Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:32:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40177 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #165 na: Veljača 13, 2013, 01:02:52 »


u pravu si meris ali mi smo jos uvijek izgubili pola miliona vojnika manje s time da smo mi napadali na utvrđivanje na polju 15, a vi na 13 jer da ste isli na 15 pitanje je kako bi onda bilo ali igra ide dalje pa sto bude bit ce  Smiley Smiley Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #166 na: Veljača 13, 2013, 01:27:43 »

vidim živo je i u nekom cro svijetu , aj bar negdje  ;D
Evidentirano

Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #167 na: Veljača 13, 2013, 02:27:22 »

u pravu si meris ali mi smo jos uvijek izgubili pola miliona vojnika manje s time da smo mi napadali na utvrđivanje na polju 15, a vi na 13 jer da ste isli na 15 pitanje je kako bi onda bilo ali igra ide dalje pa sto bude bit ce  Smiley Smiley Smiley


tomeo...zaboravljas da je vas prvi napad bio na nasih 1.5m kata..dok je drugih 1,5m spavalo u okupljalistima pored..uhvatili ste nas u pravom trenutku--i za to svaka cast...........a isto tako..vi ste bili donirali celokupne vojske....... dok su nase bile kod nas!!
zato smo vam olako ponovo preotli dvorac!!
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #168 na: Veljača 13, 2013, 02:50:22 »

ako olako preotet dvorac znači istrljat cilu impersku vojsku pa se ušetat u dvorac i iznova radit utvrdu 9 i utjecaj onda je stvarno bilo olako:D:D A clumsy i torpedo svu vojsku donirali đaba,morali su opet kesu odriješit.Bože ovoga lažova mindje,ima li više iko od odgovornih na forumu da ga se ušutka,zašto se samo uvrede kažnjavaju a ne i laži koje mindjo prosipa čin zine?
Zašto nije kažnjen za onaj post koji je izbrisa di priznaje da je učestvova u krađi profila u cs1??
Bože sačuvaj
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #169 na: Veljača 13, 2013, 03:20:15 »

ako olako preotet dvorac znači istrljat cilu impersku vojsku pa se ušetat u dvorac i iznova radit utvrdu 9 i utjecaj onda je stvarno bilo olako:D:D A clumsy i torpedo svu vojsku donirali đaba,morali su opet kesu odriješit.Bože ovoga lažova mindje,ima li više iko od odgovornih na forumu da ga se ušutka,zašto se samo uvrede kažnjavaju a ne i laži koje mindjo prosipa čin zine?
Zašto nije kažnjen za onaj post koji je izbrisa di priznaje da je učestvova u krađi profila u cs1??
Bože sačuvaj

eee kirnja ..kirnja......kao prvo ja nisam ukrao nista!!!  a kao drugo i najvaznije......sta ima ti da mi pricas o prevarama kad imas dva aktivna acca na istoj ip adresi?Huh??'' Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed   igra ti zena..daj nemo lupat svega ti!!  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
sad znaci.....mogu i ja ladno onsovati 10 accova sa pricom da mi igra...baka...deka..majka..tata....i ostali clanovi porodice??? koji je to izgovor??? *freak* *freak* *freak* *freak*
zto..pokri se usšima..i gledaj kako nestajete sa mape!!!! Grin Grin Grin Grin  ;D ;D ;D  *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye*

a ocito vidim da ne znas kako se igra saveznom vojkom...i koja je svrha imperijanske vojske..ni ti ni tvoji iz saveza....narocito veliki savezni vojkovodja samir_29..........i tu se javno blamiraš!!!:D Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #170 na: Veljača 13, 2013, 09:41:38 »

ahahhahahaha mindjo ja ne sumnjam nimalo da bi ti moga napravit 10-ak acc-ova i izjavit da ti pokojna baba igra na njima,isto ka šta i možeš sudjeovat krađi acc-ova,to tebi nimalo ne odudara od karaktera i to svi od tebe očekuju Grin Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #171 na: Veljača 13, 2013, 11:33:47 »

ahahhahahaha mindjo ja ne sumnjam nimalo da bi ti moga napravit 10-ak acc-ova i izjavit da ti pokojna baba igra na njima,isto ka šta i možeš sudjeovat krađi acc-ova,to tebi nimalo ne odudara od karaktera i to svi od tebe očekuju Grin Grin


najlakse je bezati od tebe!!....zasto uvek menjas temu Huh? lepo te pitam jedno..a ti opicis po necem trecem!!. Tongue Tongue Tongue...dal se ti pio nesto...il si ti prika svaki dan tako blesav??Grin

 Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
 Tongue Tongue
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #172 na: Veljača 13, 2013, 11:42:16 »

Mindjo patološki lažove Grin Grin Grin Grin
mindjo varalico:D Grin Grin Grin Grin
mindjo kradljivče profila Grin Grin Grin Grin
 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #173 na: Veljača 14, 2013, 12:24:51 »



Mr. sc. Vesna Šendula Jengić, dr. med.

