riješiti veliku većinu zagušenja.
da misterij je Grin pa kad je misterija onda cu sve svjetove na odmor dati pa si kupujte samio dijamante
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #19 na: Veljača 19, 2013, 07:31:27 »

tvoj broj je misterija?  Shocked
znam tko moze pomoc !!!!!
Marti Misterija     Angry Angry
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Veljača 19, 2013, 07:39:55 »

Smiley o me pas ako necu sve odmore popaliti i maknuti se sa ove usrane igre
Lips Sealed i ga igore, ne rece li ti prije 3 mjeseca da vise neces kupovati dijamante, vac da ces ici na skijanje. ako si i bio na skijanju, skija nisi vidio jer po cijele dane visis ovdije  ;D mozda bi bilo bilje da si bio dosljedan pa otisao skijat, a ne ovdiej potrosio lovu za virtualnu vojsku.
a rijesenje je jednostavno: treba zavrnuti pipu, pa kad vise ne bude teklo, pa ni kapalo, onda ce se organizator pitati sto dalje, a dokle god ga ti podmazujes, govoris mu da ti je dobro i oni nemaju potrebu nista mijenjati
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #21 na: Veljača 19, 2013, 07:40:44 »

a sto sam otvarao skrinje od 49 dija u megi i popusio bonuse to je moja greska kad sam budala zato ih vise ne otvaram jer necu nekome djepove puniti a ne mogu koristiti usluge koje ja zelim tako isto u blitzu 5 vise ne trosim dijamante niti cu trosiit samo da zavrsi mega ova koju igram pa cu se maknuti i budes i ti sretan jer te nece imati tko napadati vise po forumu
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #22 na: Veljača 19, 2013, 07:46:20 »

Smiley i ga igore, ne rece li ti prije 3 mjeseca da vise neces kupovati dijamante, vac da ces ici na skijanje. ako si i bio na skijanju, skija nisi vidio jer po cijele dane visis ovdije  ;D mozda bi bilo bilje da si bio dosljedan pa otisao skijat, a ne ovdiej potrosio lovu za virtualnu vojsku.
a rijesenje je jednostavno: treba zavrnuti pipu, pa kad vise ne bude teklo, pa ni kapalo, onda ce se organizator pitati sto dalje, a dokle god ga ti podmazujes, govoris mu da ti je dobro i oni nemaju potrebu nista mijenjati
ma zavrnem ja pipu od veceras ako treba nije u tome stvar neka se pocnu prema nama odnositi kao prema kupcima jer od nas zive a ne kad nesto trazis ne mozes nikog uloviit nigdje to mene  j.e.b.e
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 19, 2013, 07:48:15 »

DOOM treba pomoć !  ;D
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #24 na: Veljača 19, 2013, 07:52:50 »

previse ova igra kosta jos da moram sa vama gubiti zivce
Evidentirano
ratimir2012
Private
*

Karma: +4/-11
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #25 na: Veljača 19, 2013, 08:32:17 »

Dokle god se kupuju dijamanti šakom i kapom uvoditi će se i nove promjene u igru...

Kao naprimjer škrinja od 100 dijamanata !   Grin
 
Što bi bilo u njoj ?
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #26 na: Veljača 19, 2013, 08:36:40 »

Dokle god se kupuju dijamanti šakom i kapom uvoditi će se i nove promjene u igru...

Kao naprimjer škrinja od 100 dijamanata !   Grin
 
Što bi bilo u njoj ?

kupis dije , otvoris , i...
i dobijes smiley.a  Grin:D:D
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #27 na: Veljača 19, 2013, 08:39:38 »

mandjo dodes na playtoy i imas igru covijece ne ljuti se,tamo ces me nac(nema dija,nema off-a,nema cuvanja vojske,samo bacas kocku i gustas)  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #28 na: Veljača 19, 2013, 08:49:48 »

mandjo dodes na playtoy i imas igru covijece ne ljuti se,tamo ces me nac(nema dija,nema off-a,nema cuvanja vojske,samo bacas kocku i gustas)  Grin Grin Grin Grin
a igre :d majko moja Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #29 na: Veljača 19, 2013, 08:51:25 »

kupis dije , otvoris , i...
i dobijes smiley.a  Grin:D:D
ma ajde daju prazne skrinje od 99 dija di to ima prokleti bugari skrti prazna skrinja koja kosta 40kn dva sms
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!