Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 12:05:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pravilnik  (Posjeta: 7824 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« na: Siječanj 14, 2013, 04:15:18 »

gospodo admini, upravo sam pročitao cijeli pravilnik i nigdje nisam našao pravilo po kojem su imali pravo da me trajno kazne! ovo je što sam najviše našao: http://prntscr.com/p551w
zanima me gdje se mogu žaliti jer očito na koju god stranu pišem sve završi kod iste osobe koja me je i kaznila. zar nad bogom nema bog? i zanima me dali se kazne donose po nekom pisanom pravilu koje bi ja žarko htio vidjeti ili prema raspoloženju osobe koja kažnjava ili nedaj bože prema necionalnosti!
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 14, 2013, 05:43:03 »

a ništa, vidim da me se ignorira pa če mo ići u razgovor sa odvjetnikom pa na privatnu tužbu. kad ste vi mogli uzeti novce neka i odvjetnici nešto zarade.
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 14, 2013, 05:45:13 »

žalosno je to šta se i u ovu igru umiješala politika zvana srbsko-hrvatski odnosi!
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2013, 05:47:29 od mario8972 » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 14, 2013, 06:32:53 »

Ispričavam se , ali nije mi jasno na koji način su tu sada problematični srpsko-hrvatski odnosi. Prijava je išla preko hrvatskog CM-a, ja sam ponovo pričao sa adminom koji te je kaznio, on je Bugarin i gdje si sad našao nacionalizam??



4.2.5 Pod nikakvim okolnostima korisnici ne smiju koristiti podatke drugih korisnika, osim ako pravila igre ne dozvoljavaju iznimke.

7.2 Bez obzira na sve druge legalna i ugovorna prava, Imperia Games može, ako odluči, poduzeti sljedeće akcije u događajima kažnjivo prekrši primijenjiv zakon, prava neovisne stranke, ove Uvjete Upotrebe ili bilo koji propis ili pravilo koje je specifično za igru:

a)urediti ili izbrisati sadržaj;
b)izdati upozorenje korisniku;
c)označiti nedolično ponašanje u igrama kojih se to tiče i identificirati odgovornog korisnika;
d)privremeno ili trajno zabraniti korisniku pristup bilo kojoj Imperia Games igri i/ili web stranici;
e)isključiti korisnika;
f)izdati privremenu ili trajnu zabranu za sve web stranice Imperie Games u slučajevima kršenja Odjeljka 6; ili
g)raskinuti dogovor s korisnikom s trenutnim učinkom.
Evidentirano

matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 14, 2013, 06:56:19 »

Ispričavam se , ali nije mi jasno na koji način su tu sada problematični srpsko-hrvatski odnosi. Prijava je išla preko hrvatskog CM-a, ja sam ponovo pričao sa adminom koji te je kaznio, on je Bugarin i gdje si sad našao nacionalizam??



4.2.5 Pod nikakvim okolnostima korisnici ne smiju koristiti podatke drugih korisnika, osim ako pravila igre ne dozvoljavaju iznimke.

7.2 Bez obzira na sve druge legalna i ugovorna prava, Imperia Games može, ako odluči, poduzeti sljedeće akcije u događajima kažnjivo prekrši primijenjiv zakon, prava neovisne stranke, ove Uvjete Upotrebe ili bilo koji propis ili pravilo koje je specifično za igru:

a)urediti ili izbrisati sadržaj;
b)izdati upozorenje korisniku;
c)označiti nedolično ponašanje u igrama kojih se to tiče i identificirati odgovornog korisnika;
d)privremeno ili trajno zabraniti korisniku pristup bilo kojoj Imperia Games igri i/ili web stranici;
e)isključiti korisnika;
f)izdati privremenu ili trajnu zabranu za sve web stranice Imperie Games u slučajevima kršenja Odjeljka 6; ili
g)raskinuti dogovor s korisnikom s trenutnim učinkom.


