Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:08:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cro2 se zatvara  (Posjeta: 5550 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 25, 2013, 11:59:16 »

MA STVARO MOZE NABEGIVAT DRUGE KAO ONI NISU ETO PITAJ ADMINU JEL SAM JA TO ILI NISAM BAS POSTAVIJO PITANJE ADMINU JEL MOZE ILI NEMOZE PA DA TE VIDIM I AKO MISLIS DA JA NISAM TAJ EVE TI JASSUM MAKEDONEC I OVA E MOJ PROFIL I JAS PISUVAM I ZNAM DEKA MOZAM DA SE REGISTRAM NA OVAJ REALM KAO POTVRDA TI DADOM KOI SE MOI PROFILI AKO NESTO NE TI E JASNO PRASAJ GO ADMINISTRATOROT TOJ KE TI OBJASNI IZGLEDA DEKA SE PRAVIS PAMETEN I DEKA SE ZNAE  PA I NIE ZNEME NESTO OD OVA IGRA I PRAVILATA VO NEJZE A TOA STO SI NEFER BUCKALO I PREVARAN TO DRUGO PITANJE I STO TI SMETA STO IGRAT TUKA I OD DRUGI NACIONALNOSTI TOA E TVOJ PROBLEM DA BESE NEKOJ IGRAC KE USPESE DA OSTANES VO NEKOJA SOJUZ NEGO SE SELIS OD EDEN VO DRUG I PRAVIS GLUPOSTI PA SEGA GI NABEDUVAS DRUGITE DEKA NE SE FER I PAMETUVAS TUKA SAMO ZAPRASAJ SE KOLKU IRACI TI ISKOMENTIRA DEKA SI TI OTJ POKVARENIOT VO CELAVA PRIKAZNA
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 25, 2013, 12:14:26 »

Upetljat cu se samo u ovaj dio price gdje Strumfcluba optuzujete da ovakav-onakav...

Strumfclub igra za Bloodriderse. Njegovo teoretsko znanje o ovoj igri prelazi moje i bilo cije s kim sam dosada igrao.
Kao osoba NIKADA nije spomenuo ni mogucnost nepostene igre ili prevare bilo koje vrste. Ima svoj obraz, moral, nacin igre. Da trosi vise dijamanata bio bi vjerojatno najjaci igrac ERE. medutim ima druge prioritete.
Ako ga optuzujete za nesto, volio bih da se to podkrijepi cinjenicama a ne blebetanjem.


Hvala!
Evidentirano

BLOODRIDERS
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 25, 2013, 12:27:11 »


Odg: cro2 se zatvara
« Primatelj: DRAGON10 na: Danas u 12:23:02 »
Citat:  Odgovor  Izbriši 
Citat: DRAGON10 na Danas u 11:41:17
JA KO IGRAC OD MAKEDONIJE JEL SE MOGU REGISTRIRATI NA REALM CROATIA2 TREBA MI OVAJ ODGOVOR  KAZU DA NEMOZE DA SE REGISTRIRAM A JA VEC IMAM  SVOJ PROFIL NA TOM REALM CROATIA2 STA JE REGISTRIRAN NA MOJIM MEIL 
Nema zabrane registracije s obzirom na zemlju - znači da možeš. sustav jedino baca igrače automatski u svijetove s obzirom na odabrani jezik. Ali ako sam odabereš jezik, možeš se registriratti u svijet koji želiš.

EVE KAKO TI SE ZNES I PAMETEN SI EVE TI ODGOVOR OD ADMINISTRATOROT
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #18 na: Siječanj 25, 2013, 01:58:17 »

Upetljat cu se samo u ovaj dio price gdje Strumfcluba optuzujete da ovakav-onakav...

Strumfclub igra za Bloodriderse. Njegovo teoretsko znanje o ovoj igri prelazi moje i bilo cije s kim sam dosada igrao.
Kao osoba NIKADA nije spomenuo ni mogucnost nepostene igre ili prevare bilo koje vrste. Ima svoj obraz, moral, nacin igre. Da trosi vise dijamanata bio bi vjerojatno najjaci igrac ERE. medutim ima druge prioritete.
Ako ga optuzujete za nesto, volio bih da se to podkrijepi cinjenicama a ne blebetanjem.


