Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 05:30:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zavjera, Hipnoza ili Ovisnost  (Posjeta: 3320 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 24, 2013, 03:06:10 »

ImperiaOnline... uh...

Poceo igrati, sad vise ne mogu prestati, posao, cure, sex, nista nije vaznije nego biti prvi na IO i uzeti zlato,
dijamante ne kupujem JOS hvala Bogu.
Ovisnost ili zabava? vise ovisnost! koliko god puta rekao odoh malo na odmor od IO nadjem se ulogovan nakon par sata da vidim ima li goldera (zacudio bi se koliko je covjek kreativan kada se radi o golderima i svakojake inovacije ne bi li ih sto prije nasao).

Trenutno se vise trudim da uzmem cudo i dodjem do arhitekture 25 nego cura u krevetu i dobar sex. :/ tuzno ali istinito...

« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2013, 03:12:20 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 24, 2013, 08:49:53 »

ovisnost... ali svaka ovisnost se da izliječit... Wink
evo ne igram tri tjedna, totalno zasićenje od obaveza vezanih uz ovo njesra od igre... dođem još vidjet šta ima, iz navike, al da bi visio tu 18sati dnevno... nema tih para... valjda zato što sam prestao igrati jednog lijepog sunčanog dana i cijeli dan proveo na zraku.. predivan osjećaj kad znaš da se ne moraš vratiti tad i tad zbog vojske... Grin


jedino kaj fali nekada je chat sa saveznicima, a i tu je gubitak stranih prijatelja sa kojima si igrao 2,3 godine... svako zlo za neko dobro... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #17 na: Siječanj 24, 2013, 09:18:11 »

ovisnost... ali svaka ovisnost se da izliječit... Wink
evo ne igram tri tjedna, totalno zasićenje od obaveza vezanih uz ovo njesra od igre... dođem još vidjet šta ima, iz navike, al da bi visio tu 18sati dnevno... nema tih para... valjda zato što sam prestao igrati jednog lijepog sunčanog dana i cijeli dan proveo na zraku.. predivan osjećaj kad znaš da se ne moraš vratiti tad i tad zbog vojske... Grin


jedino kaj fali nekada je chat sa saveznicima, a i tu je gubitak stranih prijatelja sa kojima si igrao 2,3 godine... svako zlo za neko dobro... Smiley
kakav tuzan post mrki ganuo si mandju  Cry Grin Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 24, 2013, 09:40:57 »

Ja sam hipnotiziran! Ova glava nije moja! Postao sam još jedan pripadnik utopljene mase koja  ne misli. Takve nas vole. Možda sam još jedan paranoid opsjednut teorijama zavjere, masonima ili nečim trećim, ali pronašli su mi žicu i isključili želju da razmišljam.
 ONI! Ljudi u crnom HAHAHA! ONI!? Krivci za sve što ne možemo objasniti.
Pračovjeku su to bili totemi i duhovi.
Svatko ima svoje zadovoljstvo: Red carpet, sapunice, realiti show, religiju stranku, alkohol...
I ja sam našao svoje i izgubio glavu.
Imperija online! Prokleta bila!
Odradim svojih 8 do 10 sati na poslu, dođem doma  ženi ukradem 2-3, snu 4-5 sati, palim comp i pravac imperija, radim sačekuše, špijam, češljam mapu, kupujem dijamante (mater i dijamantima) skupljam medalje...
I pitam se koji k... radim, ali ne odustajem...
Ne smeta mi ništa, smanjenje plaće, loša ekonomska situacija,  beznađe, visoki porezi, pohlepa, bezobrazluk, socijalni život koji propada, podočnjaci, ništa...
Bitno da me nitko nije očistio dok sam bio na off-u, da sam pogodio lika, digao mu par milja resa i povećao konto vojnih bodova...
Bitno je da imam šansu za medaljom, bitno je da smo razvalili one mamlaze u ratu, to je bitno AAAAAHAHAHA AHAH HAHAHAHA HAAAAAAAAAAA!!!