 Psihijatrijska bolnica Rab
Rab, Kampor 224


Patološko laganje


Kako označiti precizno što je to patološko laganje kada puno ljudi govori laži? Kao da su laži postale dio naše svakodnevnice kojima se neki služe da bi prevarili druge, neki pak da bi ublažili bolne istine, a oni treći lažu iz sasvim nepoznatih razloga.

U službenim međunarodnim klasifikacijama posebno je označena kategorija patološkog laganja. Ta kategorija podrazumijeva da je patološko laganje u osnovi prisutno kod one osobe koja sustavno govori laži unatoč činjenici da za iste može biti ili već jest kažnjena.

Laganje je češće prisutno kod pojedinih bolesti i poremećaja kao npr. nekih razvojnih i/ili antisocijalnih patoloških poremećaja. Znanstvenici su dokazali da postoje i određeni centri u mozgu koji bilježe promjene kod patološkog laganja. Studije su pokazale npr. smanjenu aktivnost u jezgri talamusa, osobito u području tzv. desnog hemitalamusa te povećanu aktivnost u prednjem cingularnom režnju, dorzolateralnom prefrontalnom korteksu kod grupe volontera koji nisu skloni patološkom laganju.

Ako je laganje zajednički obrazac ljudskog ponašanja kada postaje patološko? U psihijatrijskom žargonu patološko laganje se označava često kao pseudologija fantastika, a rjeđe se koristi sinonim mitomanija i bolesno laganje. Uglavnom u literaturi patološko laganje je opisivano kroz stoljeća. Za razliku od laganja koje u podlozi ima sticanje određene koristi za osobu koja laže, patološko laganje se češće vezuje za osobu, a ne za situaciju, nema eksterne odnosno posljedične koristi i uglavnom je nesvrhovito. Čak štoviše, diskriminirajuće je za osobu koja laže, a ona se unatoč tome i dalje koristi lažima.

U suvremenoj DSM-IV klasifikaciji bolesti i poremećaja, patološko laganje kao kategorija ne postoji. Međutim postoji kao jedno od psiholoških stanja i simptoma u okviru tzv. umišljenog poremećaja, mada se sa sigurnošću može tvrditi da mnoge osobe sklone patološkom laganju ne pokazuju ostale simptome umišljenog poremećaja.

Patološki lašci opsesivno i impulzivno lažu. Mijenja se samo tematika. Stoga mnogi ovaj fenomen približavaju razini psihotičnog poremećaja. Postoje stavovi da patološki lašci ne mogu kontrolirati svoje laži, što može dovesti i do kriminalnog ponašanja koje se npr. može ispoljiti i kod davanja iskaza na sudu.

Još uvijek nedostaju sustavna istraživanja o eventualnim abnormalnostima središnjeg živčanog sustava, nedovoljno je istraženo pitanje da li je patološko laganje posljedica preegzistirajuće duševne bolesti ili je to sama duševna bolest, ako pak jeste tada bi bilo nužno odrediti njezine stabilne i konzistentne simptome i uvrstiti ju u međunarodnu klasifikaciju bolesti.

Sve ranije navedene nepoznanice predstavljaju i poteškoću kada se radi o liječenju osoba koje patološki lažu. Patološki lažljivci se u pravilu ne osjećaju bolesnima, njihovo ponašanje je često impulzivno i opsesivno, a poriv za laganjem nekontroliran. Postoje odredjene vrste psihoterapije i farmakoterapije koje ne djeluje direktno na patološko laganje, ali djeluje upravo na gore navedene komponente kao njihov sastavni dio.
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #174 na: Veljača 14, 2013, 12:25:49 »

mindjo javi se ovoj doktorici,možda još ima nade
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #175 na: Veljača 14, 2013, 01:08:46 »

aahahhahahahha extra realm zao mi sto sam ga napustio  Grin
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #176 na: Veljača 14, 2013, 09:00:57 »

vidim živo je i u nekom cro svijetu , aj bar negdje  ;D

tu je Igy uvijek zivo i ima se svasta za vidjeti  Grin Grin Grin
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #177 na: Veljača 14, 2013, 09:04:30 »


tomeo...zaboravljas da je vas prvi napad bio na nasih 1.5m kata..dok je drugih 1,5m spavalo u okupljalistima pored..uhvatili ste nas u pravom trenutku--i za to svaka cast...........a isto tako..vi ste bili donirali celokupne vojske....... dok su nase bile kod nas!!
zato smo vam olako ponovo preotli dvorac!!

MIndjo o cemu pricas Shocked Shocked Shocked
Torpedo,clumsy,rosalin i ostali vasi top igraci su donirali sve kate da bi preuzeli centralni dvorac,zato nemoj pricati sto nije istina i ti sam znas da jesu, i da donirali smo svoje kate kad smo ga branili,to je istina
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #178 na: Veljača 14, 2013, 05:59:09 »


Mr. sc. Vesna Šendula Jengić, dr. med.