I sve je to nama jasno, mozete sve sto zelite, jedino ponekad ne uplatite dijamante iako ste poruku naplatili, ups, pardon to ipak niste krivi vi vec davaoc usluge, mi obicni smrtnici tu ne mozemo nista....naravno da nema mjesta prejudiciranja da je ovo sukob na relaciji hrvati- srbi, ali simbolicno je sto se vi redovito branite nabrajanjem nekih stvari koje sa ovom situacijom nemaju nikakve veze...ja i dalje nigdje nisam vidio da je itko napisao tocno za sto je marlboro kriv, tj znamo za sto je kriv, ali ne znamo po kojoj tocki pravilnika je optuzen....uostalom, apsurdno je da je cijeli slucaj potekao iz prituzbe clana saveza crnci, koji su koliko sam upoznat u oovo kratko vrijeme koje ptratim temu, veliki neprijatelji sa templarima...znaci nije ga tuzio igrac kojem je uzet racun, pardon ne uzet sam je dao lozinku, vec netko drugi..kasnije se taj igrac pojavljuje u savezu crnci, iako ne znam iz kojeg razloga je nastavio igrati s obzirom da mu je nanesena neviđena steta, ali u to ne ulazim.

Nego, s obzirom da je ovo tema pravilnik, zanima me određena situacija.....otac i sin, iz istog kucanstva, s istim internet prikljuckom pozele igrati imperiju.....po kojem zakonu vi nekome to mozete zabraniti i reci da je to kaznjivo....mozda i je zabranjeno, ali onda treba biti pocetna zabrana pa da uopce ne dođe do registracije...znaci, vi ste krivi ukoliko to dozvolite,a ne oni....i ako ih netko prijavi, vi ga banirate...tko tada snosi odgovornost, jer postoji mogucnost da su oni veliki potrosaci dijamanata i da ulazu puno sredstava u igru..kako im se to bude nadoknadilo?

situacija broj dva...ja napravim dva profila, sa dvije razlicite ip adrese....i da ne krsim zakon jedan acc dam frendu da ga cisto igra, a ja kupujem dijamante na oba profila, on samo radi sa svog kompa ono sto aj zelim, igramo u istom savezu.....u jednom trenutku ja uzmem dijamante sa njegovog racuna i doniram sve u riznicu saveza...iz nekog razloga kasnije on me tuzi i ja kao i marlboro danas dobijem ban....po kojoj osnovi, po kojoj tocki pravilnika ja zasluzujem izgon sa igre....zasto bi se vjerovalo njemu , a ne meni....

Znaci i u ovom slucaju je jedna rijec protiv druge, dokaza nema, postoji samo indicija da je marlboro ukrao acc...ali to bas ne drzi vodu s obzirom da mu je igrac kacmih dao lozinku, nije je ovaj ukrao, dobio ju je....kacmih je cak priznao da mu je dao lozinku...pa ljudi o cemu ovdje pricamo, ocito su neke druge sile upletene u ovo jer po sili zakona ne postoji ni jedna teza, osim moralne, koja bi marlbora zauvijek izbacila iz igre
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 14, 2013, 07:45:01 »

tiger, prvo kaznili ste me iako mene niko nije ni pitao šta se dogodilo. dakle u trenutku bana vjerovalo se kacmihu jer ja do tada nisam ništa priznao. zato nemožeš reči da sam kažnjen na osnovu onoga šta sam ja rekao tj: priznao, več sam kažnjen samo zato jer sam ušao na kacmihov račun sa šifrom koju je on meni dao. a šta sam ja uradio na njegovom računu niko nije znao istinu dok nisam sam priznao. zato ja kažem da je uključena viša sila i da sam zbog toga kažnjen. ja sam mogao uči na njegov račun i izači a neko drugi je mogao biti taj koji mu je to napravio. dok ja nisam priznao niste imali dokaza za to pa tako i nemožeš reči da sam kažnjen zbog toga. ŠTA HOČU REČI: IZBAČEN SAM IZ IGRE JER SAM UŠAO NA KACMIJEV RAČUN SA ŠIFROM KOJU MI JE ON DAO I ZBOG NIČEG DRUGOG! on je sam mogao s Smiley ati sve i mene okriviti.  SAD TI UBJEDI MENE I LJUDE DA TO NIJE TAKO!!!!!!!!!!!!
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2013, 07:49:38 od mario8972 » Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 14, 2013, 07:52:37 »

