Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 11:09:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40326 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #180 na: Veljača 14, 2013, 06:04:57 »

MIndjo o cemu pricas Shocked Shocked Shocked
Torpedo,clumsy,rosalin i ostali vasi top igraci su donirali sve kate da bi preuzeli centralni dvorac,zato nemoj pricati sto nije istina i ti sam znas da jesu, i da donirali smo svoje kate kad smo ga branili,to je istina

tomeo...postujem te i kao coveka i kao igraca..ali mislim da me nisi lepo skontao.. Huh? Huh? Huh? Huh?.kada ste nas napali..imali ste oko 3.5m kata.(sa dopunom)......mi smo imali oko 2.4m doniranih..ali u dvorcu je u tom trenutku bilo samo 1.5 ili 1.7m..ne secam se tacno..dok je ostatak bio u garnizonu okupljalista pored dvorca..samo zbog toga sto se vojska iskrcava mnogo duze nego sto bi trebalo..i sto smatram kao veliku gresku admina....ali samo zbog toga ste nas dobili.....uvek smo bili vojno jaci to zapamti!.......
objašnjenje imperske vojske....:  imperijani su kamikaze..sluze samo da se oslabi odbrambena vojska..da bi je nomadska dobila u prvom napadu......naravno..pokazali smo vam kako se to radi!!!
ako jos nesto nije jasno ...imate pp......pa slobodno pitajte!!!!   Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #181 na: Veljača 14, 2013, 06:25:36 »

mindjo patološki lažove:D:D:D
mindji varalico:D:D:D
mindjo kradljivče profila:D:D:D
moja žena je bolji igrač od tebe šta se vidi po stamju na ljestvici i poznaju je svi u cs1 i cs4 možeš provjerit sa svojim saveznicima _janja_,pijujica i meris11 jer smo igrali u 2 puta u istim savezima zajedno i dopisuju se sa njom tu i tamo pa čak i ti si je spominja ovdi na forumu a i pola foruma to zna.Tako da mindjo opet si ukakia stvar.Mindjo toliko si se zaplea u svoje laži da polako gubiš doticaj sa stvarnošču i mislin da je krajnje vrijeme da posjetiš gore spomenutu doktoricu.A šta se tiče copy paste-a sa našeg tribuna to još samo pokazuje da u gružu još niste odustali od prljave igre a to mi je i drago jer sve šta napravite ovi realm postignit če te enormnom količinom dijamanata i varanjem u kojem ti prednjačiš.Još bi zamolia administratore na forumu da se pozabave tvojom ulogom u krađi profila u cs1 i ovu eru u cs4
Evidentirano
readycool
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #182 na: Veljača 14, 2013, 06:28:46 »

Za sve posjetioce teme samo da kažem da je meni iz poniženja uopće učestovat u ovim glupim i smiješnim raspravama.Ali možda mindjo shvati neke stvari kad mu ih objasni ženski glas koji nije čuo godinama jer 18 sati provodi na IO i kao vrhunac još je postao reporter jer mu je propao fakultet pa se valjda nada da će na imperiji zaraditi penziju,ali mindjo ode nećeš zaradit ništa osim što moram priznat imaš dobar smisao za napisat neku sapunicu,jer su baš takve izmišljotine plodno tlo za sapunice.Naime mindjo kirnja zaista nema duplih profila i jedva stigne igrati i ovaj svoj jer eto čovik ima posao,pa uz to i dodatni jer mora uzdržavati dvoje malodobne djece pa kud bi uz to uspio vodit još 5 profila.Na računu Readycool igram ja i istina imam još računa u join_u koje održavam ali na vašu veliku žalost regularnim putem preko čuvara računa i istina rekla sam ako se vrate dotični igrači da ja izlazim s tim računima,i kako vidiš dotični se nisu vratili niti će...naime dragi mindjo igrači koji igraju u gružu su sa mnom igrali u cro/srb1 a to su meris11,pijujica i janja i oni znaju da smo ja i kirnja dvije različite osobe dapače s pijujicom i hellasom sam oduvijek imala pristojan i korektan odnos.mindjo ja te nikad nisam dirala ni vrijeđala s toga ne koristi oje ime i moje postove na ovom forumu jer ja nisam KIRNJA i to svi znaju jer ti ljudi s kojima igram su mi prijatelji na fb neke znam uživo i znaju da smo mi dvi različite osobe.a nikad vam nije palo napamet da ja i kirnja ne živimo na istim adresama zbog posla i da nismo prijavljeni s iste ip adrese????a ti mindjo s ovim postom koji si stavio najviše govoriš o sebi i o ljudima s kojim si dobar jer imaš informaciju s joinovog tribuna pa eto o kome to govori?a dragi gružovci prijatelji i neprijatelji em što su vam hakirali profile pomoću mindjinih prijatelja,mindjo vam je umalo doveo još jednu špiju u vaš gruž znam iz pouzdanih izvora jer se stom curom svaki dan dopisivao na pp,mindjo ti znaš o kome pričam pa razmislite koga ste uzeli za advokata,mindjo kaljaš ugled ono malo poštenih ljudi u gružu i ugrožavaš ih dovođenjem špija.piju jako mi je žao jer nisi uspio na hermetički zatvorenom savezu a sve zbog ovakvih kakav je mindjo.stoga mindjo kako sam ja dama molila bi te najpristojnije mene na ovom forumu ne spominji jer ovo šta vi ode pišete je na sramotu svima vama,dokažite se i pokažite na bojnom polju i nek bolji pobijedi
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #183 na: Veljača 14, 2013, 06:47:49 »

