Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:11:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pravilnik  (Posjeta: 7799 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #60 na: Siječanj 16, 2013, 07:01:16 »

a tako ovaj mu je rekao da uzme dijamante raspusti vojsku i ostalo Grin
Daj nebudi smiješan lopov je lopov a lopove treba kaznit.
I da ja sam pošten i dobro mi ide. Nemoj druge sudit prema sebi.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #61 na: Siječanj 16, 2013, 04:36:27 »

Ne, ali ako bi ti prijatelj dao auto i zamolio te da ga odvezes 200 km dalje, i da ides preko autoputa, i da ti kaze da ti je lova za cestarinu u pretincu, jel bi onda uzeo lovu, hehe?  Naravno da ne bi, jer ti si posten. kako da ne
naravno da bi uzeo jer si mu premjestio vozilo i napravio uslugu. ja mislim da ste kacmihu napravili uslugu,tj. digli racun za 100 000 bodova s tim dijama da se covijek ne bi bunio Grin
Evidentirano

matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #62 na: Siječanj 16, 2013, 11:21:38 »

a tako ovaj mu je rekao da uzme dijamante raspusti vojsku i ostalo Grin
Daj nebudi smiješan lopov je lopov a lopove treba kaznit.
I da ja sam pošten i dobro mi ide. Nemoj druge sudit prema sebi.

Bravo ti, sto si pošten. Jedino tko ovdje sudi ljude si ti i nitko više. Ja nisam rekao da si lopov, ali mogu reći neke druge stvari o tebi. Ali opet, previše sam pristojan da se svedem na tvoj nivo i procijenjujem ljude po nekoliko upisa na forumu. Počisti ispod svog praga i ne prjudiciraj tko sam i što sam ja, ne ide ti. i pozdravi prijatelje crnce, hehe
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #63 na: Siječanj 17, 2013, 07:38:18 »

Nemam prijatelje crnce niti poznam koji su. Ako sam jedini koji optužuje  Lips Sealed  netko mora bit prvi. Čovjek je i javno na forumu priznal što je napravil ali eto uvjek se nađe neki đavolji odvjetnik koji će od lopovluka stvorit poštenu situaciju.
I ja sam nekoć znal tu i tamo iskoristit neku rupu u igri ali za razliku od vašeg "kljenta" nisam nikom od igrača nanio štetu.
I da se razumijemo neće meni nitko govorit što ja ću ili neću pisat. Ovo je još uvjek forum a ne glasilo bolesnika koji vise na imperiji 18h dnevno Tongue
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #64 na: Siječanj 17, 2013, 10:15:21 »

Nemam prijatelje crnce niti poznam koji su. Ako sam jedini koji optužuje  Smiley  netko mora bit prvi. Čovjek je i javno na forumu priznal što je napravil ali eto uvjek se nađe neki đavolji odvjetnik koji će od lopovluka stvorit poštenu situaciju.
I ja sam nekoć znal tu i tamo iskoristit neku rupu u igri ali za razliku od vašeg "kljenta" nisam nikom od igrača nanio štetu.
I da se razumijemo neće meni nitko govorit što ja ću ili neću pisat. Ovo je još uvjek forum a ne glasilo bolesnika koji vise na imperiji 18h dnevno Tongue

Naravno, eto ti si sada dokazao svo svoje poštenje priznavši da si samo malo zaobolazio pravila, znaći ti si samo mali lopov. Ako znaš čitati sa razumijevanjem vidio bi da nitko ne brani njegov postupak, svi su priznali da je napravio nešto loše, ali da to loše ne zaslužuje trajno izbacivanje sa igrice. Ti to ne možeš shvatiti jer ti si samo mali lopov, barem si tako rekao, a ne shvaćaš da je prekršaj prekršaj, ma kakav bio. Dalje, u niti jednoj svojoj rečenici u prethodnim postovima nisam primjetio da sam ti ja ili netko drugi govorio što smiješ, a što ne smiješ pisati, stvarno ne znam kakav si film stvorio u glavi. I za kraj, zanimljivo je da je nas koji ovdje pišemo braneći nekoga ili nešto napala osoba koja uopce ne pripada ovom svijetu i nema navodno pojma o nikome sa ovog svijeta, i nazvala nas bolesnicima koji smo tu 18 sati, znaći osoba koja nema pametnijeg posla u životu nego čitati teme uz koje nije vezana. U pravu si, ovo je forum. Ajde da vidim da li ćeš se zalijepiti i na ovaj moj post ili ćeš biti dovoljno pametan da prestaneš, iskreno me zanima.
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #65 na: Siječanj 18, 2013, 12:40:36 »

