Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:57:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40041 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
meris
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #75 na: Siječanj 20, 2013, 08:28:20 »

juskeee pa sto presta igrati bas je zabavnoo ,,ima ovdje svega samo su zaboravili i uvjek cu reci  da ste imali prvi spiuna kod nas  i to napoleon tako da  neznam sto se bunite i  pomocu sve svasta uradili  da ne pisem  ne volim rasprave ,,,a to sto se neki ubaciuju  ne  svijete gdje se ne koriste spije i ostala  Lips Sealed  tako da te price mozete okaciti macku  na rep
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #76 na: Siječanj 20, 2013, 11:34:11 »

Oprosti meris ako nisan dobro razumia jel ti misliš na onog napoleona za kojeg je clumsy govoria mindji da ima dupli profil sa kojeg če dignit kredit i ubacit u riznicu i koji je baniran.Pa moran te razočarat ali niko od nas ga ne poznaje,isto tako niko od nas nije nikad napao nikoga uz pomoč špije niti dobivao informacije o AS drugih saveza.Nego tia bi ti napomenit samo da si mnogim lavovima uvatia vojsku a to baš nije časno kad je torpedo ima sve informacije koliko vojske imaju i kad im se vrača jer je pratia njihov AS ka špija dok je bia kod nas
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #77 na: Siječanj 20, 2013, 01:45:34 »

pozz prijateljima i neprijateljima,...zmajb je castan momak,..dobar,..100 posto ok,...ja kazem kako jest ,.nemojte nikad sumnjat u to,...uglavnom ,zmaj je bio clan nase akademije koji nikad nije pozvan u maticni savez jer opsanost od spije iz akademoije je prevelik rizik,....nekako je zavrsio u gruzu,...i nakon razgovora snjim ni u jednom momentu nije ugrozio integritet gruza ,..cilj i dogovor je bio sam izbacit spiju iz naseg saveza,..spiju koja 2  Smiley ena mjeseca sjedi snama caska,sali se prica viceve uziva povjerenje,...UZAS;::UZAS ;::ZMAJ NIJE NIKAD ODAO OFLINE   OFLINE STATUS nijednog gruzana
nikad nisam upoznao zmajb ali ako sam za sebe kaze da je izdajnik i spijun onda je upravo to. njegova pozitivna strana je sto je to priznao , ispricao se i uvidio da je to lose. a za tebe je to casno, dobro, svacam te. to je razina tvoje casti i dobrote i po njoj perceptiras svijet. ti si upravo takav , a kako bi za sebe mogao reci da nisi castan  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
kazes da nikad nije izdao offline. mozda  i nije , valjda si ga zato i od Lips Sealed ao. jer si ga to ocito stalno pitao.

http://prntscr.com/pmndh/edit

daj napisi jos nesto pametno o sebi da ljudi vide tko si i sto si prije nego  te >Grin >Grin >Grin odvedu tamo kamo pripadas  [:-}
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #78 na: Siječanj 20, 2013, 02:08:33 »

