Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:12:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SP za Jasminu  (Posjeta: 5787 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #15 na: Prosinac 03, 2012, 10:03:52 »

2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica


hahahaha , a gdi je ajkulica. zabusava, nece dobit dije Grin
sad ne stignem ali napisat cu jedan duzi post o zavrsetku SP i razlogu  izbora moderatora upravo sad i upravo nje. a izabrana je upravo radi ove recenice gore! Grin
pa moramo je braniti hrani nas dijama imamo raspored napravljen svaki dan jedan dobije i tako redom mislim da sam ja veceras na redu da mi napuni acc dijama  Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 03, 2012, 10:04:47 »

ti nemaš vremena?
pa nije da moraš vojsku pazit... Wink
ajde piši, željno isčekujemo tvoje mišljenje
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #17 na: Prosinac 03, 2012, 10:06:17 »

2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica


hahahaha , a gdi je ajkulica. zabusava, nece dobit dije Grin
sad ne stignem ali napisat cu jedan duzi post o zavrsetku SP i razlogu  izbora moderatora upravo sad i upravo nje. a izabrana je upravo radi ove recenice gore! Grin
a u tom grmu lezi zec,nes ti sta nam da svakom po 1000 komada svako 7 dana a ja to u dan potrosim  Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Prosinac 03, 2012, 10:06:24 »

evo horus,sramim se,jeli ti lakše,pogledaj kada je tema otvorena,svi mi znamo da je slavno svjetsko slavno prošlo,da,postove sam počela brisati i brisat ču ih dalje kada ocijenim da nisu prikladni za forum,na goronja se neču ugledati,bit ču ja ovakva kakva jesam sviđalo se to tebi ili ne,ako nisi zadovoljan imaš tiger,žali se njemu,a na probleme sam računala kada sam pristala na ovu funkciju,uživaj
pazi samo da ne obrises krivi post! i prokxy je brisao , dok nije obrisao ono sto nije smio. a kako nije imao snage da se isprica zbog tog ...............posto se dugo znamo, ne bih htio da prodjes 1% onoga sto je on prosao zbog toga.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #19 na: Prosinac 03, 2012, 10:09:00 »

a u tom grmu lezi zec,nes ti sta nam da svakom po 1000 komada svako 7 dana a ja to u dan potrosim  Grin Grin Grin
pa koliko nam daje dija ja svako vecer u krcmi kockam za te dije mislim na krcmu u v4 duplam 8 kredita na crno crveno i nemogu ni tako da potrosim  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #20 na: Prosinac 03, 2012, 10:23:24 »

cak sam si u blitzu5 otvorio acc da skuplja dije koje mi da tako da budem spreman za cijeli blitz i borbu sa 7. plasiranim na svjetskom kupu
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 03, 2012, 10:24:28 »

cak sam si u blitzu5 otvorio acc da skuplja dije koje mi da tako da budem spreman za cijeli blitz i borbu sa 7. plasiranim na svjetskom kupu

pa di si? javi seeeeeeeeeeeee!!! javi seeeeeeeeeee!!!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #22 na: Prosinac 03, 2012, 11:12:38 »

pa di si? javi seeeeeeeeeeeee!!! javi seeeeeeeeeee!!!
mandjo35 sam tamo  Smiley
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #23 na: Prosinac 04, 2012, 12:38:10 »

igore skupljas tribat ce ti:D
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #24 na: Prosinac 04, 2012, 12:39:57 »

skupljaj i ti...i tebi će trebat Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #25 na: Prosinac 04, 2012, 01:06:22 »

igore skupljas tribat ce ti:D
ja sam tamo mandjo35 a ti mikac  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 04, 2012, 05:17:43 »

horus jasmina je ok nemoj pretjerivati sa njom nikada nisam imao problema a nadam se da i necu i da ce ona sama sto prije rastjerati ove fejk igrace sto prije od sebe treba joj dati malo vremena da se privikne na status moderatora a ne odma oplesti po njoj i budes vidjeo da ce biti ok
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 05, 2012, 01:26:13 »

horus jasmina je ok nemoj pretjerivati sa njom nikada nisam imao problema a nadam se da i necu i da ce ona sama sto prije rastjerati ove fejk igrace sto prije od sebe treba joj dati malo vremena da se privikne na status moderatora a ne odma oplesti po njoj i budes vidjeo da ce biti ok

i ja tebe volim... jedva čekam da te vidim... Kiss Kiss
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #28 na: Prosinac 05, 2012, 01:47:12 »

horus jasmina je ok nemoj pretjerivati sa njom nikada nisam imao problema a nadam se da i necu i da ce ona sama sto prije rastjerati ove fejk igrace sto prije od sebe treba joj dati malo vremena da se privikne na status moderatora a ne odma oplesti po njoj i budes vidjeo da ce biti ok

dugo sam razmišljala dali da nešto napišem,fejk igrači,svi smo mi pomalo fejk jer da nismo nebi igrali ovu igru toliko dugo,da se osvrnem na grupu koju ti nazivaš fejk igračima,vidi se da nisi nikada igrao sa njima,ako tražiš dobru zezanciju,opuštenu atmosferu,pomoć u bilo kojem obliku i dobre bitke onda je ta grupa fejk igrača za tebe idealna,ja bi se dala kladiti da bi ti se svidjelo igrati sa njima
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 05, 2012, 03:07:37 »

dugo sam razmišljala dali da nešto napišem,fejk igrači,svi smo mi pomalo fejk jer da nismo nebi igrali ovu igru toliko dugo,da se osvrnem na grupu koju ti nazivaš fejk igračima,vidi se da nisi nikada igrao sa njima,ako tražiš dobru zezanciju,opuštenu atmosferu,pomoć u bilo kojem obliku i dobre bitke onda je ta grupa fejk igrača za tebe idealna,ja bi se dala kladiti da bi ti se svidjelo igrati sa njima

Mislio je na forumaše , ne na igrače u Imperiji
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!