Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:33:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hakovanje ili ne?  (Posjeta: 3126 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 25, 2013, 01:37:51 »

Kako si ovo napisao vec sam skuzio da si ti taj "gospodin rus haker"  :hmmm: :hmmm: :hmmm:
nisam bloody, ja sam obični medicinski tehničar iz provincije, kako bi gospodin Hors rekao... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 25, 2013, 01:40:50 »

Kako si ovo napisao vec sam skuzio da si ti taj "gospodin rus haker"  :hmmm: :hmmm: :hmmm:
nije on gospodin rus al te moze skolovat sta se tice imperije mudrijasu Tongue
Evidentirano

buuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 25, 2013, 01:43:13 »

nije on gospodin rus al te moze skolovat sta se tice imperije mudrijasu Tongue

ne klaune, to mogu samo goronja i hors.... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 25, 2013, 01:45:23 »

ne klaune, to mogu samo goronja i hors.... Grin Grin Grin
Grin Grin Grin aj lec ti si u penziji,i bolje ti je
Evidentirano

buuu
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 25, 2013, 02:44:06 »

nitko nije na netu siguran, pa ni hlebena nova Mega, a pogotovo igra zvana imperija...
imao sam prije mjesec, dva situaciju kada se u igri pojavila poruka za igrače u top 20 gdje je lik nudio dijamante i resurse po znatno nižim cijenama...
nisam vjerovao, ali moj dečko iz saveza je uzeo dijamante, 3000 za 15 eura, naplata je bila preko paypala (znači, sigurno)... čovjek je dobio dije odmah na račun i bez problema... Grin
ja sam pričao sa tim gospodinom, član je skidrow-a, rus.. haker... tu noć je zaradio više nego ja u godini dana, s tim da sam ga prijavio CM-u nakon što su moji suigrači rekli da neće više kupovati...

pouka- ne ignorirajte takve poruke, pogotovo ako nude plaćanje preko paypala... to vam je zicer po znatno nižoj cijeni... Wink

Hmm, prva stvar, ko je god haker, zna da se sa verified paypalom moze novac dobiti i odma prebaciti na drugi racun (pranje novca) a verified paypal se moze dobiti na dosta "hakerskih" sajtova koji nude ta  Lips Sealed, tako da nista nije zicer i mogu ti novac ukrasti tak da ti ne mozes uraditi refund, a druga stvar, da je to bilo kako kazes kad si to prijavio CM-u siguran sam da bi oni koji imaju pristup serveru i bazi podataka vidjeli kome su dijamanti dodani te iste banovali, sto nisi rekao, tako da je ovo za mene samo jos jedna babska prica kako se IO moze hakovati. Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 25, 2013, 06:12:53 »

nije on gospodin rus al te moze skolovat sta se tice imperije mudrijasu Tongue

Mozda bi me i mogao skolovati da mi je potrebna "skola Imperije"  Grin  A posto nije, postedi me takvih ispada  *tired*
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 25, 2013, 06:14:19 »

nisam bloody, ja sam obični medicinski tehničar iz provincije, kako bi gospodin Hors rekao... Wink


E ako je veliki Horus to rekao onda ti moram verovati na rec   Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 25, 2013, 02:44:48 »

Hmm, prva stvar, ko je god haker, zna da se sa verified paypalom moze novac dobiti i odma prebaciti na drugi racun (pranje novca) a verified paypal se moze dobiti na dosta "hakerskih" sajtova koji nude ta  Smiley , tako da nista nije zicer i mogu ti novac ukrasti tak da ti ne mozes uraditi refund, a druga stvar, da je to bilo kako kazes kad si to prijavio CM-u siguran sam da bi oni koji imaju pristup serveru i bazi podataka vidjeli kome su dijamanti dodani te iste banovali, sto nisi rekao, tako da je ovo za mene samo jos jedna babska prica kako se IO moze hakovati. Grin

dobro, paypal siguran- ne siguran... ne bitno...

igrač koji je kupio nije baniran niti su mu ti dijamanti oduzeti jer sam to tražio od CM-a za protuuslugu, tiger ti može potvrditi ako se sjeća toga, nije on bio cm kojem sam prijavio al možda zna o čem se radi...
razni programi imaju za pomoć u igri, koje su napravili, ajmo reć, hakeri... neke od njih sam imao priliku dobiti i raditi s njima, npr. program za računanje udaljenosti, tražilica za kolonije i slično...
pa nije ovo američka savezna banka da je čuvaju ko kap vode na dlanu, šta je tebi...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 25, 2013, 07:02:00 »

dobro, paypal siguran- ne siguran... ne bitno...

igrač koji je kupio nije baniran niti su mu ti dijamanti oduzeti jer sam to tražio od CM-a za protuuslugu, tiger ti može potvrditi ako se sjeća toga, nije on bio cm kojem sam prijavio al možda zna o čem se radi...
razni programi imaju za pomoć u igri, koje su napravili, ajmo reć, hakeri... neke od njih sam imao priliku dobiti i raditi s njima, npr. program za računanje udaljenosti, tražilica za kolonije i slično...
pa nije ovo američka savezna banka da je čuvaju ko kap vode na dlanu, šta je tebi...

Da,da razumijem, nego igrica je dosta sigurna, jer sam i sam u tom biznisu, nije sasvim ali se radi na tome da bude mnogo sigurnija, ali naravno, sve web aplikacije pa i IO mogu se hakovati, bitno je biti pametniji od programera koji su je radili i utrositi vremena u to.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 27, 2013, 08:10:57 »

Da,da razumijem, nego igrica je dosta sigurna, jer sam i sam u tom biznisu, nije sasvim ali se radi na tome da bude mnogo sigurnija, ali naravno, sve web aplikacije pa i IO mogu se hakovati, bitno je biti pametniji od programera koji su je radili i utrositi vremena u to.

Pa ako netko ima vremena za bacanje to su upravo "haker" sta oni inace rade nego sjede pored racunara i rade pi*darije  *freak*
Evidentirano
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #25 na: Veljača 07, 2013, 05:11:49 »

auuuuuu pa blodinjo ti sam pises po ovim forumima idi mal igraj kani se pisanja hahahahahah
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #26 na: Veljača 07, 2013, 05:26:46 »

auuuuuu pa blodinjo ti sam pises po ovim forumima idi mal igraj kani se pisanja hahahahahah

Evo ti jedan plusic i da sutis hakLeru  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!