Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:48:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40038 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #60 na: Siječanj 18, 2013, 10:49:30 »

otkljucao sam temu ponovo,.vidim ni posjecenost teme nije uopce losa....RAZLOG JE STO JE PRONADEN SPIJUN U NASIM REDOVIMA,..savez join force je pokusao osvojit centralni dvorac od gruza i u tome nije uspio jer spija je sjedila u nasim redovima,citala tribun,gledala kretanje savezne vojske ,i  odbranila centralni dvorac,...MEDUTIM ;dok je sjedio na 2 tribuna igrac ps_go je objavio poruke na pogresnom tribunu i sam se izdao,..uz psovke i kletve izbacen je iz saveza ,mislim da bi ga se i vlastita majka odrekla kad bi procitala nas tribun u tom momentu...iza ovog racuna se nalazi jedan ratnik,napadac,..torpedo222,.upamtite ovaj nick  ,svo njegovo znanje,porobi,napadacke bitke dosle su uz pomoc racun ps_go....
torpedo222 da skupis 5 zlatnih medalja tvoje ime je ukaljano  a njime i ime tvog saveza,...gruz007,..

torpedo222-ljigavace,kako je biti slijep,...znas li poslati napad,..

Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjavala.

Pojam ima negativnu konotaciju.

Osoba koja je počinio izdaju naziva se izdajnikom.

Izdaja može biti
odavanje povjerljivih informacija ili tajne drugim osobama ili općenito,
ostavljanje osobe ili skupine na cjedilu.

Iako se danas ubojstvo smatra najgorim zločinom, u prošlosti se veleizdaja ili politička izdaja (države, naroda itd.) smatrala gorom. U engleskom zakonu srednjeg vijeka izdaja se kažnjavala vješanjem, davljenjem i, na kraju, siječenjem na četiri dijela za muškarce, osnosno spaljivanjem na lomači za žene
Evidentirano

crveni
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #61 na: Siječanj 18, 2013, 11:33:01 »

  Grin Jedan od boljih opisa igraca iz saveza gruz Cool Tongue
Evidentirano
zmajb
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #62 na: Siječanj 19, 2013, 03:47:33 »

Pozdravljam,

ova poruka od aga-memnona me potakla da ja kažem svoju istinu, kolika god me bila sramota. Počeo sam igrati kao član saveza Saint Lazare, za one koje neznaju, akademiju saveza Join Force, i naravno cijelo sam se vrijeme nadao da ću jednog dana biti pozvan da i sam igram u tom savezu. U taj savez su prelazili redom, Histri, Tigrovi, sakupilo se 40 članova, ja poziv nisam dočekao. Kontam, veliki momci šta ću im ja tamo. I tako odlučim napustit Saint Lazare budući da sam jedini aktivni igrač bio tamo, nadajući se kako će me pozvati neki «manji» savez jer sam već dobija ponude dok sam bio član Lazara. Međutim nakon nekih 5 dana stiže pozivnica od saveza GRUZ007, najjačeg saveza na realmu. Tko bi to odbio? Pređem ja u Gruz, i tamo kao Alisa u zemlji čudesa, za mene početnika previše. Savezne vojske, savezni dvorci. Gdje sam ja ovo došao? Odma počnu i napadi na mene. Tko si? Šta si? Igrao si u Lazarima? Međutim ministar diplomacije koji me tamo i pozvao je garantiro za mene, pa me ostaviše. Istu veće čujem se ja sa aga-memnonom, vođom saveza Join Force. I tako počinje ono bitno. Ja postajem špijun Join Forca u savezu Gruz, uz obećanje age da ću kad obavim posao i sam preći u Join. Zašto? Iz boljeg savza u lošiji? Na to pitanje ni sam neznam dati odgovor. Valjda jer sam igrao cijelu eru u Saint Lazarima, jer su ovi bili «dobri», a ovi «loši». Da nebude sve na riječima evo i dokaza.

http://prntscr.com/pmmmd/edit
http://prntscr.com/pmmrb/edit
http://prntscr.com/pmmt7/edit
http://prntscr.com/pmn2r/edit
http://prntscr.com/pmn8z/edit
http://prntscr.com/pmnax/edit
http://prntscr.com/pmndh/edit
http://prntscr.com/pmnin/edit

Na kraju me moj veliki prijatelj aga-memnon od Lips Sealed ao, ustvari i zaslužio sam to. Ali bar mi je otvorio oći, a sad i ja želim vama, o kakvom se čovjeku i igraću radi.
http://prntscr.com/pmno3/edit

Aga-memnone drugi put prije nekoga za nešto optužiš razmisli malo, jes li i sam takav.

