Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 09:50:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40222 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #15 na: Prosinac 23, 2012, 09:40:20 »

sta si se razmahao  Grin Grin Grin e moj horuse dok sam te razvaljivao sutio si ko  Smiley  na forumu a sad si glasan utisat ce tebe opet mandjo  Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 24, 2012, 07:59:01 »

1. pa tema jer ta da te gruz razguzi, i izgleda da su poceli. sreca tvoja da ti je velika pa ce sve stat u nju
2. nemoj me krivo shvatiti ali cs svijetovi nisu kalibra igraca kakav sam ja. dodji ti u mega blitz ili si mogao poceti igrati u bl.5. ali nisi jer si znao sto te ceka , cak se nisi ni na SPu ududio pojaviti. a  mislio sam te rokat u cs4 ali nisi se dao iznad 300 bodova sve dok nije pocelo SP. tek kad sam otisao onda si se dignuo bodovno.
3. ma da ekipa U je prava, nemoram ni igrati tamo, samo stavim vojsku u fort i igram mega blitz, pa kad dodjem vidim koliko sam vojnih nakupio. ako mi nevjerujes pitaj malu tinu Grin


ti se hvalis jednom obrambenom pobjedom,gdje me je simulator zeznio....moj boze.........bas mi te zao  *crazy* *crazy*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 24, 2012, 08:08:01 »

2. nemoj me krivo shvatiti ali cs svijetovi nisu kalibra igraca kakav sam ja. *crazy* *crazy*
mooj boze...pa ti si obicna farma..koja ima 200 napada u eri...i 400poraza...i kaki je to kalibar...de mi reci molim te....nula od igraca,koji nije timski igrac,neznas ni spijuna poslat a kamoli napad...farmer,koji je skrt,nebi taj dao 2 kamena u riznicu,da nebi kojim slucajem sebe ostetio,i da....voli se zabit...Grin...tj. nema pojma o igri....sram te bilo...bezobrazniik jedan
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Prosinac 24, 2012, 10:33:57 »

2. nemoj me krivo shvatiti ali cs svijetovi nisu kalibra igraca kakav sam ja. *crazy* *crazy*
mooj boze...pa ti si obicna farma..koja ima 200 napada u eri...i 400poraza...i kaki je to kalibar...de mi reci molim te....nula od igraca,koji nije timski igrac,neznas ni spijuna poslat a kamoli napad...farmer,koji je skrt,nebi taj dao 2 kamena u riznicu,da nebi kojim slucajem sebe ostetio,i da....voli se zabit...Grin...tj. nema pojma o igri....sram te bilo...bezobrazniik jedan
mala, jesam li ti ja jednom vec napisao da ne kudis konja kojeg nisi jahala. ako ne znas sto to znaci pitaj mamu i tatu pa ce ti oni objasniti Tongue sto ti znas o mojoj igri Huh? zato se bolje poklopi i budi sretna sto si zensko u ekipi pa ti ne treba vazelin.........ili mozda treba  Grin
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 24, 2012, 01:47:55 »

mala, jesam li ti ja jednom vec napisao da ne kudis konja kojeg nisi jahala. ako ne znas sto to znaci pitaj mamu i tatu pa ce ti oni objasniti Tongue sto ti znas o mojoj igri Huh? zato se bolje poklopi i budi sretna sto si zensko u ekipi pa ti ne treba vazelin.........ili mozda treba  Grin
ooo cak i familiju spominjemo...eo...vidim da nisi bas osoba skojim se treba prepucavat..seljak-ostaje seljak
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #20 na: Prosinac 24, 2012, 01:54:15 »

ooo cak i familiju spominjemo...eo...vidim da nisi bas osoba skojim se treba prepucavat..seljak-ostaje seljak
ma nista taj stari onjko nema u glavi em je senilan em je onjko  Grin Grin Grin
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #21 na: Prosinac 24, 2012, 06:09:16 »

  ne brini se horus.......bice  bitki za tebe specijalno!!!!!;)    Angry Angry Angry 
 
a ove joinovce(  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*).....ako ista ostane od njihovog saveza...posto popasu ban,.....cemo satrati posle ovih zastita!!!!:D  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*

sta kaze aga trajkovac ne mareci da ima ko jaci od njega u x2........!axaxaxaxaxaxax
kako kazu..prostiri se onoliko koliko su dug...a ne previse!!!
igrac sa tako malo bodova lako se toliko "naoruzao"  farmanjem 80 dana!  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*  [:-} [:-} [:-} [:-}

a kad je pocelo šamaranje..  Angry Angry  Tongue Tongue Tongue *xxx* *xxx* *xxx* *freak* *freak* 
onda je ostao bez icega!!   *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye*   *crazy* *crazy* *crazy*

uostalom videcenmo ih do kraja!!!    Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

respekt ho :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:ruse!
joinovci ....drzi te se!!! >Grin >Grin >Grin >Grin >Grin  gruz se i posle kradje naloga  *easy* *easy* *easy* *easy* *easy* *easy*

a vama jedino ostaje ovo :  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 25, 2012, 08:18:20 »

