Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:56:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58545 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ribar
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #300 na: Lipanj 06, 2013, 03:40:22 »

Najvise volim ove anonimne nickove, nepoznati ljudi koji o necemu imaju misljenje...
Tu su bar Sever, Oljica, Avdek i ekipa fer.
Kad te hoce poslat kvragu, znas tko su.
Tebe neznam tko si i tvoje misljenje je nebitno...
                                           


Znaju ovi tvoji štrumpfovi ko san ja , i vidiš moje mišljenje je jako bitno,a da si covik prizna bi neke stvari, pokazali ste tko ste jer ste uzeli acc koji je lik razvija do bola, i da nije bilo spletki nitko ga nebi skinija s prvog mista, to prvo a kao drugo nas okrivit da smo mi  zabili vojsku od 300 sg-a, mislim da vas stvarno može bit sram.prije par miseci ima san nekog respecta prema vama a bija san nagovaran da dođem kod vas, srića pa nisan jer bi puka od sramote!!!!!!
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #301 na: Lipanj 06, 2013, 05:05:23 »

Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #302 na: Lipanj 06, 2013, 08:28:38 »


u prijevodu...covjek zahvaljuje ali njegov jezik nepoznaje takve rijeci,....to znaci skim si takav si,...

Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #303 na: Lipanj 06, 2013, 10:41:16 »

lol...ja neigram cro2 vec dvje godine ...
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #304 na: Lipanj 07, 2013, 01:09:50 »

                                           


Znaju ovi tvoji štrumpfovi ko san ja , i vidiš moje mišljenje je jako bitno,a da si covik prizna bi neke stvari, pokazali ste tko ste jer ste uzeli acc koji je lik razvija do bola, i da nije bilo spletki nitko ga nebi skinija s prvog mista, to prvo a kao drugo nas okrivit da smo mi  zabili vojsku od 300 sg-a, mislim da vas stvarno može bit sram.prije par miseci ima san nekog respecta prema vama a bija san nagovaran da dođem kod vas, srića pa nisan jer bi puka od sramote!!!!!!

Ne sjecam se da sam te do sada licno uvrijedio bilo cime.Ti mene jesi i to znas..Vidis moja prica sa tobom je nebitna,nebitna je i ona sa sporim i brzim.. Zbog neke nase price ti i jos poneki uzeli ste baliti po skupu od 30 i kusur ljudi..Potrazi ovdje po forumu da li je netko pisao na takav nacin o tebi ili da je balio po ekipi tamo u PATRIJI.. Prica sa Izidorom te se ne tice niti u jednom segmentu-jednako kao sto se tu nikoga ne tice prica izmedzu mene i tebe-a opet na temelju mog i tvog napisa ljudi ce steci dojam(no istinu znamo ti i ja)..Zabijanje vojske ili napade sg-a sa jedne strane sigurno nije vodilo 40 ljudi iz sg-a i 40 ljudi iz bloda-pitanje je tko ih je vodio??Odakle ti imas bilo kakvo pravo prozvati ekipu na nacin na koji si prozvao..Jednako kao sto ja ne mogu reci patriji sram vas bilo..Ima tamo masa ljudi koji  veze nemaju sa ovom situacijom..Ja od pocetka znam sa kim imam posla.(mislim na nekolicinu iz patrije).Cinjenica je ovo da ste imali 4 mjeseca bonuse od centralnog dvorca koji smo mi drzali(preracunato u resure to je otprilike onaj jad vojske koji imate na polju i sa kojim ste nas napali). Iako sam Khaal-u sugerirao da skine federaciju sa vama,nije to zelio,nije to zelila niti ekipa iz saveza. Na koncu,prije bilo kakvih dogadzanja vezanih uz vojsku sg-a i napade na nas znali smo da  su razgovori u toku izmedzu patrije i sg-a..Da bi se eto na kraju  u noci raskinula federacija i napalo. Jadni šepavac na sutradan zove ljude i kaze eto sve je to zbog mene(nisam ja sam savez--ovdje ima 40 ljudi u savezu,mene niste za Lips Sealed ali,na ostale koji su vam vjerovali ste pljunuli).Još nešto ja koji sam znao da se dogovarate sa patrijom,da sam mogao uci na zapovjednika u sg-u i da idem na opciju da razbijem sg-u vojsku,prvo bih sa njihovom vojskom satro vasu,a tek ondak razmisljao sto cu sa sg-ovom vojskom..Od pada sg-ove vojske jedino vi imate korist-jer kako god zbrajao i oduzimao mogli ste eventualno biti 3 na kraja,a ovako u odredzenim okolnostima mogli bi ste biti i prvi.. I kazes sram nas bilo,da bi te bilo sram da si tu došao u blodima.....
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #305 na: Lipanj 07, 2013, 01:28:44 »

 *tired*
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #306 na: Lipanj 07, 2013, 08:07:13 »