 Psihijatrijska bolnica Rab
Rab, Kampor 224


Patološko laganje


Kako označiti precizno što je to patološko laganje kada puno ljudi govori laži? Kao da su laži postale dio naše svakodnevnice kojima se neki služe da bi prevarili druge, neki pak da bi ublažili bolne istine, a oni treći lažu iz sasvim nepoznatih razloga.

U službenim međunarodnim klasifikacijama posebno je označena kategorija patološkog laganja. Ta kategorija podrazumijeva da je patološko laganje u osnovi prisutno kod one osobe koja sustavno govori laži unatoč činjenici da za iste može biti ili već jest kažnjena.

Laganje je češće prisutno kod pojedinih bolesti i poremećaja kao npr. nekih razvojnih i/ili antisocijalnih patoloških poremećaja. Znanstvenici su dokazali da postoje i određeni centri u mozgu koji bilježe promjene kod patološkog laganja. Studije su pokazale npr. smanjenu aktivnost u jezgri talamusa, osobito u području tzv. desnog hemitalamusa te povećanu aktivnost u prednjem cingularnom režnju, dorzolateralnom prefrontalnom korteksu kod grupe volontera koji nisu skloni patološkom laganju.

Ako je laganje zajednički obrazac ljudskog ponašanja kada postaje patološko? U psihijatrijskom žargonu patološko laganje se označava često kao pseudologija fantastika, a rjeđe se koristi sinonim mitomanija i bolesno laganje. Uglavnom u literaturi patološko laganje je opisivano kroz stoljeća. Za razliku od laganja koje u podlozi ima sticanje određene koristi za osobu koja laže, patološko laganje se češće vezuje za osobu, a ne za situaciju, nema eksterne odnosno posljedične koristi i uglavnom je nesvrhovito. Čak štoviše, diskriminirajuće je za osobu koja laže, a ona se unatoč tome i dalje koristi lažima.

U suvremenoj DSM-IV klasifikaciji bolesti i poremećaja, patološko laganje kao kategorija ne postoji. Međutim postoji kao jedno od psiholoških stanja i simptoma u okviru tzv. umišljenog poremećaja, mada se sa sigurnošću može tvrditi da mnoge osobe sklone patološkom laganju ne pokazuju ostale simptome umišljenog poremećaja.

Patološki lašci opsesivno i impulzivno lažu. Mijenja se samo tematika. Stoga mnogi ovaj fenomen približavaju razini psihotičnog poremećaja. Postoje stavovi da patološki lašci ne mogu kontrolirati svoje laži, što može dovesti i do kriminalnog ponašanja koje se npr. može ispoljiti i kod davanja iskaza na sudu.

Još uvijek nedostaju sustavna istraživanja o eventualnim abnormalnostima središnjeg živčanog sustava, nedovoljno je istraženo pitanje da li je patološko laganje posljedica preegzistirajuće duševne bolesti ili je to sama duševna bolest, ako pak jeste tada bi bilo nužno odrediti njezine stabilne i konzistentne simptome i uvrstiti ju u međunarodnu klasifikaciju bolesti.

Sve ranije navedene nepoznanice predstavljaju i poteškoću kada se radi o liječenju osoba koje patološki lažu. Patološki lažljivci se u pravilu ne osjećaju bolesnima, njihovo ponašanje je često impulzivno i opsesivno, a poriv za laganjem nekontroliran. Postoje odredjene vrste psihoterapije i farmakoterapije koje ne djeluje direktno na patološko laganje, ali djeluje upravo na gore navedene komponente kao njihov sastavni dio.



eeeeeeeeeeeeee   moj kirnjaa,,,,,,,!!  Opet lazes ljude na forumu?Huh?? ja vodim duple accove.....ja lazov...ja prevaran??'------
e pa dobro.....    evo dragi moji forumovci...pa vidite da li ja i dalje lazem kad pricam za samira i kirnju! 

http://prntscr.com/sdx80  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed  Grin Grin Grin Grin Grin Grin -ovdje sve lepo pise...!!   Tongue Tongue Tongue :Pda objasnim za sve posetioce ove teme.... READYCOOL  je "kirnjina lepsa polovina" ......(naravno to je samo izgovor)...prostije..kirnjin dupli aktivni acc!!!!

Ja zaista Kirnja mislim da ti ne bi smeo vise da se pojavis na forumu....jer posle ovog posta tebi preostaje samo   *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
*suicide*
 Zbogom kirnja frendu stari!!! *bye* *bye* *bye* *bye* *bye* *bye* *bye* *bye* *bye*
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #179 na: Veljača 14, 2013, 06:00:51 »

mindjo javi se ovoj doktorici,možda još ima nade

ali sva sreca pa poznajes vec spomenutu doktoricu.........pa mozda ti da neki popust za tretman!! Grin Grin Grin Grin Grin    *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

KIRNJA lazove,varalico,vlasniče duplih profila   Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!