P.S. Gruzani, imate svako pravo da me mrzite i  Lips Sealed .. mi sve po spisku. Oprostite ako sam vam ugrozio zlato. Ali znajte nešto, nemože vam nitko ništa, ni Histri, ni Tigrovi ni Joini, a oćito ni svi skupa, samo mi je žao što sam kasno shvatio. Ne to što ste jaći od svih, nego što ste ljudi za razliku od nekih. Ili kako bi ono vi rekli? «Ne mogu bosi na Rusiju»

Toliko od mene
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #63 na: Siječanj 19, 2013, 04:54:56 »

Pozdravljam,

ova poruka od aga-memnona me potakla da ja kažem svoju istinu, kolika god me bila sramota. Počeo sam igrati kao član saveza Saint Lazare, za one koje neznaju, akademiju saveza Join Force, i naravno cijelo sam se vrijeme nadao da ću jednog dana biti pozvan da i sam igram u tom savezu. U taj savez su prelazili redom, Histri, Tigrovi, sakupilo se 40 članova, ja poziv nisam dočekao. Kontam, veliki momci šta ću im ja tamo. I tako odlučim napustit Saint Lazare budući da sam jedini aktivni igrač bio tamo, nadajući se kako će me pozvati neki «manji» savez jer sam već dobija ponude dok sam bio član Lazara. Međutim nakon nekih 5 dana stiže pozivnica od saveza GRUZ007, najjačeg saveza na realmu. Tko bi to odbio? Pređem ja u Gruz, i tamo kao Alisa u zemlji čudesa, za mene početnika previše. Savezne vojske, savezni dvorci. Gdje sam ja ovo došao? Odma počnu i napadi na mene. Tko si? Šta si? Igrao si u Lazarima? Međutim ministar diplomacije koji me tamo i pozvao je garantiro za mene, pa me ostaviše. Istu veće čujem se ja sa aga-memnonom, vođom saveza Join Force. I tako počinje ono bitno. Ja postajem špijun Join Forca u savezu Gruz, uz obećanje age da ću kad obavim posao i sam preći u Join. Zašto? Iz boljeg savza u lošiji? Na to pitanje ni sam neznam dati odgovor. Valjda jer sam igrao cijelu eru u Saint Lazarima, jer su ovi bili «dobri», a ovi «loši». Da nebude sve na riječima evo i dokaza.

http://prntscr.com/pmmmd/edit
http://prntscr.com/pmmrb/edit
http://prntscr.com/pmmt7/edit
http://prntscr.com/pmn2r/edit
http://prntscr.com/pmn8z/edit
http://prntscr.com/pmnax/edit
http://prntscr.com/pmndh/edit
http://prntscr.com/pmnin/edit

Na kraju me moj veliki prijatelj aga-memnon od Smiley ao, ustvari i zaslužio sam to. Ali bar mi je otvorio oći, a sad i ja želim vama, o kakvom se čovjeku i igraću radi.
http://prntscr.com/pmno3/edit

Aga-memnone drugi put prije nekoga za nešto optužiš razmisli malo, jes li i sam takav.

P.S. Gruzani, imate svako pravo da me mrzite i  Lips Sealed .. mi sve po spisku. Oprostite ako sam vam ugrozio zlato. Ali znajte nešto, nemože vam nitko ništa, ni Histri, ni Tigrovi ni Joini, a oćito ni svi skupa, samo mi je žao što sam kasno shvatio. Ne to što ste jaći od svih, nego što ste ljudi za razliku od nekih. Ili kako bi ono vi rekli? «Ne mogu bosi na Rusiju»

