Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:04:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: objašnjenje  (Posjeta: 1333 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ancient
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Veljača 06, 2013, 03:39:12 »

 Bog

meni ovo nije više jasno,jednog dneva moj kolega koji je igrau u savezu samnom napao je jednog igrača koji je imao malo vojscu,cca 1000 trupa,kolega ga napao sa 1400 mečevalci,1000 konjenice,1500 lokostreljci i 4 ovnima za probijanje,i nije mu mogao srušit utrdbo stopnje 4.

a danes sem bio ja napaden od jednog igrača koji me napao i uništio moju vojsco i mi napao utrdbo stopnjo 5 sa 1400 mečevalca i 1 ovnom i mi je srušio utrdbo,a sada mene zanima kako je to moguče ?  to nije logično u nobenoj logiki.

pa še to ova igra je napravljena tako da sao iscrpa lovu od igrača zato što igrači sa diamantom imajo previše prednosti,i posle igrači koji igrajo brez diamanta,ne mogu igrati normalno ovo trebate urjediti zato što je nemoguče igrati bez diamanta

a ja neču da platim 26€ za diamante da čete vi glavni tamo služiti na nepravedani igri
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2013, 03:51:25 od ancient » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 06, 2013, 03:53:57 »

Pošaljite u privantoj poruci svijet, korisničko ime i otprilike vrijeme bitke, pa ću provjeriti bitku. 
A puno toga ovisi što je bilo u utvrdama - nije isto ako je prazna ili su strijelci unutra, da li je u ravnicam aili planinama, nivo utvrđivanja, koliko je prvom igraču trebalo da ubije protivničku vojsku. Koristite simulator bitaka u utvrdi - on će vam prikazati kako će bitka otprilike teći - što unesete točnije podatke, to su rezultati točniji.
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 06, 2013, 04:46:07 »

Bog

meni ovo nije više jasno,jednog dneva moj kolega koji je igrau u savezu samnom napao je jednog igrača koji je imao malo vojscu,cca 1000 trupa,kolega ga napao sa 1400 mečevalci,1000 konjenice,1500 lokostreljci i 4 ovnima za probijanje,i nije mu mogao srušit utrdbo stopnje 4.

a danes sem bio ja napaden od jednog igrača koji me napao i uništio moju vojsco i mi napao utrdbo stopnjo 5 sa 1400 mečevalca i 1 ovnom i mi je srušio utrdbo,a sada mene zanima kako je to moguče ?  to nije logično u nobenoj logiki.

pa še to ova igra je napravljena tako da sao iscrpa lovu od igrača zato što igrači sa diamantom imajo previše prednosti,i posle igrači koji igrajo brez diamanta,ne mogu igrati normalno ovo trebate urjediti zato što je nemoguče igrati bez diamanta

a ja neču da platim 26€ za diamante da čete vi glavni tamo služiti na nepravedani igri

Sta je tu cudno, savezna istrazivanja, sopstvena istrazivanja, nivo utvrdjenja i milijardu drugih stvari utjece na to, evo moj igrac je neki dan sa 15k konjice u odbrani dobio igraca koji je imao 20+ k konjice, samo radi saveznih i sopstvenih istrazivanja
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 06, 2013, 05:28:47 »

Sta je tu cudno, savezna istrazivanja, sopstvena istrazivanja, nivo utvrdjenja i milijardu drugih stvari utjece na to, evo moj igrac je neki dan sa 15k konjice u odbrani dobio igraca koji je imao 20+ k konjice, samo radi saveznih i sopstvenih istrazivanja

znaci gledo si bitku koju sam dobio neki dan Grin
Evidentirano

ancient
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 07, 2013, 04:35:57 »

i sa neznam kakvim iztraživanjem mislim da nije moguče da onaj uniči utrdbo stopnju 5 sa jednim ovnom..i ako napadeš neodvisnijo provinco sa jednim ovnom na utrdbo stopnjo 4 nemožeš pobjedit ja sam popušio kad sm jo napadio provincijo broj 3 sa 300 mečevalca,1 ovnom

Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 07, 2013, 04:48:12 »

i sa neznam kakvim iztraživanjem mislim da nije moguče da onaj uniči utrdbo stopnju 5 sa jednim ovnom..i ako napadeš neodvisnijo provinco sa jednim ovnom na utrdbo stopnjo 4 nemožeš pobjedit ja sam popušio kad sm jo napadio provincijo broj 3 sa 300 mečevalca,1 ovnom


može na hrvaškom Smiley
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!