Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:00:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Što ovo znaći???  (Posjeta: 1101 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« na: Prosinac 15, 2012, 07:13:51 »

oj,,Naime jedna porukica od prije 2 -3 sata me zaintrigirala,samo da kažem da se radi o istom liku kojem sam vratio istom mjerom nakon što mi poslao "čestitku"prije tjedan dva..ne kužim pa molim da mi se prevede----tupo kopele si ti misli6 li 4e taka 6te ti se dam?samo se ebavam s teb! sega si kaza 6te vzema medal oba4e surprize kurv za hurvatska!!!hahahahahahaha-----no samo da velim poruku sam prijavio,no i počastio njega no ne vulgarno več primjereno *crazy* *crazy*
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #1 na: Prosinac 15, 2012, 07:17:10 »

meni ti je jedna makedonka psovala na mjesavini makedonsko-hrvatskog prijavio sam na hrvatskom nista prijavim na makedonskom nista pa  Lips Sealed  mislim ono a ja njoj opsujem jednom sljedeci dan odma flaster  *crazy* *crazy*
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 15, 2012, 09:01:21 »

he he,to znaći da naši rade svoj posao,,ali njihovi ili ti ga ,,bugari,,e to je druga pjesma,,,mah o tome zapravo godinma brujimo,,oj tigeru,,ajd molim te ,,samo informativno,,tko zapravo za nas odlučuje jeli nešto za ban ili nije,,mislim, dali se vas kontrolore nešto pitaju ili obavijeste ili daju samo direktivu ili?,ili '?,ili?,,ne kužim,,no neću više gnjaviti samo da ova era završi,pa se mičem ,ali volio bih znati  *hmm*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 15, 2012, 11:11:32 »

oj,,Naime jedna porukica od prije 2 -3 sata me zaintrigirala,samo da kažem da se radi o istom liku kojem sam vratio istom mjerom nakon što mi poslao "čestitku"prije tjedan dva..ne kužim pa molim da mi se prevede----tupo kopele si ti misli6 li 4e taka 6te ti se dam?samo se ebavam s teb! sega si kaza 6te vzema medal oba4e surprize kurv za hurvatska!!!hahahahahahaha-----no samo da velim poruku sam prijavio,no i počastio njega no ne vulgarno več primjereno *crazy* *crazy*

 ti si glupi gad Neću biti poražen lako .. Ja se samo za Lips Sealed ajem sa tobom! Kažem ti sada da ću uzeti medalju ....... i ne znam sta je ovo na kraj (kurvo hrvatska ili krv za hrvatska) ........gadno,nadam se da če dobiti flaster malo duže
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!