Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 12:29:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz 5  (Posjeta: 18006 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #135 na: Prosinac 18, 2012, 03:21:04 »

po vasim najavama vi ste bili nedodirlljivi igrali ste na svjetskom prvenstvu skupila se ekipica i razvalila vas o cemu ti pricas to je vidljivo ja samo tamo imam acc i malo to pratim iz saveza croata nick mi je tragac55 ,svaka cast deckima iz u jer su vas posramili  ;D
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #136 na: Prosinac 18, 2012, 03:22:52 »

nemam ja vrimena za trosit na gluposti,tj trosit rjeci na tebe!!!samo vi igrajte pricekaj ovo moje da zavrsimo eru 105 koja se neplanirano produzila,pa ces vidit bjelih gaca!!samo ti izvjestavaj,tako je ja sam curica!!oces da ti kazem koliko je tvojih igraca otvorilo skrinju od 200E??? a ja nisam bogami,tako bi te zamolija da nauce neke stvari i kako trosit dije a ne lupat bezveze!!!!
to tamo nisu moji igraci ja sam tragac ja samo iznosim svoje misljenje decki su vas posramili a vi ste kao bili na svjetskom prvenstvu ma vi ste skoro sam rekao sto ste  Grin Grin Grin Grin ah da pobugari i dobro su vam ime dali
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #137 na: Prosinac 18, 2012, 03:26:20 »

jos imate saveznike rumunje i barestonijevu klapu farmera igrate prljavo i jadno a decki vas gaze dobio sam bitki od njih kaj su vas satrali slali su i vase pobjede isto nisu skrivali po mom uvjerenju puno su bolji imaju medalje njih par ,vidim u vojnim bodovima silje sto drugo reci bravo savez U tragac navija za vas  ;D
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #138 na: Prosinac 18, 2012, 03:47:29 »

jos imate saveznike rumunje i barestonijevu klapu farmera igrate prljavo i jadno a decki vas gaze dobio sam bitki od njih kaj su vas satrali slali su i vase pobjede isto nisu skrivali po mom uvjerenju puno su bolji imaju medalje njih par ,vidim u vojnim bodovima silje sto drugo reci bravo savez U tragac navija za vas  ;D

Nek ti posalju danasnje bitke pa da vidimo koja strana ima vise izgubljene vojske.... Grin:D:D
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #139 na: Prosinac 18, 2012, 04:08:03 »

dobio sam ja sve ne brini satrali su vas iz mog gledista sve su vam igrace izbili osim tebe jer si pobjegao sa bodovima ali dobro sve u svemu bolji su moram prioznati
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #140 na: Prosinac 18, 2012, 04:37:55 »

jos imate saveznike rumunje i barestonijevu klapu farmera igrate prljavo i jadno a decki vas gaze dobio sam bitki od njih kaj su vas satrali slali su i vase pobjede isto nisu skrivali po mom uvjerenju puno su bolji imaju medalje njih par ,vidim u vojnim bodovima silje sto drugo reci bravo savez U tragac navija za vas  ;D
medonja nisi uopce upucen odma sam reko na pocetku ere da sam neutralan i napisao na forum ...i onda su mi se prikljucila ova dvojica za koje nisam znao do sada sklopili smo NAP sa __U__ savezom jer smo imali nekih nesuglasica...nakon toga moj clan je slucajno raskinio NAP sa njima i ovaj heavy27 je odma krenio na mene u 2 napada me je unistio iako sam noc prije racuno jel me dobiva ako nekim slucajem napadne ....nakon toga poslo sam ponovno NAP njima jer se ovo dogodilo iz ciste slucajnosti i nakon nekog vremena mi se javlja da nece prihvatit vise NAP jer misle da cemo se u miru razvijat i onda prec u CROTEAM o cem ja uopce nisam razmisljo do sada ...klaun(bubimir) mi kaze da me nece dirati ali za ostale nemoze potvrditi ali nije napomenio da ako ja napadnem njihove clanove da ce i on mene....vratim se danas popodne i vidim da su me prvo beebee pa klaun(5 napada i uz to jos porobe)i na kraju karlica napali ...i sto onda ja sam trebo gledat kako ce ovi ostali mene unistavat iz dana u dan da ne uzvratim samo kako me klaun(bubimir) napadao...i sto sam trebo? pa normalno da cu preci u croteam i njih podrzati jer ovo sto je savez __U__ napravio nama nebi nikad mogo ni zamislit ...
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #141 na: Prosinac 18, 2012, 05:05:55 »

dobio sam ja sve ne brini satrali su vas iz mog gledista sve su vam igrace izbili osim tebe jer si pobjegao sa bodovima ali dobro sve u svemu bolji su moram prioznati

a dobro aj ako tak s tvog gledista izgleda onda ok Grin:D:D
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #142 na: Prosinac 18, 2012, 05:35:21 »

a dobro aj ako tak s tvog gledista izgleda onda ok Grin:D:D
pa izgleda evo sad mi mandjo poslao bitke kako je izbio icemanna  Grin Grin Grin i kad vidim to sta reci  Lips Sealed
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #143 na: Prosinac 18, 2012, 05:45:32 »

pa izgleda evo sad mi mandjo poslao bitke kako je izbio icemanna  Grin Grin Grin i kad vidim to sta reci  Lips Sealed
mene lovili i uplasili se...Grin:D
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #144 na: Prosinac 18, 2012, 05:49:04 »

Ali svejedno moram vam cestitat igrate odlicno, iznenadili ste me. Ali jos litre i litre mleka dnevno i mozda nesto uspijete protiv mikca Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #145 na: Prosinac 18, 2012, 05:51:07 »

http://prntscr.com/mj569  evo ako lazem http://prntscr.com/mj59a
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #146 na: Prosinac 18, 2012, 05:54:07 »

Ali svejedno moram vam cestitat igrate odlicno, iznenadili ste me. Ali jos litre i litre mleka dnevno i mozda nesto uspijete protiv mikca Grin
http://prntscr.com/mj5by  pozdravljaju te ovi iz U  Grin Grin Grin Grin goris ko bozicno drvce sada  Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #147 na: Prosinac 18, 2012, 05:54:13 »

http://prntscr.com/mj5by
mikac u baroknom stilu Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #148 na: Prosinac 18, 2012, 05:56:12 »

Ali svejedno moram vam cestitat igrate odlicno, iznenadili ste me. Ali jos litre i litre mleka dnevno i mozda nesto uspijete protiv mikca Grin
hoces rec ...svakom treba kanta dijamanata i tu smo Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #149 na: Prosinac 18, 2012, 05:56:55 »

barem kanta:D
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!