Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 06:52:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40287 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #270 na: Veljača 18, 2013, 03:12:43 »

KIRNJA ti da si pametan odustao bi od svadjanja i to je to, na IO pokazi sta znas, udarajte se, lomite se, i to je to, ovo na forumu sto radite ponasate se kao dva klinca od 14 godina koji su po prvi put naucili neke psovke i uvrede pa se sa tim razbacuju kao da su pokupili svu pamet svijeta.  ;D

Ma to ja samo pokušavam dočarat kako ljudima sastrane izgledaju vaše prepirke   :Smiley

A ti gramaticki nepismeni, spori, neodgovorni covjece, pise se "sa strane" a ne sastrane  Grin Grin Grin Grin Cool
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 03:15:41 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
driver62
Gost
« Odgovor #271 na: Veljača 18, 2013, 03:42:29 »

 Smiley treba instalirati Google Chrome on mu crveno podvuče što ne valja Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #272 na: Veljača 18, 2013, 03:45:50 »

Sve je to istina kojeen šta govoriš ali to je jače od mene,več sam bia presta svađat se sa minđom kad je on opet iznia novu laž,onu o preuzimanju saveza JF.
I šta češ opet ono najgore od mene izlazi van, Lips Sealed  ne možeš ga ni pustit da širi laži jer ima ljudi koji površno pročitaju forum pa poviruju.Nažalost admini ne rade svoj posao jer bi mindjo odavno bia kažnjen za onaj post koji je izbrisao a u kojem je priznao sudjelovanje u krađi profila u CS1.
Volia bi čut tvoj prijedlog kako se borit protiv takvih beskrupuloznih igrača??
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #273 na: Veljača 18, 2013, 03:55:40 »

Sve je to istina kojeen šta govoriš ali to je jače od mene,več sam bia presta svađat se sa minđom kad je on opet iznia novu laž,onu o preuzimanju saveza JF.
I šta češ opet ono najgore od mene izlazi van, Smiley  ne možeš ga ni pustit da širi laži jer ima ljudi koji površno pročitaju forum pa poviruju.Nažalost admini ne rade svoj posao jer bi mindjo odavno bia kažnjen za onaj post koji je izbrisao a u kojem je priznao sudjelovanje u krađi profila u CS1.
Volia bi čut tvoj prijedlog kako se borit protiv takvih beskrupuloznih igrača??

Kao i ja Grin sutim i kuham, kad vidim lika na realmu on odustane od igrice a ja nastavim sa smijeskom Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #274 na: Veljača 18, 2013, 05:03:17 »

Sve je to istina kojeen šta govoriš ali to je jače od mene,več sam bia presta svađat se sa minđom kad je on opet iznia novu laž,onu o preuzimanju saveza JF.
I šta češ opet ono najgore od mene izlazi van, Smiley  ne možeš ga ni pustit da širi laži jer ima ljudi koji površno pročitaju forum pa poviruju.Nažalost admini ne rade svoj posao jer bi mindjo odavno bia kažnjen za onaj post koji je izbrisao a u kojem je priznao sudjelovanje u krađi profila u CS1.
Volia bi čut tvoj prijedlog kako se borit protiv takvih beskrupuloznih igrača??

retardu retardirani............ako admini  utvrde bilo kakvo deljenje IP adrese sa tim accovima..to jeste da sam ja bio na njima.....onda slobodno mogu da me kazne.....
posto tome ima vec nekoliko godina.......a to sto su drugi imali vise accaunta....i sto su samo sluzili za donacije......to je kradja??? a cisto sumnjam da bilo koji savez nema takve accaunte-donore !mislim ...ocu da kazem ,po tvome.ako ja pozovem neciji dupli acc da je to kradja??? pa ajde onda reci mi koliko ti imas dupli accova imas u tvom sadašnjem savezu..Huh?? ajde prizna Lips Sealed imas i dokaz..onaj tvoj print.....a cuvar acca mozes biti dvoici ...a ne 10-ak njih!!!  zato prestani sa glupim pričama!!!

