Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:17:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40036 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Juskee
Gost
« Odgovor #135 na: Veljača 11, 2013, 07:15:35 »

Mindjo nemoj pisati gluposti jer ne znas sta ima kod nas a da ga preuzimaju bivsi Tigrovi onda bi Trajkovac i ja kao najstariji igraci JF-a davno otisli,zato prvo skoci pa reci hop Wink

samo naprijed momci,tomke care sta ima  Cheesy  Wink
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #136 na: Veljača 11, 2013, 08:40:53 »

samo naprijed momci,tomke care sta ima  Cheesy  Wink
ma nema nista JUSKEE frende stari Wink,citam kako se ljudi zamaraju glupostima o kojima nemaju pojma i tako  Grin Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #137 na: Veljača 11, 2013, 09:39:23 »

Ne mogu da verujem da bi Tigrovi tako nesto uradili...  ;D ;D ;D (mislim na stare TIGROVE iz cs1 era1 ) ne ove mesance  *freak*
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #138 na: Veljača 11, 2013, 11:37:11 »

Ne mogu da verujem da bi Tigrovi tako nesto uradili...  ;D ;D ;D (mislim na stare TIGROVE iz cs1 era1 ) ne ove mesance  *freak*
nisu ni pokusali to napraviti  Wink
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #139 na: Veljača 11, 2013, 11:47:01 »

ma nema nista JUSKEE frende stari Wink,citam kako se ljudi zamaraju glupostima o kojima nemaju pojma i tako  Grin Grin

 Lips Sealed  bar nesto citas  Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #140 na: Veljača 12, 2013, 12:59:14 »

ne sirite lazi po forumima nema nikavog preuzimanja ako neko sredjuje svoje redove ne znaci da je to preuzimanje saveza a kao sto vidim jos uvek je vodja milan.topcider pa nemogu reci da se nesto puno promenilo u tom savezu fale neke clanove al koliko sam ja upoznat ubojita sila JF je na okupu i hara po clanovima Gruza tako da ocekuje se nastavak price............

axaxaxxaxa...ubojita silaa?Huh??
kao mačija žila! Grin Grin:D Grin Grin Grin   videcemo i tu silu..od koje je ostalo nista!!!!!
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #141 na: Veljača 12, 2013, 01:01:04 »

i jos jedna stvar Mindjo vase surovo preuzimanje dvorca kostalo vas je 5 mil savezne vojske zato,prvo se zbroj, a onda pricaj,a do tada i dalje cemo vas harat   Wink Wink Wink

tomke.....fora je sto vi i dalje ne kontate kako se igra saveznom vojkom....na celu sa vojkovodjom samirom!:..mo necu vam to objašnjavat...vidjeliste kako se igra saveznom!!
samo nemojte opet o spijunima....i ovaj put nam je neko dojavio???
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #142 na: Veljača 12, 2013, 01:03:11 »

mindjo bože sačuvaj koji si ti lažov,opet bez imalo srama pišeš laži,pa dal se ti zacrveniš iti malo.O kakvom ti preuzimanju saveza govoriš? Pa ti si prvi neke od tih igrača koji su izbačeni proziva za krađu profila i to na ovom istom mjestu malo poviše.Čisto da i drugi ljudi znaju,svi koji su izbačeni iz saveza su izbačeni zbog vrijeđanja suigrača.aga je i dalje prvi časnik u savezu,tomeooo je i dalje udarna igla,knezborna je tu,dakle mindjo probaj se suzdržat od iznošenja neistina.Toliko si sroza svoj ugled da se ni lance armstrong ne bi sa tobom mijenjao



prika..opet se javljas....!!  pricas ponovo nebuloze!!:......imas na forumu post od giolindena.......jel i on moj poznanik..jesam njega optuzio?Huh?  kako covek licno trazi da e samir banuje??
i ti mi nesto pricas o lazima i crvenilu?Huh?  dosla cica na kolica......i dalje ne kontate da se samo igramo sa vma..a i to ce te skontat!!
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #143 na: Veljača 12, 2013, 01:04:46 »