Stvarnost! Koja stvarnost!? IO JE MOJA STVARNOST!

A VI!? KAKO SE VI OSJEĆATE?!
Priznali ste da ste izgubili dodir sa stvarnošću ili još uvijek lažete sami sebe?
 Grin Grin Grin
svaka čast na posta stari suborče!  veliki pozdrav!
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #19 na: Siječanj 24, 2013, 11:28:32 »

Ja sam hipnotiziran! Ova glava nije moja! Postao sam još jedan pripadnik utopljene mase koja  ne misli. Takve nas vole. Možda sam još jedan paranoid opsjednut teorijama zavjere, masonima ili nečim trećim, ali pronašli su mi žicu i isključili želju da razmišljam.
 ONI! Ljudi u crnom HAHAHA! ONI!? Krivci za sve što ne možemo objasniti.
Pračovjeku su to bili totemi i duhovi.
Svatko ima svoje zadovoljstvo: Red carpet, sapunice, realiti show, religiju stranku, alkohol...
I ja sam našao svoje i izgubio glavu.
Imperija online! Prokleta bila!
Odradim svojih 8 do 10 sati na poslu, dođem doma  ženi ukradem 2-3, snu 4-5 sati, palim comp i pravac imperija, radim sačekuše, špijam, češljam mapu, kupujem dijamante (mater i dijamantima) skupljam medalje...
I pitam se koji k... radim, ali ne odustajem...
Ne smeta mi ništa, smanjenje plaće, loša ekonomska situacija,  beznađe, visoki porezi, pohlepa, bezobrazluk, socijalni život koji propada, podočnjaci, ništa...
Bitno da me nitko nije očistio dok sam bio na off-u, da sam pogodio lika, digao mu par milja resa i povećao konto vojnih bodova...nevijerojatno ali istitinito vecina nas je takvi
Bitno je da imam šansu za medaljom, bitno je da smo razvalili one mamlaze u ratu, to je bitno AAAAAHAHAHA AHAH HAHAHAHA HAAAAAAAAAAA!!!

Stvarnost! Koja stvarnost!? IO JE MOJA STVARNOST!

A VI!? KAKO SE VI OSJEĆATE?!
Priznali ste da ste izgubili dodir sa stvarnošću ili još uvijek lažete sami sebe?
 Grin Grin Grin
Evidentirano
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 01, 2013, 03:18:11 »

Nakon podužeg razmišljanja i potaknut današnjom zgodom shvatio sam da je Imperia ne ovisnost nego jedna vrsta bolesti nalik neizlječivoj zarazi .
Naime nakon jednog perioda apstinencije od Imperie uhodanim ritmom budim se danas kao i sve dane onako ranije(profesionalna deformacija ili navika dočekivanja vojske ranom zorom) sve to uhodanim ritmom,obavljam jutarnju rutinu i krećem u obližnji kafić na ustaljenu dozu jutarnje kave,pelina i mineralne.Dolazim ja onako još ne potpuno nerazbudjen u birc ulazim sa vrata i vidim sva mjesta fino zauzeta.Dolazim do šanka uzimam Sportske Novosti i gledam di da se zavalim i gle čuda sjede za jednim povišenim stolom neka dva srednjoškolca i fino ja njih pitam da li je slobodno mjesto , fino se ja uvalim za stol uzmem novine fino listam i lagano pijuckam kad ono čujem " Smiley a ti bog mater",okrenem se ja onako instiktivno prema tom dečku vidim drži tablet u rukama i nastavi on skidati sve svece sa neba ,a radi čega? Pa ni više ni manje blajbaju oni prvi sat da bi dotični mladi gospodin dočekao "armiju"  uz kavicu i poslao je na put,ali vidi vraga desio mu se lapsus jer su ga satrali kao bundevu pošto mu je navodno koliko sam uspio skužiti autobus zakasnio i nije stigao na vrijeme dočekati "armiju". Ukratko shvatio sam kroz priču da je riječ o ovoj divnoj igri ,samo sam nabacio smješak naručio još jedan pelin i zakljucio da smo svi skupa zarazeni mada sam ja u fazi apstinencije.
E sada vi uživajte  meni moji dragi ovisnici ,a ja ode na sok od hmelja. Grin