Da ne bi sve ostalo na bulažnjenju likova kao šta je mindjo(moja stara žrtva) šta bježi na odmor čim ga se malo stisne evo dokaza o poštenju saveza gruž koji mi je poslat preko PP od neimenovanog igrača
http://prntscr.com/mwx0z
Iz ovoga linka se jasno vide nedozvoljene radnje kojima vođa saveza gruž daje blagoslov a obrača se direktno gore spomenutom hvalisavcu bez pokriča mindji
Sad neznam da li je ovakav nemoral razlog za ban od strane administratora ili če presudit enormna količina novca koji gruževi igrači ulažu u igricu ali je savim dovoljan dokaz poštenim igračima da se vidi o čemu se tu zapravo radi.
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #23 na: Prosinac 25, 2012, 09:33:53 »

Da ne bi sve ostalo na bulažnjenju likova kao šta je mindjo(moja stara žrtva) šta bježi na odmor čim ga se malo stisne evo dokaza o poštenju saveza gruž koji mi je poslat preko PP od neimenovanog igrača
http://prntscr.com/mwx0z
Iz ovoga linka se jasno vide nedozvoljene radnje kojima vođa saveza gruž daje blagoslov a obrača se direktno gore spomenutom hvalisavcu bez pokriča mindji
Sad neznam da li je ovakav nemoral razlog za ban od strane administratora ili če presudit enormna količina novca koji gruževi igrači ulažu u igricu ali je savim dovoljan dokaz poštenim igračima da se vidi o čemu se tu zapravo radi.
tako ozbiljan igrač bi trebao shvatiti da od r82 i prve ere gospodara je sve dozvoljeno dok svijet nosi profit
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 25, 2012, 10:18:06 »

Ma jasno je meni da para prolazi di burgija neče,samo san tia ukazat o kakvim se licemjerima i varalicama radi.
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 25, 2012, 10:21:41 »

tako ozbiljan igrač bi trebao shvatiti da od r82 i prve ere gospodara je sve dozvoljeno dok svijet nosi profit

naravno ,driver,...samo kes,lova,.ostalo je manje bitno,NAZALOST..problem je sto se primaklo 5 do 12,...niko nece da izgubi,...gruz je favorit na kladionici ,GRUZ VS JOIN FORCE -1.4 vs 3.8 i ja igram DVICU;::::I ULAZEM SVE
« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2012, 02:40:27 od memnon » Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 26, 2012, 02:05:38 »



http://www.youtube.com/watch?v=agWwSsCP6KI
 Angry
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 26, 2012, 02:04:15 »

kako izgleda mapa tog svijeta , tko ima koliko dvoraca , % utjecaja ... ?
Evidentirano

Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #28 na: Prosinac 26, 2012, 03:56:04 »

Da ne bi sve ostalo na bulažnjenju likova kao šta je mindjo(moja stara žrtva) šta bježi na odmor čim ga se malo stisne evo dokaza o poštenju saveza gruž koji mi je poslat preko PP od neimenovanog igrača
http://prntscr.com/mwx0z
Iz ovoga linka se jasno vide nedozvoljene radnje kojima vođa saveza gruž daje blagoslov a obrača se direktno gore spomenutom hvalisavcu bez pokriča mindji
Sad neznam da li je ovakav nemoral razlog za ban od strane administratora ili če presudit enormna količina novca koji gruževi igrači ulažu u igricu ali je savim dovoljan dokaz poštenim igračima da se vidi o čemu se tu zapravo radi.

opet nas čak noris misli da je neka dasa?Huh?Grin Grin   pa bolan covece...nemoj mi ti o postenju svega ti!!.....samo ne znam kad si ti to mene uspio unistiti i ja pobegao na odmor?? nemoj siriti lazne informacije!!!!   a sto se tice tvog postenja..dovoljno govori svet cro/srb1,era 2,....iz koje si pobegao kao najveci luzer......govoreci sve najgore za tvoje sadasnje saigrace(igrace saveza istra)......i sad si opet sa njima!! Wink   i sta ima ti uopste da pricao ovdje!??? *freak* *freak* *freak* *freak*
 aga nesto mlati o dijama i parama!......pa sta ima on o tome da prica Huh?? pogledaj vas savez.....sve goli farmer.sem nekoliko igraca (2-3 stara joinovca i nekolicina tigrova).......a i kod vas se trose dije u pozamašnim kolicinama,resursi vam padaju sa nema..a nemate ni po 100 napadackih pobeda!...manite se corava posla!!!
ako sio vec poceo da izvestavas sa tog realma aga..ok .respekt,ali nemojte mi tu neke lazne informacije siriti.....!
daj da se igramo kao ljudi,ipak je ovo samo igra!!!! *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP*
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 26, 2012, 03:59:16 »

naravno ,driver,...samo kes,lova,.ostalo je manje bitno,NAZALOST..problem je sto se primaklo 5 do 12,...niko nece da izgubi,...gruz je favorit na kladionici ,GRUZ VS JOIN FORCE -1.4 vs 3.8 i ja igram DVICU;::::I ULAZEM SVE
vidi se aga da si slab kladionicar!!! Grin Grin  Tongue Tongue Tongue Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed

em pijes...em se kladis......!!! Grin     Cool Cool *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *suicide* *suicide* *suicide* :evil3:
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!