Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:15:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40035 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #90 na: Siječanj 21, 2013, 10:47:22 »

Eto ovaj mindjo vam je pravi primjer igrača gruža.čovjek ulazia na šifre od 6 svojih suigrača koje je drža zapisane u porukama zatim je svoju šifru da nekome ko je to iskoristia i hakira račune i umjesto da ga u gružu ispitaju kome je sve to dava šifru i izbace ga zbog extremne gluposti optužuju cili savez JF. Grin Grin Grin Grin
Da san ja takvu glupost napravia vjerovatno bi uzea bananu i popea se na drvo Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #91 na: Siječanj 21, 2013, 11:18:53 »

Eto ovaj mindjo vam je pravi primjer igrača gruža.čovjek ulazia na šifre od 6 svojih suigrača koje je drža zapisane u porukama zatim je svoju šifru da nekome ko je to iskoristia i hakira račune i umjesto da ga u gružu ispitaju kome je sve to dava šifru i izbace ga zbog extremne gluposti optužuju cili savez JF. Grin Grin Grin Grin
Da san ja takvu glupost napravia vjerovatno bi uzea bananu i popea se na drvo Grin Grin Grin Grin

kirnja..eo jos jedna banana....idi se igraj!!!  Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue
ocigledno nisi upucen kako treba.!! Huh? Huh? Huh?  dosao si u spansko selo(join)...tako da te smesno gledati sta pises!!
stvarno si dosadan čo'ek... *tired* *tired* *tired*  ......od 40 postova..tvojih 35.....Grin Grin

Man...be cool!!! Smiley  *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WALL* *WALL* *WALL* 
i dobro smisli sta ces sledece napisati!!!  *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE*
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #92 na: Siječanj 22, 2013, 12:52:04 »

kirnja..eo jos jedna banana....idi se igraj!!!  Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue
ocigledno nisi upucen kako treba.!! Huh? Huh? Huh?  dosao si u spansko selo(join)...tako da te smesno gledati sta pises!!
stvarno si dosadan čo'ek... *tired* *tired* *tired*  ......od 40 postova..tvojih 35.....Grin Grin

Man...be cool!!! Smiley  *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WALL* *WALL* *WALL* 
i dobro smisli sta ces sledece napisati!!!  *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE* *WRITE*

Mindjo daj mi objasni sta je spansko selo(JF) ne razumijem te, a vidim da ti znas Wink
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #93 na: Siječanj 22, 2013, 01:05:48 »

Mindjo daj mi objasni sta je spansko selo(JF) ne razumijem te, a vidim da ti znas Wink

tomke......vidim i kod tebe ima dosta spanskih sela!!:)

ne brini....objasnicu ti nekom drugom prilikom!! Smiley ;D ;D *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #94 na: Siječanj 22, 2013, 03:01:33 »

tomke......vidim i kod tebe ima dosta spanskih sela!!:)

ne brini....objasnicu ti nekom drugom prilikom!! Smiley ;D ;D *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *bravo* *bravo* *bravo*
mindjo ne dirati mi tomeooo to je moj lav  Wink Wink Wink
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #95 na: Siječanj 22, 2013, 09:28:13 »

Ej mindjo još nisan 100% siguran da li si extremno glup pa si da te šifre špijunu ili si možda ti ta špija u gružu koja nam pomaže Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #96 na: Siječanj 22, 2013, 11:00:18 »

tomke......vidim i kod tebe ima dosta spanskih sela!!:)

ne brini....objasnicu ti nekom drugom prilikom!! Smiley ;D ;D *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *bravo* *bravo* *bravo*

ma super,napokon da saznam sta je to Smiley
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #97 na: Siječanj 22, 2013, 11:01:53 »

mindjo ne dirati mi tomeooo to je moj lav  Wink Wink Wink

zuka lave ne moze on sebi objasniti a kamoli meni   Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #98 na: Siječanj 22, 2013, 11:55:48 »

Ej mindjo još nisan 100% siguran da li si extremno glup pa si da te šifre špijunu ili si možda ti ta špija u gružu koja nam pomaže Grin Grin Grin Grin


kirnja frendu......sta bi...ne svidjaju ti se banane??? aaa???  uvele ili nedovoljno slatke?Huh?  Grin Grin Grin Grin Grin
 tomeo...za razliku od kirnje...uvek pominjem ono sto znam sta znaci....a ne tu kao kirnja. Tongue Tongue Tongue...nabaca nekih termina,a 99% od toga ne zna znacenje!! Grin  Embarrassed Embarrassed Embarrassed


Termin "spasko selo" - dobio naziv po jednom mestu u spaniji ,gdje su kuce(ulice) ..svaka obojena u mnogo razlicitih boja,l ne postoji ni jedna slicna drugo Lips Sealed
kreatori su imali ideju da tim cinom pokazu raznolikost boja!!! čak sta vise lično sam bio tu.... Cheesy Cheesy
pa od toga " spansko selo" ima metaforično značenje.........za nesto veoma razlicito,svakakvo.....!!
ne znam kako bi vam prostije objasnio.....ovo i najslabijipileci mozgovi bi trebali razumeti!!!! Grin Grin:D Grin
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #99 na: Siječanj 22, 2013, 02:15:00 »

kirnja frendu......sta bi...ne svidjaju ti se banane??? aaa???  uvele ili nedovoljno slatke?Huh?  Grin Grin Grin Grin Grin
 tomeo...za razliku od kirnje...uvek pominjem ono sto znam sta znaci....a ne tu kao kirnja. Tongue Tongue Tongue...nabaca nekih termina,a 99% od toga ne zna znacenje!! Grin  Embarrassed Embarrassed Embarrassed


