Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:56:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58793 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
ribar
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #315 na: Lipanj 07, 2013, 10:23:42 »

Prvo strumpfe  s nicin te nisan uvridija, drugo siguran sam da nitko osim tebe nije iz blodsa ima prste u uzimanju izidora,ma koliko svevišnji khaal govorija o to me kako je to bija neciji acc, daleko od toga , Haris je taj nick dobija isto tako ko šta san i ja dobija "velikouho", ali ja nisan igra  toliko za dije koliko je igra Haris,i najjacem liku u ovoj eri idete uzet acc.a o ovom s 300 sg-om necu ni pricat i daj reci svojim ljudima iz saveza da patrija nema nista s tim ,obmanjujete ljude lažima!!!!!!!!!ova era je i onako postala smeće,sljedecu eru nece igrati ni pola ljdi koji su sad aktivni samo radi tih gluposti sto ste izveli. a ti nikog nemoj nazivat šepavcem jer eto vidi se kakav si.iako sam prije dva dana dobija bebu ovu eru cu igrat samo da mogu sto više vojske i resa donirat u svoj prelipi i pošteni savez a nemam vremena za to!!!! ova igrica mi je postala zanimljiva zbog desetak ljudi iz patije  s kojima se družin !!!!!!naravno i cestitke poštem ljudima iz drugih saveza kako što su gospodin coso gospodin Avdo  itd.
Evidentirano
hnekic6
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7



Profil Email
« Odgovor #316 na: Lipanj 07, 2013, 10:30:50 »

Bitno da ste nas tražili da vas ne napadamo ,,,hi,,hi  Lips Sealed
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #317 na: Lipanj 07, 2013, 10:33:05 »

Bitno da ste nas tražili da vas ne napadamo ,,,hi,,hi  Lips Sealed
nekicu kralju al ti tamo jos igras
Evidentirano

buuu
hnekic6
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7



Profil Email
« Odgovor #318 na: Lipanj 07, 2013, 10:35:28 »

a bokte ovi iz bloda pojedinci nisu normalni....koje mućke ...ali mi je zadnja era u cro 2... *crazy*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #319 na: Lipanj 07, 2013, 10:42:27 »

a bokte ovi iz bloda pojedinci nisu normalni....koje mućke ...ali mi je zadnja era u cro 2... *crazy*
bizi iz nasih svjetova Grin Grin
Evidentirano

buuu
krizantema
Gost
« Odgovor #320 na: Lipanj 08, 2013, 12:37:06 »


Bog štoviše  Embarrassed

Eh to se zove neznam ni kako više..Čitajući malo tvoje postove zaključno stanje F43.1 ..sa više stavaka dodatnih kao normalna prateća pojava sa dodatkom poremećaja ličnosti..kao rezultat neprimjerene usporedbe..
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #321 na: Lipanj 08, 2013, 02:29:11 »

Prvo strumpfe  s nicin te nisan uvridija, drugo siguran sam da nitko osim tebe nije iz blodsa ima prste u uzimanju izidora,ma koliko svevišnji khaal govorija o to me kako je to bija neciji acc, daleko od toga , Haris je taj nick dobija isto tako ko šta san i ja dobija "velikouho", ali ja nisan igra  toliko za dije koliko je igra Haris,i najjacem liku u ovoj eri idete uzet acc.a o ovom s 300 sg-om necu ni pricat i daj reci svojim ljudima iz saveza da patrija nema nista s tim ,obmanjujete ljude lažima!!!!!!!!!ova era je i onako postala smeće,sljedecu eru nece igrati ni pola ljdi koji su sad aktivni samo radi tih gluposti sto ste izveli. a ti nikog nemoj nazivat šepavcem jer eto vidi se kakav si.iako sam prije dva dana dobija bebu ovu eru cu igrat samo da mogu sto više vojske i resa donirat u svoj prelipi i pošteni savez a nemam vremena za to!!!! ova igrica mi je postala zanimljiva zbog desetak ljudi iz patije  s kojima se družin !!!!!!naravno i cestitke poštem ljudima iz drugih saveza kako što su gospodin coso gospodin Avdo  itd.
Lips Sealed o si mi majku kada si mislio da te ne cujem,(zadnji sati u Fenixu,na dolbiju)...A kada si vec svoje djete spomenuo nek je zivo i zdravo i dao bog da nikada ne srelo nekog poput mene i cijeli zivot bilo okruzeno iskljucivo postenim ljudima  poput avde i šepavca..Eto nisu mogle biti bolje zelje,a sada u laganim skokovima.....
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #322 na: Lipanj 08, 2013, 08:37:32 »

Eh to se zove neznam ni kako više..Čitajući malo tvoje postove zaključno stanje F43.1 ..sa više stavaka dodatnih kao normalna prateća pojava sa dodatkom poremećaja ličnosti..kao rezultat neprimjerene usporedbe..


Bobo, zasto me odbijas  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #323 na: Lipanj 08, 2013, 02:22:15 »


Bog štoviše  Embarrassed
prevarantski zohar stovise daj khal pucaj si u celo napusti forum to je za prave igrace poput ivanka koji ti spasava guzicu vec 2 godine.
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #324 na: Lipanj 08, 2013, 03:02:07 »

prevarantski zohar stovise daj khal pucaj si u celo napusti forum to je za prave igrace poput ivanka koji ti spasava guzicu vec 2 godine.

Sto onda ti radis ovdje  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #325 na: Lipanj 08, 2013, 11:37:55 »

 Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #326 na: Lipanj 08, 2013, 11:39:58 »

koji si ti sad
Evidentirano
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #327 na: Lipanj 09, 2013, 12:07:02 »

 Cool ja sam jedan i jedini
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #328 na: Lipanj 09, 2013, 12:08:52 »

misliš jadan jadni ili ...?
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #329 na: Lipanj 09, 2013, 12:26:56 »

Cool ja sam jedan i jedini


Uz to je i lep, sarmantan i svira dve gitare, aukusticnu i elektricnu  Cool
Kad prolazi ulicom, majke skrivaju zensku decu  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!