Toliko od mene


1.Ne znas kakvi su Gruzani,2.Ne znas kako igraju,3.Losa si spija nisi mu nista skoro dao mozda te je zato od Smiley ao  Grin Grin 4.Gruzani nisu ljudi ali ti to nisi iskusio pa mislis da su oni pozitivci neki najjaci na realmu pa i ti mozes iskesiraj 1.000 eura i eto 5.Prosle ere su bili lutke za silovanje.....Dee,Avion,Pavle su ih gazili njih trojica su se isticala u gazenju Gruza isto kao i tomeooo,Trajkovac itd tako da nisu nedodirljivi kao sto ti mislis  ali ove ere su bacili para na igru sramota 6.Oni svi varaju i igraju prljavo vise nego 3 realma zajedno,podmecu spije imaju duple profile itd 7.Ti si budala sto si se uopce nagovorio da to radis  *crazy* *crazy* Nisam ja prosle ere bio neki igrac ali sam tek ucio i mogu reci bio dobar najvise sam ih rusio robio itd imao velike donacije donirao dosta vojske itd ali sam bio promatrac i gledao sta rade ti Gruzani,imali su dupli profil od Ogi17 u nasoj akademiji i imali su profil u savezu zagyruler u kojeg smo imali povjerenja ali i sa spijom nisu dobili zlato pazi pameti,i tek nakon sto je zavrsila era poceli smo igrati bilo dosadno meni se nije dalo itd javi se zagyruler na tribun i napise von (vonpaulus) dodji na skype odmah je skontano da je spija i izbacen poslije taj racun nije bio aktivan e pameti pameti Gruzani je imaju najvise izdali se dva puta na isti nacin javili se na pogresan tribun,ali eto ti ne znas kako igraju pa su oni za tebe sad junaci,mi nikada nismo igrali sa spijom Aga ovdje nije negativac zasto bi on igrao fer kada druga strana ne igra razmisli malo ovo je 1 put da je taj covjek ljudina koristio spiju on ih inace mrzi to je za njega gamad,ali ako Gruzani tako igraju onda i Aga treba nacin nece on mirno trpiti kako mu unistavaju savez sa spijom pa je odlucio i on malo igrati tako,on je najmanji negativac kakvi su Gruzani,ali eto ti ih nisi upoznao Grin Grin Toliko od mene.  Tongue
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2013, 05:07:11 od JUSKEE » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #64 na: Siječanj 19, 2013, 06:40:17 »

e da Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #65 na: Siječanj 19, 2013, 09:05:22 »

otkljucao sam temu ponovo,.vidim ni posjecenost teme nije uopce losa....RAZLOG JE STO JE PRONADEN SPIJUN U NASIM REDOVIMA,..savez join force je pokusao osvojit centralni dvorac od gruza i u tome nije uspio jer spija je sjedila u nasim redovima,citala tribun,gledala kretanje savezne vojske ,i  odbranila centralni dvorac,...MEDUTIM ;dok je sjedio na 2 tribuna igrac ps_go je objavio poruke na pogresnom tribunu i sam se izdao,..uz psovke i kletve izbacen je iz saveza ,mislim da bi ga se i vlastita majka odrekla kad bi procitala nas tribun u tom momentu...iza ovog racuna se nalazi jedan ratnik,napadac,..torpedo222,.upamtite ovaj nick  ,svo njegovo znanje,porobi,napadacke bitke dosle su uz pomoc racun ps_go....
torpedo222 da skupis 5 zlatnih medalja   AGA tvoje ime je ukaljano  a njime i ime tvog saveza,...gruz007,..

torpedo222-ljigavace,kako je biti slijep,...znas li poslati napad,..

Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjavala.

Pojam ima negativnu konotaciju.

Osoba koja je počinio izdaju naziva se izdajnikom.

Izdaja može biti
odavanje povjerljivih informacija ili tajne drugim osobama ili općenito,
ostavljanje osobe ili skupine na cjedilu.

Iako se danas ubojstvo smatra najgorim zločinom, u prošlosti se veleizdaja ili politička izdaja (države, naroda itd.) smatrala gorom. U engleskom zakonu srednjeg vijeka izdaja se kažnjavala vješanjem, davljenjem i, na kraju, siječenjem na četiri dijela za muškarce, osnosno spaljivanjem na lomači za žene

