Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:21:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58577 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #345 na: Lipanj 11, 2013, 11:13:47 »

Cool ja sam jedan i jedini

izidore kad se prestanes drogirat i u isto vrijeme trnenirat klince nogomet a da ne pricam da si u politici SDP-u kad vec spominjem sve,e onda mozemo pricat ,zacko reko sam ti vec skidam kapu i naklon do poda,ali ti khal promasaju stoljeca sta se javljas prevarantu sa svim prevarama koje ste uspjeli napravit necete napravit nista kako te nije sram uopce se pojavit ovdje medu ovim igracima.da reko mi je darijo kakva ste ekipa a isto mi je reko da mu je zohar darth skoro plako u autu kad su mu rekli da ga voze kod mene na uvidaj .hahahahaha ne bojte se nece vam jedan jedini BOG vas nista
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #346 na: Lipanj 11, 2013, 07:48:05 »

darth je jako osjetljivo biće on čak plače kad ga martina1 porobljava Grin Grin Grin a darijo će opet dobiti po lampi od ekipe iz trnovčice kad se ja pojavim u dubravi Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #347 na: Lipanj 11, 2013, 08:18:22 »

Sahranio čovjek ženu, obavio sve na groblju i došao kući.
Kada je ušao u kuću, nebo se provali, počne pljusak, munje, gromovi...
Pogleda čovjek u nebo i kaže:
- "Znači, stigla je!" Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #348 na: Lipanj 11, 2013, 09:18:15 »

Ćale, kevo... ja sam derpe!

