Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 06:36:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Knjiga žalbe  (Posjeta: 5730 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« na: Veljača 19, 2013, 05:46:22 »

evo jedna tema da se zalimo na rad nasih precjenjenih i vrlo radisnih ljudi u IO TEAMU ,tu mozemo ukazati na probleme  ;D,vjerovatno svi imate neku primjedbu pa vas molim da ih tu iznesete, ;D hvala
ukazite svi na ponasanje nasih CM i na rad IO teama
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2013, 05:51:06 od igorzg » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 19, 2013, 05:48:34 »

moj sms i dalje ne radi nitko da pomakne malim prstom predlazu mi skrinje kao ja ne kupujem skrinje sramota vasa sto radite tjerate me da odustanem  *black_eye*
3 mjeseca me vuku za nos u vezi toga
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2013, 05:53:25 od igorzg » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 19, 2013, 05:58:15 »

recimo sinocnji problemi u blitzu 5 cisti nemar pazi daju ljudima po 10 dijamanata a savezne riznice zavrsile u minusu mislim da ovako skupa igra nebi smjela imati takve greske previse naplacuju a malo daju  Huh?
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 19, 2013, 05:58:27 »

ja mislio da si ti prijatelj sa njima  Grin Grin Grin i da radis za ured  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #4 na: Veljača 19, 2013, 05:59:14 »

rusim ured Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 19, 2013, 06:02:42 »

treba sindikat napraviti od igraca koji igraju io potpise sakupiti i zamjeniti ove nase CM koji nam kroje sudbinu tu i te potpise poslati u ured na kucnu adresu ako ste za ja cu prikupiti te potpise pa da se pocne konacno raditi za nas igrace koji placamo ovu igru
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2013, 06:08:39 od igorzg » Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 19, 2013, 06:07:54 »

mozemo se zaliti upravi vodovoda u mrdoši donjoj . oni bi prije reagirali Grin:D:D:D
boli njih ona stvar za nas i probleme dok broje eurice Grin:D:D
vidis da se ni admini ne javljaju vise Grin:D:D:D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #7 na: Veljača 19, 2013, 06:09:06 »

treba sindikat napraviti od igraca koji igraju io potpise sakupiti i zamjeniti ove nase CM koji nam kroje sudbinu tu i te potpise poslati u ured na kucnu adresu ako ste za ja cu prikupiti te potpise pa da se pocne konacno raditi za nas igrace koji placamo ovu igru
evo baba sa potpisima se moze sve
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #8 na: Veljača 19, 2013, 06:12:49 »

to su sve neradnici broje pare a nista ne rade ah rade imamo problema sa zvukovima Grin ja mislim da te zvukove nitko ne koristi ali oni popravljaju
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Veljača 19, 2013, 06:24:28 »

tiger ptice mi ne cvkucu popravi mi to Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 19, 2013, 06:26:10 »

ma ko je tebe i kiku svadio to meni nije jasno  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 19, 2013, 06:39:27 »

ja ti odmah saljem svoj potpis!!!  Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #12 na: Veljača 19, 2013, 06:46:11 »

ma ko je tebe i kiku svadio to meni nije jasno  Grin Grin Grin
i nju i sve treba maknuti neka rade za nas ili neka ne rade nikako mi trosimo novce i neka rjesavaju nase probleme a ne probleme sa cvrkutom ptica Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 19, 2013, 06:53:45 »

Igore, nisam ti pasao ja, sad smo nabavili zgodnu mladu curu samo zbog tebe i opet ti ne odgovara?  Grin
Ne znam konkretno što želiš ili želite. Svaka privatna poruka ili problem koji pošaljete meni na bilo koji način se proslijedi u ured ako ja ne mogu riješiti. Ali odgovor je nažalost takav kakav je. Ja na odgovor ili provjeru ureda ne mogu utjecati, niti nemam namjere.
Svjestan sam da neke stvari ne ispadnu kako treba... ali ja ću to reći u uredu, ne na forumu se žaliti.
Ako još specifično navedete nešto, možda ću napisati svoje mišljenje ili odgovoriti... ali trenutno nemam na što. Jer je ponekad bolje ne napisati ništa. Smiley Nego dati municije.  Cool
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Veljača 19, 2013, 07:12:42 »

Igore, nisam ti pasao ja, sad smo nabavili zgodnu mladu curu samo zbog tebe i opet ti ne odgovara?  Grin
Ne znam konkretno što želiš ili želite. Svaka privatna poruka ili problem koji pošaljete meni na bilo koji način se proslijedi u ured ako ja ne mogu riješiti. Ali odgovor je nažalost takav kakav je. Ja na odgovor ili provjeru ureda ne mogu utjecati, niti nemam namjere.
Svjestan sam da neke stvari ne ispadnu kako treba... ali ja ću to reći u uredu, ne na forumu se žaliti.
Ako još specifično navedete nešto, možda ću napisati svoje mišljenje ili odgovoriti... ali trenutno nemam na što. Jer je ponekad bolje ne napisati ništa. Smiley Nego dati municije.  Cool
ajde bogati sms mi ne radi 3 mjeseca kome da se zalim upravi vodovoda kako kaze babagiga kao prvo unistili ste mi acc u megi na pocetku jer sam pogubio bonuse sve radi vas kao drugo ja placam ovu igru i igram mega blitz5 potrosio sam eurai eura da bi sinoc resetirali taj svijet greskom tu ste nas zeznuli sve sa time opet nikom nista ,zaboravit ce se, svaki dan mega steka u 23 sata nikom nista za te novce koje ulazem ima da sama igra Grin moram moliti ljude po savezu da mi sms kupe prije skrinje da bi dobio bonus i to tako 3 mjeseca stalno se vrtite u krug predlazete mi paysafecard a ja tako kupujem vec 3 mjeseca i trosim pare za nista
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!