Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 02:57:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz 5  (Posjeta: 18007 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #120 na: Prosinac 18, 2012, 12:03:09 »

evo upravo smo primili vijest da je "neutralni" barestony demoliran (bare zao nam je  Grin ),inace treba pohvalit mikca i vladu poljaka koji igraju acc mikac0901 jako dobra suradnja i jako su posteni decki npr,sinoc je vecina saveza _U_ dobila poklone sad neznamo od kojeg od njih ali jako lijepa gesta(da su toliko trosili dija na svijetskom mozda bi bili i 5) da kazemo ponesto i o anubisu koji je od puste price tu na forumu u igri ipak promukao  Grin Grin Grin neki bi rekli i da je podmukao  *hahaha* ali ja bi rekao da je nas damir discipliniran kao uvijek cuva svoje rese kuci,posalje tu i tamo koji porob na x3 puta slabije i vjerno sljedi svoju rumunjsku bracu,pozdravljam ga uz njegovu najdrazu pijesmu http://www.youtube.com/watch?v=woycaGdA7fM  toliko za sad,javljamo se sa najnovijim informacijama uskoro

Melješ gluposti , sad znate zašto su bile bijele gaće, da sad vidim vaše gaće od mene Grin:D: , gdje ste papci sada,:D:D





Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #121 na: Prosinac 18, 2012, 12:05:54 »

Melješ gluposti , sad znate zašto su bile bijele gaće, da sad vidim vaše gaće od mene Grin:D: , gdje ste papci sada,:D:D






ako se nevaram papci je uvreda nekakva,i goronja trazim da mi daju nesto u vezi bjelih gac od tebe al nazalost tamo  nevidim bijele gace kod nikoga jedino tvoje jos vijore na vjetru  Grin Grin Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #122 na: Prosinac 18, 2012, 12:07:48 »

evo klaun mi poslao ovo,kaze da te pozdravim http://prntscr.com/mct6i
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #123 na: Prosinac 18, 2012, 12:09:04 »

evo klaun mi poslao ovo,kaze da te pozdravim http://prntscr.com/mct6i
dobar photoshop  Grin Grin Grin , halucinirate , manje gljiva dečki,  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #124 na: Prosinac 18, 2012, 12:10:11 »

evo klaun mi poslao ovo,kaze da te pozdravim http://prntscr.com/mct6i
sad ćemo mi njega pozdraviti
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #125 na: Prosinac 18, 2012, 12:13:18 »

nikakav photoshop ja sam tamo i vidio sam svojim ocima da si do maloprije imao gace na stapu.sad ako ti lazes sam sebe samo daj.inace u savezu _U_ kazu da si majstor obrane  Grin Grin Grin Grin kazu cim te neko napadne uzmes najveci stap i nove gace obijesis na njega.zao mi je goronja napisa bi i o tebi nesto ali pisem o bitkama a ne o podizacima gaca  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #126 na: Prosinac 18, 2012, 12:28:25 »

dobro jutro ratnici,molim vas da smirite malo strasti i pripazite na riječnik,bez vrijeđanja molim vas
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #127 na: Prosinac 18, 2012, 12:29:15 »

pa tko se vrijeda osim goronje,ali nemojte mu zamjerit malo je nervozan  Grin Grin Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #128 na: Prosinac 18, 2012, 12:37:14 »

Evo Karma plus za medu,dobri postovi,...i da dodam,clanovi saveza U stvarno su bezkompromisni,hrabri,spremni igraci,...prvoplasirani savez blitza 5,...trenutno,.Za ostale saveze su svojom igrom nedostizni kao BARSELONA,xd
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #129 na: Prosinac 18, 2012, 01:11:46 »

pa tko se vrijeda osim goronje,ali nemojte mu zamjerit malo je nervozan  Grin Grin Grin
Ja? Grin:D:D mislim da vas nervoza pere Grin:D
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #130 na: Prosinac 18, 2012, 01:37:56 »

Ja? Grin:D:D mislim da vas nervoza pere Grin:D
daj nam neki izvjestaj goronja,nemogu ja sve saznat sam
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #131 na: Prosinac 18, 2012, 01:51:09 »

igore nemoj se ljutit,konkurencija je zdrava  Wink
ni ne stignem u blitz 5 , tamo neki stormborn objavljuje rat u cro3 pa neki crazy_wars u mega blitzu   ... ali evo kratko

Savezi __U__ i CROTEAM su najozbiljniji u svojim namjerama da potuku jedni drugog i zbog toga jedni druge guraju na vrh i eto ih bok uz bok na prva 2 mjesta , time postaju glavna dva favorita za osvajanje medalja , očekujemo odličnu suradnju saveza u osvajanju dvoraca protiv aktualnih gospodara svijeta turaka iz Anatolie i ludih turaka , zatim magnetske oluje , rumunjskih mačeva , Bugarta i ostalih ...

Evidentirano

mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #132 na: Prosinac 18, 2012, 03:13:20 »

medo pises glupost prisani plakat!!nemoj bit curica
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #133 na: Prosinac 18, 2012, 03:15:51 »

medo pises glupost prisani plakat!!nemoj bit curica
kako pisem jesu vas razvalili ko djecicu ti si mikac utekao sa bodovima da te ne dohvate ti si curica kakao vidim  Wink ja ne igram tamo ali po svim gledistima su vas demolirali i nemoj pricatiu mikac vise gluposti zamolio bi te curice  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #134 na: Prosinac 18, 2012, 03:19:34 »

nemam ja vrimena za trosit na gluposti,tj trosit rjeci na tebe!!!samo vi igrajte pricekaj ovo moje da zavrsimo eru 105 koja se neplanirano produzila,pa ces vidit bjelih gaca!!samo ti izvjestavaj,tako je ja sam curica!!oces da ti kazem koliko je tvojih igraca otvorilo skrinju od 200E??? a ja nisam bogami,tako bi te zamolija da nauce neke stvari i kako trosit dije a ne lupat bezveze!!!!
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!