Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:22:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cro2 se zatvara  (Posjeta: 5559 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
avdijica
Gost
« na: Siječanj 24, 2013, 10:56:57 »

nakon toliko prevara spletki varanja kradze tudzih profila koristenja vise profila spijuna u svim savezima ---oglusavanja admina od prijava kao nisu u mogucnosti nista uraditi po tim pitanjima Autsajderi idu na kolektivni odmor i prelaze igrat u medzunarodni svijet ovde se nemoze igrati ljudi su spremni sve uraditi dabi pored imena imali zlatnu medalji.spremni su i najboljim prijateljima zabiti noz u ledza u ovom svijetu ima svega samo nema dobre igre i postenja....POZIVAM  SVE SAVEZE KOJI SU POSTENI I FER IGRACI DA SLIJEDE NAS PRIMIJER I BOJKOTUJU OVAJ SVIJET   neka spletkarosi prevaranti igraju ovaj svijet sami sa sobom i nek se izmedzu sebe varaju ....dovidzenja cro2
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 24, 2013, 11:12:50 »

ovo stvarno nelici na ona igra sta smo igrali bas i zato sve manje i manje su tu igrace sta hocu da igraju samo zbog toga sletkare predaje preuzimanje profila posle toliko ulaganja i truda oko sve i neke igrace sve to pokvare sa igranje na vise profil malverzacije i spletkarane i zato sam resijo prest igrat isto i ja bi pozva sve postene igrace i saveze da urade isto   *tired*
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 24, 2013, 11:28:27 »

vidimo se u drugom svijetu Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 24, 2013, 11:33:06 »

Haha koji je lik ovaj Avdo.Kao prvo ne znam sto covjek iz Bosne radi u cro2.Samim svojim postojanjem ovdje jasno je da Avdo igra neciji profil.Sada da li je to ukradeno ili nesto drugo nije bitno..Nadalje smjesno je da jedan takav lik otvori temu zatvaranje svijeta cro2..On dosao ovdje i eto zato sto odlazi zbog njega se svijet treba zatvoriti...Nadalje ako se ne varam ovdje je on nasao prozivati ljude za akaunte.Za one koji ne znaju,prijavom iz jednog neloseg saveza banana su dva igraca Izidor i Sporovzno.Jedan zbog neregularne trgovine,a drugi zbog žvalja iz kojih vecinom izlaze gluposti,lazi i uvrede.. da ljudi i ja se zalazem za to da svi napravimo dan zalosti u cro2.Evo neka to bude 24.01. i da se obiljezava svake godine zato sto su nas napustile velicine poput Avde i jos nekih...
Ima li koja pametnija tema da se otvori...
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 25, 2013, 12:02:04 »

kao prvo ti onaj lik ko ovde svih za Lips Sealed ava i igra vise profila i vidise ti koliko si neki igrac ja sam iz makedonije pa igam ovaj svjet i videjo sam koliko ste posteni igraci a ko drugo ovo je igra ko god hoce moze da igra i koji svjet zeli ti namanje kompetentan da odlucujes ko igrac i ko odakle gde da igra prevarante jedan strunfe
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 25, 2013, 01:07:32 »

Haha,ma evo ga i makedonac kod nas.Ma ovo je cirkus.odakle makedonac kod nas..Pa care ti se nasao javiti u cro2.Nije valjda da i ti igras tu.Pa kako care??? Odakle ,bice da je neki bag tebe pustio u nas svijet..Jedino ako nisi usao na neki acc koji nije izvorno tvo Lips Sealed .Nemoj se sekirati ja sam u zalosti zbog Avde(tebe ne poznam,pa i ne zalim)..evo opet mi suze krenuse.......Molio bih vas da me pustiti da tugujem u miru...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 25, 2013, 01:32:59 »