e moj  :evil3:  :evil3: aga  :evil3: :evil3:, jos nisi nasao prikladno drvo da preselis dusu tamo gdje ce ti biti toplije oko srca. jos vrag vitla tobom po ovim virtualnim svijetovima, a i po stvarnom.
prema onom sto je zmajb napisao, jako si se lijepo opisao u svom postu, iako nisi trebao. ono sto si napravio angoli i meni dovoljno je da se zna kakav si covijek.
 koliko sam shvatio ps_go je drugi racun od torpeda. znaci tu se ne radi ni o kakvoj izdaji, vec je covjek napravio 2 racuna  i jedan drzao u jointu, a drugi u gruzu. to jest kaznjivo, ali kako organizator malo truda ulaze da takve radnje iskorijeni, igra nam je takva kakva jest. klasican primjer izdaje jest zmajb, a ti u ovoj prici pomovno pokasujes kakav si licemjer i dvolicnjak, jer sve sto is napisao o izdajnicima tebe ide. iako izdaja ima sirok pojam. npr. ja obucavam jednog igraca u tvom savezu i kao njegov mentor sam cuvar njegovog racuna. znaci li to da je on izdajnik,nije. nije zato jer ja ne koristim te inf. tamo. pokazao sam ti jednom javno da je to istina i da mogu. sjecas se kako si divljao tada *crazy* *crazy*
no taj igrac nije izdajnik (mala je nagrada za njegovu obuku smijeh koji mi prouzrocuje vas tribun tamo). a da igram tamo ozbiljno sigurno bih iskoritio tog igraca, ne bih ce pravio laznim moralistom i optuzivao ljude za ono sto sam radim. jer davno sam napisao na ovom forumu jednu tudju misao: u jubavi i ratu sve je dozvoljeno!!!
a takvi kao ti su najgori... javno se zgrazavas nad stvarima koje i sam radis
zalim ti puno srece i sto skori  >Grin >Grin >Grin
Evidentirano

KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 19, 2013, 10:01:38 »

A moj zmajb,svaka ti čast,vrhunski si agu naguzia,čitan tvoj post i ne mogu virovat.Tvoja istina jest sramotna ali ovo šta si napisa nije to.Sad napiši koji ti je dupli profil u gružu,vjerovatno časnik diplomacije zna.Pokuša si se uvuč u JF preko akademije pa ti nije uspjelo pa si iznenada dobia poziv u gruž(AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH) onda se od tamo nudiš agi koji je na rubu živaca jer nas špija uništava da češ bit špijun s tim da nisi niti jednu korisnu informaciju dao.Više informacija ja i meris razmijenimo kad časkamo,čak niti nisi torpeda ko špiju prikaza.A sad ti je odjednom proradila savjest.
Ne mogu doč sebi kakvi sve bolesnici igraju ovu igricu.Ajde budi pošten pa reci koji si od zmija iz gruža koji se pokuša uvalit u JF?
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 19, 2013, 10:38:45 »

A što se torpeda tiče,to je posebna priča.Samo posebna vrsta čovika može uč u protivnički savez,družit se sa ljudima,sudjelovat u šalama i raspravama i kunit se da nije špijun i tako 2 mjeseca.To mora bit osoba niskog morala,koja nema obraz i dostojanstvo.Ja razumin da je on bia žrtva cijelu prošlu eru i da je potrošia cijelu hrpu novaca na ovu igricu(razlog zbog kojeg nije kažnjen) da izlječi svoje komplekse ali je izabrao potpuno pogrešan način.Podmuklo je uništia podosta igrača od kojih se najviše ističe bataja,čovjek koji ga je porazia u poštenoj borbi i koji igra u dosta slabijem savezu od njegovog.Takvim ponašanjem zauvijek je osramotio sebe i svoj savez jer čemu sve bitke i medalje koje su osvojene na takav način.Mislim da su pretjerano trošenje dijamanata i korištenje špijuna dvi stvari koje najviše uništavaju ovo igru i ubijaju joj smisao.Nažalost torpedo nikad neče bit kažnjen za svoje postupke jer administratori ne kažnjavaju igrače koji toliko novaca troše jer nečeš ugrist ruku koja te hrani i zato je na nama igračima da barem varalice stavimo na stup srama.Nadam se da u gružu ima igrača kojima je vlastiti obraz vrijedniji od virtualnog zlata
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #68 na: Siječanj 19, 2013, 11:04:57 »

