Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:03:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58581 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #135 na: Ožujak 30, 2013, 01:35:29 »

O kakvoj je lampi riječ? Embarrassed
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #136 na: Ožujak 30, 2013, 02:41:16 »

Mene svi gaze  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #137 na: Ožujak 30, 2013, 05:32:16 »

Mene svi gaze  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Ko Baricu iz Gajeve kaj vec 20 god na istom cosku stoji...
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #138 na: Ožujak 30, 2013, 05:51:11 »

Ko Baricu iz Gajeve kaj vec 20 god na istom cosku stoji...
Nije baš 20 godina, ali već 3 godine uspješniji od vas, mislim medalje sve govore  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #139 na: Ožujak 31, 2013, 07:24:08 »

Tak i Bara i gace dobiva  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #140 na: Ožujak 31, 2013, 09:16:18 »

300_sg uzeo Lex_legis dvorac. Iako im je trebalo cijeli dan da ga osvoje, sa 2.6M vojske protiv nekih 250-300k vojske od lexa koja je bila u početnoj postavi. ne muči me to, to je dio igre. Ali se pitam, od toliko slobodnih dvoraca oni su podmuklo krenuli na njihov iako su svi igrači uključili zaštitu (a to je kao da kažeš, nisam tu ne igram par dana) da mogu boraviti sa svojima za najsvetiji krščanski blagdan...a ekipa iz 300_sg je procjenila da je to najbolji trenutak za napad. znajuči da vjerojatno nema nikog kao ni iz savezničkih saveza d aim pomognu. Kao da djetetu ukradeš igračku iz sobe...dok spava.

Svaka čast, sretan Vam Uskrs svima i onima koji su početak tog dana provodili u napadu.

Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #141 na: Ožujak 31, 2013, 11:27:42 »

300_sg uzeo Lex_legis dvorac. Iako im je trebalo cijeli dan da ga osvoje, sa 2.6M vojske protiv nekih 250-300k vojske od lexa koja je bila u početnoj postavi. ne muči me to, to je dio igre. Ali se pitam, od toliko slobodnih dvoraca oni su podmuklo krenuli na njihov iako su svi igrači uključili zaštitu (a to je kao da kažeš, nisam tu ne igram par dana) da mogu boraviti sa svojima za najsvetiji krščanski blagdan...a ekipa iz 300_sg je procjenila da je to najbolji trenutak za napad. znajuči da vjerojatno nema nikog kao ni iz savezničkih saveza d aim pomognu. Kao da djetetu ukradeš igračku iz sobe...dok spava.

Svaka čast, sretan Vam Uskrs svima i onima koji su početak tog dana provodili u napadu.


Poštovani!
Dvorac saveza Lex_legis nema građevinsku dozvolu pa su naši inspektori ustvrdili da se radi o bespravnoj gradnji. Pošto ga niste sami srušili bili smo primorani uključiti našu vojnu silu u opravdane razloge.
Srdačan pozdrav, general OljaR  Cheesy
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #142 na: Ožujak 31, 2013, 11:31:53 »

Inspektori su 24 sata plakali pred zidinama da uđu u dvorac drugova Lexa koji je cuvala voskica od 300 t hrabrih ratnika.
U svakom slucaju bez obzira na rezultat ( ocekivani ) jalova je to pobjeda ali bar smo se svi dobro nasmijali na cijelu pricu  Grin

Sretan uskrs saveznicima i virtualnim neprijateljima.
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #143 na: Ožujak 31, 2013, 11:42:20 »

300_sg uzeo Lex_legis dvorac. Iako im je trebalo cijeli dan da ga osvoje, sa 2.6M vojske protiv nekih 250-300k vojske od lexa koja je bila u početnoj postavi. ne muči me to, to je dio igre. Ali se pitam, od toliko slobodnih dvoraca oni su podmuklo krenuli na njihov iako su svi igrači uključili zaštitu (a to je kao da kažeš, nisam tu ne igram par dana) da mogu boraviti sa svojima za najsvetiji krščanski blagdan...a ekipa iz 300_sg je procjenila da je to najbolji trenutak za napad. znajuči da vjerojatno nema nikog kao ni iz savezničkih saveza d aim pomognu. Kao da djetetu ukradeš igračku iz sobe...dok spava.

