Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 09:34:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40248 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #105 na: Siječanj 22, 2013, 03:44:48 »

naravno mindjo,nema potrebe vrijeđati se  Wink
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #106 na: Siječanj 22, 2013, 05:35:34 »

Ej mindjo kad si toliko inteligentan ajde nam sad objasni kako je zbog tvoje krivice hakirano 6 acc iz tvog saveza.
Da li je to plod extremne gluposti ili si naša špija?Huh??
Aj molin te odgovori Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #107 na: Siječanj 22, 2013, 06:24:48 »

naravno mindjo,nema potrebe vrijeđati se  Wink

sve 5 tomke !!!  Wink Wink Wink Wink
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #108 na: Siječanj 22, 2013, 06:26:39 »

Ej mindjo kad si toliko inteligentan ajde nam sad objasni kako je zbog tvoje krivice hakirano 6 acc iz tvog saveza.
Da li je to plod extremne gluposti ili si naša špija?Huh??
Aj molin te odgovori Grin

kirnja.....zaista hoces da znas kako je doslo do toga?Huh? i ja tu uopste nisam kriv!!!....mozda je glupo da pisem ovdje...... ..ali ako te bas zanima......uradicu i to!!! ali evo...sve to ima veze sa cro/srb1......prva era...tad je sve počelo.....!!;)
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #109 na: Siječanj 22, 2013, 07:01:28 »

Pa ajde mindjo objasni mi,u JF nema niko pojma ništa o tome,ja bi volia čut iz prve ruke šta se desilo i zašto ti smatraš da smo mi krivi za to
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #110 na: Siječanj 22, 2013, 08:26:48 »

Prika moj čitan ovaj tvoj post i ne mogu virovat,pa ti si apsolutno kriv za hakiranje tih računa.Idemo redom
helboy je navodno ukrao acc iz tvog saveza a zatim te pitao da li može preč u tvoj savez i nakon nekog vremena te pita da li može dovest opet taj ukradeni acc u tvoj savez?Huh?(da li je možda lud pa nezna iz kojeg je saveza ukra taj acc)
Zatim je dok je bia član tvoga saveza ukra još niz acc-ova koje je dovodia u savez dok si ti bia vođa i nisi ga izbacia nego ste se još sprijateljili?Huh?Huh?Huh???
Zatim si dao acc napoleon jednom od igrača kojem je hellboy ukrao šifru a taj je nije prominia?Huh?Huh??
Ej čovječe jesi li ti svjestan šta ti govoriš,uopče nije bilo špijuna u gružu nego si ti svome prijatelju dao pristup u svoj savez i
acc-ove svojih saveznika.
Prika moj ako je ovo istina šta ti kažeš odgovornost za ovo je apsolutno na tebi i nikome drugome
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #111 na: Siječanj 22, 2013, 08:39:08 »

Dapače to šta ste zajedno radili u cs1 ti se obilo o glavu,kad ste krali acc-ove tamo nisi diza bunu na forumu nego ste te naloge cijedili do kraja a sad kad si i ti na Lips Sealed a sad ti je krivo.Žao mi je tih ljudi koji su nastradali ali nakon ovoga šta si napisa  mislim da nemaš nikakvo moralno pravo da se žališ dapače vjerovatno si zaslužia doživotni ban
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #112 na: Siječanj 22, 2013, 10:01:45 »

Prika moj čitan ovaj tvoj post i ne mogu virovat,pa ti si apsolutno kriv za hakiranje tih računa.Idemo redom
helboy je navodno ukrao acc iz tvog saveza a zatim te pitao da li može preč u tvoj savez i nakon nekog vremena te pita da li može dovest opet taj ukradeni acc u tvoj savez?Huh?(da li je možda lud pa nezna iz kojeg je saveza ukra taj acc)
Zatim je dok je bia član tvoga saveza ukra još niz acc-ova koje je dovodia u savez dok si ti bia vođa i nisi ga izbacia nego ste se još sprijateljili?Huh?Huh?Huh???
Zatim si dao acc napoleon jednom od igrača kojem je hellboy ukrao šifru a taj je nije prominia?Huh?Huh??
Ej čovječe jesi li ti svjestan šta ti govoriš,uopče nije bilo špijuna u gružu nego si ti svome prijatelju dao pristup u svoj savez i
acc-ove svojih saveznika.
Prika moj ako je ovo istina šta ti kažeš odgovornost za ovo je apsolutno na tebi i nikome drugome

jesi ti zaista toliko glup ili se pravis?Huh?Huh? 
ne mogu vjerovati sta pises covece...............
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #113 na: Siječanj 22, 2013, 10:04:31 »