A što se torpeda tiče,to je posebna priča.Samo posebna vrsta čovika može uč u protivnički savez,družit se sa ljudima,sudjelovat u šalama i raspravama i kunit se da nije špijun i tako 2 mjeseca.To mora bit osoba niskog morala,koja nema obraz i dostojanstvo.Ja razumin da je on bia žrtva cijelu prošlu eru i da je potrošia cijelu hrpu novaca na ovu igricu(razlog zbog kojeg nije kažnjen) da izlječi svoje komplekse ali je izabrao potpuno pogrešan način.Podmuklo je uništia podosta igrača od kojih se najviše ističe bataja,čovjek koji ga je porazia u poštenoj borbi i koji igra u dosta slabijem savezu od njegovog.Takvim ponašanjem zauvijek je osramotio sebe i svoj savez jer čemu sve bitke i medalje koje su osvojene na takav način.Mislim da su pretjerano trošenje dijamanata i korištenje špijuna dvi stvari koje najviše uništavaju ovo igru i ubijaju joj smisao.Nažalost torpedo nikad neče bit kažnjen za svoje postupke jer administratori ne kažnjavaju igrače koji toliko novaca troše jer nečeš ugrist ruku koja te hrani i zato je na nama igračima da barem varalice stavimo na stup srama.Nadam se da u gružu ima igrača kojima je vlastiti obraz vrijedniji od virtualnog zlata
kirnja, o cemu ti to pises.  Huh? smetaju me neke stvari. cesto se spominje kako je gruz napadan od jointa citavu proslu eru. RACI MI STO TI ILI I JEDAN IGRAC KOJI JE SADA U JOINTU IMA S TIM. ni jedan izvorni igrac jointa nije vise u tom savezu. otisli su svi s mojim i angolinim odlaskom i nisu htjeli zaigrati novu eru. ekipa koja je rasturala gruz je nastala u amonu i poslije se prebacila u joint. vi sada niste ni sjena od te ekipe. vi danas postojite zbog agine taktike :uvucem ti se u dupe dok ne narastem , a onda ti ga rasturim, ali procitali vas ljudi i vise ne prolazi. sto stalno spominjete proslu eru, sto nisu zrtve ovu eru , ako ste tako jaka ekipa. budi malo realan  Wink
Evidentirano

KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 19, 2013, 01:41:24 »

Pa horus ja samo realno govorin šta je bilo prošlu eru,pusti svoju zavadu sa agom,Clumsy-ja i torpeda je JF kojem si ti tada bia član gazia do temelja i momci su potrošili čudo novaca samo radi osvete,Šta se tiče toga dobro kad im to igrica dozvoljava ja im tu ne mogu konkurirat ali oni su mi srušili vojsku dva put zahvaljujuči torpedovoj podmuklosti i to ne samo meni nego i drugim članovima moga saveza a da ne govorin o savezu lavovi a to moraš priznat nije u redu.
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #70 na: Siječanj 19, 2013, 02:43:33 »

i onda kad izgube spijuna dogodi im se ovo   Grin Grin Grin


http://prntscr.com/po3w1

sad nek se bore kad nista ne vide
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 19, 2013, 10:10:41 »

pozz prijateljima i neprijateljima,...zmajb je castan momak,..dobar,..100 posto ok,...ja kazem kako jest ,.nemojte nikad sumnjat u to,...uglavnom ,zmaj je bio clan nase akademije koji nikad nije pozvan u maticni savez jer opsanost od spije iz akademoije je prevelik rizik,....nekako je zavrsio u gruzu,...i nakon razgovora snjim ni u jednom momentu nije ugrozio integritet gruza ,..cilj i dogovor je bio sam izbacit spiju iz naseg saveza,..spiju koja 2  Smiley ena mjeseca sjedi snama caska,sali se prica viceve uziva povjerenje,...UZAS;::UZAS ;::ZMAJ NIJE NIKAD ODAO OFLINE   OFLINE STATUS nijednog gruzana ali zato torpedo 2 mjeseca prenosi informacije,.admini kazu sve je ok,..ok je al u p. mater. da,..dobro ste culi,..ps_go dao mu cuvara racuna i to je ok,..ne moze bit ok ,kad je mucka,..UVIJEK SE ZNA STA JE MUCKA STA JE OK;::ugl;:::ZMAJ JE IMAO volju da nade spiju iz gruza koja jede i pije u nasem savezu al strogo cuvana informacija nije nikad dosla do njega,...sam torpedo uzbuden napadom na centralni dvorac pravi gresku,i pise na pogresnim tribunu poruke,..preko racuna ps_go,..koji je bio lansiran u orbitu krajnjih granica svemira,...GRUZ OSTAJE SLIJEP I RETARDIRAN::::NIKAD NECE BITI GOSPODARI REALMA;::JER NEMOGU;NEMaJU SNAGE;NI ZNANJA da bez spije osvoje eru,..jednostavo nema sanse,..APSOLUTNO NIKAKVE;::ZIVI BILI I VIDJELI;::::JA PRVI CESTITAM CASNIM PROTIVNICIMA;;MOLIo  bIH ih  DA NEKAD POKUSAMO IGRATI ZAJEDNO;::ZASTO NE ALI GAMAD KOJA " MJESECima KORISTI SE SPIJUNOM ZA SVOJE AKCIJE ZASLUZUJE SAMO GADENJE;::,..nikad ALI STVARNO NIKAD NECETE OSVOJITI ERU  :-NAKON  izbacivanja spije nikad nismo slozniji ,spremniji i jaci BILI;::boj te se dusmani ,...BOJ TE SE
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2013, 10:18:47 od memnon » Evidentirano

donlogi
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #72 na: Siječanj 19, 2013, 10:21:07 »

nikad ALI STVARNO NIKAD NECETE OSVOJITI ERU  :-NAKON  izbacivanja spije nikad nismo slozniji ,spremniji i jaci BILI;::boj te se dusmani ,...BOJ TE SE

