Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:47:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 18 19 [20]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40174 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #285 na: Veljača 20, 2013, 12:11:35 »

sto se tice spije..da i o tome kazem nesto!!  sto se niste zalili adminima...Huh? pa ako utvrde bilo kakav vid prevare....isti IP ili slicno.....onda ok...nek se kazni..a te price za baku i deku?? .....to kači mačku o rep!:.jedno znam..da ja nemam ni kakvu spiju,dupli acc..od kada igram ..igram pod istim nikom....ne kao pojedini!!!
a za sigurno od tvojih 400 odbrambenih poraza..kad vec pricas o njima..nanio sam ti isto..ako ne i vise koliko si i ti meni!:..ali za te brojke me zaista nije briga.....sta treba..znaci kad si na of..posaljem 100 napada po 400 vojnika na polje,nabijem ti mnogo poraza..i ti nekom prilikom  odes na om i pobegao si zbog mene...?? ma idi bre ..leči se!!!  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
toliko od mene!!
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #286 na: Veljača 20, 2013, 12:19:26 »

Ovim postom bi zelio zavrsiti ovu glupo raspravu!  Bez obzira koliko bilo glupo i jadno........prika....ako sam te nekad uvredio....to je bilo sto si me ti iznervirao!! A da..prika..ako zelis dalju raspravu..imas moj fb..pa mozemo i tamo nastaviti!!!   Srecnoo!!! Cool Cool Cool Cool Cool
 -Zelim mnogo srece svima....! NEk bolji savez pobedi..bio to join_force..lavovi,gruz ili tigrovi...!!
Zbog privatnih oobaveza nemogu zavrsit eru. Cry Cry Cry Cry.ali RL je mnogoo vazniji od imperije!! Wink Wink Undecided Undecided Undecided

Čestitam pobedniku..koji god to savez bio!!   Smiley Smiley Smiley Smiley

ali pre svega...bi voli oda to budu moji saveznici GRUZ007 !  HVala dečki !! :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:


Poseban pozdrav za mog priku KIRNJU !  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss   Grin Grin Grin

buy  ...buy...  buy .buy  *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk*
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #287 na: Veljača 20, 2013, 12:45:10 »

evo onda i moj zadnji post za vrtnog patuljka mindju.Ajde mindji budi obraz pa izjavi da torpedo nije bi špija kod nas i da ti to nisi zna,ajde izjavi da uz pomoč njega niste obranili centralni dvorac ili uništili vojske meni i bataji tako šta je on naša okupljališta za AS!!!!!Sramotan si igrač u sramotnu savezu,naravno da neče kaznit torpeda kad je odgovoran za 50% bugarskog izvoza 2013 godine.SRAMOTA si zato šta osporavaš nešto šta apsolutno svi znaju ovu eru,SRAMOTA si zato što si proširia čudo laži na forumu,SRAMOTA si zato šta si omalovažava protivnike na svim mogučim profilima,SRAMOTA si zato šta si sudjelova u krađi profila u CS1 a JADAN si zato šta si počea vrijeđat na forumu kad san te spustia,JADAN si zato šta su tvoji prijatelji preko tvoje šifre ukrali gružu profile.Moj mindjo ova igra če završit,mene če neko volit,neko mrzit ali ti češ ostat jedan mali,iskompleksirani,lažljivi patuljak
Ovo je sve šta ču više napisat pod uvjetom da ni ti ne pišeš više
ZBOGOM
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #288 na: Veljača 20, 2013, 01:08:52 »

evo onda i moj zadnji post za vrtnog patuljka mindju.Ajde mindji budi obraz pa izjavi da torpedo nije bi špija kod nas i da ti to nisi zna,ajde izjavi da uz pomoč njega niste obranili centralni dvorac ili uništili vojske meni i bataji tako šta je on naša okupljališta za AS!!!!!Sramotan si igrač u sramotnu savezu,naravno da neče kaznit torpeda kad je odgovoran za 50% bugarskog izvoza 2013 godine.SRAMOTA si zato šta osporavaš nešto šta apsolutno svi znaju ovu eru,SRAMOTA si zato što si proširia čudo laži na forumu,SRAMOTA si zato šta si omalovažava protivnike na svim mogučim profilima,SRAMOTA si zato šta si sudjelova u krađi profila u CS1 a JADAN si zato šta si počea vrijeđat na forumu kad san te spustia,JADAN si zato šta su tvoji prijatelji preko tvoje šifre ukrali gružu profile.Moj mindjo ova igra če završit,mene če neko volit,neko mrzit ali ti češ ostat jedan mali,iskompleksirani,lažljivi patuljak
Ovo je sve šta ču više napisat pod uvjetom da ni ti ne pišeš više
ZBOGOM


http://prntscr.com/telhr    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
ZBOGOM prika!     
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #289 na: Veljača 20, 2013, 01:20:53 »

Citat:
http://prntscr.com/telhr           
 
ZBOGOM prika!   


ne mozete toliko lazi da iznesete i istine da precutite koliko mi mozemo da vam oprostimo samo da odete iz ove igrice, svi koji se sluzite prevarama
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #290 na: Veljača 20, 2013, 02:01:25 »


ne mozete toliko lazi da iznesete i istine da precutite koliko mi mozemo da vam oprostimo samo da odete iz ove igrice, svi koji se sluzite prevarama

ne znam tko si....a vidim da nisi upucen u desavanja!!!...idi pa seri negdi Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue drugdje...nije ti ovo wc! Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #291 na: Veljača 20, 2013, 03:44:48 »

u vezi toga provjeravanja ip poklapanja,lako se  Lips Sealed i da se provjeri ali norm da se neces nista otkriti kad mozda koristite programe za mjenjanje ip adrese i proxye ili sta ja znam sta vec   Grin Grin Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #292 na: Veljača 20, 2013, 08:53:23 »

Moj yuske,mindjo bi crka da nije ispljunia novu laž.Ajde više mindjo napusti IO zauvjek jer si samo prljavštinu ostavia za sobom.Mogao si otič kao čovjek da si se ispričao za svoje laži i prevare a ovako češ otič kao mali lažljivi vrtni patuljak mindjo.
Nadam se da je ovo definitivno ZBOGOM ili češ opet pogazit riječ i zagađivat forum
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #293 na: Veljača 25, 2013, 04:03:53 »

dajte neke novosti ajmoooo zanimaju me Cheesy hmm vidim samo 3 izvorna igraca jf-a ostalo tigrovi  Grin Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #294 na: Veljača 26, 2013, 04:16:51 »

a moj yuske šta da ti kažen,45 članova saveza JF a 6 luđaka aktivno i cijepa po gružu
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #295 na: Veljača 27, 2013, 12:17:55 »

a moj yuske šta da ti kažen,45 članova saveza JF a 6 luđaka aktivno i cijepa po gružu
i samo da znas juskee i tvoj tomke je među njima i daje im  *black_eye* *black_eye* *black_eye*  Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #296 na: Veljača 27, 2013, 05:18:51 »

45 a 6 njih aktivno isto ko i prosle ere  Grin Grin Grin tomke samo deri  Wink
Evidentirano
bili_gr
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #297 na: Ožujak 02, 2013, 02:21:01 »

Čestitam, najprije svim igračima saveza Join Force i Lavovi na dobroj borbi i osvojenom 2. i 3. mjestu, a zatim i svim svojim suigračima na veličanstvenoj odigranoj eri, u kojoj smo se borili doslovno sami protiv svih... i da ne zaboravim spomenut ekipu iz King Sizea... hvala momci...

http://prntscr.com/upug0
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!