Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 09:58:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: promjene u igri  (Posjeta: 792 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« na: Veljača 14, 2013, 09:17:56 »

Promjene u igri
[14.02.2013 14:43:50]
Sljedeće promjene će biti uvedene 28. veljača 2013:

1. Napad na utvrdu od strane napadačevih strijelaca dijelit će se sa 5;

2. Obnova vojske nakon bitke:

- u bici na polje branitelj će uvijek obnavljati svoju vojsku kao pobjednik, čak ako izgubi bitku;

- u pljačkanju branitelj će obnavljati svoju vojsku na polju kao pobjednik, čak ako dobije bitku na utvrdu.

3. Ukidanje obaveznog 6 h offline prekida.
KAKVE SU SADA TO GLUPOSTI. BAŠ ME ZANIMAJU TE BITKE NAŠTO ČE IZGLEDATI. SADA RECIMO U RATU ZVEKNEM NEKOG A ON DOBIJE VIŠE VOJNIH BODOVA OD MENE JER IMA DOBRU VOJNU MEDICINU. PA UBIJAJU OVU IGRU SKROZ!
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 14, 2013, 09:56:27 »

Jeste li vi normalni gospodo bugari?!?!?!?
Ova igrica nema vise veze sa mozgom...
CUJ TO ?!?!?!? KAD IZGUBI OBNAVLJA VOJSKU KAO POBJEDNIK?Huh?? PA JEL IZGUBIO DA BI ISPALO DA JE POBJEDNIK?!?!?

Najbolje je da vi gospoda stavite da se vojska uopce ne gubi i da ukinete vojne bodove i izbrisete opciju napad i opciju rat, jer ste postali besmisleni, sramota SRAMOTA za sta dajemo pare, da bi vi postavili najveca  Smiley  koja postoje u virtualnom svijetu. FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ!!!!!

Jos ukinete obavezni off pa cemo  Smiley   uhvatit vojsku ikome.... BRAVO BRAVO BRAVO, odlicni ste, O D L I C N I!!!!!

Ali i pametni ste dosta, sad vise ratnici nece se moci razvijati, a dije ce postati sve vise koristene jer ce to bit jedini nacin da dodjes do 10m bodova a ne pomocu ratnog plijena jer ste ga upravo sveli na minimum, samo u mom savezu koji broji 27 clanova ce odustati 20... svaka vam  Lips Sealed ena cast
« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2013, 10:01:43 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 14, 2013, 11:16:13 »

Mozemo se mi buniti danima i mjesecima promena je uvedena jer to njima odgovara i tako ce ostat... par dana ce se dic malo prasine po forumu admini i cm-ovi ce cutat i sve ce se zaboravit kroz par dana.... odustat ce mnogo igraca novi ce doci i sve se vrti u krug... sve ide u pozitivnom smeru na racun Bugara koji uzimaju ogromne kolicine novca a to da li smo mi igraci zadovoljni sa tim ili ne, ma tko to nas pita... ne znam cemu FORUM ove glupe igrice kada nicemu ne sluzi... da li uopce netko od bitnih ljudi cita ovo da li pokusava da uradi nesto povodom toga? NEEEEE forum sluzi ocito samo da se prijavi neki BUG kako bi se sprecilo varanje BUGARA a ne da bi se videle primedbe ili pohvale (kojih nema) igraca koji igraju ovo... Mislim da ste unistili jednu jako lijepu igru koja vise nije igra vec ne znam ni kako da je okarakterisem  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 15, 2013, 12:56:56 »

U potpunosti si u pravu nažalost izgleda da i ja napuštam igru
Mozemo se mi buniti danima i mjesecima promena je uvedena jer to njima odgovara i tako ce ostat... par dana ce se dic malo prasine po forumu admini i cm-ovi ce cutat i sve ce se zaboravit kroz par dana.... odustat ce mnogo igraca novi ce doci i sve se vrti u krug... sve ide u pozitivnom smeru na racun Bugara koji uzimaju ogromne kolicine novca a to da li smo mi igraci zadovoljni sa tim ili ne, ma tko to nas pita... ne znam cemu FORUM ove glupe igrice kada nicemu ne sluzi... da li uopce netko od bitnih ljudi cita ovo da li pokusava da uradi nesto povodom toga? NEEEEE forum sluzi ocito samo da se prijavi neki BUG kako bi se sprecilo varanje BUGARA a ne da bi se videle primedbe ili pohvale (kojih nema) igraca koji igraju ovo... Mislim da ste unistili jednu jako lijepu igru koja vise nije igra vec ne znam ni kako da je okarakterisem  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 15, 2013, 07:27:36 »

imaju li admini šta reči na ovo sve?
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 15, 2013, 04:35:53 »

ajd još 15 dana i idemo dalje pa ljudi ima igri ko u priči. Pa nije ova igra sve, ako ko skuži ok strategiju za igrat neka javi, Ima navodno  jedna tera militaris koja navodno pobjednicima daje nagrade u obliku tableta mobitela i slično.
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 17, 2013, 12:20:36 »

Kao sto sam i rekao... sve sute i prave se ludi.... ka da se nista nije desilo... mozemo se mi bunit do sjutra oni ce nas kulirati dok se ne smorimo i zaboravimo i ove promjene kao i sve predhodne... pihhh  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!