Hvala!
 zanimljivo khal zanimljivo znas li ko koristi profil izidor kad saznas sve ce ti biti jasno daj boze na vrijeme da sam shvatis nemoj da bude kasno.....molio bi samo tigera da banuje igraca koji bude koristio izidora i drugi profil koji se podudari sa njim nek trajno banuje obadva profila
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2013, 02:03:12 od avdijica » Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 25, 2013, 02:29:29 »

Sekundu... Ne koristis li ti sporovozni i izodor profil po potrebi...
Nisam puno ispitivao ali mislim da sam dobro shvatio..?
Ti fkt tvrdis da vam je netko ukrao profil?
Zasto su onda jucer s njega spijunirani Bloodridersi?
Evidentirano

BLOODRIDERS
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 25, 2013, 03:02:41 »

strumfclub ako  vidiš ekipu   http://prntscr.com/pg4vj       da ti  se motaju  oko  pekare dobro  pogledaj  da neki  nema molotovljev  koktel  kod sebe  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin svašta ljudi  rade zbog imperije zato  PAZI !!!!!DA NEBI  CUO  BUUUUMMMM Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2013, 03:09:18 od don_sever » Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
igorzg
Gost
« Odgovor #21 na: Siječanj 25, 2013, 06:02:56 »

strumfclub ako  vidiš ekipu   http://prntscr.com/pg4vj       da ti  se motaju  oko  pekare dobro  pogledaj  da neki  nema molotovljev  koktel  kod sebe  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin svašta ljudi  rade zbog imperije zato  PAZI !!!!!DA NEBI  CUO  BUUUUMMMM Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
a ekipe  Tongue
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 25, 2013, 06:41:35 »

nas 15 vas 300  di  oceš  kad oceš   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
igorzg
Gost
« Odgovor #23 na: Siječanj 25, 2013, 06:46:08 »

nas 15 vas 300  di  oceš  kad oceš   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Grin Grin Grin al nemojte lopatu onu nositi  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #24 na: Siječanj 25, 2013, 07:57:24 »

Sekundu... Ne koristis li ti sporovozni i izodor profil po potrebi...
Nisam puno ispitivao ali mislim da sam dobro shvatio..?
Ti fkt tvrdis da vam je netko ukrao profil?
Zasto su onda jucer s njega spijunirani Bloodridersi?
da ja sam sporovozni i bio sam cuvar izidoru a covijek ti je dobro reko ljudi svasta rade zbog imperije  a dali je profil  ukraden mi se pitamo pa zar se moze nesto ukrasti sa svoje e-meil adrese profil -izidor-nije ukraden njega je samo vratio pravi vlasnik koji se nalazi u tvom savezu koji je registrovo taj profil i dao ga drugom igracu na koristenje koji je takodze u tvom savezu  a da to nebi bilo ofirno svasta se radi    zbog takvi radnji nevidim vise razlog igrati tu
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #25 na: Siječanj 25, 2013, 08:28:06 »

Grin Grin Grin al nemojte lopatu onu nositi  Tongue Tongue Tongue
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
doči  cu  i  bez lopate i  ostale 14-orice   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #26 na: Siječanj 25, 2013, 08:31:34 »

nevjerovatno  ali  moram  priznat  da je avdijica u  pravu   izdor je bio  dovla prošlu  eru ,a ja danas zovem  izidora u  savez  ziher pa ce doc  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin avdijice hvala kaj  si  javio  da je dovla opet vlasnik  izija  ,HVALA BURAZ  DUŽAN  SAM  TI  USLUGU  !!!!!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
zazebana
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #27 na: Siječanj 25, 2013, 08:59:28 »

hehehe nje samo tu vasem svjetu nego ikod nas di igrac dobi pass u jacem savezu od drugog i pdlje ga cinkaju za kradu  *WASSUP* i otpada ataj savez pun duplih acc i nemozes se borit sa time nikada i nikako jer su svi povezani sa adminima  Cry Cry Cry Cry Cry
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 27, 2013, 02:10:07 »