a evo ti i predlog ..koji zelis cuti......: za sve takve kao ti koji daju tvrdnje o kradji za koje nemas dokaz ..(slobodno se zali adminima i trazi proveru) mozes samo da nam dunes u "svirajku" ! Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #275 na: Veljača 18, 2013, 06:17:41 »

Bože mindjo ja samo komentiran šta si ti napisao u postu,ne moraš se odma ljutit,šta si ga izbrisa ako smatraš da nisi ništa loše napravia.
Ne bi mene uopče bilo briga za to da ti ne tvrdiš da su van na isti način ukradeni acc-ovi u cs4 a proširia si priču da je to neko iz JF napravia a u stvari su to napravili tvoji prijatelji uz pomoč tvoje šifre
Nego mindjo da ne zaboravin,toliko si ružan da te majka tila zamjenit za rotvajlera ali nije imala dovoljno novca za nadoplatu Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #276 na: Veljača 18, 2013, 11:19:08 »

Auu ljudi ovo je basotislo predaleko, ali stvarno... do jucer sam se i ja smijao nekim odvalama i zezanju ali je stvarno bilo smesno, ovo sada prerasta u vrijedjanje i sa jedne i sa druge strane... daj spustite loptu na zemlju ili nemojte komunicirati vise ili se vratite starom zezanju gde cemo se svi smijati a ne citat uvrede  *SCRATCH* *SCRATCH* *SCRATCH*
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #277 na: Veljača 19, 2013, 12:39:28 »

Auu ljudi ovo je basotislo predaleko, ali stvarno... do jucer sam se i ja smijao nekim odvalama i zezanju ali je stvarno bilo smesno, ovo sada prerasta u vrijedjanje i sa jedne i sa druge strane... daj spustite loptu na zemlju ili nemojte komunicirati vise ili se vratite starom zezanju gde cemo se svi smijati a ne citat uvrede  *SCRATCH* *SCRATCH* *SCRATCH*

ma dzaba mu blody....ima lik vise 1.5m bodova..a ne sme da krene na mene.....plasi se..i sta da pricam sa tim likom??Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

evo ja sam se spreman obracunati casno..na polju..pa ko koga...i ako je on "bolji" na rang listi..a kako on i kaze ko ima vise bodova...bolji je igrac!!! Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #278 na: Veljača 19, 2013, 01:05:28 »

Ajmo okršajem to rješite i odma vamo izvještaj  Cool
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #279 na: Veljača 19, 2013, 05:35:10 »

 Lips Sealed  cevap  Grin Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #280 na: Veljača 19, 2013, 08:21:00 »

AHAHAHAHHAHAHAAHHAAHA sramote od ove rugobe mindje,maltretiran ga cili realm,ima barem 70-80 obrambenih poraza od mene,bježa je i na odmor dok mu ne bi izaša iz x2 i odma sutradan nakon šta san donira vojsku proziva me na forumu da zašto se ne sukobimo vojskom Grin Grin Grin Grin Grin Grin
A di si bia mindjo ovih 8 mjeseci dok san te gazia i nemoj gledat samo ekonomske bodove,iman više vojnih bodova i medalja(nisan ih dobia preko blagdanske zaštite ko ti)
a sigurno san više i donira u savez.Sad čekam samo da opet počne širit laž da kupujen dije ko torpedo i clumsy Grin Grin Grin Grin
mindjo,mindjo baš si jedan mali lažljivi patuljak Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
meris
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #281 na: Veljača 19, 2013, 09:16:30 »

http://prntscr.com/tbi98
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #282 na: Veljača 19, 2013, 04:02:06 »