Wink Wink Tongue
znate što je meni krivo???..nećete pogoditi hahah
ja si sam uglavnom biram društvo,a zabavljao sam špiju na tribunu
uglavnom imam prioritet i u RL-u a žrtvovao sam ih djelomično za uspjeh saveza u kojem sam igrao ..prvo Tigrovi ,pa sada JF
a tko će meni od vas pametnjakovića reći da je ok imati špije okolo?..duple profile....hraniti se s njima
to me baš jako zanima....to valjda neki zovu znanjem u igri..ok ja sam neznalica  Smiley ga hahhaha...ne znam sve to Smiley
znate li što znam??..znam se družiti s ekipom..šaliti,uživati u zeki na tribunu..znam i čestitati protivniku za dobru akciju...
znam i sam ponešto napraviti iako nisam svjetski igrač,ali koga to briga...
nama špijuni ne trebaju,a istina je da uz ova pravila igre ne možeš uopće igrati ako u savezu imaš špiju
to nije mudrost to je prijevara...onaj tko tako dobije realm nije pametan nego prevarant...i čime če se onda ponositi???
ajde svi vi pametnjakovići..probajte meni odgovoriti na tih nekoliko pitanja..tvrdnji što li su već.)
potpuno te razumijem i smatram da si dijelomicno u pravu.igra je sada napravljena tako da svaki debil moze spijunirati protivnicki savez (sto se i radi). to dovodi do toga da se u savezima javlja paranoja  ,nepovjerenje i svađe. te nakraju ljudi prestaju s igrom i dolazi do svađa na forumu.
dva su razloga tome:
1. cuvar racuna. ta stvar je postala van svake pameti. napravis racun doma i onda odes kod par frendova isto tako napravis po racun kod svakog i odmah si posaljes nalog za cuvara racuna. i onda s tim racunima mozes raditi svakakve marverzacije, od spijuniranja do prikupljanja zlata za centralni racun. cuvar racuna bi trebao biti iskljucivo clan saveza .a ovlasti, micanje resa i vojske osnovni , + gradnja teh, građevina i vojske jaci nivo. sto meni cuvar racuna ima citati i slati poruke , ulaziti u opciju savez ili sav. dvorci. ;D ;D
2. mulltiaccounting, radnja koja je zadnje 2,5 godine kaznjiva samo na papiru i uz par prijava za istog ograca. zasto je tome tako  Huh? Huh? . zar zato sto pacijenti i na te duple racune kupuju dijamante samo da sto vise bodova skupe.dali zbog toga treba ne postivati pravila koja su sami postavili. IO tim bi se trebao o tome jasno ocitati. jer ako je tako onda ce ovo biti igra za 100tinjak igraca koji trose masne pare i kojima je sve dozvoljeno i ostalim smrtnicima za koje nikog nije briga jer ne pune blagajnu , pa je svejedno postoje li ili ne. 
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #79 na: Siječanj 20, 2013, 02:50:46 »

juskeee pa sto presta igrati bas je zabavnoo ,,ima ovdje svega samo su zaboravili i uvjek cu reci  da ste imali prvi spiuna kod nas  i to napoleon tako da  neznam sto se bunite i  pomocu sve svasta uradili  da ne pisem  ne volim rasprave ,,,a to sto se neki ubaciuju  ne  svijete gdje se ne koriste spije i ostala  Smiley   tako da te price mozete okaciti macku  na rep

kako je meris igracino  Wink taj napoleon nije mi poznato ime jer sam otprilike znao sve sto zna vrh iako sam bio zapovjednik u savezu,tako da sa nase strane mi nismo imali spijuna ali je Gruz imao 2 duxe i zagyruler,duxe je bio u akdemiji i javljao kad se vojska vraca a zagyruler se izdao na pocetku druge ere kad je vec pokupio medalju cc bruka Grin Grin Grin
Evidentirano
meris
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #80 na: Siječanj 20, 2013, 05:35:38 »

kirnja nemoj sernjati napoleona zna pola tvog saveza da ne nabrajam ,,kako ste onda znali nase obavjesti sta smo pisali  na objavama nemoj reci da sam ti ja sliko i poslo pitaj samira on mi je slao sve sta smo pisali  kod nas prvi ste poceli sernjati sa spiunom ,,,zna to samir dobro pitaj ga i to sve preko napoleona  ,,,kad vec zelite da znate istinu napoleon je znao sifru od  mindje  onda  sve sifre koje je imao mindje  dobio ih je i napoleno kad niste uspjeli u napadu neko je preko napoleona s Lips Sealed o tih 6 acc  nasih,,nisam mislio sve reci ali mrzi me to sto pisess  neka samir postavi slobodno  slike gdje  je nas objavnik  a to je se preko spiouna dobio tako  nemoj praznih prica nismo ni mi cisti  a  nemoj te se makar krti da ste vi  a  vidim  i ovo sa agom  tako da mani tih prica za djecu  puno se toga zna
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #81 na: Siječanj 20, 2013, 08:27:11 »

Meris pun mi je kiflič vaših opravdanja za prljavu igru vi ste prvi počeli nakon čega obično slijede neutemeljene optužbe.Nikad u JF nije stigla niti jedna informacija o nečijem online statusu,kretanju savezne vojske ili lokaciji okupljališta za AS,dolaze samo informacije o vašoj prljavoj igri sa tribuna koje očito šalje neki nezadovoljnik.Prvo ste optuživali player993 da je hakira račune pa je sad napoleon navodno naš igrač.Ajde daj neki dokaz za to.Možete tako do sutra optuživat i to redom od age pa naniže.Sramota je šta ste vi iskoristili torpedove podatke da bi uništili cijeli niz igrača i to ne samo iz JF nego i iz lavova(šta su ti oni napravili da opravdaš to??) da bi ostvarili vojne bodove i medalje sa kojima se sad kitite.Jesi li ti svjestan koliko ljudi mrze bivše endove igrače(uključujuči i mene),jeste li vi svjesni koga ste sve primili u gruž,igrače kao blonhi koji je poznat po preuzimanjima saveza ili helas jedina špija koju su tigrovi ikad imali.Svaki varalica koji igra ovu igru ima neko opravdanje.Ajmo meris daj neki DOKAZ!!!!!! da je to neko iz JF napravia ili umukni i pokrij se ušima jer mi se gadi što opravdavaš takvo ponašanje
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #82 na: Siječanj 20, 2013, 08:53:42 »

