Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 02:23:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Znanje vs.Dijamanti  (Posjeta: 3875 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 08, 2013, 06:50:47 »

mala_tina sto si ti pametna svaka cast nisam to znao dok mi ti nisi rekla  *crazy*  *crazy*  *crazy*

i ajde bogati po cemu si zakljucila da oni koji kupuju dije nisu online i ne trebaju biti pa ti kao da si jucer dosla ovdje  *freak*
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2013, 06:55:39 od _PSYHO_ » Evidentirano
lancelotninjaa
Private
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 08, 2013, 06:55:45 »

Daj ti meni 300-400 dijamanata i da te ja napadnem pa ti igraj za gušt Smiley
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 08, 2013, 07:02:46 »

pa nisi bas u pravu...sto se tice toga i velike vojske....moze se skupiti i to jako lijepa vojska...bez dijamanata.......eto prva era r56 ,,ja osobno 1.2m vojniih bodova....uvjerljivo na prvome mjestu ..a vojske oko 3milijuna
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 08, 2013, 07:03:37 »

mala_tina sto si ti pametna svaka cast nisam to znao dok mi ti nisi rekla  *crazy*  *crazy*  *crazy*

i ajde bogati po cemu si zakljucila da oni koji kupuju dije nisu online i ne trebaju biti pa ti kao da si jucer dosla ovdje  *freak*
ocigledno me nisi shvatio...al dobro
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #19 na: Siječanj 08, 2013, 07:10:31 »

pa nisi bas u pravu...sto se tice toga i velike vojske....moze se skupiti i to jako lijepa vojska...bez dijamanata.......eto prva era r56 ,,ja osobno 1.2m vojniih bodova....uvjerljivo na prvome mjestu ..a vojske oko 3milijuna
nisam rekao da se ne može nego da se bez dijamanta moraš jako više truditi..ti imaš rese i ćekaš da se završi istraživanje on sa dijamantima ne završi otvori koju škrinju porene novo uzme vojsku iz škrinje i tako svaki dan..bez dijamanata svaki je vojnik napravljen i ima drugu vrijednost za igrača bez dijamanata..trebali bi popustiti otvoriti jedan svijet upad 100 dijamanata ..nema premiuma nema 10 sati čisto snađi se druže
Evidentirano
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 08, 2013, 07:11:45 »

ajme pa normalno da se moze nisam ni rekao da ne moze nego sa dijama se moze puno toga vise to je ovdje i bitno

mala_tina ja sam igrao sa tebom u jednom svijetu nemogu se sjetit gdje bile ste same cure u savezu ako se ne varam,trle3513 te prebio prvi dan i poslije nisi imala toliko vojske a ni vojnih kad se lako dizati
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 08, 2013, 07:12:08 »

nisam rekao da se ne može nego da se bez dijamanta moraš jako više truditi..ti imaš rese i ćekaš da se završi istraživanje on sa dijamantima ne završi otvori koju škrinju porene novo uzme vojsku iz škrinje i tako svaki dan..bez dijamanata svaki je vojnik napravljen i ima drugu vrijednost za igrača bez dijamanata..trebali bi popustiti otvoriti jedan svijet upad 100 dijamanata ..nema premiuma nema 10 sati čisto snađi se druže
da da....jedan svijet bez dijamanata....al otome mozes samo sanjat....ova je igra napravljena da se zaradi....kao i svaka druga igra
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 08, 2013, 07:13:36 »

ajme pa normalno da se moze nisam ni rekao da ne moze nego sa dijama se moze puno toga vise to je ovdje i bitno

mala_tina ja sam igrao sa tebom u jednom svijetu nemogu se sjetit gdje bile ste same cure u savezu ako se ne varam,trle3513 te prebio prvi dan i poslije nisi imala toliko vojske a ni vojnih kad se lako dizati
ja se tebe nesjecam..a ni tog koga si spomenio....tako da....hmmm..jedino si me mogao nac u r56 i sad u mega blitzu ...
Evidentirano
trle3513
Private
*