AHAHAHAHHAHAHAAHHAAHA sramote od ove rugobe mindje,maltretiran ga cili realm,ima barem 70-80 obrambenih poraza od mene,bježa je i na odmor dok mu ne bi izaša iz x2 i odma sutradan nakon šta san donira vojsku proziva me na forumu da zašto se ne sukobimo vojskom Grin Grin Grin Grin Grin Grin
A di si bia mindjo ovih 8 mjeseci dok san te gazia i nemoj gledat samo ekonomske bodove,iman više vojnih bodova i medalja(nisan ih dobia preko blagdanske zaštite ko ti)
a sigurno san više i donira u savez.Sad čekam samo da opet počne širit laž da kupujen dije ko torpedo i clumsy Grin Grin Grin Grin
mindjo,mindjo baš si jedan mali lažljivi patuljak Grin Grin Grin Grin Grin Grin


ja bežao zbog tebe na odmor?Huh? jednom samo otisao na OM....u toku cele ere..i to ne zbog tebe prika..nego zbog privatnih obaveza...to ti ceo savez GRUZ007 moze potvrdit...ima tu sigurno neko kome "verujes..pa ga priupitaj!!......opet glupa prica... Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?.!!
a ti tvoji porazi koje si mi nanio .....si bile samo lakim macama..kad sam na offu!:..a koliko sam ja tebe puta porobio...Huh? porusio dok si ti na offu??? aaa??
a sto se tice donirane vojske...sumnjam da si dao vise od mene!!!:........mozemo to i proveriti....!! ali so obzirom na tvoje bodove  i trebao si mnogo donirat vise od mene....ali ubedjen sam da nisi!! koliko si ti puta izgubio vojsku..a koliko ja??? zbog toga i imas malo vise vojnih od mene!!! ne zanimaju me razlozi zasto...pogledaj malo oko sebe......sto se tice dijamanata.koliko god da ih trosis ..ipak je ta cifra 10x veca od moje....kupio sam samo nekoliko puta preko moba..jer su preskupi......a u zadnje vreme..sto sam dobio neki od reporterstva,,..i za tih nekoliko dana sam te prestigao vojno sigurno!!! hocu da  kazem..lako se  Lips Sealed ti kad imas dije..pa koliko toliko!!pa sto se nekad ne zaleti na mene sa svom vojkom ako si me gazio??? ako si se plasio kontre...sto ne krenu iz kolonije..pa da se obracunamo....?? izgovor je ta donirana vojska.....kad sam napisao da se obracunamo nisam zaista vido da si donirao tih 200k kata koje si imao!:......jadno................
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #283 na: Veljača 19, 2013, 05:48:49 »

moj mindjo vrtni patuljče donirao sam 1043000 kataprahta a to moš lako provjerit sa bilo kime iz JF a šta se tiče vojske kako te nije sramota to spominjat kad ste mi 2 puta uvatili vojsku na prevaru dok je torpedo bia špija,a zaboravia san da ti nemaš srama :DJadni mali mindjo par puta si me izrobia u 3-4h ujutro pa nisam toliki freak da ču vilenjat cilu noč zbog igrice Grin Grin Grin
nego mindjo shvatia san zašto si bia toliko vesel do sad vjerovatno si bia na livadi pa te trava golicala po jajcima Grin Grin Grin Grin
moj mali lažljivi patuljak mindjo opet priča bajke Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #284 na: Veljača 20, 2013, 12:07:18 »

moj mindjo vrtni patuljče donirao sam 1043000 kataprahta a to moš lako provjerit sa bilo kime iz JF a šta se tiče vojske kako te nije sramota to spominjat kad ste mi 2 puta uvatili vojsku na prevaru dok je torpedo bia špija,a zaboravia san da ti nemaš srama :DJadni mali mindjo par puta si me izrobia u 3-4h ujutro pa nisam toliki freak da ču vilenjat cilu noč zbog igrice Grin Grin Grin
nego mindjo shvatia san zašto si bia toliko vesel do sad vjerovatno si bia na livadi pa te trava golicala po jajcima Grin Grin Grin Grin
moj mali lažljivi patuljak mindjo opet priča bajke Grin Grin Grin Grin


pa ti u zivotu nisi video toliko kata  covece!!!!ja sam do sada donirao preko 900k....oces printove da ti postavim...ako mislis da lazem?Huh??  s obzirom na tvoje bodove i koliko dija trosis u odnosu na mene...ta ti je brojka jadna!!! Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!