Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:04:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SP za Jasminu  (Posjeta: 5770 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Prosinac 03, 2012, 09:24:53 »

Jasmina, u prosloj temi Igor te je pitao:"zasto se ne moze uci na sluzbene stranice svjetskog prvenstva"
odgovorila si mu tako da si zakljucala temu. zar je to odgovor Huh? zar je to odgovor jednog moderatora. *crazy*  na stranu to sto mu nisi odgovorila, a trebala si, vec sto si zakljucala tamu. kako te nije sram!! cujem da si pocela  i postove brisat ljudima. jesi li ti to prestala igrati i dala racun proxyju. ako jesi izjasni se da svi znamo. a ako nisi onda se ugledaj na goronju, jer ces imati vecih problema ovdije  Cool
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 03, 2012, 09:32:01 »

 Grin Grin Grin mjenjaju se uloge... mučki provokatori su sada na drugoj strani...  Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 03, 2012, 09:35:13 »

Grin Grin Grin mjenjaju se uloge... mučki provokatori su sada na drugoj strani...  Grin Grin Grin
da samo je ceka da jasmina nesto napravi,nema veze sta vazno da on ima razlog da trabunja bezveze.gadna je ljubomora,gadna  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 03, 2012, 09:36:32 »

Jasmina, u prosloj temi Igor te je pitao:"zasto se ne moze uci na sluzbene stranice svjetskog prvenstva"
odgovorila si mu tako da si zakljucala temu. zar je to odgovor Huh? zar je to odgovor jednog moderatora. *crazy*  na stranu to sto mu nisi odgovorila, a trebala si, vec sto si zakljucala tamu. kako te nije sram!! cujem da si pocela  i postove brisat ljudima. jesi li ti to prestala igrati i dala racun proxyju. ako jesi izjasni se da svi znamo. a ako nisi onda se ugledaj na goronju, jer ces imati vecih problema ovdije  Cool
ne ljutim se ja hvala sto se brines Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Prosinac 03, 2012, 09:37:32 »

Citat: buuu linkjavascript:void(0); =topic=6658.msg48100#msg48100 date=1354563313
da samo je ceka da jasmina nesto napravi,nema veze sta vazno da on ima razlog da trabunja bezveze.gadna je ljubomora,gadna  Grin Grin Grin Grin
a zbog cega bih ja trebao biti ljubomoran  Huh?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 03, 2012, 09:39:34 »

Stranice Svjetskog nisu dostupne, kad će biti ne znam. Pristup je maknut iz određenih razloga, te razloge moderatori ne mogu znati.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Prosinac 03, 2012, 09:40:26 »

Stranice Svjetskog nisu dostupne, kad će biti ne znam. Pristup je maknut iz određenih razloga, te razloge moderatori ne mogu znati.
ma to sam ja pitao 23 studenog tad mi je trebalo sad ne  Grin Grin nisam mogao do poretka nasih najboljih igraca na svjetskom pa sam bio ogorcen  Grin Grin al jako
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 03, 2012, 09:40:53 »

tko zna... možda kad je vrate opet imamo brončanu medalju  Cheesy
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Prosinac 03, 2012, 09:42:12 »

Jasmina, u prosloj temi Igor te je pitao:"zasto se ne moze uci na sluzbene stranice svjetskog prvenstva"
odgovorila si mu tako da si zakljucala temu. zar je to odgovor Huh? zar je to odgovor jednog moderatora. *crazy*  na stranu to sto mu nisi odgovorila, a trebala si, vec sto si zakljucala tamu. kako te nije sram!! cujem da si pocela  i postove brisat ljudima. jesi li ti to prestala igrati i dala racun proxyju. ako jesi izjasni se da svi znamo. a ako nisi onda se ugledaj na goronju, jer ces imati vecih problema ovdije  Cool

evo horus,sramim se,jeli ti lakše,pogledaj kada je tema otvorena,svi mi znamo da je slavno svjetsko slavno prošlo,da,postove sam počela brisati i brisat ču ih dalje kada ocijenim da nisu prikladni za forum,na goronja se neču ugledati,bit ču ja ovakva kakva jesam sviđalo se to tebi ili ne,ako nisi zadovoljan imaš tiger,žali se njemu,a na probleme sam računala kada sam pristala na ovu funkciju,uživaj
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Prosinac 03, 2012, 09:45:41 »

i mislim da je na vrijeme intervenirala jasmina da se nebi opet zalomile prepirke o svjetskom ja sam to htio ali ona me preduhitrila ,bravo jos jednom jasmina  ;D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #10 na: Prosinac 03, 2012, 09:47:05 »

a zbog cega bih ja trebao biti ljubomoran  Huh?
a sta tebe nije tiger stavio na njeno misto,a ti si trazio da se stavi nekoga.aj budi covik jedan put pa priznaj da si se nada da ce te promaknit Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 03, 2012, 09:48:16 »

je  promaknio ga..ali totalno mu promaknio horus Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #12 na: Prosinac 03, 2012, 09:55:15 »

to su asistenti odmah je brane  Smiley vidis horus od niotkud se stvorili
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 03, 2012, 09:55:50 »

to su asistenti odmah je brane  Smiley vidis horus od niotkud se stvorili
Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Prosinac 03, 2012, 10:01:37 »

2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica


hahahaha , a gdi je ajkulica. zabusava, nece dobit dije Grin
sad ne stignem ali napisat cu jedan duzi post o zavrsetku SP i razlogu  izbora moderatora upravo sad i upravo nje. a izabrana je upravo radi ove recenice gore! Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!