Ne mogu da verujem da bi Tigrovi tako nesto uradili...  ;D ;D ;D (mislim na stare TIGROVE iz cs1 era1 ) ne ove mesance  *freak*

blody......tigrovi koje ja znam.......njih tamo vise nema....!! i peja ih je napustio!! kirnja..samir.... i ostala ekipa to su mesanci iz braka istre i amonra!!!:D Grin Grin Grin
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #144 na: Veljača 12, 2013, 10:17:58 »

tomke.....fora je sto vi i dalje ne kontate kako se igra saveznom vojkom....na celu sa vojkovodjom samirom!:..mo necu vam to objašnjavat...vidjeliste kako se igra saveznom!!
samo nemojte opet o spijunima....i ovaj put nam je neko dojavio???
oprosti sto ne znamo,daj nas ti i tvoji saveznici poducite jer koliko znam od vasih saveznih impera je ostala jedna velika 0,a sto smo to vidjeli?digli ste rosalina sa odmora i od njega donirali 700-800k kata da bi vratili centralni i sad ste ga opet nahranili vojskom preko dijamanata,pa o cemu ti pricas Mindjo,sta vi to znate osim dijamantima nabijati vojsku, a drugo cim ste uzeli od njega svu vojsku stavili ste ga na odmor, jer znas da bi ga napadali svaki dan kao i sve vase jace i da rosalin je prije odmora jos i  kapitulirao od astora,oprosti ali uzasssss,tako cete i sa perezom koliko vidim samo nemoj misliti da je ova era jos vasa,jer i sam znas da cete morati jos puno toga potrositi da bi je osvojili  Wink
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2013, 10:33:57 od tomeooo » Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #145 na: Veljača 12, 2013, 11:54:45 »

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH mindjo istina je da se igrate ali sa novcima,koliko smo vam para dosad uništili pitaj boga *cheesy*Gio linden je sam kriv šta je izbačen,može on pisat šta god hoče,papir sve trpi isto kao šta ti cijelu eru širiš laži po forumu.Već ste dosta puta dokazali ti ,torpedo i ekipa da nemate obraza ni časti.Samo nastavite
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #146 na: Veljača 12, 2013, 02:39:01 »

oprosti sto ne znamo,daj nas ti i tvoji saveznici poducite jer koliko znam od vasih saveznih impera je ostala jedna velika 0,a sto smo to vidjeli?digli ste rosalina sa odmora i od njega donirali 700-800k kata da bi vratili centralni i sad ste ga opet nahranili vojskom preko dijamanata,pa o cemu ti pricas Mindjo,sta vi to znate osim dijamantima nabijati vojsku, a drugo cim ste uzeli od njega svu vojsku stavili ste ga na odmor, jer znas da bi ga napadali svaki dan kao i sve vase jace i da rosalin je prije odmora jos i  kapitulirao od astora,oprosti ali uzasssss,tako cete i sa perezom koliko vidim samo nemoj misliti da je ova era jos vasa,jer i sam znas da cete morati jos puno toga potrositi da bi je osvojili  Wink

tomke.....jer rosalin igrac gruza...?? ili ne??? sta sa tim...covek je iz malija..a u maliju je stanje skoro pa rat!...covek je lepo rekao da mozemo raditi sto hocemo...a cuvari racuna su odradili posao!!..pricas nesto za kapitulacije?? pa sta se desi sa astora pšre neki dan...duplo vise bodova od torpeda..pa okači "gaće" !???
ova era za vas je prakticno zavrsena...a to cemo i dokazati!!......neka bolji pobedi!:.dajmo sve od sebe!! Wink   
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #147 na: Veljača 12, 2013, 02:42:02 »

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH mindjo istina je da se igrate ali sa novcima,koliko smo vam para dosad uništili pitaj boga *cheesy*Gio linden je sam kriv šta je izbačen,može on pisat šta god hoče,papir sve trpi isto kao šta ti cijelu eru širiš laži po forumu.Već ste dosta puta dokazali ti ,torpedo i ekipa da nemate obraza ni časti.Samo nastavite

kirnja.....kako te bre nije sramota?Huh? ti ne trosis dije?Huh? jok...nego ja ih kupujem kao lud!! rugao se lonac loncu-a oba suplja! Grin Grin:....i dokle vise o dijama??.....sta tek reci za astora???
ako covek vec kupje dije..njegova stvar......njegov novac.....da li ce pare potrositi na kocku,pice ,drogu ili dijaante...njegova stvar!!!
aktivnost+dije= mega igrac.......ako razumes!!
 *tired* *tired* *tired* *tired* *tired*

Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #148 na: Veljača 12, 2013, 04:54:06 »

mindjo dabogda ti bila plača onolika koliko san ja potrošia za dije ovaj realm Grin Grin Grin
druga je stvar šta ti neznaš igrat pa sve nabiješ u vojsku odma.Uvik se iznova začudim kad bleneš novu laž Grin Grin
jel se bar malo zacrveniš ili ti je to postalo normalno Grin Grin
Bože te sačuvaj šta češ izmislit slijedeče.
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #149 na: Veljača 12, 2013, 05:54:26 »

cujem samir izbaca igrace jer su 'beskorisni'  *crazy* *crazy*
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!