Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:57:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: izdaja male_tine  (Posjeta: 1657 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« na: Prosinac 09, 2012, 11:49:01 »

pozdrav svima.....
mega blitz .......savez doom....da se osvrnemo na dogadaje....izdaja mene....dosao sam u dom..eto pomoc nasem savezu.....donirana sva vojska odmmene,,,to zna karlica..jer ju je on donirao,ne ja..meni je nestalo struje u osijeku...pa sam mu poslao sms....da udje u moj racun i da donira svu vojsku......naime....kad sam svu vojsku donirao....savez kauboji...svaka im cast....jaki su decki.....i slozna ekipa...kao dogovor je bio...da se nasi savezi nediraju....iako su oni mene napali dok nisam bio u domu....al dobro..nisam ih dirao....kad sam presao u doom....juce sinoc..vidim...da su kauboji napali nase clanove.....ja uvece ...napadam njih...rusim koloniju....i pljackam sve zlato od njihovih clanova....kauboji prelaze u memento.....u mementu je moj kolega bubimir....valter vodja dooma...salje poruku u memento..da sam ofline...i izbacuje me iz saveza.....da me mogu...bivsi clanovi kauboja i sadasnji iz mementa mene uniste dok ja pijem pivu....i cekam da se napuni zlato i da se izgradi vojska oko 100 katarfata i da doniram u savez.....a on mene proda za jednu medalju i to broncanu.....e moj vodja....valtere .....mozda jesi dobar igrac....al neces bit kao ja...covjek od rijeci....ko je smenom igra u savezu...zna kaki sam..sve bi dao za pojedinica.....zadnjeg vojnika...zadjni goold...ti si nula....od covjeka ti si mene prodao za jednu medalju broncanu....a ja ti dam u savez 700k vojnika....toliko odmene....hvala lijepo....pozdrav od male_tine....nikad vise snasima.....
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #1 na: Prosinac 10, 2012, 12:05:17 »

kad igras sa takvima tako je to sad lijepo skrinju dvije kupi obnovi se i opleti Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 10, 2012, 12:06:17 »

ovdje je sad ispao nas covjek,,ali strasno je kako neki ljudi bi se prodali ili izdali bilo koga radi medalje,,ili bilo cega,,,strasnoooooooo
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 10, 2012, 12:09:05 »

valter33
pa da se ja svađam sa tinkinjem i sa pola momenta i BG savezima zbog jednog igraca ma nema sanse
prije 40 minuta -Ris--Ris-
oš da me herc klepi
prije 40 minuta LAAZARLAAZAR
sto izbaci tinu?
evo odgovor vodje.....pa sad vi vidite,,,,,,kako nasi ljudi razmisljaju,,,,,,,..
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 10, 2012, 12:11:14 »

valter33
pa da se ja svađam sa tinkinjem i sa pola momenta i BG savezima zbog jednog igraca ma nema sanse
prije 40 minuta -Ris--Ris-
oš da me herc klepi
prije 40 minuta LAAZARLAAZAR
sto izbaci tinu?
evo odgovor vodje.....pa sad vi vidite,,,,,,kako nasi ljudi razmisljaju,,,,,,,..
a boje se bg  Grin Grin Grin shvati ih Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 10, 2012, 12:11:30 »

dragi vodja Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #6 na: Prosinac 10, 2012, 12:14:01 »

sramotan postupak vodje doom umjesto da brani svoje clanove on ih uvaljuje  ;D
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #7 na: Prosinac 10, 2012, 12:17:04 »

pozdrav svima.....
mega blitz .......savez doom....da se osvrnemo na dogadaje....izdaja mene....dosao sam u dom..eto pomoc nasem savezu.....donirana sva vojska odmmene,,,to zna karlica..jer ju je on donirao,ne ja..meni je nestalo struje u osijeku...pa sam mu poslao sms....da udje u moj racun i da donira svu vojsku......naime....kad sam svu vojsku donirao....savez kauboji...svaka im cast....jaki su decki.....i slozna ekipa...kao dogovor je bio...da se nasi savezi nediraju....iako su oni mene napali dok nisam bio u domu....al dobro..nisam ih dirao....kad sam presao u doom....juce sinoc..vidim...da su kauboji napali nase clanove.....ja uvece ...napadam njih...rusim koloniju....i pljackam sve zlato od njihovih clanova....kauboji prelaze u memento.....u mementu je moj kolega bubimir....valter vodja dooma...salje poruku u memento..da sam ofline...i izbacuje me iz saveza.....da me mogu...bivsi clanovi kauboja i sadasnji iz mementa mene uniste dok ja pijem pivu....i cekam da se napuni zlato i da se izgradi vojska oko 100 katarfata i da doniram u savez.....a on mene proda za jednu medalju i to broncanu.....e moj vodja....valtere .....mozda jesi dobar igrac....al neces bit kao ja...covjek od rijeci....ko je smenom igra u savezu...zna kaki sam..sve bi dao za pojedinica.....zadnjeg vojnika...zadjni goold...ti si nula....od covjeka ti si mene prodao za jednu medalju broncanu....a ja ti dam u savez 700k vojnika....toliko odmene....hvala lijepo....pozdrav od male_tine....nikad vise snasima.....
većina je tu takvih Grin šuftovi i karakterne nule
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 10, 2012, 12:23:27 »

sramota..nista drugo......evo ja mu poslo pruku...znam da je ovo samo igra...nista drugo....al eto.dao sam im svu vojsku...1.2m svojih bodova,,,,,,ovo je njegov odgovor,,,,,meni..smijesno...sto rec....Grin
valter33
kad ne slusas sta ti se kaze bio si tu kad sam ti rekao da ce te napadati i vidio si da te napadaju i nisi htio dati ni gold a ni vojske u savez. ako su svi dali nekuzim tu tvoju politiku zasto bi ti bio poseban
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #9 na: Prosinac 10, 2012, 12:26:14 »

ti donirao a on kaze da nisi? Huh?
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 10, 2012, 09:53:20 »

sramota..nista drugo......evo ja mu poslo pruku...znam da je ovo samo igra...nista drugo....al eto.dao sam im svu vojsku...1.2m svojih bodova,,,,,,ovo je njegov odgovor,,,,,meni..smijesno...sto rec....Grin
valter33
kad ne slusas sta ti se kaze bio si tu kad sam ti rekao da ce te napadati i vidio si da te napadaju i nisi htio dati ni gold a ni vojske u savez. ako su svi dali nekuzim tu tvoju politiku zasto bi ti bio poseban
Kleopatra kaže Antoniju na zimovanju u Sarajevu, Oh Antonije, uzmi svoje legije i osvoji za me Sarajevo!

Antonije : neče ići Kleo moja, Valter brani Sarajevo ....  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 11, 2012, 09:08:16 »

valter ni sebe nemoze obranit Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!