Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 02:57:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: tko je za to da se provjeri cijela cro2 era i da se svi dupli acaunti blokiraju  (Glasanje završeno: Ožujak 09, 2013, 03:37:42 )
za - 24 (75%)
protiv - 8 (25%)
Ukupno glasača: 27

 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dupli acaunti u cro2  (Posjeta: 1457 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 25, 2013, 12:38:34 »

moja je zelja da udjem u najbolji savez Bloodriders ali me oni ne zele jer misle da sam od SG spijun
cijeli se realm cro  ukrotio protiv Bloodriders iz pouzdanih izvora saznajem da sg i pistolerosi imaju najvise duplih racuna kako bi usli u jedan od jakih saveza da se zna ko je online a ko na off Cry zao mi ih je zaista

zašto ti ih je žao??
to se tako radi
husari i sg su stalno tako igrali, a bloodići samo moraju pametno odigrati i sve riješeno... poznavajući khaala, sve će biti u redu, nije on glup... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 25, 2013, 12:16:15 »

zašto ti ih je žao??
to se tako radi
husari i sg su stalno tako igrali, a bloodići samo moraju pametno odigrati i sve riješeno... poznavajući khaala, sve će biti u redu, nije on glup... Wink

 *heart*

Evidentirano

BLOODRIDERS
avdijica
Gost
« Odgovor #17 na: Siječanj 25, 2013, 01:53:35 »

da upravu si khal je veoma pametan momak i fer razgovaro sam sa njim par puta posten ali se bojim da bi mu se savez mogo podijeliti po pola  zna kal dobro o cemu govorim njegov najveci uspijeh ce biti ako savez odrzi jedinstven i cijelokupan ako u savezu nebude spletki samovolje prepucavanja...varanja i radnji koji nemaju veze sa igrom....toga ce biti jer neki igraci jednostavno neznaju i nemogu drugcije oni su takvi i takvi ce ostati to niko nemoze promijeniti
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!