Ma dajte ljudi, uvaženi kolege...Pa svi mi imamo putra na glavi, a sad da li je dukat, zvijezda, megle ili margo to je manje bitno, svatko od nas je u jednom trenutku saznao nešto, nešto vidio...i čim je to prešutio postao je sudionik jer je vjerojatno i njemu išlo u korist. Baš zbog ovakvih međusobnih optuživanja i insinuacija ovaj svijet postaje ovakav kakav je. Pa ako svi varamo, što bi normalana osoba i zaključila po svemu napisanom do sada, pa ajmo se onda međusobno natjecati u tome. Jer kad svi postanu nadprosječni....svi postaju prosijek. Okanimo se takvih optužaba i dokažimo da se možemo natjecati kako treba. Pa zar stvarno mislite da admini ne varaju, zar stvarno mislite da ne upravljaju nekim događajima...nemojte biti naivni. Pa ubijanje u pojam u ovakvim svjetovima sa nihove strane je igrače prebacilo u blitz svijet gdje troše 10x više dijamanata i to im je bio cilj. pa ja u cro2 u 2 mjeseca potrošim dijamanta koliko u blitzu u 4-5 dana ( preračunato).
Očito ovdje vlada...tko tebe kamenom, ti njega suhim kruhom!
Evidentirano
Ronald
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #29 na: Travanj 04, 2013, 06:32:00 »

Evo kada svi vi govorite nešto vrijeme je da i ja nešto pametno kažem zar ne ?
Dakle ovako da se ne bi pitalo tko je ovaj igrač da se predstavim...ovdje govori igrač Kloks98

...dakle...dobro je McDaworius reko svi mi imamo putra na glavi..super je to rekao...imam i ja...i ja sam isto bio u situaciji da sam igrao i jedan mi je dao šifru da igram na njegovom profilu...rekao da če se vratiti za mjesec dana zato jer ima obveza i tako to...i sad ja sam mu čuvao račun...čuvao,čuvao i čuvao...prošlo je 2 mjeseca njega nema...šta je sad...pa dobro ajde i dalje ču čuvat čuvo ja čuvo...njega nema pak 3 i pol mjeseca...mislim se ja u sebi pa taj je najvjerovatnije prestao igrat...i na drugim svijetovima...isto mu čuvaju račun...mogao sam zloupotrebljavat...al nisam htio nit nisam imao živaca nit što je najvažnije vremena...i sad da skratim da ne pričam bajke...

prije ili kasnije če ovaj svijet propasti...samo je pitanje vremena...evo par mojih razloga nadam se da če te se slagat samnom ili pak ne...

-mali svijet ... što znači da ima malo igrača i svatko svokog zna...svako na tom svijetu ima nekog frenda i štiti ga ne ? i sad vidite situaciju vjeruj te mi doživio sam to na sovjoj koži...ja sam prije napao jednog igrača i sad mi taj igrač opsuje sve po spisku i njegov cijeli savez...prijete mi ovo ono...mislim se usebi je*o te jer ste normalni pa ovo je samo igra...i kada te netko uhvati na piku,napadat če te dok igraš na tom svijetu

-farmanje ...ima igrača koji samo farmanju...a ne ratuju imam osječaj da su oni malo zalutali ovdje na imperiji pa ovo je ratna igra kolko ja znam ne nikakva farma...

-ratovanje i zabava ...znači u tom svijetu nema nikakvih ratova praktičkih nisam reko da nema bitaka ima itekakvih ali nema ratova...dosadno...nema dinamike... i zabava pošto nema novih igrača svatko svakog zna nema zabave igrat na tom svijetu jer nema nikog novog igrača...mislim ako ima onda je taj neki pacer koji ne zna nit napast...ne ?

ali na kraju krajeva sve ovo što sam nabrojo zbog čega če po mom mišljenju propast je zbog ovog provog... -mali svijet

i sad ču vam dati savijet,možete ga poslušat a i ne morate...imate tamo opciju na postavkama "link za pozivanje frendova" ee s time možete kolko tolko osvježit ovaj svijet novim nepoznatim igračima...idi te na ostale svijetove i šaljite linkove kako ovaj svijet nebi propao...ako te ne radite onda če stvarno ovaj svijet propast...zbog ne dovoljno sadržaja i zabave...eto neču više zamarat ugodan ostatak dana Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!