Svaka čast, sretan Vam Uskrs svima i onima koji su početak tog dana provodili u napadu.


joj daj MC opet places kao i obicno,da nesto vrijedite ti i tvoji ostai bi u lexima,....u tvojoj i khalovoj prici spominju se neki hrabri ratnici,...toliko si jadan ti i tvoji igraci koji godinama pokusavaju do zlata a neznaju kako pa ste se sada zavukli Khalu pod suknju da vas nauci igrat,..ko zna mozda khal i od vas napravi igrace prave  Lips Sealed ace,...
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #144 na: Ožujak 31, 2013, 01:14:02 »

Ne plačem. No ako ti kažeš da se to radi u tim situacijama ja ti vjerujem. Nismo se zavukli nikome pod suknju...no ako i to kažeš da se radi valjda znaš kako. Informacije radi, tebi i ostalima. Lexi su prešli u bloodse iz razloga jer su oni nama prošlu eru pomagali a ovu smo mi odlučili njima. Bilo je rasprave da li oni kod nas ili mi kod njih...pa smo mi kod njih. kao što su neki u 300sg, nema razlike.

Oljare, čudim se da niste ranije krenuli na neki dvorac (osim pokušaja na srednji).

Želim Vam svima blagoslovljen Uskrs, provedite ga u obitelji i sa najbližima jer nikad ne znate kad vam je zadnji tren da ste sa njima. Kažem Vam to jer ja sam za uskrs izgubio dvije osobe iz najuže obitelji, bio na poprištu saobračajne gdje je sve igledalo na pakao a ne na ovo zemaljski svijet.

Stoga, okanimo se svi uvreda, predbacivanja i ostaloga. Uskrs je, a oni koji znaju šta to znači znati će ga cjeniti.
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #145 na: Ožujak 31, 2013, 02:30:28 »

Napomena:

Mcd i ekipa iz lexa dosli su u bloodriderse kao ravnopravni clanovi i prijatelji.
A ja ne nosim suknju. Predlakav sam...

Ljudi ajmo navalit na sunku i luk... Stignemo na dvorce  Wink
Evidentirano

BLOODRIDERS
driver62
Gost
« Odgovor #146 na: Ožujak 31, 2013, 05:14:43 »

Napomena:

Mcd i ekipa iz lexa dosli su u bloodriderse kao ravnopravni clanovi i prijatelji.
A ja ne nosim suknju. Predlakav sam...

Ljudi ajmo navalit na sunku i luk... Stignemo na dvorce  Wink
http://vijestigorila.jutarnji.hr/gorilopedija/lifestyle/recepti/uskrsnji_rucak
 tu ti frende piše što se jede za uskrs Smiley neka ti je sretan uskrs  *beer*
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #147 na: Ožujak 31, 2013, 07:09:47 »

A ne volim taj konzumerizam. Gdje ti diktiraju sto ces jesti. Ako su moji stari pred 80 god jeli sunku i luk jest cu ju i ja. To je vise stvar podneblja nego opce kulture.
Uostalom necu ja slusat jutarnji list ko Oljica husare nekad...


P.S. Takoder sve najbolje
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #148 na: Ožujak 31, 2013, 09:40:48 »

A ne volim taj konzumerizam. Gdje ti diktiraju sto ces jesti. Ako su moji stari pred 80 god jeli sunku i luk jest cu ju i ja. To je vise stvar podneblja nego opce kulture.
Uostalom necu ja slusat jutarnji list ko Oljica husare nekad...


P.S. Takoder sve najbolje
Da si slušao Olju sada bi imao medalju oko vrata Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #149 na: Ožujak 31, 2013, 09:46:33 »

Da si slušao Olju sada bi imao medalju oko vrata Grin

Istina!

Međutim nije zlato sve što sja.
Anarhija se tada cinila kao pravi put...
Gledajuci iz sadasnje perspektive, i sad je.
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!