Haha koji je lik ovaj Avdo.Kao prvo ne znam sto covjek iz Bosne radi u cro2.Samim svojim postojanjem ovdje jasno je da Avdo igra neciji profil.Sada da li je to ukradeno ili nesto drugo nije bitno..Nadalje smjesno je da jedan takav lik otvori temu zatvaranje svijeta cro2..On dosao ovdje i eto zato sto odlazi zbog njega se svijet treba zatvoriti...Nadalje ako se ne varam ovdje je on nasao prozivati ljude za akaunte.Za one koji ne znaju,prijavom iz jednog neloseg saveza banana su dva igraca Izidor i Sporovzno.Jedan zbog neregularne trgovine,a drugi zbog žvalja iz kojih vecinom izlaze gluposti,lazi i uvrede.. da ljudi i ja se zalazem za to da svi napravimo dan zalosti u cro2.Evo neka to bude 24.01. i da se obiljezava svake godine zato sto su nas napustile velicine poput Avde i jos nekih...
Ima li koja pametnija tema da se otvori...
.Kao prvo ne znam sto covjek iz Bosne radi u cro2.,...strumf kakve su ovo rijeci,....sram te moze bit,.svatko moze da igra gdje hoce i koji svijet hoce,..tebe se nepita tko ce koji svijet igrat,....a cro2 je u velikoj banani,..kao prvo zeznula je administracija ovaj svijet,..namjerno,onda su masovno ljudi prekinuli igrat,..ali acaunti od tih koji su prekinuli igrat i dalje se vrte u cro2 kai i u drugim svijetovima,...evo primjer,...sonja mi fend na Fb,.ja igram u Blitz vise me cro2 neinteresira,..i ja ju pitam za savez da bi doso kod nje ,..meni sonja na FB kaze da ona odavno vise neigra imperiu,.to je samo ona,...a disu jos stotine  tisuca acaunta koji se masovno vrte i svim svijetovima,...svaki svijet ista prica,...samo cro2 je ovu eru izuzetak a to mozemo zahvalit administratorima i bugarima jer kada je svijet poceo bio je zatvoren za javnost.............
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 25, 2013, 03:04:11 »

Poliop kada se upustis u neko pisanje i razglabanje dobro je da znas o cemu pricas,ne da pricas bedastoce(to se odnosi na prvio dio onog sto si napisao).Nemam ti sto reci,ljudi koji znaju kako funkcionira prijava za neki svijet,znaju o cemu pricam(tko u kojem nacionalnom svijetu moze igrati i na koji nacin).Ti kada budes saznao mozda ti bude jasno moje pitanje sto radi bosanac i makedonac u nasem svijetu..
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 25, 2013, 09:45:38 »

evo kao za tvoja informacija mi smo igrace sa makedonije bosne hrvatske i vec dugo dugo igrame zajedno bilo u kojem svjetu igramo zajedno za razlike od tebi sta se uvjek slepas sa neki savez i u koji savez da igras uvjek napravis  Lips Sealed rije i odes u drugi savez sta znaci nije do savezima nego do tebi je jer nemozes podneti da ima boji igrace i fer igrace sta se druze i sta nije im je bitno ko odakle su i vidi se da to bebi sme izvini ali to je tvoji problem nije nasi i ako smo prestali igrati u ovaj svjet zbog takve ko tebi neznaci da necemo igrati u neki drugi svjet gde ima fer igrace i saveze i nazalost za tebi opet cemo igrati mi te iste igrace makedonac bosanac hrvat i opet u isti savez
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 25, 2013, 11:02:35 »