Sin: Roditelji moji dragi, evo danima se kanim da vam nešto saopštim i nikako da prevalim to preko jezika, pa eto, nek ovaj nedeljni ručak bude prilika.
Ćale: Prilika da nam prisedne ova boranija bez mesa? Koviljka, u tebe gledam, pa  Lips Sealed  mu materina je l može bar nedeljom da ne budu ove bonžite i alge, ja sam karnivora bre, mojim precima se mozak razvio jer su jeli meso a ne pasli stepu u sa gnuovima i impalama.
Keva: Ljubiša, to je za tvoje dobro, ionako su ti krvni sudovi začepljeni ko ciganski sulundari, samo jedeš kulenje i slaninu sapunjaru. Reci, sine, šta si hteo, ljubi te majka.
S: Pa, kako da kažem…
Ć: Znam ja šta će da kaže, bolje da ništa ne govori. Šta je, pao si godinu, nemoš da položiš statiku? E u moje vreme, ribe nisu htele da ni da te pogledaju ako nemaš bar 8 iz krucijalnih predmeta, pitaj majku ako mi ne veruješ, smuvo sam je pored stuba nosača. Kovo, jese sećaš kako sam namerno proso čašu vranca po tvojoj nosatoj drugarici, i dok je ona otklanjala tvrdokorne fleke ja ti na prepad surduknem jezičinu u ždrelo, hahah.
K: Ljubiša, molim te, dete sluša.
Ć: Koje dete? Da je dete, ne bi brukao oca, diplomiranog inženjera građevine tako što ne može statiku da položi.
S: Ćale, na studijama nemam problema, upravo upisujem treću godinu na Dizajnu interaktivnih medija, imam prosek 9.80, dobio sam i stipendiju jedne kompanije iz Amsterdama.
Ć: Dizajn int… šta pričaš ti, šta je to? I ček, oca li ti  Lips Sealed em, pa ti ne studiraš građevinu? Ljubinka, sin ti studira neko interplanetarno  Lips Sealed  a otac mu ne zna za to? Evo saće treća godina, fala što me obaveštavaš, ti si garant sve ovo znala. Kompanija iz Amsterdama… narkomani. Drogiraš se, je li, to si hteo da kažeš? Koviljka, sin ti se drogira!
S: Ne drogiram se, ćale, ne pušim, ne pijem, čak sam i na laktozu intolerantan.
Ć: A pa da, ko ona  Lips Sealed  Đoković, nikad od vas muškarac. Šta je onda? Znam, slušaš indi, vido sam te kako nosiš neke arafatke, to je sad kao moderno. Reci mi da ne slušaš Kajzer čifse, inače ćeš u podrumu da spavaš.
S: Ne, ćale, oni su pase, slušam… a nije bitno šta slušam, ja sam gej.
(24 sekunde tišine...)
S: Ne znam, da li ste me dobro čuli? Ćale, kevo, ja sam… gej.
K: D'idem ja do kujne, mislim da ima jedno parče junetine, možda bi ti Ljubiša hteo…
Ć: Sed tu, Koviljka, sin nam je postao duhovit naprasno. Mali, elaboriraj.
S: Pa lepo, gej sam, homoseksualac.
Ć:  Lips Sealed ?
S: To je malo homofobičan izraz, ali da, ja sam  Lips Sealed .
Ć: Baš ono pravi  Lips Sealed , voliš muškarce i razlikuješ više od 8 boja, i ne voliš žene i loj?
S: Taj.
Ć: Ček, majku mu, ne kapiram.  Lips Sealed  si kao Boško Jakovljević ili si ispao  Lips Sealed  kao Milko Đurovski kad je prešao u Partizan?
S: Ćale,  Lips Sealed  sam u pravom smislu reči, gejčina,  Lips Sealed čina, volim muškarce i ložim se na njih,  Lips Sealed em se u dupe i  Lips Sealed em u dupe, heftam se u senfaru, šurim u plinaru, kitom radim kolonoskopiju, primam analno, rektalno i u gujscu, katkad naskačem na hidrant a katkad ga obalavim ko siroče lilihip. Jel ti sad jasnije?
Ć: Koviljka, brzo, šukni 2 bromazepama u deci vinjaka i razmuti, daj i pumpu za astmu i nitroglicerin, teško ću se izvući, već vidim Svetog Petra kako sprema odbor za doček. Pa sunce ti  Lips Sealed em, kako moj sin  Lips Sealed , šta sam ja bogu i državi zgrešio? Postim skoro svaki Veliki petak… dobro, nekad mi se omakne neka teleća glava u škembetu, al šta sad. Il je možda što 3 meseca ne plaćam infostan. Koviljka, oće li to, ako ne požuriš možeš samo popa da zoveš. Pa crni sine, zar tako nešto ocu svom da prirediš, šta će čaršija da veli?
K: Mogao bi ti malo kafanu da smanjiš. Neka je priznalo dete, voli njega majka kakav god da je, pa šta ako voli dečake, on bar pokazuje ljubav prema nekom, a ne kao ti, 10 godina me nisi pogledao.
Ć: Tišina tamo. Lista za kladionicu se gleda, žene se pipaju.
K: Nisi ni to.
Ć: Šta ima da te pipam, upoznat sam veoma dobro sa tvojom karoserijom, i ne spinuj razgovor, sve ti  Lips Sealed em, sin ti je  Lips Sealed , slušaš li išta? Je li, mali, de si ti naučio da budeš  Lips Sealed ? Ko te to za Lips Sealed o? Koviljka, lepo sam govorio, ne šalji dete na tenis, ne puštaj ga da volontira po nevladinim organizacijama, ne dozvoljavaj mu da jede posnu sarmu, to su sve rani simptomi homoseksualnosti, al ti ne slušaš. Sad ti dočekuj zeta – studenta vajarstva iz Amsterdama.
S: Utrehta.
Ć: Utreht  Lips Sealed , uvek me prodaju na golove. Štas reko bre?
S: Dečko mi je iz Utrehta, i ne studira vajarstvo već režiju kratkog metra.
Ć: Pa jes, neće mašinstvo sigurno. E šta dočekah, umesto da zviždim za snajkom i krišom joj gledam u sise, sin mi u kuću dovodi lika koji ne zna postavu Ajaksa iz 95. Za Klajverta i Sedorfa ne zna, al zna da prikenja kako nemamo niskopodne autobuse i pijemo vodu ščesme. Ne dovodi mi ga u kuću, ščuo?
S: Neću, ćale, selim se u Holandiju, ozakonićemo brak.
Ć: Koviljka! Spremi zalihe prozaka, ima da padnem u depresiju, nakon što polupam pola kuće. Koji brak, bem ti kuću i okućnicu?
S: Zakonski. U Holandiji je to legalno, živećemo u njegovoj vili.
Ć: More, sad ćeš da vidiš šta je zakon. Koviljka, donesder lance i bukagije, u podrum ću ja tebe… reče u vili ćete da živite?
S: Mhm.
Ć: Znači, on je bogat?
S: Jako uzvišen momak, pre svega duhovno…
Ć: Ne, ne, pusti to, mislim na konto u banci i nekretnine?
S: Svakako, plemenitog je roda, baba mu je od Meklenburgovih, to su ti nešto kao Vasojevići u tvom koordinatnom sistemu.
Ć: Pa što ne pominješ to,  Lips Sealed ala te režija kratkog metra. A moš li ti da šalješ neki keš majci i ocu?
S: Koliko treba, ćale?
Ć: Majci za pretplatu za Blic ženu i meni za kafanu i kladžu, hiljadarku mesečno. Evra, razume se.
S: Može i dve.
Ć: E znao sam da imam sinčinu što ga svet nema. Koviljka, otvaraj ONU rakiju, udadosmo jedinca, kakve žene kakve  Lips Sealed  materine, deca, trice i kučine, zet iz Holandije vredi ko nivo deviznih rezervi Bahreina...
Evidentirano

