Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:39:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SANDUK  (Posjeta: 2678 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« na: Siječanj 15, 2013, 07:00:44 »

Zamolio bih admine da provere problem koji se javio kod igraca iz mog saveza u pitanju je savez APOCALYPS  a igrac je  Jeremmiah naime 13.01.2013. između 00:10 i 00:20.  doticni je u sanduku dobio nesto preko 12 miliona drva koja se nisu pojavila kod njega u carstvu posto smo vec imali slicnih situacija sa resursima i vojskom koja se gubila na neko vreme pa pojavljivala pricekali smo nadajuci se da ce se resursi pojaviti, medjutim ni posle par dana se nisu pojavili stoga vas molim da ako ste u mogucnosti proverite u cemu je problem.


unapred zahvalan....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 15, 2013, 08:31:24 »

Provjeriti će sutra u uredu.
Evidentirano

despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 18, 2013, 12:48:55 »

?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 18, 2013, 01:54:24 »

Potrošio je to drvo na napad strijelaca 5 minuta nakon, tako da je dobio 12 milijuna drva iz poklona.
Evidentirano

despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 19, 2013, 12:08:37 »

poruka od mog igraca:

"Kume, necu da te smaram, samo da ti ponovim info od one noci, drvo se pojavilo kod mene nakon sto sam otvorio sanduk, pa sam ja dao na prodaju 1,2 miliona, a u tom trenutku je nestalo 12 miliona. Ja nikako ne mogu da prodam 12 miliona u cugu, tako da pretpostavljam da je to bio bag sa nulom vise." moje pitanje ?  ,kakav bre napad strelaca ?!?!?! u kom realmu,kojoj godini i koji igrac ?? niste bre ni pogledali sta se desilo ....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 19, 2013, 02:03:28 »

U 00:14 je uzeo poklon, u 00:19 je pokrenuo Streličarstvo(napad strijelaca) lvl 19 i za to je potrošio drva koja je dobio. To istraživanje se plaća većinom drvima i koštalo ga je 7,8 milijuna u Zlatnom ekvivalentu - znači 12-tak milijuna drva i milijun zlata otprilike. I tu je potrošio ta drva.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Siječanj 19, 2013, 02:31:12 »

U 00:14 je uzeo poklon, u 00:19 je pokrenuo Streličarstvo(napad strijelaca) lvl 19 i za to je potrošio drva koja je dobio. To istraživanje se plaća većinom drvima i koštalo ga je 7,8 milijuna u Zlatnom ekvivalentu - znači 12-tak milijuna drva i milijun zlata otprilike. I tu je potrošio ta drva.
Grin Grin Grin
Evidentirano
despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 24, 2013, 01:15:45 »

bravo TIGER vidi izdeklemuj mu i ostala istrazivanja...   Shocked,spijuni u savezu su nepotrebni kad imas dobre admine.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 24, 2013, 01:49:00 »

bravo TIGER vidi izdeklemuj mu i ostala istrazivanja...   Shocked,spijuni u savezu su nepotrebni kad imas dobre admine.
a sto se ti bunis.  postavio si pitanje i dobio odgovor. tko mu je kriv sto je senilan pa ne zna kud je stavio 12M drva.
Evidentirano

despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 25, 2013, 01:16:16 »

jos jedan pametnjakovic ,ne znam sta se ti sad nalazis prozvan i glumis advokata TIGER-u...jesam postavio pitanje ali to nije razlog da otkriva istrazivanja mog saigraca ako je vec bilo neophodno mogao je da mi posalje na pvt i ja bih razumeo a ne ovako javno da otkriva lvl istrazivanja.....nakrcao si tolko medalja i sam znas koliko je vazan faktor iznenadjena ili promasena simulacija i sad kao ..pitao si i sta hoces....
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 25, 2013, 01:17:34 »

jos jedan pametnjakovic ,ne znam sta se ti sad nalazis prozvan i glumis advokata TIGER-u...jesam postavio pitanje ali to nije razlog da otkriva istrazivanja mog saigraca ako je vec bilo neophodno mogao je da mi posalje na pvt i ja bih razumeo a ne ovako javno da otkriva lvl istrazivanja.....nakrcao si tolko medalja i sam znas koliko je vazan faktor iznenadjena ili promasena simulacija i sad kao ..pitao si i sta hoces....
horus se mora javit jer se osjeca vazan,ustvari ti je on velika 0 od stvorenja  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 25, 2013, 06:08:06 »

jos jedan pametnjakovic ,ne znam sta se ti sad nalazis prozvan i glumis advokata TIGER-u...jesam postavio pitanje ali to nije razlog da otkriva istrazivanja mog saigraca ako je vec bilo neophodno mogao je da mi posalje na pvt i ja bih razumeo a ne ovako javno da otkriva lvl istrazivanja.....nakrcao si tolko medalja i sam znas koliko je vazan faktor iznenadjena ili promasena simulacija i sad kao ..pitao si i sta hoces....
pitao si javno , takav odgovor si i dobio , idući put pitaj u privatnoj poruci Smiley
Evidentirano

despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 25, 2013, 07:30:37 »

javno pitam istrazivanja prvih 5 saveza u HRVATSKASRBIJA1 ne zelim odgovor na pvt.....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 25, 2013, 08:11:35 »

bravo TIGER vidi izdeklemuj mu i ostala istrazivanja...   Shocked,spijuni u savezu su nepotrebni kad imas dobre admine.
Potrošio je to drvo na napad strijelaca 5 minuta nakon, tako da je dobio 12 milijuna drva iz poklona.
poruka od mog igraca:

"Kume, necu da te smaram, samo da ti ponovim info od one noci, drvo se pojavilo kod mene nakon sto sam otvorio sanduk, pa sam ja dao na prodaju 1,2 miliona, a u tom trenutku je nestalo 12 miliona. Ja nikako ne mogu da prodam 12 miliona u cugu, tako da pretpostavljam da je to bio bag sa nulom vise." moje pitanje ?  ,kakav bre napad strelaca ?!?!?! u kom realmu,kojoj godini i koji igrac ?? niste bre ni pogledali sta se desilo ....
A što sam ti trebao odgovoriti - dao sam ti odgovor u prvoj poruci i nisi bio zadovoljan. Pa sam ti odgovorio u drugoj s detaljima.
Evidentirano

despotveliki
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #14 na: Siječanj 26, 2013, 09:46:52 »

ajd zaklucaj temu nema svrhe da se vise prepucavamo ko je u pravu....
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!