Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 10:26:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kradja profila kacmih u svjetu cro/srb1  (Posjeta: 16666 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #165 na: Siječanj 14, 2013, 11:03:48 »

http://prntscr.com/p3jmk

sto nisi ovde rekao da ces dije dati nazad?

AJde odgovori!
doista te nerazumijem. sve si mi smjestio. ma ustvari nisi namjerno, drugi su te nagovorili a sada ti je sve ovo jako zanimljivo. neželim uopče razgovarati sa tobom više!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #166 na: Siječanj 14, 2013, 11:06:01 »

u ovoj prici si ti jedino kriv jer se sifra ne daje nikome tebe je trebalo banati i iz igre i sa foruma
Igore ti da ne seres vise vi sada vrsite pritisak ne na admine nego na ovu temu da bude da je mario nevin...Kacmih jeste dao pass kriv je ali mario je napravio prestup i kaznjen je kraj price Smiley
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #167 na: Siječanj 14, 2013, 11:07:05 »

doista te nerazumijem. sve si mi smjestio. ma ustvari nisi namjerno, drugi su te nagovorili a sada ti je sve ovo jako zanimljivo. neželim uopče razgovarati sa tobom više!
Ko ga je to nagovorio??Ti sada njega krivis a sta si meni pisao za kacmih kada si presao u Templare
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #168 na: Siječanj 14, 2013, 11:08:39 »

Lazes samog sebe samo da bi vratio profil...A kada su te banirali ti si napisao da si kriv i da si dije potrosio na carskog trgovca i slao sebi zlato
da jesam pa to sam i rekao ali sam dodao da to zlato nije vrijedno spomena s obzirom da je njegov račun bio mali i nije se tu moglo ništa iskoristiti čime bi se ja obogatio! a da lažem onda nebih ništa ni priznao a priznao sam sve. šta u biti ti više hočeš, idi radije radi vojsku. da manje vidiš na forumu nebi svu vojsku izgubio! ja samo kažem šta sam napravio i da sam prestrogo kažnjen za to! a poanta svega toga je da sam dobio šifru a svi znamo šta to znači!
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #169 na: Siječanj 14, 2013, 11:22:57 »

krivi su obojica i kvit,,,i da je meni dao neko pass i da ga nema 30 dana i ja bi mu potrosio dijamante za svoje potrebe ali bi mu ih kasnije vratio,,,to je poanta,,,vrati dijamante i kvit,,i kakav ti acc moze bit ako te nema mj dana na njemu nego usran tako da nema veze sto si u minusu ,,,,,po meni nije mario napravio neki prijestup da ga se kazni,,,nije ukrao acc jer je imao sifru,,,i kraj price
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #170 na: Siječanj 14, 2013, 11:38:15 »

ja mislim da po prawilima igre kazna za dupli nalog je ban onog manjeg naloga...takodje i korishcenje duplog naloga za slanje sebi golda je ban naloga sa manje ekonomskix bodowa....takodje korishcenje duplog naloga za doniranje wojske u sawez je ban naloga sa manje ekonomskix bodowa (dodushe prochitao sam gore topic da je neko primio mail da se ni to wishe ne kaznjawa...ja sam primio 10 takwix mailowa,pa se i ne trudim wishe slati na suport neshto)....to shto ti je potroshio dijamante nije nishta protiwzakonito niti kaznjiwo jer si mu ti dao pasword...ne kazem da nije kriw...moralno jeste po prawilima igre nije...smeta mi jedino to shto su admini owe igre pocheli da banuju zarad swakakwix gluposti....uwedena su prawila igra kojix se ni 5% igracha ne pridrzawaju...ban dobije 1 od 5000 prijawljenix sluchajewa...to nije fer..ako wec imaju prawila uwedite sistem koji ce da ix kontrolishe a ne jedan nesretnik da osjeti na swojoj kozi da bi administracija dala primjer i "kao odradjiwala posao" ...owa igra wishe nema nikakwu draz i ljepotu koju je prije imala...uwode se inowacije koje odgowaraju pojedincima a pretpostwaljam kome odgowaraju...strashno...jezim se od owakwix sluchajewa i prijatelju,uchestwujem u twom negodowanju i zalosti....
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #171 na: Siječanj 14, 2013, 11:44:59 »

HVALA!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #172 na: Siječanj 14, 2013, 12:20:23 »

da jesam pa to sam i rekao ali sam dodao da to zlato nije vrijedno spomena s obzirom da je njegov račun bio mali i nije se tu moglo ništa iskoristiti čime bi se ja obogatio! a da lažem onda nebih ništa ni priznao a priznao sam sve. šta u biti ti više hočeš, idi radije radi vojsku. da manje vidiš na forumu nebi svu vojsku izgubio! ja samo kažem šta sam napravio i da sam prestrogo kažnjen za to! a poanta svega toga je da sam dobio šifru a svi znamo šta to znači!
Eto sada si dokazao da koristis bar jos jedan profil u cro/srb1 jer si dobro upucen sta se desava u tom svjetu i ako si banovan...A ja cu traziti jos da te banuju sa foruma jer si mene vrijedjao... Smiley
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #173 na: Siječanj 14, 2013, 12:21:58 »

Eto sada si dokazao da koristis bar jos jedan profil u cro/srb1 jer si dobro upucen sta se desava u tom svjetu i ako si banovan...A ja cu traziti jos da te banuju sa foruma jer si mene vrijedjao... Smiley
ma ti jednostavno nisi normalan!
ko si ti da ti ja šta objašnjavam
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #174 na: Siječanj 14, 2013, 12:23:25 »

ma ti jednostavno nisi normalan!
ko si ti da ti ja šta objašnjavam
Ja sam COVJEK koji se nebi spustao tako nisko kao ti da uzmem profil i potrosim dijamante Smiley
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #175 na: Siječanj 14, 2013, 12:36:01 »

ma ti si sve ono šta se ovdje banira!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #176 na: Siječanj 14, 2013, 12:42:06 »

ma ti si sve ono šta se ovdje banira!
Ko ima kuglu ja ili ti?? Zato molim te bez tih smijesnih komentara Smiley
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #177 na: Siječanj 14, 2013, 12:43:16 »

još samo da svima javim da neču biti odblokiran na sreču mojih "neprijatelja" a na moju žalost. dobio sam odgovor da za "uništenje" tuđeg računa bez obzira kako sam došao do šifre je kazna izbacivanja i to je kraj mojeg igranja imperije. jedna banalna glupost me je koštala igre i zadovoljstva. hvala svima koji kao i ja mislite da je kazna prevelika ali tu se više ništa nemože učiniti!
Evidentirano
joka5
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #178 na: Siječanj 14, 2013, 01:03:20 »

Mario pozdrav.  Cry 
Ja poznam Maria jako dugo.
Žao mi je da si to napravio ali i to se dešava, grešku si priznao i kazna slijedi ali nažalost prevelika.
Šta je tu je ali kazna je prevelika Znaš onu:
Svatko je u pravu toliko koliko je moćan  (vlasnici mogu radit šta im se hoće)

Tko je od vas bez grijeha, neka prvi baci kamen.
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #179 na: Siječanj 14, 2013, 01:10:31 »

hvala joka!
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!