 Grin pa zaljepit ću se za post to je moje pravo.
I nisam rekao da sam krao već koristio rupe ili ti ga bugove u igri a ovo je forum IO a ne saveza onog ili ovog i može pisati svatko. Ja sam samo po mom mišljenju ustvrdio da je lopov lopov i da treba bit kažnjen i izbačen iz igre. Točno je da nije moja briga koliko ćete vi igrat kao što nije ni tvoja kako ću ja kratit svoje vrijeme. Oprosti ono za bolesnik ali kad sam pročitao tamo neke priče o tužbi jednostavno sam se zapitao jeste li vi ljudi zdravi ili ne?Huh? Tužit zbog gubitka acc-a u IO?Huh?Huh?
Nadam se da shvaćate da su seljaci u provincijama virtualni i da je ovo igra.
Ti to ljepo sve to tuži, traži i milijunsku nadoknadu zbog duševnih boli jer ostat bez acc-a na IO je traumatično iskustvo koje će zacjelo pisat presedane hrvatskog pravosuđa.

Ja ću za to vrijeme igrat moj mali pošteni accić i izrugivat ljudima koji su sentimentalno vezani za nešto što nije i napeto ću isčekivat vjesti iz sudnice.
Jedino opravdanje koje gospodin ima je ono "prilika čini lopova"

NARAVNO NADAM SE DA SHVAĆATE DA NEMISLIM DA JE DOTIČNI KRIMINALAC I U STVARNOM ŽIVOTU.
JEDNOSTAVNO JE POGRIJEŠIO, ACC pa pa I IDEMO DALJE.

Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 18, 2013, 01:48:58 »

virtualno jeste Smiley ali se lova ulaze Smiley a ona je stvarna Smiley zato i ima pravo tuzit...a na osnovu ovoga shto mu se desilo chak moze i da dobije spor Smiley mada to je vec krajnost Smiley druze...da si ti na osnovu tih bagova dobio ban (a dobija se) i ti bi se ovako osjecao...sagledaj malo situaciju...nismo svi mi svecke i djevice...zashto jedan baja mora da ispashta kada je cijeli sistem u raspadu? ...ili jednako za sve ili zaebi sve to...samo se stavi ponekad u kozi ovog momka...evo ja sam se stavio..ne igram taj realm...pa zato i ovo pricham
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 18, 2013, 10:58:42 »

ja samo kažem da sam kriv i da sam gadno pogriješio i da sam trebao biti kažnjen ali da sam prejako kažnjen i to je to. nema tu više pomoči, nema tu spora jer ja niti imam para niti vremena za nikakve sporove. glupo je bilo reči da ču tužiti ali kad je čovjek ljut svašta kaže. igram imp 4-5 god i nakon ovoga mislim da sam svoje odigrao. nešto malo se natežem u tactical svijetu ali čisto iz dosade mada nemam volje. i kraj priče oko svega toga. kažnjen sam na moralnoj bazi od više sile i nema mi pomoči. kraj!
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #68 na: Siječanj 18, 2013, 01:45:20 »

Grin pa zaljepit ću se za post to je moje pravo.
I nisam rekao da sam krao već koristio rupe ili ti ga bugove u igri a ovo je forum IO a ne saveza onog ili ovog i može pisati svatko. Ja sam samo po mom mišljenju ustvrdio da je lopov lopov i da treba bit kažnjen i izbačen iz igre. Točno je da nije moja briga koliko ćete vi igrat kao što nije ni tvoja kako ću ja kratit svoje vrijeme. Oprosti ono za bolesnik ali kad sam pročitao tamo neke priče o tužbi jednostavno sam se zapitao jeste li vi ljudi zdravi ili ne?Huh? Tužit zbog gubitka acc-a u IO?Huh?Huh?
Nadam se da shvaćate da su seljaci u provincijama virtualni i da je ovo igra.
Ti to ljepo sve to tuži, traži i milijunsku nadoknadu zbog duševnih boli jer ostat bez acc-a na IO je traumatično iskustvo koje će zacjelo pisat presedane hrvatskog pravosuđa.

