Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:29:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Znanje vs.Dijamanti  (Posjeta: 3869 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
guzobad
Private
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« na: Siječanj 06, 2013, 12:12:46 »

Poštovani igrači i moderatori i stvaraoci ove igre,imam jedan prijedlog za Vas,pošto je ova omiljena igra postala sve samo ne igra otkako postoje dijamanti,jer vise se ne cijeni znanje i iskustvo nego je bolji onaj ko ima više para tj.ko kupi više dijamanata.E pa sad ja kažem moderatorima i administratorima neka kažu Bugarima neka naprave eru bez dijamanata pa da vidimo ko zna a ko nezna igrati,jer ovo nema smisla da pojedinci u 2 dana nakon samog pocetka ere skacu na nezamislive brojke u bodovima.Eto toliko od mene.


Hvala Wink
Evidentirano
spartannacc
Private
*

Karma: +7/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 06, 2013, 12:17:14 »

Svidja mi se ideja , i bas me zanima da li ce biti tolike razlike u bodovima medju igracima .. Smiley
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2013, 12:18:41 »

Poštovani igrači i moderatori i stvaraoci ove igre,imam jedan prijedlog za Vas,pošto je ova omiljena igra postala sve samo ne igra otkako postoje dijamanti,jer vise se ne cijeni znanje i iskustvo nego je bolji onaj ko ima više para tj.ko kupi više dijamanata.E pa sad ja kažem moderatorima i administratorima neka kažu Bugarima neka naprave eru bez dijamanata pa da vidimo ko zna a ko nezna igrati,jer ovo nema smisla da pojedinci u 2 dana nakon samog pocetka ere skacu na nezamislive brojke u bodovima.Eto toliko od mene.


Hvala Wink
zasto se zamarate time kad znate da je to nemoguce sto i je najzalosnije
Evidentirano
spartannacc
Private
*

Karma: +7/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2013, 12:21:43 »

Pa ne bi bankrotirali kad bi napravili jednu eru bez dijamanata , znaci eru netreba svijet al eto :/
Evidentirano
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2013, 12:23:18 »

da ali tko bi onda igrao eru sa dijamantima 5,6 igraca koji nemogu bez njih  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #5 na: Siječanj 06, 2013, 01:22:38 »

kako vi ne shvacate dije su ko djevojke jednom kad ih probate uvjek ih konzumirate  Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 06, 2013, 02:21:56 »

Poštovani igrači i moderatori i stvaraoci ove igre,imam jedan prijedlog za Vas,pošto je ova omiljena igra postala sve samo ne igra otkako postoje dijamanti,jer vise se ne cijeni znanje i iskustvo nego je bolji onaj ko ima više para tj.ko kupi više dijamanata.E pa sad ja kažem moderatorima i administratorima neka kažu Bugarima neka naprave eru bez dijamanata pa da vidimo ko zna a ko nezna igrati,jer ovo nema smisla da pojedinci u 2 dana nakon samog pocetka ere skacu na nezamislive brojke u bodovima.Eto toliko od mene.


Hvala Wink
majstore ovo je prodaja cista !! nije ovo igra . ovo je biznis. nisam bas siguran da ima i jedna on-line igrica u koju ne moras ulupati pravu lovu. to sto ti trazis se nece nikada dogoditi . zasto? zato jer se ne mogu ljudi dogovoriti da budu zajedno za opce dobro . sjeti se dizanja cijena dija za sms. dali je netko prestao kupovati ? NIJE. skrinje su krenule cak bolje se prodavati !!:D:D:D  samo ne razumiju da treba ici na prodaju i na masu  u kriznim vremenima. ali to bi im vec ekonomisti trebali objasniti . po meni je bolje da 1000 igraca kupi dije po nizoj cijeni , po njima je bolje da 100 igraca kupi po visoj cijeni. a to nazalost prijetelju necemo nikada promijeniti.
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 06, 2013, 08:02:25 »

Jel to oko cs5 postao problem?
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
_PSYHO_
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 06, 2013, 09:26:39 »

realno gledajuci to je problem u svakome realmu  Tongue
Evidentirano
nessa
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 06, 2013, 11:49:23 »

slažem se nebi ih ubilo da jednu eru puste tako ...ne treba u svim  svjetovima   Smiley Smiley
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Siječanj 08, 2013, 04:15:05 »

Igrati bez premiuma je jako zanimljivo Smiley više od pola godine nisam ni lipe dal ali ima  Lips Sealed ada što se vremena tiče ako igraš bez dija i premuma pa i održavanje same vojske. Je žalosno je da se dijamantni igrači dižu ko blesavi al na sreću većina njih i je blesava što se tiče same igre.
Bio sam predlagal da se barem svjetsko prvenstvo napravi bez dija da budu samo jednokratne uplate i onda bi bio to tulum. Ovako je samo velika  Lips Sealed rija! Da je uplata skromnih 50€ i definitivno bude aktivno igralo 10 država ako ne i više, pa je to cca 5.000€ po prvenstvu  i svi sretni i zadovoljni.
Ako neće biti sličan sistem uveden na ovome:

Pozdrav, plemeniti vladari!
Tim IO s ponosom Vam predstavlja najnoviji međunarodni događaj u Imperii Online - Ligu prvaka!
Pozivamo sve saveze da isprobaju svoje vještine jedni protiv drugih u epskom prvenstvu koje počinje 24. siječnja 2013!
Registracije počinju 18. siječnja 2013.
Više informacija o Ligi prvaka možete naći na zvaničnoj stranici turnira.

Na kraju će ostati samo jedan savez!
Snaga i čast!


Onda su definitivno tvorci ove igre s Lips Sealed ani do bola.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
trle3513
Private
*

Karma: +6/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 08, 2013, 06:35:00 »

bilo bi bolje da je pisalo "da igraci isprobaju svoje financije jedni protiv drugih". jer ovo igranje,tj. znanje se nemoze mjeriti s dijamantima.
Evidentirano
spartannacc
Private
*

Karma: +7/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 08, 2013, 06:36:38 »

slazem se ko ima vise novca """bolji je igrac""" , a bas bi volio te igracinee vidjet bez dija
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 08, 2013, 06:44:40 »

nekuzim o cem vi pricate....eo ovako....moze se igrat bez dijamanata.....tuces se sa ravnima sebi....i ti igraci nisu nista losiji od ovih sto uzimaju dijamante i trose silne novce na imperiju.....dapace...mozda su i bolji....vjerujem da jesu....jer oni konstatno napreduju sa svojom igrom,tj. provode vise vremena na igri,imaju vise napada...vise vojnih,vise ratova....tako da.....molim lijepo.....
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #14 na: Siječanj 08, 2013, 06:49:05 »

sve u dijamantima je i uvedeno za one koji vole igrati a ne vole visiti tu..uđu kliknu 150 dijamanta i odu dalje za poslom..bez dijamanta se može ali velika vojska i veliki rezultat možeš zaboraviti..mala_tina je u pravu možeš se zabaviti družiti s ekipom i igrati za gušt
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!