Evidentirano
delfin11
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 19, 2013, 10:34:41 »

 Wink Wink Tongue
znate što je meni krivo???..nećete pogoditi hahah
ja si sam uglavnom biram društvo,a zabavljao sam špiju na tribunu
uglavnom imam prioritet i u RL-u a žrtvovao sam ih djelomično za uspjeh saveza u kojem sam igrao ..prvo Tigrovi ,pa sada JF
a tko će meni od vas pametnjakovića reći da je ok imati špije okolo?..duple profile....hraniti se s njima
to me baš jako zanima....to valjda neki zovu znanjem u igri..ok ja sam neznalica  Lips Sealed ga hahhaha...ne znam sve to Smiley
znate li što znam??..znam se družiti s ekipom..šaliti,uživati u zeki na tribunu..znam i čestitati protivniku za dobru akciju...
znam i sam ponešto napraviti iako nisam svjetski igrač,ali koga to briga...
nama špijuni ne trebaju,a istina je da uz ova pravila igre ne možeš uopće igrati ako u savezu imaš špiju
to nije mudrost to je prijevara...onaj tko tako dobije realm nije pametan nego prevarant...i čime če se onda ponositi???
ajde svi vi pametnjakovići..probajte meni odgovoriti na tih nekoliko pitanja..tvrdnji što li su već.)
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #74 na: Siječanj 20, 2013, 02:05:14 »

pozz prijateljima i neprijateljima,...zmajb je castan momak,..dobar,..100 posto ok,...ja kazem kako jest ,.nemojte nikad sumnjat u to,...uglavnom ,zmaj je bio clan nase akademije koji nikad nije pozvan u maticni savez jer opsanost od spije iz akademoije je prevelik rizik,....nekako je zavrsio u gruzu,...i nakon razgovora snjim ni u jednom momentu nije ugrozio integritet gruza ,..cilj i dogovor je bio sam izbacit spiju iz naseg saveza,..spiju koja 2  Smiley ena mjeseca sjedi snama caska,sali se prica viceve uziva povjerenje,...UZAS;::UZAS ;::ZMAJ NIJE NIKAD ODAO OFLINE   OFLINE STATUS nijednog gruzana ali zato torpedo 2 mjeseca prenosi informacije,.admini kazu sve je ok,..ok je al u p. mater. da,..dobro ste culi,..ps_go dao mu cuvara racuna i to je ok,..ne moze bit ok ,kad je mucka,..UVIJEK SE ZNA STA JE MUCKA STA JE OK;::ugl;:::ZMAJ JE IMAO volju da nade spiju iz gruza koja jede i pije u nasem savezu al strogo cuvana informacija nije nikad dosla do njega,...sam torpedo uzbuden napadom na centralni dvorac pravi gresku,i pise na pogresnim tribunu poruke,..preko racuna ps_go,..koji je bio lansiran u orbitu krajnjih granica svemira,...GRUZ OSTAJE SLIJEP I RETARDIRAN::::NIKAD NECE BITI GOSPODARI REALMA;::JER NEMOGU;NEMaJU SNAGE;NI ZNANJA da bez spije osvoje eru,..jednostavo nema sanse,..APSOLUTNO NIKAKVE;::ZIVI BILI I VIDJELI;::::JA PRVI CESTITAM CASNIM PROTIVNICIMA;;MOLIo  bIH ih  DA NEKAD POKUSAMO IGRATI ZAJEDNO;::ZASTO NE ALI GAMAD KOJA " MJESECima KORISTI SE SPIJUNOM ZA SVOJE AKCIJE ZASLUZUJE SAMO GADENJE;::,..nikad ALI STVARNO NIKAD NECETE OSVOJITI ERU  :-NAKON  izbacivanja spije nikad nismo slozniji ,spremniji i jaci BILI;::boj te se dusmani ,...BOJ TE SE

Svidja mi se ovo zadnje a u pm rasplaka me  Cry  Grin,to Aga majstore  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!