Ja ću za to vrijeme igrat moj mali pošteni accić i izrugivat ljudima koji su sentimentalno vezani za nešto što nije i napeto ću isčekivat vjesti iz sudnice.
Jedino opravdanje koje gospodin ima je ono "prilika čini lopova"

NARAVNO NADAM SE DA SHVAĆATE DA NEMISLIM DA JE DOTIČNI KRIMINALAC I U STVARNOM ŽIVOTU.
JEDNOSTAVNO JE POGRIJEŠIO, ACC pa pa I IDEMO DALJE.


E pa sada kada ti normalno razgovaraš onda i ja mogu normalno razgovarati, bez vrijeđanja ili pod Smiley avanja. Naravno da je tvoje pravo zalijepiti se, hehe. Nemoj brkati nivo igre na kojem ti igraš i nivo igre na kojem igra Mario. Ovo je igra, barem  za mene je, ali je on uložio jako puno novaca u tu igru, i tu svaka bezazlenost prestaje. Da ne postoje dijamanti ovo bi bila igra, ovako je to nečiji posao, nažalost ne tvoj ili moj, već od bugara. Ne znam kakva si ti osoba, ali ja recimo ako nešto radim i oko nečega se trudim onda želim da to bude što bolje. Svoja dva sata koja provedem na imperiji želim iskoristiti što bolje mogu i naravno da mi je krivo ako me netko pokrade. Ti me nisi pokrao, zapravo nitko nije. A i bugovi se kažnjavaju, barem bi se trebali, jer su i oni nečija pogreška, a sam si priznao da si znao iskorištavati bugove. Ja te ne želim razuvjeravati u tvom mišljenju, imaš na njega pravo, ali nadam se da shvaćaš da je on napravio isto što i pola imperije, samo su njega cinkali, iskoristio je nešto što mu je netko dao. Naravno da je kriv i da treba snositi posljedice, ali ja sam siguran da izbacivanje sa igre nije primjerena kazna.
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 18, 2013, 04:56:02 »

Ko o čemu,kurva o poštenju.Ja san bia član saveza FEAR prošle ere u kojem je cuco_ ima 4 profila.A mislin da je to bia jedini slučaj u povijest IO da je vođa nekog saveza odnosno cuco_ bia špijun za drugi savez tj. istru za što je bia nagrađen zlatnom medaljom.Kad sam ja napustia FEAR cuco_ je ima deficit zlata od 50% koliko je sla sa tih drugih profila.Normalno nikad nije bia banovan.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #70 na: Siječanj 18, 2013, 06:33:32 »

Ko o čemu,kurva o poštenju.Ja san bia član saveza FEAR prošle ere u kojem je cuco_ ima 4 profila.A mislin da je to bia jedini slučaj u povijest IO da je vođa nekog saveza odnosno cuco_ bia špijun za drugi savez tj. istru za što je bia nagrađen zlatnom medaljom.Kad sam ja napustia FEAR cuco_ je ima deficit zlata od 50% koliko je sla sa tih drugih profila.Normalno nikad nije bia banovan.
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked MA NEBI TO CUCO NIKADA Embarrassed Embarrassed Embarrassed JEL TAKO CUCO Huh? Huh? :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 19, 2013, 12:08:33 »