Pa mindjo svo to zna,to je stara priča da smo ja i ti muž i žena kao i pola gruža koji su sa nama igrali u CS1 ali patološko laganje je bolest a mindjo ne ide na terapije.Dragi kolege suigrači sa imperije predlažem da skupimo određeni iznos novca da omogučimo našem suigraču Milošu(Mindji) adekvatno liječenje.Ljudi trebamo bit solidarni u ovakvim trenutcima i pomoč kolegi da se riješi opake bolesti.Mindjo stavi molin te broj žiro računa od navedene bolnice da počnemo skupljat novce.A vi njegovi suigrači iz gruža se možete sramit jer koliko ste samo novaca bacili na dijamante mogli smo odavno mindju pomoč!!!
I zapamtite ako izlječimo mindju bit če i vama ugodnije igrat jer če bit puno manje spletki,varanja i krađa profila.

       POMOZIMO MINDJI!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #184 na: Veljača 14, 2013, 06:52:52 »

READY.,,,iznenadila bi se koliko slobodnog vremena imam i cime se bavim...a sto se tice zensih glasova...ja ne vidim niti cujem ovdje glas....samo nekoliko redova crnih slova Grin Grin Grin Grin....na vasu stetu..fakultet je davno zavrsen....... mani se se te price o mogucem spijunu...znam na koga mislis....a isto tako  lola_ferari nikad ne bih dosla u gruz....a isto tako mi je punudila da mi spijunira..ja  sam to odbio!:...sve je to bilo"navlacenje na tanak led...jer svako ko odbije nesto najbolje....nada se da ce ga zvati vise puta...sto i jeste bilo lako za procitati....a to je sv.barbara cini mise...njen acc.......ali svakako sam znao ko je ona..i cak sta vise..znao sam ko je i na fb-u! sve pričice su se sklopile.....i ne mozes me ubediti da kirnja ne igra na tvom accu......jer koliko god to bila istina...ja u to ne verujem!:......sto se tice printova sa vaseg tribuna u join force......niikad..ama bas nikad nisam imao pristuo vasem tribunu..a to mogu i dokazat...printove sam dobio iz pouzdanih izvora..nekome ste naneli zlo..pa vas sada mrzi!! za to imam i dokaz!

Odgovoricu na vasa 2 posta jednim..jer znam da je pisano od jedne te iste osobe......lazov nisam bio niti cu ikad biti...sto se tice casti i postenja.....to znam da sam na zavidnom nivou!!
a ti kirnja...ako gledas igrace po rang listi......ti nisi sav svoj!:..... ne marim ja za to......ubedjen sam...da nista astor ili tomslavrosalin nisu bolji ni od tebe ni od mene!!:.....daj i meni te kolicine dija koje oni trose..pa ces viditi sto je igra......nemam cak n ipremium..sada imam ...aktivirao ga u poklonima....od dija koje sam dobio od reporterstva! takva je igra...ja igram sa tim da nemam dije..i ne vodim politiku kao ti i mnogi grugi  o kupovini dija..a i ti ih kupujes sigurno!
sto se tice cs1.....to je bilo i proslo......mnogi su tada pocinjali....kao i ja..ali ipak ..ponosim se tim svetom....jer od ljudi kojima je imperija bila totalna nepoznanica..sam napravio to sto sam napravio!:......daj molim te reci mi ti sta si ti uradio na tom cs1 o kome toliko postova pises?Huh?
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #185 na: Veljača 14, 2013, 06:55:17 »