Termin "spasko selo" - dobio naziv po jednom mestu u spaniji ,gdje su kuce(ulice) ..svaka obojena u mnogo razlicitih boja,l ne postoji ni jedna slicna drugo Lips Sealed
kreatori su imali ideju da tim cinom pokazu raznolikost boja!!! čak sta vise lično sam bio tu.... Cheesy Cheesy
pa od toga " spansko selo" ima metaforično značenje.........za nesto veoma razlicito,svakakvo.....!!
ne znam kako bi vam prostije objasnio.....ovo i najslabijipileci mozgovi bi trebali razumeti!!!! Grin Grin:D Grin

hvala ti sad sam nesto naucio od tebe,bas si drag  Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #100 na: Siječanj 22, 2013, 02:36:37 »

kirnja frendu......sta bi...ne svidjaju ti se banane??? aaa???  uvele ili nedovoljno slatke?Huh?  Grin Grin Grin Grin Grin
 tomeo...za razliku od kirnje...uvek pominjem ono sto znam sta znaci....a ne tu kao kirnja. Tongue Tongue Tongue...nabaca nekih termina,a 99% od toga ne zna znacenje!! Grin  Embarrassed Embarrassed Embarrassed


Termin "spasko selo" - dobio naziv po jednom mestu u spaniji ,gdje su kuce(ulice) ..svaka obojena u mnogo razlicitih boja,l ne postoji ni jedna slicna drugo Lips Sealed
kreatori su imali ideju da tim cinom pokazu raznolikost boja!!! čak sta vise lično sam bio tu.... Cheesy Cheesy
pa od toga " spansko selo" ima metaforično značenje.........za nesto veoma razlicito,svakakvo.....!!
ne znam kako bi vam prostije objasnio.....ovo i najslabijipileci mozgovi bi trebali razumeti!!!! Grin Grin:D Grin


Fraza nastala u srbiji  koja se nekada koristila kao zamijena za potpunu nepoznanicu, nešto strano i daleko što nam ni u ludilu ne može pasti na pamet,u hrvatskoj bi se to zvalo španjolsko selo zato kod nas nema isti značaj
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #101 na: Siječanj 22, 2013, 02:54:45 »


Fraza nastala u srbiji  koja se nekada koristila kao zamijena za potpunu nepoznanicu, nešto strano i daleko što nam ni u ludilu ne može pasti na pamet,u hrvatskoj bi se to zvalo španjolsko selo zato kod nas nema isti značaj

ne bih rekao da je to ima znacenje nečeg "strašnog".....! Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed i ne delim isto mišljenje da je nastala u srbiji.... to je opste poznato!!  samo je recimo na hrvatskom spanjolsko,na srpskom spansko.....na enleskom spanish vilage...itd!!  Grin Grin Grin Grin:) super da ipak neko zna o cemu je reč!! Cheesy Cheesy
ali kako god ..super...sad ce  ekipa sa foruma skontati o cemu je reč!! Wink  *dance* *dance* *dance* *dance*
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #102 na: Siječanj 22, 2013, 03:23:40 »


Fraza nastala u srbiji  koja se nekada koristila kao zamijena za potpunu nepoznanicu, nešto strano i daleko što nam ni u ludilu ne može pasti na pamet,u hrvatskoj bi se to zvalo španjolsko selo zato kod nas nema isti značaj

bravooo Jasmina znao sam i ja to  Wink ali sam pustio mindju da mi on objasni i koliko vidim nije uspio  Grin Grin Grin

a pravo znacenje je: Kad je nekome nešto potpuno nerazumljivo, daleko, ili strano, nepoznato, kažemo obično da su to za njega španska sela iliti potpuna nepoznanica

evo mindjo sad znas nesto a tvoja spanska sela(kuce obojene u razlicite boje) imas po cijelom svijetu  Tongue Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2013, 03:26:08 od tomeooo » Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #103 na: Siječanj 22, 2013, 03:37:17 »

bravooo Jasmina znao sam i ja to  Wink ali sam pustio mindju da mi on objasni i koliko vidim nije uspio  Grin Grin Grin

a pravo znacenje je: Kad je nekome nešto potpuno nerazumljivo, daleko, ili strano, nepoznato, kažemo obično da su to za njega španska sela iliti potpuna nepoznanica

evo mindjo sad znas nesto a tvoja spanska sela(kuce obojene u razlicite boje) imas po cijelom svijetu  Tongue Tongue Tongue

varas se tomeo......vidim da ni ti nisi mnogo bistar........!!!  ja sam ti objasnio kako je nastala ta fraza.....i niko me ne moze ubediti u pogresno..jer zo vrlo dobro znam!!!!
a ako si corav pa ne vidis da sam objasnio i njegovo metaforično znacenje...onda uzmi si sebi naočare!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #104 na: Siječanj 22, 2013, 03:41:18 »

da..da..a ako imas te kuce recimo...sirom sveta...sto s Grin Grin :De ne zovu bugarsko selo.........ili grčko..ili pak kinesko??' Grin Grin Grin

xexexe.....no taj kvart je karakteritičan..a posto je u spaniji(spanjolskoj) onda otuda i taj naziv!!!

inace...bolje se i ovako malo šaliti..neko vredjati!!
za ovakve stvarčice forumi i služe!! Wink :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!