Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:26:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz 5  (Posjeta: 17897 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #150 na: Prosinac 18, 2012, 05:58:45 »

i onda vi njih gazite nebi rekao bas Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #151 na: Prosinac 18, 2012, 06:00:41 »

hoces rec ...svakom treba kanta dijamanata i tu smo Grin

Evo o ovom sam prico samo mozete kokosarit ali koliko vidim fort 4 nije porobljen? To je vas maximum u ovoj igri ic s par kila maca i rusat fortove i robit ali neka uzivajte. Evo bas mikac salje slike neke http://prntscr.com/mj5gf     http://prntscr.com/mi9gw   ....  A sto se tice dija nemate pravo glasa, heavy, mrki i klaun otvaraju sve skirnje i potrosili su dija vise nego cijeli CROTEAM tako da dosta o dijama...
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2012, 06:03:39 od jasmina » Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #152 na: Prosinac 18, 2012, 06:03:08 »

nemoj vojsku prikizaviat....obrisi zadnju sliku
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #153 na: Prosinac 18, 2012, 06:04:10 »

Evo o ovom sam prico samo mozete kokosarit ali koliko vidim fort 4 nije porobljen? To je vas maximum u ovoj igri ic s par kila maca i rusat fortove i robit ali neka uzivajte. Evo bas mikac salje slike neke http://prntscr.com/mj5gf     http://prntscr.com/mi9gw   ....  A sto se tice dija nemate pravo glasa, heavy, mrki i klaun otvaraju sve skirnje i potrosili su dija vise nego cijeli CROTEAM tako da dosta o dijama...

bez vojske molim,bitka obrisana
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #154 na: Prosinac 18, 2012, 06:06:42 »

jakooo:D jakoo:D mislim se da odustanem od igre:D priznajem bolji ste!evo iskreno!!mogu prec kod vas?? *xxx*
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #155 na: Prosinac 18, 2012, 06:07:49 »

bez vojske molim,bitka obrisana

http://prntscr.com/mj6on   krivu sam sliku stavio ispricavam se.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #156 na: Prosinac 18, 2012, 06:09:17 »

Ima jos slika ali mi se neda stavljat, izgubli ste preko 30k bodova u "armiji" danas tako da nemate pravo glasa osim ako vam to pravo daje par poroba Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #157 na: Prosinac 18, 2012, 06:15:49 »

ima slika da pa tvoji su izgubili care pregazili su ih jedino ti sto si pobjegao sa bodovima si prezivio i to je to gaze vas svaki dan ko kantulje Grin o cemu ti
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #158 na: Prosinac 18, 2012, 06:26:21 »

mali medo opepaj i kreni igrat a ne pisat gluposti tu!!koliko je hevy utuka dija???koliko vojske ima???
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #159 na: Prosinac 18, 2012, 06:52:47 »

mali medo opepaj i kreni igrat a ne pisat gluposti tu!!koliko je hevy utuka dija???koliko vojske ima???
ja ako krenem igrati izbit cu te  Grin Grin Grin a mogao bi ,sto se tice dija ti ih ne trosis vidim  Grin Grin Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #160 na: Prosinac 18, 2012, 06:58:01 »

grcali ste se tu po forumu da ste nepobjedivi goronja drzi gace stalno iceman dobio sylvi dobila horus dobio i svi su dobili i dobit ce jos  Grin i ti ces dobiti vidjet ces mikac
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #161 na: Prosinac 18, 2012, 07:03:59 »

jesam ja igdi reka da netosim?ali viruj mi manje puno od nekih!!! nemoj icmena spominjat kad i neigra!!pogledaj koji su na odmoru!?i poslat cu ti sliku svog saveza u 105.kazem neplanirano smo izgubili dvorac u odbrojavanju sad tamo privodimo kraju tako da ce doc oni igrat tu i nebrini znat ecs kad krenu!!
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #162 na: Prosinac 18, 2012, 07:13:09 »

samo citam pa nemogu odolit da odgovorim poljaku i mikcu ostali ionako nisu vrijedni paznje.1.da dobri ste igraci,moze se rec i odlicni ali tolko samohvale nisam vidio nikad,2.o dijamantima nemoj ni ti vlado jer otvaras skrinje ko lud i ti i mikac da mozete duplo vi bi duplo otvarali,pa samo sinoc ste poslali 10-ak poklona nama i to je bar 30 dija(i to je bilo jadno od vas,al neka kad imate dija na bacanje bacajte),3.ja sam uvik igra posteno ma sta onaj barestony prica,on trazi federaciju a njegovi igraci (jedan je inace ares poljakov prijatelj,drugog nismo otkrili zove se grof) od 22h.45min do 3h ujutro salju po 400 vojnika na mene u suradnji sa mikcem,rumunjkom ank_g i anubisom i tako se stalno minjaju da ja nebi nesto napravio slucajno.jutros dodem i taj isti grof to radi i jutros,pitam se spavali taj ikada.,4.ima vas ko rusa igramo protiv 3 saveza(rumunja,croteam i tog barinog saveza) pa se ti brani cili dan,5.da nebi rekli da se mi hvalimo,svaka cast mikcu sta mi je danas pogodio kartografiju i pogodio mi maceve i opsadne sta su se vracali od bare vidis vlado da nije sve crno,a to sta smo ja i bee zapalili mikca i porusili mu utvrde tu nevidim nikakvo kokosarenje,vi ste to isto u suradnji s rumunjima napravili heavy27 tako da neznam sta ti je tu kokosarenje Smiley
Evidentirano

buuu
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #163 na: Prosinac 18, 2012, 07:18:01 »

jesam ja igdi reka da netosim?ali viruj mi manje puno od nekih!!! nemoj icmena spominjat kad i neigra!!pogledaj koji su na odmoru!?i poslat cu ti sliku svog saveza u 105.kazem neplanirano smo izgubili dvorac u odbrojavanju sad tamo privodimo kraju tako da ce doc oni igrat tu i nebrini znat ecs kad krenu!!
ajde uvjek isprike ne igram tu igram tamo dobija on i u blitzu i tamo jer nema pojma  Grin Grin Grin kao drugo vodja vam kaci gace sto je nedopustivo za jednog vodju da to radi  Grin Grin Grin kakav vodja takav savez i igraci eto toliko od mene  *heart*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #164 na: Prosinac 18, 2012, 07:19:37 »

ajde uvjek isprike ne igram tu igram tamo dobija on i u blitzu i tamo jer nema pojma  Grin Grin Grin kao drugo vodja vam kaci gace sto je nedopustivo za jednog vodju da to radi  Grin Grin Grin kakav vodja takav savez i igraci eto toliko od mene  *heart*
vođa im je nevazan,on samo zna pricat
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!