Pa mindjo svo to zna,to je stara priča da smo ja i ti muž i žena kao i pola gruža koji su sa nama igrali u CS1 ali patološko laganje je bolest a mindjo ne ide na terapije.Dragi kolege suigrači sa imperije predlažem da skupimo određeni iznos novca da omogučimo našem suigraču Milošu(Mindji) adekvatno liječenje.Ljudi trebamo bit solidarni u ovakvim trenutcima i pomoč kolegi da se riješi opake bolesti.Mindjo stavi molin te broj žiro računa od navedene bolnice da počnemo skupljat novce.A vi njegovi suigrači iz gruža se možete sramit jer koliko ste samo novaca bacili na dijamante mogli smo odavno mindju pomoč!!!
I zapamtite ako izlječimo mindju bit če i vama ugodnije igrat jer če bit puno manje spletki,varanja i krađa profila.

       POMOZIMO MINDJI!!!!!!!!!!!!!!

hvalaa prikaa  ziv bioo!!!!!  vidim znas mi ime...svaka cast....cim sam zasluzio toliku paznju??Grin Grin :Dsamo me muči kako ces ti pomoci....jer imas muke da prehranis rodjenu djecu..kako rece vase zena ready!!!!   NE blamiraj se vise! Grin Grin Grin Grin

ali respekt.....para nikad dosta!..samo saljite!!!
Evidentirano
readycool
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #186 na: Veljača 14, 2013, 07:05:49 »

mindjo zamolila sam te da me ne spominješ jel mi možeš to uvažit,ne želim se spuštat na tvoj nivo ja NISAM KIRNJA....i mindjo pa i ja sam studirala i znam da s 20 godina ne možeš završit nijedan fakultet čak ni da ga platiš
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #187 na: Veljača 14, 2013, 07:07:57 »

Mindjo patološki lažove  *xxx* *xxx* *xxx*
mindjo varalice Grin Grin Grin Grin
mindjo kradljivče profila Grin Grin Grin Grin
kad je varalica torpedo ubacia svoj dupli profil u JF onda je vidia da se ja i žena dopisujemo na tribunu i tu je informaciju prenia u gruž,dapače stavia je u objave(tako mi je meris rekao)Dakle mindjo ti si vrlo dobro znao da širiš malicioznu laž na forumu jer ti je sigurno još niz igrača iz gruža potvrdilo da ja i žena igramo imperiju.Ali neču ti uzet za zlo jer je to simptom tvoje bolesti i želin ti brz oporavak.
Ali isto molin vas iz gruža da obratite pažnju na copy paste sa našeg tribuna koji je mindjo dobia od igrača koje je optuživao za hakiranje vaših profila,bez obzira u kojem savezu igrate morate priznat da je to jako sumnjivo
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #188 na: Veljača 14, 2013, 07:09:27 »

mindjo zamolila sam te da me ne spominješ jel mi možeš to uvažit,ne želim se spuštat na tvoj nivo ja NISAM KIRNJA....i mindjo pa i ja sam studirala i znam da s 20 godina ne možeš završit nijedan fakultet čak ni da ga platiš


xexe...ko ti kaze da imam 20 god....Huh?Grin Grin Grin    ako tako lako ljudi poveruju u price......onda sve 5! Wink  oke....onda da se vratim mom priki kirnji!!  (mada i dalje ne verujem u tO)Grin Grin

Sve najbolje REady...! kako na igri tako i u R.L.......and  be cool!!!   Wink Wink Wink Wink
Evidentirano
readycool
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #189 na: Veljača 14, 2013, 07:19:54 »

zahvaljujem mindjo i evo ti jedan prijateljski savjet nađi si neku curu,stariju,mlađu,babu ovisno o tome koliko godina imaš ako već nemaš 20,jer nedostatak vitamina p i vitamina k zna biti poguban kako za ženski mozak tako i za muški,i vjerujem da je ovo tvoje prepucavanje izazvano baš s tim nedostatkom pa ti zato i ne zamjeram i onda mi javi jel ti bolje pusti ti kirnju i psihijatricu ja mislim da je tebi prije ovo što ja kažem.navela sam baš i ovaj vitamin p i vitamin k jer ne znam šta si po seksualnoj orijentaciji pa da te ne uvrijedim ko za godine.pozz prika
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #190 na: Veljača 14, 2013, 07:27:40 »

