Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 09:59:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: uvreljiva poruka  (Posjeta: 699 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« na: Rujan 06, 2009, 07:02:57 »

hehe, nekoga sam prijavio kao uvredljivu poruku, kaj ce s tim biti, i kako to ide, kaj tocno znaci uvredljiva itd, i kako  se onda gleda kolko on bude dobio kolko dana/mjeseci/godina  blokanja slanje poruke Wink, tj reko mi kao da cemi se osvetiti i nekaj na valda bugarskome, ako moze mogu beastu poslat tu porukupa da vidi sam Wink *xxx*
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 06, 2009, 07:06:29 »

hehe, nekoga sam prijavio kao uvredljivu poruku, kaj ce s tim biti, i kako to ide, kaj tocno znaci uvredljiva itd, i kako  se onda gleda kolko on bude dobio kolko dana/mjeseci/godina  blokanja slanje poruke Wink, tj reko mi kao da cemi se osvetiti i nekaj na valda bugarskome, ako moze mogu beastu poslat tu porukupa da vidi sam Wink *xxx*
ako te je vrijeđao..dobit će mutaciju na 2 dana ako mu je to prvi put..ako je drugi na tjedan a ako je treći na 10 000 sati..
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 06, 2009, 07:09:26 »

lol, ajde da ti porr posaljem špa da vidis mozda ti kaj to znaci inace, poslao mi je na eng, ali mislim da to ne znaci to pa evo ako os da i tebi posaljem da vidis haha  Tongue Tongue
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 06, 2009, 07:10:39 »

imam puno pogreska u pisanju izvinjavam se, malo nabrzinu pisem ejr em ceka film  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 06, 2009, 07:17:33 »

hmm može pa ti kažem što mislim Smiley)
btw ako ideš gledat onaj tarantinov film o židovima (inglorious bastards)...nemoj zakasnit,najbolji film ikad  Grin Grin
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 07, 2009, 02:36:25 »

ps, nisam, super je film, pa evo sad ces poruku dobit  Embarrassed
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!