Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 10:21:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz 5  (Posjeta: 17998 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #90 na: Prosinac 16, 2012, 12:51:34 »

Unca ,nisi shvatila, TEMA JE  BLITZ 5, znači nije tema na Hrvatskom jeziku capish?

.... Undecided

...hvala gorane....jedini ti razumiš koliko sam tupasta  Kiss ... sad kad mi je sve ljepo objašnjeno  ne moram više pilat o tome
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #91 na: Prosinac 16, 2012, 04:09:35 »

de goronja smiri se malo i ti i mikac,,sto ste se uhvatili sad toga talijana,,mislis da je nama bilo drago citat sto je on o vama kao hrvatskoj reprezentaciji,,,mozda je nekima ali nije svakome zato prekinite kenjat vise i igrajte,,,unce je lijepo napisala da se ne stavlja sastav vojske na forum i to je to,,,sve 5 ,,nastavimo igrat i to je to,,,
sve to stoji, samo to nije uncina briga. imamo moderatore da rijesavaju takve stvari, a ne da se mi svađamo oko toga. ili mozda i tebi unca mirise besplatni dijamanti Wink
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #92 na: Prosinac 16, 2012, 04:41:21 »

sve to stoji, samo to nije uncina briga. imamo moderatore da rijesavaju takve stvari, a ne da se mi svađamo oko toga. ili mozda i tebi unca mirise besplatni dijamanti Wink

..moja je briga ono što mi smeta... i ne svađam se već ukazujem na nešto što možda moderator nije ili ne želi vidit....

..a dijamanti inaće ne mirišu samo se lipo šljašte Smiley ..i kao saveznoj kraljici ne fali mi ni tićijeg mlika a kamoli dijamanata  Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #93 na: Prosinac 16, 2012, 05:24:30 »

nisam znao da konje odlikuju u ratu svasta  Grin Grin Grin Grin
da ne zeli vidjet, invalid je na oci sigurno *crazy* *crazy*
ti se bunis zbog malo engleskih rijeci, a ovaj lik vrijeđa sve odreda i nitko mu nece nista. e to je pitanje za raspravu.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #94 na: Prosinac 16, 2012, 05:55:58 »

Ispravka* savez DOOM je osvojio ove medalje  ;D
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #95 na: Prosinac 16, 2012, 09:48:17 »

sve to stoji, samo to nije uncina briga. imamo moderatore da rijesavaju takve stvari, a ne da se mi svađamo oko toga. ili mozda i tebi unca mirise besplatni dijamanti Wink

goronja,kada si neču moći priuštiti 50 kuna mijesečno za igru ja je jednostavno neću igrati,to što ti više nisi moderator izgleda boli ili možda tebi nedostaju dijamantići za igru
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #96 na: Prosinac 16, 2012, 09:54:19 »

..moja je briga ono što mi smeta... i ne svađam se već ukazujem na nešto što možda moderator nije ili ne želi vidit....

..a dijamanti inaće ne mirišu samo se lipo šljašte Smiley ..i kao saveznoj kraljici ne fali mi ni tićijeg mlika a kamoli dijamanata  Tongue

izvješaje bitke sam vidila,nisam ih obrisala jer su prvi izvještaji krenuli iz vašeg tima,smatrala sam da kada može jedan tim može i drugi,čini se da je procijena bila kriva,razlog za tvoju reakciju znamo svi,za opomenu silvy nije bilo potrebe,dijevojka nije vrijeđala nikoga,ja nemoram biti na forumu od 0-24h to morate znati,bitke sam jutros obrisala,izvinjavam se što imam život izvan imperije
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #97 na: Prosinac 16, 2012, 09:58:16 »

da ne zeli vidjet, invalid je na oci sigurno *crazy* *crazy*
ti se bunis zbog malo engleskih rijeci, a ovaj lik vrijeđa sve odreda i nitko mu nece nista. e to je pitanje za raspravu.

horus,tvoji postovi govore dovoljno,vrijeđanje ti nije strano,kada tebi odgovara to je ok kada ne krivi su moderatori,odluči se jer ovakvo tvoje dvoumljenje stvara poprilično zbrkanu sliku o tebi
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #98 na: Prosinac 16, 2012, 10:00:11 »

http://prntscr.com/mct6i  Grin Grin Grin bubi mu krugove radi pa covjek okacio a hoce to http://prntscr.com/mc51q dva puta gace u jednom danu  Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 10:03:38 od igorzg » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #99 na: Prosinac 16, 2012, 10:19:47 »

http://prntscr.com/mdfrv ovo je poredak zadnji u 24 sata  Grin Grin Grin Grin
http://prntscr.com/mdfw7  sad bodovi koje doticni gospodin ima  Grin Grin Grin Grin znaci
7433-7017=416 napredak gospodina doticnog od jutra  Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #100 na: Prosinac 17, 2012, 12:43:37 »

odjednom sutnja sa strane crotema....u 2 dana ste pregazeni...osim vlade.....hmmmm....decki nemate pojma o igri ...
Evidentirano
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #101 na: Prosinac 17, 2012, 12:48:33 »

prestanite ih napadat fali mi ono prepucavanje  Cheesy Cheesy
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #102 na: Prosinac 17, 2012, 01:00:59 »

odjednom sutnja sa strane crotema....u 2 dana ste pregazeni...osim vlade.....hmmmm....decki nemate pojma o igri ...
osim koga??
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #103 na: Prosinac 17, 2012, 01:04:12 »

pa tebe ljubavi moja Smiley
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #104 na: Prosinac 17, 2012, 08:12:17 »

goronja,kada si neču moći priuštiti 50 kuna mijesečno za igru ja je jednostavno neću igrati,to što ti više nisi moderator izgleda boli ili možda tebi nedostaju dijamantići za igru
ja kupujem dijamanat više nego što je kupio cijeli U tim od kada postoji u igri, a sad si pogledaj ove sve dotične kad su se regali na Imperiji a kad sam se ja, e sad da ti ne pričam koliko sam love potrošio na dijamante tako da od moderatorstva  i moje kupnje je jedna kap u moru. A sad kad ti nečeš reportirati Tugeru, ja ću. Neznam zašto uopće postojiš,dišeš i za što si postavljena ovdje, da štitiš guzice U savezu? Pretjerala si.
Evidentirano

 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!