Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:46:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 20   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: join force vs gruz 2. era  (Posjeta: 40180 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Prosinac 23, 2012, 02:58:20 »

80 dana od pocetka realma,nap skinut 10 sati prije blagdanske zastite od strane gruza,...u gluho doba noci dobro organizovani gruzani napadaju,borba za zlato je pocela..xd
kad poredak top saveza i top 20 igraca izgleda ovako


jasno je da moze biti samo zestoko,.prvi dan sukoba 2 najace bitke ere,..

voda join force-a nakon vece doze alkohola pred zoru zaboravlja skloniti opsadne sprave koje su bile namjenjene za donaciju saveznoj,..



vonpaulus nakon udara u prazno dobija 2 strasne kontre,knockout,...



trajkovac tesko naoruzan za svoje bodove ne mice vojsku kad je krenuo na off ,..jer tesko da ga iko u x3 moze dobiti,..medutim ,ide torpedo ne mareci ni za cast ni penale,skoro s x4 razlikom u ek bodovima,....

nakon njega i clumsy



i na kraju ovog izvjestaja kardinalana ,extremna greska  top igraca realma,po ekonomskim ,tomislava koji ide na najaceg impera bez strela,ocgledno da je zaboravio dodati jednu nulu kad je slao elit. strijelce,...


rusenja i porobe necu navoditi nema nista lijepo u njima,...xd




« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2012, 03:33:17 od memnon » Evidentirano

shanks
Private
*

Karma: +10/-24
Offline Offline

Postova: 31


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 23, 2012, 03:09:11 »

Zaboravio si navesti da je Trajkovac ostao bez vojske kompletne Smiley
 Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 23, 2012, 03:14:25 »

tacno ,...nazalost ,..dopunim kasnije izvjestaj,...bar jos po napad,...xd
Evidentirano

Ghoustrider
Lieutenant
***

Karma: +10/-20
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #3 na: Prosinac 23, 2012, 03:14:42 »

axaxax......zasto nisi rekao da je savez JOIN_FORCE  bio zasticena vrsta tokom cele ere?Huh??  i sa cime se hvalite...??
nagomilali ste vojske ,nekoliko vas i dok je bilo garnizovanja sve je bilo super(dok ste imali sve saveze u fedu i niko vas nije napadao)....cim je pocela zupanja da vas udara...vec je pocelo da se trese pod nogama!!!
a videli smo vas na delu bez garnizona..vojske na polju........  sto bi rekli ljudi "na tacni" !!!
imate cime da se ponosite!!

a aga_memnon......nemoj piti covece.....pa ce ti opsada biti zdrava..kao i vojsk koju nisi pomenuo uz opsadu! Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
shanks
Private
*

Karma: +10/-24
Offline Offline

Postova: 31


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 23, 2012, 03:16:56 »

Memnon ovo ti je dobra zamisao Grin samo nemoj izostavljati bitke  Cry  Cry
Ghost ne zezaj covjeka Smiley masala nesto pametno Smiley
 Wink  Wink
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 23, 2012, 03:38:43 »

ok necu izostavljati bitke ,.slobodno posaljite mi u pp objavim ih,..naravno neke sitne nema potrebe da stavljam,.druga stvar,..ovi napada na trajkovca gdje igraci 2 igraca s 4.5 miliona ekonomskih napadaju igraca s 1.4 mil ekonomskih malo su sramotni ,.zar ne ,.no objavio sam ih,..ugl poenta ovih postova je da nekad na kraju ere kad sve bude gotovo u miru pogledamo dobre bitke,..postedite me nekih glupih rasprava,..komentari uz bitke su dobrodosli,...
ps. ghoustrider popij i ti jednu nemoj igrati u grcu,...naspavaj se malo,...xd
Evidentirano

donlogi
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 23, 2012, 03:40:44 »

zupanja nekada ratni savez, a sada samo blijeda uspomena.  [:-}
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Prosinac 23, 2012, 04:25:10 »

ok necu izostavljati bitke ,.slobodno posaljite mi u pp objavim ih,..naravno neke sitne nema potrebe da stavljam,.druga stvar,..ovi napada na trajkovca gdje igraci 2 igraca s 4.5 miliona ekonomskih napadaju igraca s 1.4 mil ekonomskih malo su sramotni ,.zar ne ,.no objavio sam ih,..ugl poenta ovih postova je da nekad na kraju ere kad sve bude gotovo u miru pogledamo dobre bitke,..postedite me nekih glupih rasprava,..komentari uz bitke su dobrodosli,...
ps. ghoustrider popij i ti jednu nemoj igrati u grcu,...naspavaj se malo,...xd
kako da te postede glupih rasprava, kako bi drugacije komunicirali s tobom a da ih ti razumijes.  :hmmm:
bravo ekipa, samo palite  Lips Sealed cinu, tko judi dobro razbuca bulju , nek mi posalje bitku , pa mu ja doniram i koji dijamant   Grin
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 23, 2012, 05:10:59 »

