Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:47:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58766 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #90 na: Siječanj 20, 2013, 03:13:42 »

Undine je moj acc, dao sam ga frendu da igra...on se šetao malo okolo. malo koristi od njega. toliko mali acc da se sa njime nije ništa moglo. kao što vidiš...ove ga ere nema.

Još ču ti jednom čestitati na pobijedi. 101 bod više...zaslužena pobjeda. Ne vidim što se okomljavaš na nas...mene, pobijedili ste. namjestio si da imamo besplatan rat i ja sam prihvatio. Ok, big deal, sa dje gotovo. No morao si srat po nama bez da te itko prozvao. pa daj pogledaj bodove, još 1h rata i bili bi vas stigli i vjerojatno prestigli. niste igrali ništa drugačije od nas. Niti smo vas prozivali, niti okrivili za ništa ni bilo što.
Ja sam dašače, sa markonom čak izmjenio par dobrih ideja i savjeta u dobrom duhu sporta.

Zašto imaš potrebu omalovažavati i veličati toliko pobjed nad lexima od +101 bod? Pa to je kao da dijete od 10 godina pobijedi ivicu kostelića u skijanju! pa mogu samo zaključiti, da je ta tvoja euforija izazvana jer si pobijedio uzor, face, prave igrače...mah.
,..hahahaha....sta mogu nego se nasmijat na sve  to koliko lazes ljudima i koliko nastojis bit posten igrac,..cemu sve to kada si me natjero  da pocnem  govorit,....
reko si da Undine nije bio tvoj acc ,..lazes sada sam se sjetio bio si sa njime u Tigrovima i govorio svojima igracima kada je tko online i cistili ste Tigrove pod kraj ere,..
pogledajte ovo sada,..reko je da ga nema,....

http://prntscr.com/psf9r

meni taj tvoj rat nije znacio nesto sta se toga tice,..sa CRO_Legends bio je bolji,oni su igrali fer,jedino je katapult bio izbacen nakon sta je popusio vojsku ...ali sa vama bilo je tu nesto drugo ...a ti si poceo prozivat acaunte na odmoru.....Undine ni sada nije na odmoru,.opet ces rec da nije tvoj i glumit ces postenjacinu,..poceo me prozivat i strumfclub,...?
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #91 na: Siječanj 20, 2013, 03:14:36 »

sacu navest jos jedan primjer postene igre,....savez Bloodriders i savez looool su na neprijateljstvu,.....igrac normabel10 igrao je u savezu loool a igrac sarancici igrao je u savezu bloodriders,.igrac normabel10 uredno seta vojsku na okupljliste od bloodridersa ulogira se da kaze tko je online a tko nije i igraci iz saveza bloodriders napadaju onda igrace koji nisu online,..

 *crazy*
Ako bas moram bahato, loool ili heart&kajgod, opterecujemo se time kao i sexualnim zivotom modnog macka!
Da mi nisi onaj dan poslao poruku, nebih znao ni u kojem savezu igras ni da imamo federaciju.
Ja znam da boli biti nebitan, pa ti je ovo privlacenje pozornosti fora...
It's ok  Wink

Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #92 na: Siječanj 20, 2013, 03:24:48 »