Poliop kada se upustis u neko pisanje i razglabanje dobro je da znas o cemu pricas,ne da pricas bedastoce(to se odnosi na prvio dio onog sto si napisao).Nemam ti sto reci,ljudi koji znaju kako funkcionira prijava za neki svijet,znaju o cemu pricam(tko u kojem nacionalnom svijetu moze igrati i na koji nacin).Ti kada budes saznao mozda ti bude jasno moje pitanje sto radi bosanac i makedonac u nasem svijetu..
[/q
uote]
ti stvrano imas problema idi se ljeci.....ljudi moji pa to je samo igrica i nista vise,...ja te jesam prijavio administracije jer to je bilo stvarno nekulturno jer nemozes ljude razdvajat u jednoj obicnoj igri po nacionalnoj osnovi,..nisi ti nista bolji ni vredniji od ong tko igra iz bosne,makedonije ili srbije,...ovdje smo svi jednaki ovo je igra da se druzimo,igramo i bolji neka pobjedi,...ali nazalost zbog takvih kao ti punoljetnih maloljetnika ta igra nemoze funkcionirat kako treba,...a to je sve opet propust administracije,.....ja igram jednu igru jako tesku zove se WOKF,..igra ju cieli svijet nesto u stilu diablo ili WOW,....nitko mi jos nije reko tamo da ju nesmijem igrat jer sam iz hrvatske ili da imam manje prava kao neki koji potjece odande od kuda potjece i igra,..dapace,..imam tamo jako puno frendova koji su mi na FB a potjecu iz cijelog svijeta,...imam ih puno iz srbije,makedonije,bosne,japana,kine,amerike cijele europe i dalje,..a tebi i takvima koji dijele ljude po nacionalnoj osnovi i jednoj obicnoj igrici trebalo bi zabranit uopce da vise igras,.....pa kakav si ti covjek u stvarnom zivotu,....?
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 25, 2013, 11:26:46 »

Obavjest svakom konju koji ne zna da se u nacionalni svijet moze prijaviti samo iz odredzene republike(drzave)--server ne dozvoljava prijavu recimo bugara,srba(blokirano po ip adresi-prijave dozvoljene za sve u Blitz i int. svijetovima)Dakle u naslovu ove teme Avdo koji je inace Bosanac,optuzuje druge za kradzu acc,duple acceve i slicno..A on sam isto kao i ti makedonac nije se mogao regularno ukljuciti u ovaj svijet..Drugim rijecima od samog starta na odredzeni nacin vara i sluzi se acc koji nisu izvorno njihov.. Veoma me veseli da ti makedonac mozes reci nesto o meni(nismo progovrili do sada jedne rijeci--cak nismo igrali zajedno vise od 2 dana.Ne znam sto da ja tebi kazem...
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 25, 2013, 11:32:36 »

e pa nazalos mogu ti potvrdit da se moze regularno registrirat ako govorimo o tome samo da znas neigram taj profil sta ti znas nego imam svoji i je registriran na moji meil i to je moji a to mogu dokazat admininu  da sam regularno registrovan pitaj admin jel moze ili nemoze se registrirat odgovorit ce ti
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 25, 2013, 11:46:11 »

Greetings!

You have requested a password recovery for all your accounts related to the current e-mail address. The list of the accounts + a separate password recovery link for each one follows below. Be aware that the links are active for 24 hours.

Best regards,

Imperia Online team

Username : DRAGON94
Realm : Realm Croatia 2


Username : M-E-D-V-E-D
Realm : Realm Croatia/Serbia 2




Username : DRAGONZMEJ
Realm : Realm 64
ETO DA VIDIS JEL MOZE ILI NEMOZE
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 25, 2013, 11:47:39 »

A ja na zalost tebi mogu potvrditi,da inace makedonac(momak koji je napisao zadnje dvije objave) i ti koji sada pises niste iste osobe.Posto makedoncu ide malo teze pisanje(vidljivo iz prijasnje dvije obajve DRAGON10) .Dok recimo ti sada nemas veze sa tom pricom(vidljivo da tebe ne muci pravopis) i upravo si usao na tudzi acc na forumu..ma nista ja sam se malo dosao tu zafrkavati,kao sto vidite nisu se ljudi bas zakacili na vasu pricu(nisam niti ja-od mene zadnja objava na temu) Pozz..
Evidentirano
DRAGON10
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 25, 2013, 11:51:27 »

POGLEDAJ DOBRO DA MOZE I NA REALM CROATIA2
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!