BLOODRIDERS
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #349 na: Lipanj 11, 2013, 09:25:39 »

khaal.. ubij se...  Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #350 na: Lipanj 11, 2013, 09:39:43 »

[quote author=Khaal link=topic=6647.msg55313#msg55313 date=1370978295

K: Mogao bi ti malo kafanu da smanjiš. Neka je priznalo dete, voli njega majka kakav god da je, pa šta ako voli dečake, on bar pokazuje ljubav prema nekom, a ne kao ti, 10 godina me nisi pogledao.
Ć: Tišina tamo. Lista za kladionicu se gleda, žene se pipaju.

[/quote]
GrinGrinGrin
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #351 na: Lipanj 11, 2013, 09:40:08 »

izidore kad se prestanes drogirat i u isto vrijeme trnenirat klince nogomet a da ne pricam da si u politici SDP-u kad vec spominjem sve,e onda mozemo pricat ,zacko reko sam ti vec skidam kapu i naklon do poda,ali ti khal promasaju stoljeca sta se javljas prevarantu sa svim prevarama koje ste uspjeli napravit necete napravit nista kako te nije sram uopce se pojavit ovdje medu ovim igracima.da reko mi je darijo kakva ste ekipa a isto mi je reko da mu je zohar darth skoro plako u autu kad su mu rekli da ga voze kod mene na uvidaj .hahahahaha ne bojte se nece vam jedan jedini BOG vas nista

 Smiley
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #352 na: Lipanj 11, 2013, 09:42:42 »

khaal.. ubij se...  Tongue


Mrki...fafaj mi..  Tongue
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #353 na: Lipanj 11, 2013, 10:10:37 »

kojih bolesnih ljudi ima,...poceli pisat romane,..nisam procito,niti ne namjeravam,..toliko lud jos nisam da citam necije bedastoce,..
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #354 na: Lipanj 11, 2013, 11:41:16 »