Karma: +6/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #23 na: Siječanj 08, 2013, 07:14:36 »

http://prntscr.com/oj1u4 eto ga. mala_tina r56
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #24 na: Siječanj 08, 2013, 07:22:10 »

ajme pa normalno da se moze nisam ni rekao da ne moze nego sa dijama se moze puno toga vise to je ovdje i bitno

mala_tina ja sam igrao sa tebom u jednom svijetu nemogu se sjetit gdje bile ste same cure u savezu ako se ne varam,trle3513 te prebio prvi dan i poslije nisi imala toliko vojske a ni vojnih kad se lako dizati
mala_tina je musko znas?
al voli se igrat macke i misa ...al inace je uvijek macka tj. macak  Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 08, 2013, 07:24:01 »

mala_tina je musko znas?
al voli se igrat macke i misa ...al inace je uvijek macka tj. macak  Grin Grin Grin
eo mog poklopca....pa tamo sam na odmoru....zar nevidis Grin
Evidentirano
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #26 na: Siječanj 08, 2013, 07:24:41 »

neznam ako je on/ona transvestit i nije siguran sto je ili zeli postati necu zadirati u tako duboke teme  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #27 na: Siječanj 08, 2013, 07:26:15 »

eo mog poklopca....pa tamo sam na odmoru....zar nevidis Grin
negovorim o tome jel si na odmoru ili nisi Grin
kazem da se volis igrat macke i misa Grin
Evidentirano
trle3513
Private
*

Karma: +6/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #28 na: Siječanj 08, 2013, 07:27:44 »

sve u svemu skrenuli smo dosta s teme. al imoje misljenje je da igrac koji igra s dijamantima nemoze s mjeriti s igracem koji igra bez. tako da mislim da nije postena igra. ali kao sto je vec receno i ova igra je izradjena da se zaradi na njoj kao i mnoge druge. tako da mislim da bi bilo u redu da se napravi bar jedna era u kojoj se nemogu kupovati dijamanti,pa da igraci stvarno odmjere znanje. i onda ovi svi igraci koji kazu da neigraju s dijamantima nek pokazu znanje. tako da bi ovo dobilo pravi smisao.                                                    
 Pozdrav, plemeniti vladari!
Tim IO s ponosom Vam predstavlja najnoviji međunarodni događaj u Imperii Online - Ligu prvaka!
Pozivamo sve saveze da isprobaju svoje vjestine jedni protiv drugih u epskom prvenstvu koje počinje 24. siječnja 2013!
Registracije počinju 18. siječnja 2013.
Više informacija o Ligi prvaka možete naći na zvaničnoj stranici turnira.

Na kraju će ostati samo jedan savez!
Snaga i čast!
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #29 na: Siječanj 08, 2013, 07:29:09 »

sve u svemu skrenuli smo dosta s teme. al imoje misljenje je da igrac koji igra s dijamantima nemoze s mjeriti s igracem koji igra bez. tako da mislim da nije postena igra. ali kao sto je vec receno i ova igra je izradjena da se zaradi na njoj kao i mnoge druge. tako da mislim da bi bilo u redu da se napravi bar jedna era u kojoj se nemogu kupovati dijamanti,pa da igraci stvarno odmjere znanje. i onda ovi svi igraci koji kazu da neigraju s dijamantima nek pokazu znanje. tako da bi ovo dobilo pravi smisao.                                                    
 Pozdrav, plemeniti vladari!
Tim IO s ponosom Vam predstavlja najnoviji međunarodni događaj u Imperii Online - Ligu prvaka!
Pozivamo sve saveze da isprobaju svoje vjestine jedni protiv drugih u epskom prvenstvu koje počinje 24. siječnja 2013!
Registracije počinju 18. siječnja 2013.
Više informacija o Ligi prvaka možete naći na zvaničnoj stranici turnira.

Na kraju će ostati samo jedan savez!
Snaga i čast!

a mislis da ti admini il sta su vec kad prave te svijetove imaju koristi od toga da naprave svijet bez dija? nebi bas reko mozes govorit koliko oces ali do toga nece doc
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!