torpedo222

 VIDM DA SI POŠO DALEKO , PA CU TI SAD OBJASNIT O CEMU SE RADI ,.... TAJ FRAJER PS_GO POSLO JE MENI SVOJ PASS ONU NOC KAD JE IZBACEN IZ SAVEZA ,,, I NAPISO DA STE SUPCI I DA PRESTAJE IGRAT , I DA NAM OSTAVLJA SVOJ RACUN ..... TO JUTRO SAM USO U NJEGA I VIDIO VAS POZIV ...OSTALO ZNATE ,,, I NEMOJ MI NJEKAT DA NAS NISTE S Lips Sealed ALI ,,, NISI TI ,,,ALI PLAYER I AGA SU USLI U NASE RACUNE I S Lips Sealed ALI SVE ,,,, TO JA JAKO DOBRO ZNAM ..... 7 RACUNA .... SVE UNISTENO ... I NEMOJ MI O POSTENJU PRICAT VISE


Evo meris ti tvrdiš da je napoleon a torpedo tvrdi da su aga i player a maxxxoff tvrdi da je samir.
Očito je da nemate pojma ko je to napravia i da samo nagađate i blatite ljude bezveze
Jel vas imalo sram
Evidentirano
bili_gr
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #83 na: Siječanj 21, 2013, 02:25:22 »

Dobro si KIRNJA gore rekao, svaka varalica ima neko opravdanje... Vi se cijelu eru nešto opravdavate, nismo mi uništili vaših 6 accaunta, nismo mi špijali preko zmajb. Vi trošite dijamante mi ne. Ne ja sam uništavo naše acc i davao agi informacije o kretanju savezne vojske. I ja trošim dijamante, to mi dopušta igra, i moje financijsko stanje. Toga se ne sramim. I pitaj astora kako on šeta 5M vojske, astor je gospodin sigurno će ti reć. Ma dajte više prestanite i igrajte. Špijuna je uvjek bilo i uvjek će ih bit, a na odgovornima u savezu je da onda paze koga primaju. I KIRNJA koliko sam ćuo stariji si čovjek i vjerovatno bi ti trebao govorit Vi. Pa dajte se onda tako i ponašajte... Ljudi ovo je društvena igra i trebala bi spajat ljude, ja sam s nekim od vas čak jako dobar i to mi je drago. Komunicirajte normalno na ljudski način. Ili sam možda ja lud pa gledam ovo sve na krivi način, neznam, ne iskljućujem ni tu mogućnost... Pozz...
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #84 na: Siječanj 21, 2013, 03:46:28 »

dobro spijun je odradio svoje sto jeste jeste ja sam samo meris udarao u gruz iskreno dobar je igrac i svaka cast na tome ali spijun mu je pomogao 90% da ga ne ufatim u kontri znao sam da ga cekam od 04:30 ujutro do 10:30 i nikoga nije napadao tad jer je znao da njega lovim a meris inace je takva igrac da farma sve i svaka cast na tome jeste da samo se rusili na off ja njega i one mene ali  Lips Sealed  tako to ide kad igrate jedan protiv drugog samo torpedo je puno spasio igraca gruz da ne dobiju po nosu kad se kontra sprema a i mene je pricao sa ps_go kako ide na faxx itd itd te bajke ali u redu sve se mijenja ima jos puno da se igra i pripremite se da dobijete po guzi  Kiss Kiss Kiss
Evidentirano
meris
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #85 na: Siječanj 21, 2013, 06:22:32 »