E pa sada kada ti normalno razgovaraš onda i ja mogu normalno razgovarati, bez vrijeđanja ili pod Smiley avanja. Naravno da je tvoje pravo zalijepiti se, hehe. Nemoj brkati nivo igre na kojem ti igraš i nivo igre na kojem igra Mario. Ovo je igra, barem  za mene je, ali je on uložio jako puno novaca u tu igru, i tu svaka bezazlenost prestaje. Da ne postoje dijamanti ovo bi bila igra, ovako je to nečiji posao, nažalost ne tvoj ili moj, već od bugara. Ne znam kakva si ti osoba, ali ja recimo ako nešto radim i oko nečega se trudim onda želim da to bude što bolje. Svoja dva sata koja provedem na imperiji želim iskoristiti što bolje mogu i naravno da mi je krivo ako me netko pokrade. Ti me nisi pokrao, zapravo nitko nije. A i bugovi se kažnjavaju, barem bi se trebali, jer su i oni nečija pogreška, a sam si priznao da si znao iskorištavati bugove. Ja te ne želim razuvjeravati u tvom mišljenju, imaš na njega pravo, ali nadam se da shvaćaš da je on napravio isto što i pola imperije, samo su njega cinkali, iskoristio je nešto što mu je netko dao. Naravno da je kriv i da treba snositi posljedice, ali ja sam siguran da izbacivanje sa igre nije primjerena kazna.



Nadam se da nisam nikoga uvrijedio nije mi bila namjera, naravno niti u jednom trenutku nisam smatrao da je on ko čovjek loš. Natjecal sam se nekoć na visokom nivou i kužim da želja za boljim rezultatom može bit ogromna.
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #72 na: Siječanj 19, 2013, 07:28:17 »

Ko o čemu,kurva o poštenju.Ja san bia član saveza FEAR prošle ere u kojem je cuco_ ima 4 profila.A mislin da je to bia jedini slučaj u povijest IO da je vođa nekog saveza odnosno cuco_ bia špijun za drugi savez tj. istru za što je bia nagrađen zlatnom medaljom.Kad sam ja napustia FEAR cuco_ je ima deficit zlata od 50% koliko je sla sa tih drugih profila.Normalno nikad nije bia banovan.
Daj Reci ljudima koja sam ja to 4 profila imao???I ti se vrati u rupu iz koje si ispuzao jer znamo sta si ti i tvoji kraljevi htjeli uraditi mom savezu zato i jeste doslo do raspada saveza FEAR_ a ti imas 2 profila sa istom IP adresom kao igra ti supruga ali nekada i ti udjes pa igras kako ti ono kazes ti si ratnik dok zena na svom profilu radi ekonomiju  Smiley
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 19, 2013, 09:56:31 »

Ajde nam cuco_ pričaj kako si oda sastav vojske od pijujice amfetaminu pa čak i inkubator jer si ga kao vođa moga vidit.
Šta ču ti ja govorit koja 4 profila si ima kad ih vrlo dobro znaš,ajde molin te opovrgni to ovdje na forumu da se svi mi bivši iz FEAR-a smijemo.Ja mislin da si potrošia kantu vazelina prošlu eru da bi uša u istru:D:D:D:D:D
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #74 na: Siječanj 20, 2013, 01:20:12 »

Ajde nam cuco_ pričaj kako si oda sastav vojske od pijujice amfetaminu pa čak i inkubator jer si ga kao vođa moga vidit.
Šta ču ti ja govorit koja 4 profila si ima kad ih vrlo dobro znaš,ajde molin te opovrgni to ovdje na forumu da se svi mi bivši iz FEAR-a smijemo.Ja mislin da si potrošia kantu vazelina prošlu eru da bi uša u istru:D:D:D:D:D
Ja ne kazem da nisam dao pijujicu istri jer je pijujica sa podrskom igraca koji su bili u kraljevima i the end-u koji su svi zavrsili u savezu FEAR_ pokusali preuzeti savez FEAR_ da bi se sa ISTROM obracunali jer vas je istra naguzila u prosloj eri...A vi niste toliko inteligentni da napravite dobar savez vec ste se sakrili u savez FEAR_ jer smo mi imali FED sa istrom i kada ste ojacali vi ste htjeli da raskinemo FEd sa istrom sto ja nisam htjeo pa ste na silu preuzeli savez ali nije vam to potrajalo Smiley
Svi ste izletili iz saveza FEAR_ a onda vas je istra jednog po jednog unistavala...A da ja imam 4 profila,prvo napisi nikove i daj na provjeru slobodno ja nemam sta kriti a dok ne stavis slike na forum gdje ja pisem sa drugog profila tj ne das cvrst dokaz mozes samo laprdati Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!