Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 03:40:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: mega blitz  (Posjeta: 19273 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #120 na: Travanj 05, 2013, 07:33:36 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin e jesi legenda Grin Grin
sta ces kad su sve znalci tamo  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #121 na: Travanj 05, 2013, 07:41:08 »

kad mi horus ovakvi pisu po profilu iz tog saveza tramontana http://prntscr.com/zbl4v  misle na sveti dres da ga micem Grin to su vjerovatno ovakvi ma sa takvima nebi prenocio ni jednu noc u savezu http://www.youtube.com/watch?v=87HspDKVKEg Angry
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #122 na: Travanj 05, 2013, 09:07:27 »

 Grin Grin Grin sda mi ža sta nisam i ja igra moga sam se svadat kolko ocu  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #123 na: Travanj 05, 2013, 09:15:07 »

Grin Grin Grin sda mi ža sta nisam i ja igra moga sam se svadat kolko ocu  Grin Grin Grin
Grin Grin :Dmeni je falilo znas sad mi je dobro evo prepucavam se  Cheesy
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #124 na: Travanj 05, 2013, 11:43:30 »

zlatu se ne gleda u zube  Wink Wink zlato uvjek sija istim sjajem  Grin,ti hoces reci ako diamantesi osvoje zlato po ekonomskim bodovima da su nezasluzeno uzeli zlato  Tongue Tongue Tongue svasta ovdje cujem ali od tebe kad to cujem doktore iznenadim se  Grin Grin Grin Grin,dok je dija bit ce i diamantesa Grin a bogami i ove igre Grin Grin
tako je ne gleda se u zube , ali prodanim dusama se uvijek gleda sto su napravili . a i pamti se to.  ako se dobro sjecam prvi si pljuvao po ekipi sa svjetskog jer su se kao "prodali bugarima" zatim si se prvi pomirio sa njima i presao k njima. sada si presao kod bugara i opet pljujes po tim ljudima sa prvenstva. prodao si se za jeftine pare tim istim bugarima i uvrijedio si taj sveti dres koji tako "volis"  ali to samo pokazuje tko si i sto si . i dj se jednom vise dogovori sam sa sobom sto hoces . smijesan si  *crazy*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #125 na: Travanj 05, 2013, 11:55:57 »

tako je ne gleda se u zube , ali prodanim dusama se uvijek gleda sto su napravili . a i pamti se to.  ako se dobro sjecam prvi si pljuvao po ekipi sa svjetskog jer su se kao "prodali bugarima" zatim si se prvi pomirio sa njima i presao k njima. sada si presao kod bugara i opet pljujes po tim ljudima sa prvenstva. prodao si se za jeftine pare tim istim bugarima i uvrijedio si taj sveti dres koji tako "volis"  ali to samo pokazuje tko si i sto si . i dj se jednom vise dogovori sam sa sobom sto hoces . smijesan si  *crazy*
merhaba baba!! nemoj tako o igoru, u tarmontini su samo 2 covjeka s prvenstva, a vidi koliko je vas vazelinaca. i zasto je uvrijedio dres koji nosi  Huh? , to si mu mogao napisati da je ostao u tramontini, jer da je ostao onda bi ga uvrijedio.
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #126 na: Travanj 06, 2013, 12:16:50 »

merhaba baba!! nemoj tako o igoru, u tarmontini su samo 2 covjeka s prvenstva, a vidi koliko je vas vazelinaca. i zasto je uvrijedio dres koji nosi  Huh? , to si mu mogao napisati da je ostao u tramontini, jer da je ostao onda bi ga uvrijedio.
mislio sam da si pametniji , ali prevario sam se Smiley imas pravo ne treba trositi vrijeme ni na njega ni na tebe . sretno vam bilo obojci .
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #127 na: Travanj 06, 2013, 12:19:34 »

mislio sam da si pametniji , ali prevario sam se Smiley imas pravo ne treba trositi vrijeme ni na njega ni na tebe . sretno vam bilo obojci .
hvala, i tebi puno srece u igri Smiley
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #128 na: Travanj 06, 2013, 12:46:06 »

nemos vjerovat da je konj stao na mandjinu stranu...nice nova ljubav  *heart* *heart*
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #129 na: Travanj 06, 2013, 09:20:07 »

Ma konju malo polaskas i on ti dupe polize ako treba.... napisi koji post o njemu u pozitivnom smislu taj ce ti i guze dati  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #130 na: Travanj 06, 2013, 10:00:26 »

tako je ne gleda se u zube , ali prodanim dusama se uvijek gleda sto su napravili . a i pamti se to.  ako se dobro sjecam prvi si pljuvao po ekipi sa svjetskog jer su se kao "prodali bugarima" zatim si se prvi pomirio sa njima i presao k njima. sada si presao kod bugara i opet pljujes po tim ljudima sa prvenstva. prodao si se za jeftine pare tim istim bugarima i uvrijedio si taj sveti dres koji tako "volis"  ali to samo pokazuje tko si i sto si . i dj se jednom vise dogovori sam sa sobom sto hoces . smijesan si  *crazy*
pa ja igram sa bugarima od kad je skoro imperije o cemu ti pricas i igrat cu i dalje  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #131 na: Travanj 06, 2013, 10:07:04 »

tako je ne gleda se u zube , ali prodanim dusama se uvijek gleda sto su napravili . a i pamti se to.  ako se dobro sjecam prvi si pljuvao po ekipi sa svjetskog jer su se kao "prodali bugarima" zatim si se prvi pomirio sa njima i presao k njima. sada si presao kod bugara i opet pljujes po tim ljudima sa prvenstva. prodao si se za jeftine pare tim istim bugarima i uvrijedio si taj sveti dres koji tako "volis"  ali to samo pokazuje tko si i sto si . i dj se jednom vise dogovori sam sa sobom sto hoces . smijesan si  *crazy*
i uostalom po kome ja pljujem sa prvenstva daj jedan moj post di sam ja svjetsko spomenuo mamlaze ako te tako i mogu nazvati  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #132 na: Travanj 06, 2013, 10:24:59 »

a sto jedino od tamo ne pricam sa tobom i poljakom to je moja stvar  :-*mislim od hrvata ne na one obilice i brdjane sa njima nikad necu ni pricati  Grin Grin Grin ali ni sa vama dvojicom bogami  Wink to je moja stvar ,da te mogu staviti na forumu na ignor stavio bi te i tu ali ne mogu zato vise necu komentirati na tvoje postove tu pa se smatraj tako da si na ignoru od mene i tu  Kiss
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #133 na: Travanj 06, 2013, 10:25:45 »

ignore  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #134 na: Travanj 06, 2013, 10:30:50 »

zlatu se ne gleda u zube  Wink Wink zlato uvjek sija istim sjajem  Grin,ti hoces reci ako diamantesi osvoje zlato po ekonomskim bodovima da su nezasluzeno uzeli zlato  Tongue Tongue Tongue svasta ovdje cujem ali od tebe kad to cujem doktore iznenadim se  Grin Grin Grin Grin,dok je dija bit ce i diamantesa Grin a bogami i ove igre Grin Grin
   Nemoze covjek vjerovat da nekon nakon 5 godina igranje nema pojma o imperiji. Ipak neko kao ti iz stare garde bi trebo znat da se medalja ne dobiva po eko poretku....
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!