ZATO ZAHTJEVAM DA SE BAN PONIŠTI JER NISAM KAŽNJEN PO PROPISIMA I ZAKONIMA OVE IGRE! kriv jesam ali ne za izbacivanje. za svoj postupak neigranjem sada več puna 3 dana sam itekako previše kažnjen!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 14, 2013, 08:15:02 »

Moram vas malo razočarati, ali ne kažnjavamo igrače na temelju nečeg što je drugi igrač rekao, već isključivo na temelju onog što vidimo u alatu. Ako igrač prijavi da mu je netko uzeo račun i potrošio dijamante, resurse... mi vidimo kad su potrošeni i tko ih je potrošio i tko igra taj račun i koji je još račun igrao u tom trenu, prije, kasnije... i u ovom slučaju nije uopće bilo problem otkriti počinitelja, nekad je puno teže, nekad nažalost nemoguće. Ali definitivno nećemo kazniti nekog jer je netko drugi to rekao.
Nemojte me krivo shvatiti, ali koja bi trebala biti kazna za ulazak na račun, trošenje dijamanta, uništavanje vojske, doniranje resursa itd...??
Nemam namjere se tu raspravljati, vlasniku računa sam rekao što sam imao, pomogao sam mu time da sam još jednom tražio provjeru i reviziju njegovog slučaja, shvaćam da mu nije ugodno i svejedno trenutno, ali neki postupci imaju i posljedice. Možete raspravljati da do toga ne bi došlo da vlasnik nije dao šifru..., ali to neće promijeniti kaznu.

Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 14, 2013, 08:16:06 »


Nego, s obzirom da je ovo tema pravilnik, zanima me određena situacija.....otac i sin, iz istog kucanstva, s istim internet prikljuckom pozele igrati imperiju.....po kojem zakonu vi nekome to mozete zabraniti i reci da je to kaznjivo....mozda i je zabranjeno, ali onda treba biti pocetna zabrana pa da uopce ne dođe do registracije...znaci, vi ste krivi ukoliko to dozvolite,a ne oni....i ako ih netko prijavi, vi ga banirate...tko tada snosi odgovornost, jer postoji mogucnost da su oni veliki potrosaci dijamanata i da ulazu puno sredstava u igru..kako im se to bude nadoknadilo?

situacija broj dva...ja napravim dva profila, sa dvije razlicite ip adrese....i da ne krsim zakon jedan acc dam frendu da ga cisto igra, a ja kupujem dijamante na oba profila, on samo radi sa svog kompa ono sto aj zelim, igramo u istom savezu.....u jednom trenutku ja uzmem dijamante sa njegovog racuna i doniram sve u riznicu saveza...iz nekog razloga kasnije on me tuzi i ja kao i marlboro danas dobijem ban....po kojoj osnovi, po kojoj tocki pravilnika ja zasluzujem izgon sa igre....zasto bi se vjerovalo njemu , a ne meni....

Znaci i u ovom slucaju je jedna rijec protiv druge, dokaza nema, postoji samo indicija da je marlboro ukrao acc...ali to bas ne drzi vodu s obzirom da mu je igrac kacmih dao lozinku, nije je ovaj ukrao, dobio ju je....kacmih je cak priznao da mu je dao lozinku...pa ljudi o cemu ovdje pricamo, ocito su neke druge sile upletene u ovo jer po sili zakona ne postoji ni jedna teza, osim moralne, koja bi marlbora zauvijek izbacila iz igre
1. SITUACIJA: na zalost potpuno si u pravu. pravilnik kaze jedno a praksa drugo. vec kod same registracije IO bi trebala prepoznati postojeci IP i blokirati izradu drugog racuna.druga losa strana je ako se to i desi i ako ih se prijavi kod povelike potrosnje dijamanata , administratori ce zazmiriti na oba oka te cak dozvoliti daljnju igru jednog korisnika na 2 racuna (nedavni primjer u cs4 svijetu)
2.situacija: ako si napravio oba racuna i kupovao dije za oba racuna a "frend" ti napravi to znaci da nije normalan ili da ti nije frend *crazy* *crazy* ;D ;D
sto se tice bana on je zakonit( 2 racuna na istoj IP adresi) i tu neces nista promjeniti. dali je pravedan, to procijeni sam. posto i sam kacmih kaze da bas nije tako kako pises, ne bih htio polemizirati kolika je pravednost istog.
Evidentirano

matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 14, 2013, 08:32:29 »