junfa kako tako jesil me ulovio 3 puta  mislim na vojsku sem kata samo normalno kad idem na rese da ne saljem  kate a to kirnja za vojsku i lavove i vojne nijedan nisam uzeo na nepravedan nacin sve svojim trudum ,,,a  sto se tebe tice poceo si samo da pricas kao i dosta njih da ne nabrajam  tako da  mozes samo da se pravdas normalno da necete  iskazati a sto se tribuna tice nemo sernjate nije ti niko nas slikavo nego ste sami sebi  trako  da necu da se  raspravljam sa tobom eto nemoj mi dazbe sernjati o nekom postenju ti nikako ,,,da ne nabrajma acc kao sto su ssshark d ga iggra samir sad kao i comoespeja kad ste rese nabacali na njega pa roknuli i nas neke cekali tako  da manje pricaj  bolje ti stoji
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #86 na: Siječanj 21, 2013, 10:22:37 »

Meris stvarno puno pišeš za nekoga ko to ne voli.Sve šta si napisa su samo špekulacije a ja san te pita da daš dokaze,mi svaku svoju tvrdnju argumentiramo sa slikom(slika govori više od tisuču riječi) a ti svoje tvrdnje argumentiraš sa uvredama zato šta si takav čovjek.Možeš se ti busat poštenjem do sutra ali činjenica je da je torpedo redovno pratia ko od lavova radi AS na naša okupljališta,koliko vojske ima i kad mu se vrača.Ej ajde probajte bit ljudi i priznat da nemate pojma ko vam je hakira naloge isto kao šta to i mi neznamo pa prestanite to iskorištavat kao neku ispriku za varanje!!!!
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #87 na: Siječanj 21, 2013, 10:33:31 »

biligr koliko ja znam niko nema prigovor na tvoj način igre,da li je tebi možda neko nešto predbacia nemam pojma,ja nisam.
Ja vrlo dobro znam kome seren i to su ljudi za koje iman dokaze da varaju torpedo,clumsy,maxxxoff,mindjo jer san vidia linkove o njihovoj pokvarenoj igri a mislin da si upoznat sa time.Ajde biligr kad znaš 100% da je neko od nas hakira te naloge reci ko je to napravia i potkrijepi to nekim dokazom i ja ču napustit JF!!! Ako to ne možeš napravit onda si samo još jedan u nizu koji opravdava torpedovo pokvareno ponašanje sa našim navodnim hakiranje.
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #88 na: Siječanj 21, 2013, 02:43:29 »

junfa kako tako jesil me ulovio 3 puta  mislim na vojsku sem kata samo normalno kad idem na rese da ne saljem  kate a to kirnja za vojsku i lavove i vojne nijedan nisam uzeo na nepravedan nacin sve svojim trudum ,,,a  sto se tebe tice poceo si samo da pricas kao i dosta njih da ne nabrajam  tako da  mozes samo da se pravdas normalno da necete  iskazati a sto se tribuna tice nemo sernjate nije ti niko nas slikavo nego ste sami sebi  trako  da necu da se  raspravljam sa tobom eto nemoj mi dazbe sernjati o nekom postenju ti nikako ,,,da ne nabrajma acc kao sto su ssshark d ga iggra samir sad kao i comoespeja kad ste rese nabacali na njega pa roknuli i nas neke cekali tako  da manje pricaj  bolje ti stoji
hhh merise zas kad sam te upecao kad nisam pisao po tribunu jer sam pisao na pp a to 3 kontre iskreno 2 su bile bezveze a 1 je samo solidna bila  Cool Cool Cool
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #89 na: Siječanj 21, 2013, 08:39:41 »

biligr koliko ja znam niko nema prigovor na tvoj način igre,da li je tebi možda neko nešto predbacia nemam pojma,ja nisam.
Ja vrlo dobro znam kome seren i to su ljudi za koje iman dokaze da varaju torpedo,clumsy,maxxxoff,mindjo jer san vidia linkove o njihovoj pokvarenoj igri a mislin da si upoznat sa time.Ajde biligr kad znaš 100% da je neko od nas hakira te naloge reci ko je to napravia i potkrijepi to nekim dokazom i ja ču napustit JF!!! Ako to ne možeš napravit onda si samo još jedan u nizu koji opravdava torpedovo pokvareno ponašanje sa našim navodnim hakiranje.


NE MOZE NAM NIKO NISTA...JAČI SMO OD SUDBINE.....MOGU SAMO DA NAS MRZE ONI STO NAS NE VOLEE!!!!   [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
 
KIRNJA.eo banana ..idi na drvo , Tongue Tongue Tongue Tongue igraj se!   *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!