http://www.youtube.com/watch?v=OKyCI-Dhky4
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Veljača 03, 2013, 05:02:53 »

http://c.mp-farm.com/b/500x450.watermarks/2200000/2227042.jpg

Nakon podužeg razmišljanja i potaknut današnjom zgodom shvatio sam da je Imperia ne ovisnost nego jedna vrsta bolesti nalik neizlječivoj zarazi .
Naime nakon jednog perioda apstinencije od Imperie uhodanim ritmom budim se danas kao i sve dane onako ranije(profesionalna deformacija ili navika dočekivanja vojske ranom zorom) sve to uhodanim ritmom,obavljam jutarnju rutinu i krećem u obližnji kafić na ustaljenu dozu jutarnje kave,pelina i mineralne.Dolazim ja onako još ne potpuno nerazbudjen u birc ulazim sa vrata i vidim sva mjesta fino zauzeta.Dolazim do šanka uzimam Sportske Novosti i gledam di da se zavalim i gle čuda sjede za jednim povišenim stolom neka dva srednjoškolca i fino ja njih pitam da li je slobodno mjesto , fino se ja uvalim za stol uzmem novine fino listam i lagano pijuckam kad ono čujem " Smiley a ti bog mater",okrenem se ja onako instiktivno prema tom dečku vidim drži tablet u rukama i nastavi on skidati sve svece sa neba ,a radi čega? Pa ni više ni manje blajbaju oni prvi sat da bi dotični mladi gospodin dočekao "armiju"  uz kavicu i poslao je na put,ali vidi vraga desio mu se lapsus jer su ga satrali kao bundevu pošto mu je navodno koliko sam uspio skužiti autobus zakasnio i nije stigao na vrijeme dočekati "armiju". Ukratko shvatio sam kroz priču da je riječ o ovoj divnoj igri ,samo sam nabacio smješak naručio još jedan pelin i zakljucio da smo svi skupa zarazeni mada sam ja u fazi apstinencije.
E sada vi uživajte  meni moji dragi ovisnici ,a ja ode na sok od hmelja. Grin

http://www.youtube.com/watch?v=OKyCI-Dhky4
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #22 na: Svibanj 16, 2013, 12:54:06 »

ja se vratio iz klinike za lijecenje od imperije i eto dva dana sam bio doma sad sam opet tu hihihihihhihi medju svim ostalim ovisnicima
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #23 na: Svibanj 16, 2013, 06:14:50 »

 Smiley odlaze dolaze i tako već godinama..mjenaju imena ali se vraćaju ..zašto zato što je ova igra trenutno najbolja na tržištu..šteka ima svega ljudi koji troše bogatstvo koji žele biti prvi ali po meni su najbolji oni koji znaju igrati ne troše ništa i stoje na malo bodova i igraju se Smiley
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #24 na: Svibanj 19, 2013, 02:13:17 »

Mogu samo reci da je pogodio temu i sve sto je napisao,i ja sam ovisnik o IO kao i svi ostali ali posle 4 godine igranja umjesto da izgubim volju ja bi i dalje igrao.Ali ovo ljeto ne zelim propustiti zbog IO i tako da sam odlucio uzeti godisnji da se od toga odmorim Grin
Ljeto je i ne zelim propustiti lijepe dane a i da me klinci zapamte samo po tome kako sam vecinu svog vremena proveo za kompom igrajuci neku igru Grin Grin
Bio sam 15 dana bez IO i cak i net nisam uplatio da nebi igrao ali nekim cudom imam net i eto uletim po nekada  Tongue Tongue
Uglavnom ovo ljeto cu samo rostiljati,igrati se sa klincima da barem kada porastu mogu reci da se njihov stari nekada igrao sa njima umjesto da je visio na IO  Grin Grin
Evidentirano
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #25 na: Srpanj 03, 2013, 11:53:23 »

 Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!