Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:39:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ima li ovo ikakvog smisla??????  (Posjeta: 1309 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« na: Veljača 14, 2013, 04:27:49 »

Sljedeće promjene će biti uvedene 28. veljača 2013:

1. Napad na utvrdu od strane napadačevih strijelaca dijelit će se sa 5;

2. Obnova vojske nakon bitke:

- u bici na polje branitelj će uvijek obnavljati svoju vojsku kao pobjednik, čak ako izgubi bitku;

- u pljačkanju branitelj će obnavljati svoju vojsku na polju kao pobjednik, čak ako dobije bitku na utvrdu.

3. Ukidanje obaveznog 6 h offline prekida.


1. Bolje i da ne povedes strijele po ovome  Shocked Shocked Shocked

2. Znaci vise nije bitno da li ces pobediti ili izgubiti obnova vojske mu dodje na isto  Huh? Huh? Huh?

3. Znaci nema spavanja vise 24h na IO dok ne crknemo???


 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 14, 2013, 04:40:13 »

treba ovo od Lips Sealed at pod hitno,nema smisla više Grin Grin Grin
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Veljača 14, 2013, 04:41:30 »

sve to ok, još samo fali da uvedu da svaka provincija ima zlato zasebno za sebe a ne da je samo u prijestolnici Smiley
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 14, 2013, 04:50:12 »

Nemoj im davati sulude ideje. Iako neka ukinu obavezni off, ja ionako volim odspavati ponekad pa ionako saljem vojsku na duže, ne spadam u onu kategoriju luđaka koji su tu 18 sati
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 14, 2013, 04:51:10 »

jos bi bilo dobro da stave ako ne uzmes dijamantica za 200-300 eura da ne mozes igrat eru,,,,,,,
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 14, 2013, 04:52:54 »

Ovo je strasno.... umesto da uvedu npr promjenu da za 6h off-a ne mozes poslat napad na tog igraca jer je u prirodi covjeka da mora odspavat makar 6h pod uslovom da mu je IO ZIVOT oni idu u krajnjost da nema ni tih 6h off-a  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
hiperi0n
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 14



Profil Email
« Odgovor #6 na: Veljača 14, 2013, 05:01:24 »

a oke ye 6h offa to mi se svidja igras dual sa nekim i niko ti ne nemoze vojsku uloviti . . .ali opet koja korist od toga ako ti i ulovi vojsku kad ti se obnovi vojska kao da si pobijedio  *crazy* ne znam koja je poenta vise tu. . . a i ne znam ima li smisla ratovati vise . . . koliko god stete naneses protivniku od ratnog ces moci samo da obnovis svoje gubitke nikakvog napretka. . . vrijeme je definitivno da se trazi neka druga browser igra  Cool
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 14, 2013, 05:03:33 »

 *xxx*
Evidentirano

Vrapche
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 14, 2013, 05:05:29 »

a oke ye 6h offa to mi se svidja igras dual sa nekim i niko ti ne nemoze vojsku uloviti . . .ali opet koja korist od toga ako ti i ulovi vojsku kad ti se obnovi vojska kao da si pobijedio  *crazy* ne znam koja je poenta vise tu. . . a i ne znam ima li smisla ratovati vise . . . koliko god stete naneses protivniku od ratnog ces moci samo da obnovis svoje gubitke nikakvog napretka. . . vrijeme je definitivno da se trazi neka druga browser igra  Cool

Upravo to... vise nije bitno da li pobjedis ili izgubis... obnova vojske je ista znaci ispada da imate jednake gubitke tako da cemu napadi onda  Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
hiperi0n
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 14



Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 14, 2013, 05:14:06 »

a sta je za medalje Grin ccc  Cheesy je li i napadac i branioc u slucaju da je to najjaca bitka dana dobivaju po medalju heehhe jer su oba "pobjednici" ovo je fkt za  Cry Cry
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 14, 2013, 05:27:47 »

Da mi je znat koji je genije ovo smislia,triba poslat jedno 30 napada da bi nekom vojsku uništia a onda imaš jednaku štetu Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 14, 2013, 05:44:11 »

Pod 2 -
u pljačkanju branitelj će obnavljati svoju vojsku na polju kao pobjednik, ako dobije bitku na utvrdu. - čak je bio viška, što je logično - ako branitelj pobijedi u bitci na utvrdu da mu se vojska na polju obnovi kao pobjedniku.
E za ostale stvari pišem nešto u ured, pogotovo 6h offa, jer se ne slažem s tim iz mnoštva razloga.
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #12 na: Veljača 14, 2013, 05:44:21 »

da,,,ispada da je bolje sjedit doma cekajuci da te netko napadne i postavit se ,,,pa i da izgubis obnovi se vojska odma,,,
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 14, 2013, 06:01:49 »

trebalo bi uvesti kao i u Ligi prvaka , svaka 24h obaveznih 6h off ali za koji ne možeš biti napadnut , uz to da je i u poretku i na mapi vidljivo da je igrač na obaveznom 6h offu i da se ne može napasti  ;D
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 14, 2013, 08:08:47 »

logično je što bi tigar reko jer izgubiš na polju pobjediš na utvrdi u konačnici si pobjednik, za off me nije briga jer ja cu offat koliko mi se bude spavalo, Ali malo veće karte bi dobrodošle u cro/srb jer nema smisla da nemožeš poslat vojsku u pm. Ovo počinje bit igra za ljude koji nemaju ni paseta ni kučeta a dovoljno su nepametni da troše hrpu love. Omogućite nama rekreativcima makar mogućnost da šaljemo vojsku dalekooooo.
                                                                 HVALA
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!