koji bolesnik,...stvarno,...
1. nemoj se udaljavati s teme
2. junace ako imas nerijesene racune samnom u ovom svijetu trebao si ostati i odigrati realm a ne napustiti ga i sad nekom obecavat dijamante da me polupaju,jel tako..
3.cuvaj ti svoje dupe jer vidim da se ekipa iz blitza 5 savez -u- navukla na njega i igraju se s njim,...cisti GANG BANG PARTY,...stavi obe ruke svoje na dupe i klizi uza zid ,..mozda ga malo i sacuvas,...
Evidentirano

tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 23, 2012, 06:28:19 »

kako da te postede glupih rasprava, kako bi drugacije komunicirali s tobom a da ih ti razumijes.  :hmmm:
bravo ekipa, samo palite  Smiley cinu, tko judi dobro razbuca bulju , nek mi posalje bitku , pa mu ja doniram i koji dijamant   Grin

HORUSE ima nas koji imamo jos jaku vojsku pa cemo cekati te koji ga zele polupati, a ti kao hrabri i veliki igrac sto si nestao iz ovog svijeta JUNACINO  Tongue Cheesy
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 23, 2012, 06:30:04 »

axaxax......zasto nisi rekao da je savez JOIN_FORCE  bio zasticena vrsta tokom cele ere?Huh??  i sa cime se hvalite...??
nagomilali ste vojske ,nekoliko vas i dok je bilo garnizovanja sve je bilo super(dok ste imali sve saveze u fedu i niko vas nije napadao)....cim je pocela zupanja da vas udara...vec je pocelo da se trese pod nogama!!!
a videli smo vas na delu bez garnizona..vojske na polju........  sto bi rekli ljudi "na tacni" !!!
imate cime da se ponosite!!

a aga_memnon......nemoj piti covece.....pa ce ti opsada biti zdrava..kao i vojsk koju nisi pomenuo uz opsadu! Grin Grin Grin Grin Grin
SORRY GHOUST ALI TKO SI TI DA KOMENTIRAS ISTA O OVOJ TEMI Wink
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #11 na: Prosinac 23, 2012, 07:30:25 »

SORRY GHOUST ALI TKO SI TI DA KOMENTIRAS ISTA O OVOJ TEMI Wink

on je mindjo iz gruza junacina  Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Prosinac 23, 2012, 08:14:28 »

koji bolesnik,...stvarno,...
1. nemoj se udaljavati s teme
2. junace ako imas nerijesene racune samnom u ovom svijetu trebao si ostati i odigrati realm a ne napustiti ga i sad nekom obecavat dijamante da me polupaju,jel tako..
3.cuvaj ti svoje dupe jer vidim da se ekipa iz blitza 5 savez -u- navukla na njega i igraju se s njim,...cisti GANG BANG PARTY,...stavi obe ruke svoje na dupe i klizi uza zid ,..mozda ga malo i sacuvas,...
1. pa tema jer ta da te gruz razguzi, i izgleda da su poceli. sreca tvoja da ti je velika pa ce sve stat u nju
2. nemoj me krivo shvatiti ali cs svijetovi nisu kalibra igraca kakav sam ja. dodji ti u mega blitz ili si mogao poceti igrati u bl.5. ali nisi jer si znao sto te ceka , cak se nisi ni na SPu ududio pojaviti. a  mislio sam te rokat u cs4 ali nisi se dao iznad 300 bodova sve dok nije pocelo SP. tek kad sam otisao onda si se dignuo bodovno.
3. ma da ekipa U je prava, nemoram ni igrati tamo, samo stavim vojsku u fort i igram mega blitz, pa kad dodjem vidim koliko sam vojnih nakupio. ako mi nevjerujes pitaj malu tinu Grin

Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Prosinac 23, 2012, 09:05:04 »

1. pa tema jer ta da te gruz razguzi, i izgleda da su poceli. sreca tvoja da ti je velika pa ce sve stat u nju
2. nemoj me krivo shvatiti ali cs svijetovi nisu kalibra igraca kakav sam ja. dodji ti u mega blitz ili si mogao poceti igrati u bl.5. ali nisi jer si znao sto te ceka , cak se nisi ni na SPu ududio pojaviti. a  mislio sam te rokat u cs4 ali nisi se dao iznad 300 bodova sve dok nije pocelo SP. tek kad sam otisao onda si se dignuo bodovno.
3. ma da ekipa U je prava, nemoram ni igrati tamo, samo stavim vojsku u fort i igram mega blitz, pa kad dodjem vidim koliko sam vojnih nakupio. ako mi nevjerujes pitaj malu tinu Grin


zato i jesi od mene vec par puta gorio ko uskrsnje drvce  Grin Grin Grin tj bozicno  Lips Sealed nemoj da deckima pokazem bolje suti
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Prosinac 23, 2012, 09:12:29 »

sta si se razmahao  Grin Grin Grin e moj horuse dok sam te razvaljivao sutio si ko  Lips Sealed  na forumu a sad si glasan utisat ce tebe opet mandjo  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 20   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!