Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:57:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58785 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
velikimac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #270 na: Lipanj 03, 2013, 08:15:49 »

i nemate pojma.  Grin Grin Grin.smijem vam se u facu svaki igrac koji je ikad igrao vam se smije .cijeli realm igra protiv sg-a i nemrete nam jos uvijek nis.pa kako vas nije sramota.7 poluaktivnih saveza igra protiv nas.ljudi nemojte bit zaludeni s amaterima.svaka cast davoriusu pa cak i strumfu prevarantu al ajde moze se rec da nesto znaju a vi ostali  Grin Grin Grin Grin.vidimo se iducu eru vracam se a i nadam se da ce se vratit ostali pravi igraci da vam jos jednom dokazem da ni savezni spijuni ni bugari ni nitko vam nece pomoc previse je amaterizam vladao cro2.

oooooohohooooo pa don sever je tu, pozdrav veliki ratniče. u zadnjih par dana sam uistinu razmišljao o čiščenju 300sgovih kata u južnom dvorci i uistinu mi je bilo glup potez onog tko je bio dežuran te noći u 300sgu. no eto sada vidjeh tko je tako lucidnim potezima razježio kate. s obzirom da ima iskustva iz pistolerosa od prošle ere. Grin pa tako si me razveselio, a vrerovatno i sve prisutne na forumu, jer svojim javljanjem si skinuo ljagu sa bloodridersa! hvala severu, i budi koji puta još dežuran, no prije javi khaalu u private! Grin
Evidentirano
guber
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #271 na: Lipanj 03, 2013, 08:36:10 »

oooooohohooooo pa don sever je tu, pozdrav veliki ratniče. u zadnjih par dana sam uistinu razmišljao o čiščenju 300sgovih kata u južnom dvorci i uistinu mi je bilo glup potez onog tko je bio dežuran te noći u 300sgu. no eto sada vidjeh tko je tako lucidnim potezima razježio kate. s obzirom da ima iskustva iz pistolerosa od prošle ere. Grin pa tako si me razveselio, a vrerovatno i sve prisutne na forumu, jer svojim javljanjem si skinuo ljagu sa bloodridersa! hvala severu, i budi koji puta još dežuran, no prije javi khaalu u private! Grin

velikimac  kriješ se iza računa koji si napravio prije 2 dana ili u noći dešavanja one grozote  ali tvoje riječi te odaju a samo da se nadovežem na ono SKINIO SI LJAGU
 u pravu si ljaga je na vama a ne skida se ona tako  nek svi  savezi koji imaju dvorce upale kolektivne odmore    i obustave igru dok se ne skine ljaga a ako ste čisti  rekao sam kapa do poda i tebi i tvom savezu
Evidentirano
velikimac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #272 na: Lipanj 03, 2013, 09:12:37 »

velikimac  kriješ se iza računa koji si napravio prije 2 dana ili u noći dešavanja one grozote  ali tvoje riječi te odaju a samo da se nadovežem na ono SKINIO SI LJAGU
 u pravu si ljaga je na vama a ne skida se ona tako  nek svi  savezi koji imaju dvorce upale kolektivne odmore    i obustave igru dok se ne skine ljaga a ako ste čisti  rekao sam kapa do poda i tebi i tvom savezu

sve ok guber, od mene ljutnje nema šta vi god napisali, jer tko gubi ima pravo i da se ljuti. no sa tobom nebi ulazio u bilo kakvu polemiku jer ne znam za bilo kakve tvoje nečasne radnje. dok o severovim djelima i ostalog djela 300sga znam puuuuno. a šta se tiče zakucavanja vojske, pitaj donsevera kako se zakucavao prošlu eru sa saveznom vojskom u lexe. pa otom je bruila cela imperia, ma čak su se i pistolerosi smeali. Grin i sve je identično kao i ovaj puta, samo šta je ovaj puta bilo u pitanju puuuno katapirata. jooooj mene još trbušnjaci bole od smeha! ne mogu da veruem.  Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #273 na: Lipanj 03, 2013, 10:37:08 »

nije mi drag sg....al ovo je sramota..nabite si tu medalju u dupe ...
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #274 na: Lipanj 03, 2013, 11:20:03 »

2012 A.D.

a ti  khal  pa ti  neceš  doživjet  tešku  vojsku  iducu  eru  vec ceš  bit golder,reko  sam  ti  da ti  nema ivanka bio  bi  niko  i  ništa ,po  pistosima sereš  da su  sluge pa ti  si  sluga morao  si  odabrat stranu   svako  mora i  ti si  samo  mi  je žao  drugih blodera koji  te prate iako da nije kraj  ere  napustili  bi  te vjerojatno  svi   osima ivanka jer bi  ti  ostao  spašavat guzicu  kao  i  do  sad !!!



2013 A.D.

vidimo se iducu eru vracam se a i nadam se da ce se vratit ostali pravi igraci da vam jos jednom dokazem da ni savezni spijuni ni bugari ni nitko vam nece pomoc previse je amaterizam vladao cro2.

"I godine idu..."
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2013, 11:21:43 od zacko35 » Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #275 na: Lipanj 03, 2013, 11:47:23 »

nije mi drag sg....al ovo je sramota..nabite si tu medalju u dupe ...
ko zna tina mozda je i nedobiju,,,, da je pravde bugari bi vratili server i nek onda napadnu ili nek se brane junaci
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #276 na: Lipanj 04, 2013, 12:13:14 »

nema povratka servera..a vi pazite koga primate u savez,i kome sifre dajete..to je mal svjet..i svatko ima 20 racuna ...
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #277 na: Lipanj 04, 2013, 10:56:19 »


odoše mi po zlato  ;D
Evidentirano

zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #278 na: Lipanj 04, 2013, 10:53:33 »

http://youtu.be/4Sot3bdw20g  od dovle za avdijicu Tongue
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #279 na: Lipanj 04, 2013, 11:00:48 »

za mog Iveka od njegovog Khaala  Grin

http://www.youtube.com/watch?v=HaFHsAObaq4
Evidentirano

BLOODRIDERS
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #280 na: Lipanj 04, 2013, 11:10:10 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #281 na: Lipanj 04, 2013, 11:52:30 »

nocas SG napada dvorac u ovom stilu http://www.youtube.com/watch?v=DPXG4pdPj4w

Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
brava28
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #282 na: Lipanj 05, 2013, 10:12:37 »

kakvo je stanje jutros  *freak*
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #283 na: Lipanj 05, 2013, 10:49:35 »

kakvo je stanje jutros  *freak*

Ujedinise nam se Patria i SG.
Nebi covjek vjerovao Grin
Osobno sam vrlo ponosan sto je antipatija prema Bloodridersima poprimila tolike razmjere da su se pomirila 2 saveza koja se godinama mrze. To je uistinu dobro djelo, da zblizavamo i ujedinjujemo ljude. Nakon toliko mrznje i paljenja koje je Patrija dozivjela od SG/husara, nocas su smogli snage da otvore srce, raskinu federaciju s nama i stupe u vanbracnu zajednicu s SG-om.

Netko bi rekao da je to ruzno, da tu nema casti i da se neprijatelju nikad ne treba pokoriti.
Ja smatram da je to lijepo, krscanski i velikodusno.
Ponosan sam na njih i drago mi je sto si nas napali bratski i u zajednistvu Wink

Respect decki!
Evidentirano

BLOODRIDERS
brava28
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #284 na: Lipanj 05, 2013, 11:11:32 »

http://prntscr.com/18d3sq khaal jeli ovo odgovor na jutrosnje pitanje   Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!