Moram vas malo razočarati, ali ne kažnjavamo igrače na temelju nečeg što je drugi igrač rekao, već isključivo na temelju onog što vidimo u alatu. Ako igrač prijavi da mu je netko uzeo račun i potrošio dijamante, resurse... mi vidimo kad su potrošeni i tko ih je potrošio i tko igra taj račun i koji je još račun igrao u tom trenu, prije, kasnije... i u ovom slučaju nije uopće bilo problem otkriti počinitelja, nekad je puno teže, nekad nažalost nemoguće. Ali definitivno nećemo kazniti nekog jer je netko drugi to rekao.
Nemojte me krivo shvatiti, ali koja bi trebala biti kazna za ulazak na račun, trošenje dijamanta, uništavanje vojske, doniranje resursa itd...??
Nemam namjere se tu raspravljati, vlasniku računa sam rekao što sam imao, pomogao sam mu time da sam još jednom tražio provjeru i reviziju njegovog slučaja, shvaćam da mu nije ugodno i svejedno trenutno, ali neki postupci imaju i posljedice. Možete raspravljati da do toga ne bi došlo da vlasnik nije dao šifru..., ali to neće promijeniti kaznu.



Ma uopce vise necu sa vama diskutirati, ukoliko marlboro bude zelio pravnu pomoc vrlo rado cu mu je pruziti, ili ga uputiti na nekoga drugoga.tko ce imati vise vremena ili znanja...meni je samo zanimljivo da u igri postoji opcija cuvara racuna u kojoj mozes raditi bas sve, pa cak i trositi rese i dijamante u ime drugoga....da li je i to kaznjivo? po vama nije....a ovo je...zanimljiva poveznica.....ako pak gledamo sa stajalista kacmiha, a uzevsi u obzir da je marlboro proglasen krivim, i on je kriv jer je dao svoju lozinku igracu, sigurno ne samo njemu, a isto tako sigurno je imao lozinku barem jos jednoga igraca, znaci ajmo provjeriti i na koliko profila je on ulazio....kada vam je to jednostavno dajet mu ban...ali od njegovog bana nitko nema koristi, jer nema vojske, a i sa zlatom je u debelom minusu...ali eto zaboravimo na to..

I za kraj, Tigere, molim te da mi u pravilima igre pokazes pravilo koje je igrac marlboro prekrsio, znaci pravilo koje je prekrsio samo on i nitko vise...ili jednostavno prekinite sa tim svijetom, vratite ekipi lovu koju su do sada utukli u igru i svi sretni...ako kazes da je prekrsio pravilo multiacc vjeruj mi da bi to volio cuti ,jer tu tezu bi na sudu pobilo i malo dijete, s obzirom da imate opciju cuvara racuna

Kakva kazna bi bila primjerena, ne zelim u to ulaziti, nisam ni sudac ni porota, ali gledano sa trece strane ocito je da padate pod pritisak nekoga..nazalost ne znam koga
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 14, 2013, 08:40:53 »

1. SITUACIJA: na zalost potpuno si u pravu. pravilnik kaze jedno a praksa drugo. vec kod same registracije IO bi trebala prepoznati postojeci IP i blokirati izradu drugog racuna.druga losa strana je ako se to i desi i ako ih se prijavi kod povelike potrosnje dijamanata , administratori ce zazmiriti na oba oka te cak dozvoliti daljnju igru jednog korisnika na 2 racuna (nedavni primjer u cs4 svijetu)
2.situacija: ako si napravio oba racuna i kupovao dije za oba racuna a "frend" ti napravi to znaci da nije normalan ili da ti nije frend *crazy* *crazy* ;D ;D
sto se tice bana on je zakonit( 2 racuna na istoj IP adresi) i tu neces nista promjeniti. dali je pravedan, to procijeni sam. posto i sam kacmih kaze da bas nije tako kako pises, ne bih htio polemizirati kolika je pravednost istog.