Ne sjecam se da sam te do sada licno uvrijedio bilo cime.Ti mene jesi i to znas..Vidis moja prica sa tobom je nebitna,nebitna je i ona sa sporim i brzim.. Zbog neke nase price ti i jos poneki uzeli ste baliti po skupu od 30 i kusur ljudi..Potrazi ovdje po forumu da li je netko pisao na takav nacin o tebi ili da je balio po ekipi tamo u PATRIJI.. Prica sa Izidorom te se ne tice niti u jednom segmentu-jednako kao sto se tu nikoga ne tice prica izmedzu mene i tebe-a opet na temelju mog i tvog napisa ljudi ce steci dojam(no istinu znamo ti i ja)..Zabijanje vojske ili napade sg-a sa jedne strane sigurno nije vodilo 40 ljudi iz sg-a i 40 ljudi iz bloda-pitanje je tko ih je vodio??Odakle ti imas bilo kakvo pravo prozvati ekipu na nacin na koji si prozvao..Jednako kao sto ja ne mogu reci patriji sram vas bilo..Ima tamo masa ljudi koji  veze nemaju sa ovom situacijom..Ja od pocetka znam sa kim imam posla.(mislim na nekolicinu iz patrije).Cinjenica je ovo da ste imali 4 mjeseca bonuse od centralnog dvorca koji smo mi drzali(preracunato u resure to je otprilike onaj jad vojske koji imate na polju i sa kojim ste nas napali). Iako sam Khaal-u sugerirao da skine federaciju sa vama,nije to zelio,nije to zelila niti ekipa iz saveza. Na koncu,prije bilo kakvih dogadzanja vezanih uz vojsku sg-a i napade na nas znali smo da  su razgovori u toku izmedzu patrije i sg-a..Da bi se eto na kraju  u noci raskinula federacija i napalo. Jadni šepavac na sutradan zove ljude i kaze eto sve je to zbog mene(nisam ja sam savez--ovdje ima 40 ljudi u savezu,mene niste za Smiley ali,na ostale koji su vam vjerovali ste pljunuli).Još nešto ja koji sam znao da se dogovarate sa patrijom,da sam mogao uci na zapovjednika u sg-u i da idem na opciju da razbijem sg-u vojsku,prvo bih sa njihovom vojskom satro vasu,a tek ondak razmisljao sto cu sa sg-ovom vojskom..Od pada sg-ove vojske jedino vi imate korist-jer kako god zbrajao i oduzimao mogli ste eventualno biti 3 na kraja,a ovako u odredzenim okolnostima mogli bi ste biti i prvi.. I kazes sram nas bilo,da bi te bilo sram da si tu došao u blodima.....
ja mislim da bi svakog igraca bilo sramota uopste doc u savez kakav su bloodridersi,bolje posteno izgubit nego neposteno pobjedit,za vas vrijedi pravilo ako nikako drugacije onda posteno,...pa kej si strumf razocaran,..koliko vasih ljudi koji igraju duple acc sacinjava savez patria nostra...ja osobno poznam igraca kikiklaun taj vise neigra a njega igra netko od vas,..Wallace i FIREE je isti igrac ,.znamo se iz prosle ere ,.igrali zajedno jel tako strumf,..neka patria sam pripazi na svoju vojsku da ju ne zadesi sudbina 300SG,.....
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #307 na: Lipanj 07, 2013, 08:16:57 »

a sta se tice patrie i vase federacije sa njom sta ste imali,..pa tko bi sa vama bio u federaciji,.sramota igrat kod vas a jos da budes u federaciji sa vama,..a sta se tice onog sta strumf pise o rasporedu ,..bolje da je patria prva nego vi samo neka posteno i fer odigraju,..za izidora nema se vise sta komentirat,.ono sta ste napravili je na nivou dvogodisnjeg djeteta,..i uopste sve sta radite,...punoljetni maloljetnici,..a gle kakav si na igre takav si i u stvarnom zivotu,...
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #308 na: Lipanj 07, 2013, 11:51:55 »

Zadnji put ovo pisem.

1. Vlasnik racuna je onaj na ciji je mail acc registriran. Izidor je provjeren od strane admina, tu nikakvih nepravilnosti nema!
2. Napadi savezne vojske SG-a isli su u razmacima po sekundu i manje. Naivni ste svi zajedno. To jedan covjek nemoze izvesti. Dok odaberes vojsku i posaljes napad izgubis 3/4 sekunde minimum. Ako to radis sam. Pa sad ako mi imamo 4/5 zapovjednika u SG-u, meni je drago i molio bih da se decki jave za cugu.
3. Patria ova sad, nema veze s Patriom nekad. Mi smo za Skolu spijali Cosu i Bodya, Body je roknuo raka. SG je Izzyu placao da rokne Skolu. To su cinjenice. Slijedom cinjenica i proslih vremena ja NISAM dao skinuti fedru sa Patriom. Znao sam da ce nas napasti jer su se slizali sa SG-om. Na njihovu dusu. Meni je drago. Lijepo je vidjeti dva tako velika i jaka saveza da suraduju.
4. Kod nas je zafrkancija, ekipa, smijeh, planovi za rostilj itd. Odnosno misljenje husarskih sluga i izdajica svojih principa su nebitna. Postanete li prejaki, praznim dvorce i rokam vas do istrebljenja. Nikad ne zaboravite tko ste. Mi smo alternativa, oduvjek i zauvjek! Iz inata...



