Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:22:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58804 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
hnekic6
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7



Profil Email
« Odgovor #450 na: Lipanj 28, 2013, 01:49:03 »

ŠTRUMF AKO NEZNAŠ IGRAT OBUKU TI MOJ MALI MOŽE POKAZATI JER NAKON OVIH IZJAVA SIM U NJEGOVOM RANGU DJETETA OD 6 GOD,,,DOBRO DA MAMU I TATU NE DOVEDEŠ...HI..HI Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
hnekic6
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7



Profil Email
« Odgovor #451 na: Lipanj 28, 2013, 01:51:37 »

A JOŠ DA TI KAŽEM ....IMAŠ POPUST ZA PRVI SAT SREDIO SAM TI PREKO VEZE,,,HI,,HI  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #452 na: Lipanj 28, 2013, 11:37:48 »

hahahaha.... ja mislio da je klaun lud     Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #453 na: Lipanj 28, 2013, 11:54:57 »

Bedastoče, takvoga nekaj ak se ide delat najboljše je naprajti v tišini. Ovak lajati po forumima je totalna bedastoča.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #454 na: Lipanj 29, 2013, 06:48:49 »

gdje mi je sada zack35,..a ljepo sam mu reko da si paze na dvorac,..
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #455 na: Lipanj 29, 2013, 08:18:46 »

kakve budale Boze dragi  Shocked Shocked Shocked lijepo ja rekox cro,cro/srb treba ukinuti Grin Grin Grin Grin pobit ce se narod izmedju sebe Grin
Evidentirano
ribar
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #456 na: Lipanj 29, 2013, 07:25:20 »

nisi prijatelju moj ovo budalaštine, ovo su ozbiljna vriđanja ljudi šteta što su ovi kukumari obrisali postove, ali moj bivši prijatelj štrumpf se ozbiljno ubacija u probleme, mislim da nitko tko igra ovu igricu  nije zaslužija da ga se vriđa ni da mu se priti ali  neka gospoda če radi svojih zvizdarija biti kažnjena i to opako.
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #457 na: Lipanj 29, 2013, 07:35:10 »

hahahaha.... ja mislio da je klaun lud     Grin Grin
ja sam najluđi a ne lud krkane  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #458 na: Lipanj 29, 2013, 09:54:37 »

Khaalu tko se zadnji smije najslađe se smije, sve spletke su vam se obile o glavu, imate 65 mil bodova a nećete dvorca imati.... i zapamti uvijek će te biti drugorazredni savez za 300_SG  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #459 na: Lipanj 30, 2013, 07:54:26 »

Evo i mene da malo pošaram po forumu prije kraja. Čestitam 300_sg na timskom radu sa patria_nostra. Lijepo ste odradili. Iako po istom receptu kao za lexe prošlu eru dva jaka saveza protiv jednog, drugačije ne ide. No, moram se osvrnuti na cjelokupnu sliku koju sam izdaleka promatrao i nije da sam baš puno sudjelovao u crtanju iste. Oljar, sljedeći put kad se vidimo ima da pivo popiješ a ne machiato...bemu miša!  Grin
Kad se tučeš u zemlji i blatu ne možeš ostati čist, tako da svi mi imamo putra na glavi. Nemojmo si predbacivati i vrijeđati se bez osnove, to je najgore. Takve su stvari započinjale ratove.
Što se tiče udruživanja 300_sg i Patrie, ne znam što je to ponukalo, ali moram priznati da ne volim te jarbole koji se naginju tamo gdje vjetar puše. Patria je prošlu eru popušila jer se nije htijela udružiti sa nikim, ovu su eru sklopili dogovor sa zakletim neprijateljima da bi preveslali one kojima su vikali da su prijatelji...dečki to je bilo plodonosno za vas ali nije cool, nije cool  *crazy*. Treba se držati svojih smjernica, principa i ideala. Ipak pojednicima hvala što su prošlu eru prešli u lexe da pomognu.

Ja se osobno sa Cro2 opraštam nakon ove ere. Imam posao koji mi uzima vremena da ne mogu si priuštiti igranje gdje se većina vrijeđa i psuje. Nadalje, da se pohvalim da ću za nekoliko mjeseci opet postati tata, pa tako da će tu biti još manje vremena za igru.

Želio bih se zahvaliti svima koji su kroz ove godine dijelili smjeh, živciranje, vrijeme i svoj novac samnom. Neću vas sve nabrajati jer bih zasigurno nekoga izostavio. Dok sam vodio lex_legis mnogi su mi zamjerali neke stvari, a tim bi ljudima samo poručio da sam dao sve od sebe te da ubuduće ako tako nekoga kritiziraju neka u attachment prilože i prijedlog za poboljšanje, an e samo ''to ti ne valja...to ti nije dobro..., tako se to radi. Iako sam na kritike koje sam dobijao dobro nakon razgovora promislio.

Cro2 je izrastao u nešto što je teško opisati pa čak i sa nečim usporediti. Stvorio je od ljudi neprijatelje, a ti isti ljudi su zaboravili da su to samo protivničke strane jer jednostavno to tako mora biti, nema druge. Dečki pomirimo se svi, ovdje smo da se opustimo, nasmijemo i proširimo krug poznanika i prijatelja.

Iskreno, meni je bilo drago što mi se Oljar javio kad je bio u mom mjestu, isto ću i ja napraviti kad odem do njega u susjedstvo. Također, upoznao sam Dariju iz bloodsa, vjerujte mi jutarnja kava kad je piješ nasuprot nje je još bolja. Sa mnogima sam izmjenio brojeve telefona, pa ostanimo u kontaktu.

Sve u svemu, nitko od vas ili nas nije zaslužio vrijeđanje za nešto što je možda napravio ili možda nije napravio u jednom imaginarnom svijetu, jer jednim klikom miša se sve to obriše.

Ljudi, idite u miru i čuvajte svoje živce i svoju sreću.

 Kiss

Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #460 na: Lipanj 30, 2013, 08:55:28 »

Khaalu tko se zadnji smije najslađe se smije, sve spletke su vam se obile o glavu, imate 65 mil bodova a nećete dvorca imati.... i zapamti uvijek će te biti drugorazredni savez za 300_SG  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

U redu je  Grin
Smij se slobodno, na tvom mjestu ja bi umirao od smijeha...
Cak i sa ove ( moje ) perspektive je smijesno... Priznajem  Embarrassed
Evidentirano

BLOODRIDERS
luckgood
Gost
« Odgovor #461 na: Lipanj 30, 2013, 09:19:55 »

U redu je  Grin
Smij se slobodno, na tvom mjestu ja bi umirao od smijeha...
Cak i sa ove ( moje ) perspektive je smijesno... Priznajem  Embarrassed

Kad se okoncava era ovog svijeta?
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #462 na: Lipanj 30, 2013, 09:30:17 »

Kad se okoncava era ovog svijeta?

Brojac kaze za 5 dana...
Evidentirano

BLOODRIDERS
luckgood
Gost
« Odgovor #463 na: Lipanj 30, 2013, 09:31:41 »

Brojac kaze za 5 dana...

Hvala na odgovoru
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #464 na: Lipanj 30, 2013, 09:49:05 »

Hvala na odgovoru

Nemas beda  Cool
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!