he he miloše znam ti ime prezime odakle si i cilu rodbinu a kamoli ne koliko godina imaš,samo se ne želim spuštat na tvoj nivo da ti rodbinu uvlačin u ovo.Ovo je ipak samo igrica a ti si svojim lažima pretjera više puta i ne posustaješ.Svaki tvoj post je pun laži ili omalovažavanja.
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #191 na: Veljača 14, 2013, 07:32:41 »

zahvaljujem mindjo i evo ti jedan prijateljski savjet nađi si neku curu,stariju,mlađu,babu ovisno o tome koliko godina imaš ako već nemaš 20,jer nedostatak vitamina p i vitamina k zna biti poguban kako za ženski mozak tako i za muški,i vjerujem da je ovo tvoje prepucavanje izazvano baš s tim nedostatkom pa ti zato i ne zamjeram i onda mi javi jel ti bolje pusti ti kirnju i psihijatricu ja mislim da je tebi prije ovo što ja kažem.navela sam baš i ovaj vitamin p i vitamin k jer ne znam šta si po seksualnoj orijentaciji pa da te ne uvrijedim ko za godine.pozz prika

ready.....ponovo me vuces za jezik..naprosto ti ne zelis da prekines sa ovim...sam ododajes ulje na vatru!!..dobro znam sta su ti vitamini zbog moje struke..........
zaista pocinjes vredjat.....ako moram trpit vaseg kirnju..ne moram vas.....najlakse je biti licemjer..to zapamti...a ja nisam ni 10 deo od onog sto mogu biti!! *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #192 na: Veljača 14, 2013, 07:36:19 »

he he miloše znam ti ime prezime odakle si i cilu rodbinu a kamoli ne koliko godina imaš,samo se ne želim spuštat na tvoj nivo da ti rodbinu uvlačin u ovo.Ovo je ipak samo igrica a ti si svojim lažima pretjera više puta i ne posustaješ.Svaki tvoj post je pun laži ili omalovažavanja.

počastvovan sam time prika..jer zaista moras biti neko i nesto da se o tebi toliko zna!! Wink  verujem da su ti informacije procurile od mojih i tvojih  bivsih saigraca,hellboya i playera,,,,,,,,,! evo ja o tebi nista ne znam...niti me to zaista zanima..... Tongue Tongue Tongue Tongue
I ne zaboravi...sve je ovo virtuelni svet.....svi se bavimo raznim spletkama........jer niko posle toliko vremena provedenih za kompom ne zeli da to buse uzalud!!

samo cu ti reci....mnogoo ste komplikovani ............. *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #193 na: Veljača 14, 2013, 07:42:43 »

zahvaljujem mindjo i evo ti jedan prijateljski savjet nađi si neku curu,stariju,mlađu,babu ovisno o tome koliko godina imaš ako već nemaš 20,jer nedostatak vitamina p i vitamina k zna biti poguban kako za ženski mozak tako i za muški,i vjerujem da je ovo tvoje prepucavanje izazvano baš s tim nedostatkom pa ti zato i ne zamjeram i onda mi javi jel ti bolje pusti ti kirnju i psihijatricu ja mislim da je tebi prije ovo što ja kažem.navela sam baš i ovaj vitamin p i vitamin k jer ne znam šta si po seksualnoj orijentaciji pa da te ne uvrijedim ko za godine.pozz prika

samo zaboravih staviti smajlice iza ovoga! Grin 
..dobro znam sta su ti vitamini zbog moje struke..........Grin Grin Grin Grin Grin Grin            a narocito poznajem vitaminu đ,ž,š,ć,č........
ti su neopisivo dobri!!  Grin Grin Grin
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #194 na: Veljača 14, 2013, 07:42:53 »

pa mindjo ja stvarno virujen da ovo nije ni deseti dio tvoje zlobe i laži,evo u to si me stvarno uvjeria,ali ipak se probaj suzdržat več si dosta štete i zvade napravia između naših dvaju saveza.Ja vjerujem da ti nisi omogučia hakiranje profila i započea ovo blamiranje na forumu da bi se sve ovo završilo na sportskom nadmetanju između JF i gruža i ne bi nastalo ovoliko zle krvi
Evidentirano
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!