Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 12:13:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pravilnik  (Posjeta: 7822 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 14, 2013, 09:01:14 »

čuo sam od svojih suigrača da su bili pokradeni na kraju prošle ere da su im provalili lozinke i raspustili vojske saveza i da su se žalili ali da im niko nije mogao pomoči. odgovor je bio: ZAŠTO NE PAZITE KOME DAJETE ŠIFRE! u čem je razlika sa mojim slučajem. onda niko nije bio kažnjen a ja jesam a situacija ista!? čak i nije ista ja sam pass dobio! pa kako onda kacmih može reči dao sam mu pass ali ne za to! ako mi je dao pass a priznao je da je onda mi je dao da radim šta hoču. onda me se nemože kazniti za to šta sam uradio več samo za ulaz na njegov pass! u tome je problem gospon tiger koji vi očito nevidite ili neželite vidjeti!
Proslu eru tvoj savez tj bivsi savez Templarii su muljali kao i ovu eru,igrali su sa multiaccauntom i to napadali dvorce i okupljalista od saveza FEAR_ da bi ti profili zavrsili u savezu Templarii...A u ovoj eri bez spijuniranja napadate tj igrac BLACKGOLD napada igrace kada su off a onda je se neko greskom neko na profilu andrija7 napisao na nasem tribunu steff deri ove koji imaju 500k bodova a ja cu spijunirati(steff je skraceno od igrac steffman koji je u savezu Templarii)
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 14, 2013, 09:09:48 »

Haha, pa nekako nisam ni sumnjao da ce biti baniran neki igrac koji ima veze sa savezom crnci, hehe...da mi je znati na temelju cega je on baniran
Baniran je jer je ulazio neko iz saveza Templarii na njegov profil Smiley
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 14, 2013, 09:11:13 »

Nisu navedeni specifični primjeri u pravilniku, već opći. Pristup tuđim računima je zabranjen - osim Čuvar računa. A kazna određujemo mi, za štetu na računu je blokiranje računa ako otkrijemo krivca. TO JE STRUČNI ODGOVOR ODGOVORNE OSOBE!  pa sad vi meni recite za šta sam ja izbačen ako se zna da sam dobio pass pa onda sam dobio i od vlasnika dopuštenje da radim šta hočem. znači da mogu samo biti kažnjen za ulaz na tuđi račun za što nemože biti kazna izbacivanjem!
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 14, 2013, 09:12:17 »

Baniran je jer je ulazio neko iz saveza Templarii na njegov profil Smiley
daj jednom bar ne laži več priznaj da je baniran jer je to ko zna čiji račun koji ste vi koristili za ko zna šta!
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #19 na: Siječanj 14, 2013, 09:14:35 »

Baniran je jer je ulazio neko iz saveza Templarii na njegov profil Smiley

cek malo ljudi, da budem malo i prost, jer ovo vise nema veze sa pameti, jel mene tu netko  Lips Sealed ..ne samo mene nego i sve vas....cuco, priznaj da je netko od admina tvoj frend ili tko zna sto, biti ce svima lakse..ovako ova rasprava nema smisla, a admini samo pokazuju, da ili nemaju pojma, ili sve rade samo da napakoste savezu templari.....ako dozvolite da povucem poveznicu.....znaci marlboro je kaznjen zato jer je usao na profil od kacmiha i uzeo rese i dijamante, a igrac iz tvog saveza je baniran zato jer je na njegov racun ulazio netko iz templara.....pa sada neka mi netko sa malo mozga u glavi odgovori koja je razlika između andrije i kacmiha
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 14, 2013, 09:20:26 »

kacmih je ulazio i na moj račun dok smo igrali zajedno i za to nije kažnjen! a i to znaju!
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #21 na: Siječanj 14, 2013, 09:23:50 »

kacmih je ulazio i na moj račun dok smo igrali zajedno i za to nije kažnjen! a i to znaju!

tko je ulazio na kacmihov racun za cijelo vrijeme igranja, tj njegovog neigranja?
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 14, 2013, 09:27:52 »

znam samo da je Nmeria igrač saveza crnci isto imala šifru i ulazila dok smo isto igrali zajedno, ali ni ona nije kažnjena.
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #23 na: Siječanj 14, 2013, 09:30:33 »

znam samo da je Nmeria igrač saveza crnci isto imala šifru i ulazila dok smo isto igrali zajedno, ali ni ona nije kažnjena.

imas privatnu poruku
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #24 na: Siječanj 14, 2013, 09:35:40 »

mene samo zanima ,,,koji dio ere je bio kad je kacmih posao na odmor?
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 14, 2013, 09:37:07 »

tada je kacmih imao oko 200k bodova a ja 400k bodova, znači negdje prije mjesec dana
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #26 na: Siječanj 14, 2013, 09:41:00 »

a koliko vam traje era?
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 14, 2013, 09:45:29 »

pojma nemam možda malo više od 2 mjeseca, možda 3
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 14, 2013, 09:46:04 »

Ma ne trudi se vise, mozes ti njima glavu razbijat da nisu u pravu, mozda su do sada i shvatili ali opet ne smiju da poniste kaznu jer je to ispod njihovog ponosa...  Grin  Grin  Grin Ja sam tisuce puta dobia odgovor, "pazite kome dajete svoju sifru" ali kad se umjesaju igraci koji vise na forumu godinama i zaplacu onda admini razmotre slucaj ozbiljnije... morate priznat da u danasnje vreme se sve radi preko "veze"  Tongue
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 14, 2013, 09:59:37 »

Ovim potezom su samo otvorili vrata za nove prevare...

evo primera kako u 10 poteza bez igre unistiti jakog igraca:

1.Napravis maleni profil.
2.Sakupis nesto dija, i kupis malo (da ih ima vise)  Cheesy
3.Uvalis se u neki veci savez.
4.Das igracu sa najvise bodova sifru sa izgovorom da prestajes da igras.
5.Nakon nekog vremena se vratis u igru (jer je on verovatno potrosio dijamante da ne bi bezveze stajali na racunu) logicno
6.Nadjes aktivnog igraca na forumu koga ce admini uvek saslusati.
7.Objasnis mu da je to dobra fora da se otarase jake konkurencije.
8.Prijavite tog igraca da vam je "ukrao" sifru i ako ste mu vi svojom voljom dali.
9.Napravite temu na forumu kako bi privukli popularnost i izvrsili presing na admine.
10. Igrac dobija BAN, a vi ste FACA na realmu i dobili naklonost nekog saveza jer ste unistili jakog igraca  Tongue
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!