Dapače to šta ste zajedno radili u cs1 ti se obilo o glavu,kad ste krali acc-ove tamo nisi diza bunu na forumu nego ste te naloge cijedili do kraja a sad kad si i ti na Smiley a sad ti je krivo.Žao mi je tih ljudi koji su nastradali ali nakon ovoga šta si napisa  mislim da nemaš nikakvo moralno pravo da se žališ dapače vjerovatno si zaslužia doživotni ban


aa  da....nego je ona moja objava u joinu kojom se samir hvalio tek tako preskočila na vas tribun??? ajde bre.......... pogledaj malo sta ti pises......
ti si jedan od onih tipova koji hvataju ljude na dreku(galamu ,u smislu da istjeras sagovornika iz takta)........ali to ovdje ne prolazi!!!!
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #114 na: Siječanj 22, 2013, 11:29:52 »

Dapače to šta ste zajedno radili u cs1 ti se obilo o glavu,kad ste krali acc-ove tamo nisi diza bunu na forumu nego ste te naloge cijedili do kraja a sad kad si i ti na Smiley a sad ti je krivo.Žao mi je tih ljudi koji su nastradali ali nakon ovoga šta si napisa  mislim da nemaš nikakvo moralno pravo da se žališ dapače vjerovatno si zaslužia doživotni ban

ja sam ti rekao da sam tada tek pocinjao igrati i nisam imao pojma da je zabranjeno imati vise accaunta!!!....a sto se tog "cijeđenja" tiče....znaci kirnja ti nadjes 100e na putu i neces se sageti da uzmes taj novac??? postedi me gluposti (negativnog odgovora) svega ti!!...to su priče za malu djecu!!
trazio si razlog zasto i ja sam ti to rekao kao prijatelju..a ti odmah to zloupotrebljavas???     Undecided Undecided Undecided *crazy* *crazy*

Ja znam da sam i ja kriv za to sto se desilo.....ali jedina moja krivica je ta sto sam verovao liku koga znam dve godine i sa kojim sam stalno u kontaktu!! Cry Cry Cry
a ako ti recimo ili ja  ostavis ključ od stana ispod otirača ispred ulaznih vrata(dajem primer i zanima me tvoj odgovor)....a lopov uzme taj ključ i opljacka tvoj ili moj stan recimo,pokupi dragocenosti............da li to treba da znaci da si ti sam ili ja opljackao sam sebe?Huh?Huh?   Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Cool Cool Cool
ali uostalom .......cemu forum ako ne bi bilo nekih rasprava,dileme i raznik polemika!!!..............
mislim da je dovoljno ovo sto smo pisali............ bilo je sta je bilo..!!!


AGA POŠTO SI PONOVO OTKLJUČAO TEMU....DA LI TO ZNAČI DA CE BITI  BITKE PONOVO UBACIVANE......ili ce ovo samo biti soba sa pljuvanje...svadju i lečenje kompleksa?Huh? Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
bili_gr
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #115 na: Siječanj 22, 2013, 11:34:46 »

biligr koliko ja znam niko nema prigovor na tvoj način igre,da li je tebi možda neko nešto predbacia nemam pojma,ja nisam.
Ja vrlo dobro znam kome seren i to su ljudi za koje iman dokaze da varaju torpedo,clumsy,maxxxoff,mindjo jer san vidia linkove o njihovoj pokvarenoj igri a mislin da si upoznat sa time.Ajde biligr kad znaš 100% da je neko od nas hakira te naloge reci ko je to napravia i potkrijepi to nekim dokazom i ja ču napustit JF!!! Ako to ne možeš napravit onda si samo još jedan u nizu koji opravdava torpedovo pokvareno ponašanje sa našim navodnim hakiranje.

KIRNJA, imaš dokaze da je igrač aga-memnon izvlaćio ili pokušavao izvuć informacije od igrača zmajb... Ajde onda budi dosljedan, napadni i agu... Uvrsti ga u onu svoju top listu na profilu... Ili nesmiješ, letit ćeš van iz saveza? KIRNJA, još ću Vam jednom reći, osoba ste u zrelijim godinama, pa dajte se i ponašajte tako!
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #116 na: Siječanj 23, 2013, 03:42:16 »

