Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:32:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NEPRAVDA U LIGI PRVAKA  (Posjeta: 5632 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 30, 2013, 11:34:18 »

bruda od 23 augusta 2005 pa do augusta 2012 se registrovalo preko 15 miliona korisnika  svaki mjesec u prosjeku 1.7 miliona korisnika.. znaci prosjecno nek u mjesecu takvih nezadovoljnih napusti ajmo reci 1k igraca sta mu to znaci kad se pridruzi novih 1.7 ...  a napustit ovu igru i nikad vise uci nezz kako al ako uspijes javi mi se plss ja sam pokusavao pa poslje mjesec opet ko narkoman samo da smrknem jos malo i zaglavim opet s 6 profila u 6 svijetova Grin

Od tih 1.7M "novih" korisnika je 1.65M MULTY naloga, znaci nema tu novih igraca kako ti mislis, a i da si na kraju svih krajeva u pravu.... vise vredi onih 10 naloga koja piju dijamante pa odu zbog nezadovoljstva nego novih 1.7M koji dodju da naprave naloge da bi ti isti postali "golderi" koje ce farmati  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 30, 2013, 11:46:14 »

Nekada si npr. na cs1 realmu mogao AS poslati na 700-800 udaljenosti a sada nemas tockicu na 300-400 udaljenosti... znaci najdalje napusteno ti je 290-299... pa ti sracunaj koliko igraca nema a kada pogledas ljestvicu ima preko 14k registrovanih naloga na realmu a jedva 500 (pravih) igraca  Huh?
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 31, 2013, 12:41:10 »

igrao sam i ja tamo u cs1 prvu eru mozda me se sjecas jos prvi rat na tom serveru smo mi vama objavili i dobili Grin  e bas taj sam ja Grin i mi smo napustili a ne radi neke nepravilnosti vec samo iz razloga sto se na internacionalnom moze igrati lakse tamo nema naseg odpada mnogo da ti uvaljuje spiune u savez da prati kad je ko online i kad ko skuplja za centru..
Evidentirano

rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 31, 2013, 12:46:42 »

bruda od 23 augusta 2005 pa do augusta 2012 se registrovalo preko 15 miliona korisnika  svaki mjesec u prosjeku 1.7 miliona korisnika.. znaci prosjecno nek u mjesecu takvih nezadovoljnih napusti ajmo reci 1k igraca sta mu to znaci kad se pridruzi novih 1.7 ...  a napustit ovu igru i nikad vise uci nezz kako al ako uspijes javi mi se plss ja sam pokusavao pa poslje mjesec opet ko narkoman samo da smrknem jos malo i zaglavim opet s 6 profila u 6 svijetova Grin

 Smiley Malo te matematika zahebava jer to vrijeme koje si napisao je period od 84 mjeseca i kako onda dobiješ 1.7 mil po mjesecu?  Grin
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 31, 2013, 01:07:50 »

ajde svi na odmor !!!! pa da vidite promjene u pravilima, izracunima, serverima i ostalim glupostima . kada shvate da su se malo za Lips Sealed ali promijenit ce puno toga , ali bojim se da ce im biti kasno. ubili su igru i nadam se da ce im se to obit u glavu. osobno sam ulozio prilicno novca i vremena u IO , ali posto gospoda iz IO to ne cijene zasto bi i ja trebao cijeniti njjih.
dođem vidim i odem . mislim da bi tako trebali svi !!! shvatite igra treba biti tu radi nas!!! a ne mi tu radi nje !!! to je jedini nacin da se nesto promijeni
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 31, 2013, 01:20:07 »


 Smiley Malo te matematika zahebava jer to vrijeme koje si napisao je period od 84 mjeseca i kako onda dobiješ 1.7 mil po mjesecu?  Grin

[/quote]


http://www.imperiaonline.bg/company/our-7-year-history-in-a-few-facts/

i ja samo prenosim sta sam vidio Grin
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 31, 2013, 05:35:00 »

igrao sam i ja tamo u cs1 prvu eru mozda me se sjecas jos prvi rat na tom serveru smo mi vama objavili i dobili Grin  e bas taj sam ja Grin i mi smo napustili a ne radi neke nepravilnosti vec samo iz razloga sto se na internacionalnom moze igrati lakse tamo nema naseg odpada mnogo da ti uvaljuje spiune u savez da prati kad je ko online i kad ko skuplja za centru..

Ja se iskreno ne sjecam koji je prvi rat bio u prvoj eri cs1.  Huh?  No, tebi osobno divim ako se sjecas, ali jedno sigurno znam... TIGROVI su izgubili rat samo protiv the_end saveza, kasnije kada su gospoda iz AmonRaa dosla izgubili su jos 2, jedan od Legiona a drugi ne znam tocno... (ja tada nisam bio u savezu) tako da si pomesao loncice  Tongue Tongue Tongue

Ali to sda i nije tako bitno, skreces sa teme... hteo sam reci da se u prvoj eri nije ni znalo da se AS moze slati na okupljalista saveza i slicno... a nije ni moralo da se zna jer si imao napustena casrtva i 12h u jednom smeru, a sada places da neki savez dodje do 5M bodova da dobijes "normalan" AS od makar 6h... A i otvaranje hrpe realma je totalni promasa Lips Sealed . pa koliko ljudi u CRO i SRB igra Imperiju da bi postojala 5 realma croatia/serbia ? Koliko igraca tek igra int servere? Razumem da se otvori jedan, pa jade jos jedan ali 5???  Huh? Huh? Huh? Huh? Kakva glupost... i ovo malo igraca sto je ostalo rasporedjeni su po svim realmima sa po 20-30 duplih naloga.... Kada bi se svaki multy kaznio na 5 cs realma bi ostalo jedva da se sakupe igraci za TOP 3 saveza da podele medalje  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 31, 2013, 11:11:05 »

Smiley Malo te matematika zahebava jer to vrijeme koje si napisao je period od 84 mjeseca i kako onda dobiješ 1.7 mil po mjesecu?  Grin

a tu si rapsodijo,slabo mi lajes po forumu al ti je jezicinu osiklo  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!