Sever je ZAKON!!! ;D
Evidentirano
ribar
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #355 na: Lipanj 12, 2013, 12:33:12 »

moj dragi štrumpfiću nisan siguran da san te uvridija ni s onim što govoriš, ali s tim što  Gorana prozivaš po forumu da je šepavac to govori kakav si ćovik!! evo nek tvoj  Lips Sealed ni savez zna:taj igrać nikog do sad nije javno uvridija  nit je protiv koga kakio, šepavcem zoveš lika koji se jedva škapula-jedva osta živ, nakon prometne nesreće s toliko punata i lomova na sebi, koliko cila ova era cro 2 nema.to govori o tome koliko si ćovik, neću se opet ponavljat s onim u prijašnjim navedenim postovima,ali to je sve tvoje maslo i sheba si kompletnu ovu eru. mislim da bi se triba sakrit u mišju rupu i nije mi jasno zašto "svevišnji" KHAAL tebe trpi kao kao igraća u svom savezu mislim da mu je bolje da zbroji dva i dva i da skonta zašto si do sad prominija tri saveza a dva si uništija na putu si i treći. Savez s toliko respecta prema kojem su imali igraći ti si dovea do tog da   "blodrajders"  na sami spomen tira jude na povraćanje! ćita san na starijim postovima po forumu da ti smetaju i bosanci i makedonci?Huh? vidi se da ti treba hospitalizacija na psihijatriji. kakiš protiv judi s kojima si igra u savezu. mogu sa sigurnošću reći da si skroz puka radi ove igrice možda i ne zbog nje možda griješim možda je to urođeno- naslijedno, ali nije mi jasno iz kojeg moralnog ćovika mogu izać takve rići!!!!Mislim da se sretnemo jednom  negdi tebe nebi trebalo istuć nego ti dati jednu  Lips Sealed nu trisku da sramiš dok si živ!!!! ŠTRUMPFE SRAMI SE !!!!! ŠTRUMPFE SRAMI SE !!!!
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #356 na: Lipanj 12, 2013, 03:25:09 »

Vidi ovako sto se pak Gorana tice,niti sam ga kada vidio niti me zanima njegov fizicki izgled(samim time ne znam da li je šepav i koliko ima šavova-na koncu to je njegova osobna stvar).Upravo zbog prethodno navedenih tvrdnji lako je i malo pametnom (da ne kazem ne previse glupom) zakljuciti da se izraz sepavac ne veze uz njegovo eventualno fizicko stanje. Sto se pak moga psihofizickog stanja tice-da u pravu si ono je  prilicno tesko..Naime razne budalastine,razne tvrdnje i misli izasle iz raznih zvaljavih usta jako me more.Toliko sam naime ciknuo(u prevodu pukao) zbog igre i ekipe poput avde,gorana,tebe da stvarno ne znam sto cu..I znas sto cu ti reci sramim se,sramim se sto potratih dragocjeno vrijeme na razno razne smradove.Sreca u toj nesreci je dosta kvalitetnih ljudi koje upoznah,sa kojima se da druziti,nasmijati i nesto nauciti od njih.Eto ti nisi medzu tom skupinom,a triske molio bih da mi se ne dijele pismenim putem-tako mogu svi,uzivo to puno teze bude..Na koncu u zadnjem postu pozelio sam ti sve najbolje.Cak i ljudi koji su osnovne kulture znaju reci hvala na dobrim zeljama.. Ebiga  svi napredujemo nekim ritmom,netko sporije netko malo brze....
Evidentirano
darijo
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #357 na: Lipanj 12, 2013, 09:39:21 »

darth je jako osjetljivo biće on čak plače kad ga martina1 porobljava Grin Grin Grin a darijo će opet dobiti po lampi od ekipe iz trnovčice kad se ja pojavim u dubravi Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ja sam najjaci (300SG),,, Cool ja sam ninđa  *xxx* Grin
Evidentirano

ja sam onaj koji jesam:D a ti si onaj kakav ja zelim da budes Wink
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #358 na: Lipanj 12, 2013, 03:37:55 »

Ostade blodsima zadnja crta obrane (jedan dvorac)  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin http://prntscr.com/19k93k  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #359 na: Lipanj 12, 2013, 04:06:47 »

ostao je još jedan dvorac ali opet ne kukamo i plačemo zbog toga  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!