Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 12:41:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Znanje vs.Dijamanti  (Posjeta: 3864 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #45 na: Siječanj 08, 2013, 07:43:05 »

to nije ta era......nigeru.....nego ja pricam o prvoj eri r56
Evidentirano
lancelotninjaa
Private
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #46 na: Siječanj 08, 2013, 07:47:00 »

to nije ta era......nigeru.....nego ja pricam o prvoj eri r56
baš me interesuje koliko sad vojske i vojnih bodova imaš  Shocked
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #47 na: Siječanj 08, 2013, 07:47:58 »

baš me interesuje koliko sad vojske i vojnih bodova imaš  Shocked
necu ti rec  Tongue
Evidentirano
lancelotninjaa
Private
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #48 na: Siječanj 08, 2013, 07:50:54 »

necu ti rec  Tongue
a jooooj sad si me isfurao/la  Embarrassed  Cry
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #49 na: Siječanj 08, 2013, 07:52:07 »

a jooooj sad si me isfurao/la  Embarrassed  Cry
Tongue
Evidentirano
lancelotninjaa
Private
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #50 na: Siječanj 08, 2013, 07:55:36 »

Tongue
Lips Sealed
Evidentirano
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #51 na: Siječanj 08, 2013, 07:55:47 »

Tongue


to je sve sto na kraju VELIKE igracine iz r56 imaju za reci khmm idem dok me nisu banovali  Grin
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #52 na: Siječanj 08, 2013, 08:16:18 »

to nije ta era......nigeru.....nego ja pricam o prvoj eri r56

Ok, nikog ne hvalim nit kudim al nekad je dovoljno i priznat da su nečija vremena prošla na ovoj igri  Wink . Pokušajte se sad hvalit vojnim bez dija! Ima pojedinaca ali su rijetki i k tome svi veterani ove igre. Stigli novi klinci. Meni osobno pun kufer ove igre, peta godina iza mene i ništa na bolje nije se promijenilo. Lijepo je da se netko sjetil da zarađuje na ovoj igri al bezobrazno je da se gospoda nisu udostojila kolko tolko stavit prihvatljive cijene ili drugi model zarade.
Još malo i ovo bu postala samo obična igra koju samo plačaš i ništa ne razmišljaš dalje. Već sredinom prošle godine sam primjetio da u ovoj novoj verziji igre ne treba neku pamet imat nego samo vrijeme i to su dobro moderatori procjenili i iskoristili. Plačate vrijeme a ne igru!
Igram u jednom i jedinom svijetu bez dija imam pun kufer vojske naspram bodova da mogu parirat protivnicima ali održavanje bez premiuma je gotovo nemoguće! Krpam konstantno kraj s krajem da hranim vojsku, rihtam zadovoljstvo, dižem hramove u nebesa, gradske trgove također da sa zlatom kojeg jedva nabavljam plačam male festivale, još ako nema rudnika ode sve u PM. Lovim aktivne igrače, napadam robim i na to minimalno potrošim više od pola dana da kolko tolko održim račun u plusu jer moram gledat da kroz 6h offa i uz potrošnju vojske u pokretu 30k zlata ne zaglibim u minus. Kaj mi onda preostane? Žicat druge u savezu zlato (kredit u ovom slučaju ne dolazi u obzir) a s vremenom ljudima i dopizdi stalno posuđivat zlato onima koji igraju bez dija, bar kad bi se moglo s minusom napast sporednu provu bilo bi malo lakše. Sve u svemu, pušiona do jaja.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #53 na: Siječanj 08, 2013, 10:31:23 »

Znanje vs.Dijamanti vs. varanje
Danas je završila 4 era svijeta 140 Mega Blitz , i nakon završetka svijeta banan je vođa vodećeg saveza svijeta Colore_Bulgaria i najjaći igrač toga svijeta po eko bodovima - 55.9 M, njegov savez je osvojio zlatnu medalju .
Medalja im naravno neće biti oduzeta jer su očito regularnim putem osvojili tu eru !

Na slici , igrač sukal4e , s osvojena dva čuda koja po potrebi mijenja


Završni poredak po eko bodovima tog svijeta nakon što je sukal4e izbačen - klikni
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #54 na: Siječanj 08, 2013, 10:45:15 »

Znanje vs.Dijamanti vs. varanje
Danas je završila 4 era svijeta 140 Mega Blitz , i nakon završetka svijeta banan je vođa vodećeg saveza svijeta Colore_Bulgaria i najjaći igrač toga svijeta po eko bodovima - 55.9 M, njegov savez je osvojio zlatnu medalju .
Medalja im naravno neće biti oduzeta jer su očito regularnim putem osvojili tu eru !

Na slici , igrač sukal4e , s osvojena dva čuda koja po potrebi mijenja


Završni poredak po eko bodovima tog svijeta nakon što je sukal4e izbačen - klikni
igore ne možeš uzeti nekome nešto što je zaradio na naćin koji je rupa u igri Smiley
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!