KIRNJA, imaš dokaze da je igrač aga-memnon izvlaćio ili pokušavao izvuć informacije od igrača zmajb... Ajde onda budi dosljedan, napadni i agu... Uvrsti ga u onu svoju top listu na profilu... Ili nesmiješ, letit ćeš van iz saveza? KIRNJA, još ću Vam jednom reći, osoba ste u zrelijim godinama, pa dajte se i ponašajte tako!
bili uspjeli ste sprovesti svoj plan u JF otislo je 14 igraca iz JF jer ih je spijun ubijao i nije im bilo zanimljivo da igraju na takav nacin...a koliko ja vidim vas aga nije nigdje ostetio vi ste agu ostetili i JF  Wink Wink Wink
Evidentirano
bili_gr
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #117 na: Siječanj 23, 2013, 04:30:32 »

junf, ja ne sudim agi, to sam mu i na pp napisao, niti kažem da nebi ni ja postupio tako... ali činjenica je da je zmajb govorio agi o kretanju naše savezne vojske, i da ga je aga pitao tko je na off-u... neznam šta je odgovorio, nije slikano... to se junf zove špijuniranje... aga nije imao mogućnost to sam napraviti, ali je napravio preko drugog igrača... i oštetilo je i nas, neznam ti ni reći koliko sam zlata poslao, i ja i ostali, da spasimo 6 igraća iz maksimalnih kredita... rekao bi KIRNJA, nemaš dokaza... nemam... ali imam dokaze za zmajb... kao što sam rekao ja ne sudim agi, ali ni torpedu... a vi ako ćete sudit torpedu, morate sudit i agi... sad će te vi poćet, tko je više kriv, tko je manje... namjera je namjera...
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #118 na: Siječanj 23, 2013, 05:10:38 »

junf, ja ne sudim agi, to sam mu i na pp napisao, niti kažem da nebi ni ja postupio tako... ali činjenica je da je zmajb govorio agi o kretanju naše savezne vojske, i da ga je aga pitao tko je na off-u... neznam šta je odgovorio, nije slikano... to se junf zove špijuniranje... aga nije imao mogućnost to sam napraviti, ali je napravio preko drugog igrača... i oštetilo je i nas, neznam ti ni reći koliko sam zlata poslao, i ja i ostali, da spasimo 6 igraća iz maksimalnih kredita... rekao bi KIRNJA, nemaš dokaza... nemam... ali imam dokaze za zmajb... kao što sam rekao ja ne sudim agi, ali ni torpedu... a vi ako ćete sudit torpedu, morate sudit i agi... sad će te vi poćet, tko je više kriv, tko je manje... namjera je namjera...
bili mozda ces me pogresno svatit ali nije isto pitati i vidjeti desavanja radnje...jeli isto biti sljep ili imati vid naravno da nije aga nije vidjeo vasu saveznu vojsku nit je znao kretanje vase vojske a dok je torpedo znao svaki pokret kretanje vojske JF...kad samo napadali centralni dvorac izletio je na pogresan tribun von 100 k kata clumsy 200 k kata znao je tacno koliko treba da odbrani te centralni dvorac...meni nije vazna guzica od age nego moj obraz a tako i vi treba te da razmisljate jer cistije guzice a prljavijeg obraza nisam vidjeo od nikog nego ko od torpeda ako ces iskreno
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #119 na: Siječanj 23, 2013, 08:03:21 »

Ajme mindjo koji si ti lik,umrit ču od smijeha,sad si izbrisa onaj post di se inkriminiraš u prljave radnje i opet se praviš glup Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Šta je dobro pravit se blesav.Kao ti nisi znao da je krađa profila zabranjena jer si bia početnik Grin Grin Grin Grin
Uspoređuješ čak i krađu profila sa pronalaskom 100€ na cesti(krađa i pronalazak nemaju veze jedno sa drugim)
Mindjo zašto nisi prijavia helboya i playera onda u cs1 kad su ti po tvom priznanju dovodili ukradene profile u savez ili ih barem izbacia nego si se još i sprijateljia sa njima? Ja ču ti reč zašto.Zato šta su ti jačali savez!!
Mindjo po hrvatskom zakonu od 01.01.2013 krađa profila na društvenim mrežama je kazneno djelo a ti si svjesno prima ukradenu robu dapače dizali ste zajedno kredite sa tih acc-ova i ubacivali u riznicu.Normalno sad kad su preko tebe napravili to isto sad dižeš bunu na forumu,e pa moj mindjo vidiš šta se dešava kad sa vragom tikve sadiš.
Mindjo da ti imaš trun dostojanstva nakon ovoga šta si napisao triba bi se ispričat svojim suigračima iz gruža i zauvijek napustit imperiju
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!