Sile zla, lopovi, ubojice, prevaranti i ostali demoni okupljeni u Bloodridersima vas pozdravljaju.
Evidentirano

BLOODRIDERS
krizantema
Gost
« Odgovor #309 na: Lipanj 07, 2013, 12:03:32 »

Zadnji put ovo pisem.

1. Vlasnik racuna je onaj na ciji je mail acc registriran. Izidor je provjeren od strane admina, tu nikakvih nepravilnosti nema!
2. Napadi savezne vojske SG-a isli su u razmacima po sekundu i manje. Naivni ste svi zajedno. To jedan covjek nemoze izvesti. Dok odaberes vojsku i posaljes napad izgubis 3/4 sekunde minimum. Ako to radis sam. Pa sad ako mi imamo 4/5 zapovjednika u SG-u, meni je drago i molio bih da se decki jave za cugu.
3. Patria ova sad, nema veze s Patriom nekad. Mi smo za Skolu spijali Cosu i Bodya, Body je roknuo raka. SG je Izzyu placao da rokne Skolu. To su cinjenice. Slijedom cinjenica i proslih vremena ja NISAM dao skinuti fedru sa Patriom. Znao sam da ce nas napasti jer su se slizali sa SG-om. Na njihovu dusu. Meni je drago. Lijepo je vidjeti dva tako velika i jaka saveza da suraduju.
4. Kod nas je zafrkancija, ekipa, smijeh, planovi za rostilj itd. Odnosno misljenje husarskih sluga i izdajica svojih principa su nebitna. Postanete li prejaki, praznim dvorce i rokam vas do istrebljenja. Nikad ne zaboravite tko ste. Mi smo alternativa, oduvjek i zauvjek! Iz inata...



Sile zla, lopovi, ubojice, prevaranti i ostali demoni okupljeni u Bloodridersima vas pozdravljaju.


Gospodine Khaal,očigledno niste upućeni..Jedan igrač može poslati po 7 napada manje od  7 sekundi ako su naravno u svakom napadu indentične jedinice napadača..naravno od strane 1 igrača
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #310 na: Lipanj 07, 2013, 12:27:26 »


Gospodine Khaal,očigledno niste upućeni..Jedan igrač može poslati po 7 napada manje od  7 sekundi ako su naravno u svakom napadu indentične jedinice napadača..naravno od strane 1 igrača

Ja sam farmer. Ja to neznam.
Hvala na ispravci netocnog navoda gospodicna Visibaba Grin


( pliz nemojte me vise quotati, tlaka mi je ovaj forum )
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #311 na: Lipanj 07, 2013, 12:40:42 »

http://prntscr.com/18p4zv

sile zla poludjele,...ruse jedno okupljaliste vec 40 minuta,...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #312 na: Lipanj 07, 2013, 12:46:05 »

Zadnji put ovo pisem.

1. Vlasnik racuna je onaj na ciji je mail acc registriran. Izidor je provjeren od strane admina, tu nikakvih nepravilnosti nema!
2. Napadi savezne vojske SG-a isli su u razmacima po sekundu i manje. Naivni ste svi zajedno. To jedan covjek nemoze izvesti. Dok odaberes vojsku i posaljes napad izgubis 3/4 sekunde minimum. Ako to radis sam. Pa sad ako mi imamo 4/5 zapovjednika u SG-u, meni je drago i molio bih da se decki jave za cugu.
3. Patria ova sad, nema veze s Patriom nekad. Mi smo za Skolu spijali Cosu i Bodya, Body je roknuo raka. SG je Izzyu placao da rokne Skolu. To su cinjenice. Slijedom cinjenica i proslih vremena ja NISAM dao skinuti fedru sa Patriom. Znao sam da ce nas napasti jer su se slizali sa SG-om. Na njihovu dusu. Meni je drago. Lijepo je vidjeti dva tako velika i jaka saveza da suraduju.
4. Kod nas je zafrkancija, ekipa, smijeh, planovi za rostilj itd. Odnosno misljenje husarskih sluga i izdajica svojih principa su nebitna. Postanete li prejaki, praznim dvorce i rokam vas do istrebljenja. Nikad ne zaboravite tko ste. Mi smo alternativa, oduvjek i zauvjek! Iz inata...



Sile zla, lopovi, ubojice, prevaranti i ostali demoni okupljeni u Bloodridersima vas pozdravljaju.

EGOIST....
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #313 na: Lipanj 07, 2013, 04:43:09 »

Ja sam farmer. Ja to neznam.
Hvala na ispravci netocnog navoda gospodicna Visibaba Grin


( pliz nemojte me vise quotati, tlaka mi je ovaj forum )

Gospodine Khaal ,najviše vas ima na ovom forumu i takve nebuloze piskarate da bi bilo bolje da se ne pravdate ovdje jer samim time sve više dokazujete da imate prste u svemu,a da ste farmer u to ne sumnjam. Ugodan dan.
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #314 na: Lipanj 07, 2013, 09:29:27 »

EGOIST....


Bog štoviše  Embarrassed
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!