ako ponovno procitas moj post na koji si se nadovezao vidjet ces da je u situaciji broj dva napravljeno dva profila sa dvije ip adrese...a pustimo sada da li mi je frend ili ne, mozda sam mu zenu uzeo pa se osvecuje, hehe, ali opet me zanima po kojoj logici, tj pravilu bi mene kaznili zbog toga

sto se tice tvog slaganja samnom, pa napravite onda nesto po tom pitanju, radite i uocavajte greske, nemojte dozvoliti da vam se događaju ovakve situacije gdje, kao u slucaju marlbora, nemate nikakav konkretan propust osim toga da je pokrao racun igraca koji mu je dao pass i kojeg nije na igri bilo mjesec dana

sto se t
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 14, 2013, 08:46:26 »

Moram vas malo razočarati, ali ne kažnjavamo igrače na temelju nečeg što je drugi igrač rekao, već isključivo na temelju onog što vidimo u alatu. Ako igrač prijavi da mu je netko uzeo račun i potrošio dijamante, resurse... mi vidimo kad su potrošeni i tko ih je potrošio i tko igra taj račun i koji je još račun igrao u tom trenu, prije, kasnije... i u ovom slučaju nije uopće bilo problem otkriti počinitelja, nekad je puno teže, nekad nažalost nemoguće. Ali definitivno nećemo kazniti nekog jer je netko drugi to rekao.
Nemojte me krivo shvatiti, ali koja bi trebala biti kazna za ulazak na račun, trošenje dijamanta, uništavanje vojske, doniranje resursa itd...??
Nemam namjere se tu raspravljati, vlasniku računa sam rekao što sam imao, pomogao sam mu time da sam još jednom tražio provjeru i reviziju njegovog slučaja, shvaćam da mu nije ugodno i svejedno trenutno, ali neki postupci imaju i posljedice. Možete raspravljati da do toga ne bi došlo da vlasnik nije dao šifru..., ali to neće promijeniti kaznu.


I jos samo za kraj da spomenem cisto onako usput, igracu nije uzet racun, nitko mu nije provalio u isti..on je dao svoju lozinku, DAO. Ma sto god vi mislili o tome nije mu ukradeno nista, barem ne po zakonu i pravilima igre. kako sam negdje procitao, vas odgovor na jednu temu je bio pazite kome dajete lozinke. sada me zanima zasto i sada nije odgovor da se pazi kome se daje lozinka.....ali dvolicnost i dvostruka mjerila su sastavni dio naseg drustav, zato me ni ne cudi ovakva reakcija..neka vama bude na cast ovakav sud..samo se nadam da ce gazde imati velike materijalne gubitke zbog ovog slucaja
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 14, 2013, 08:55:49 »

čuo sam od svojih suigrača da su bili pokradeni na kraju prošle ere da su im provalili lozinke i raspustili vojske saveza i da su se žalili ali da im niko nije mogao pomoči. odgovor je bio: ZAŠTO NE PAZITE KOME DAJETE ŠIFRE! u čem je razlika sa mojim slučajem. onda niko nije bio kažnjen a ja jesam a situacija ista!? čak i nije ista ja sam pass dobio! pa kako onda kacmih može reči dao sam mu pass ali ne za to! ako mi je dao pass a priznao je da je onda mi je dao da radim šta hoču. onda me se nemože kazniti za to šta sam uradio več samo za ulaz na njegov pass! u tome je problem gospon tiger koji vi očito nevidite ili neželite vidjeti!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 14, 2013, 08:56:43 »

Mogu vam samo reci ko mulja taj bude i kaznjen kao sto su danas jos 2 profila bila banovana Smiley
Jedan profil je banovan u nasem savezu i to andrija7 sa kojeg su profila Templarii spujunirali nas savez Smiley
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #14 na: Siječanj 14, 2013, 08:59:14 »

Mogu vam samo reci ko mulja taj bude i kaznjen kao sto su danas jos 2 profila bila banovana Smiley
Jedan profil je banovan u nasem savezu i to andrija7 sa kojeg su profila Templarii spujunirali nas savez Smiley

Haha, pa nekako nisam ni sumnjao da ce biti baniran neki igrac koji ima veze sa savezom crnci, hehe...da mi je znati na temelju cega je on baniran
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!