Savez opaki je moj savez,napravljen je prve ere prije Lexa,oni koji su tada igrali sjecaju se Tvrde kore,Feudalsa,Kauboja i Opakih..Proslu sezonu je bio moj.. Ne znam koji je razlog posta poliop.Dali si ono napisao da se pohvalis sto ste pobjedili Lexe ili da pljuješ po Davoru.Ako je namjera bila da se pohvalis,uvijek vrijedi kada te drugi hvale(to svi znamo),kada se sam hvalis,sto mislis koliko to vrijedi. Ako ti je pak namjera bila da pljuješ po Davoru onda ti mogu reci da samo pljuješ po sebi.Bio si clan Lexa prosle sezone.Pomogao si jako puno. Poliop=malanina,Bio je i tvoj brat sa acem Usamljena.(Iskreno ne znam tko je sada od vas  na poliopu-po nacinu pisanja rekao bih da je brat koji je igrao Usamljenu). Pred kraj ere  Usamljena je otisao u Sg.Tu je kraj price.. Da pojasnim.Zar netko mislida ce i jedan savez primiti neki acc 15 dana prije kraja ere ako je taj acc cjelo vrjeme bio u neprijateljskom savezu,sa kojim se izravno boris za neku medalju?? Odgovr je jednostavan,primiti ce ga samo u slucaju ako je jedno duze vrjeme u nekoj prici sa njima..Tu se naravno onda namecu druga pitanja..-Primit ce ga samo u tom slucaju,ili mozda ovdje neki saljivac misli drugacije???Smiley
na koncu sloziti cu se sa tobom. Kikiklaun-napusteni nick kojeg vodi neki saljivac,i sada me nasmijava kod ans u savezu
                                                   Sarancici-.... i tu se donekle mogu sloziti sa tobom
No bit je da si totalno krivo usao u ovu pricu i umjesto da slavis ti kenjas okolo...A ni po cemu nemas pravo na to...
strumf,.ja sam samo skomentirao rat a na kenjanje je sve ovo skrenuo McD...i nemate me pravo prozivat na sve to kada sam sve reko istinu..sta se tice prosle ere odnosa mojih na relaciji Lex-300sg....Olja zna sve ,..nikad nisam bio spijun ni na jednoj strani a ni na drugoj,..u Lex legis sam doso sa dobrim namjerama da se sruse Husari,..dao sam i vojsku,..ali kada sam vidio politiku saveza nakon nekog vremena postalo mi zao sta sam uopce doso,..bilo je kasno,..vratio sam se u svoj savez,..poslje me zvao Olja,..bez obzira na sve,...mozete ga pitat,...ni dan danas nevolim husare ali stojim uz 300sg,..i nemam acunte po raznim savezima kao vi,...a glumite postenjacine,..
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #93 na: Siječanj 20, 2013, 03:29:58 »

*crazy*
Ako bas moram bahato, loool ili heart&kajgod, opterecujemo se time kao i sexualnim zivotom modnog macka!
Da mi nisi onaj dan poslao poruku, nebih znao ni u kojem savezu igras ni da imamo federaciju.
Ja znam da boli biti nebitan, pa ti je ovo privlacenje pozornosti fora...
It's ok  Wink


uuuuuuuuuuuuu,.kako smo se visoko digli,....to te ucio McD,..tvoj modni macak,..
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #94 na: Siječanj 20, 2013, 03:35:19 »

uuuuuuuuuuuuu,.kako smo se visoko digli,....to te ucio McD,..tvoj modni macak,..


Ja nemam bas toliko veze s McD-om koliko si mislis  Grin
A i lani i sad, on vise treba mene nego ja njega... (  Lips Sealed a Davore kaj sad )
A ti si mogao doc na rostilj pa uz rakiju i gemist podjelit s ekipom svoje frustracije.
Nebi bio jedini SG-ovac tamo  Smiley
Evidentirano

BLOODRIDERS
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #95 na: Siječanj 20, 2013, 03:53:10 »

http://prntscr.com/psjar

počeo si ti, sa ovime, undine ima 41 bod...to ti je kao da imač 4 puta po deset jabuka i dodaš još jednu...nemam pojma tko ga igra...nije u ni ednom savezu. Pa šta ti uopče pokušavaš poliop postiči? Jel te muči nešto pa tražiš odštetu?? Jesi li ostao zakinut za pobjedu u ratu?? Da li možda hočeš dijamante jer sam prije 3 ere stvorio undine?? Pa daj malo ohladi. pogledaj svoj prvi post ovdje, napao si nas omalovažavajučim riječima. Ako itko misli da griješim nek me ispravi, ali ja stvarno ne kužim šta ti hočeš osim dodatne slave jer ste u ratu pobijedili lexe, a što se tiče raznih dojava...

pa i ti kad si bio u lexima si nam napominjao kakve planove imaju 300sg, te da zbog toga mi vodimo krivu politiku. pokušao si nas upozoriti na to šta smjeraju i šta če napraviti, greška moja i ostalih šta nismo dovoljno ozbiljno to shvatili jer da smo te poslušali mogli smo imati drugačiji ishod na kraju.

A fer play igra...onu noč kad smo napali husarski dvorac, imali smo priliku desetkovat vojsku 300sg. javio nam se jedan koji ima preko frenda ulaz tamo i imao je čin zapovijednika te da nema nikog online...iako poprilično primamljivo, nisam htio..na što mi neki danas i zamjeraju, pa smo ipak krenuli na srednji dvorac. Oljar je to skužio i toga je kasnije izbacio.

ja te samo molim, da ti konkretno kažeš zašto nas i ostale napadaš na forumu, pa onda kažeš da to ne radiš...pročitaj postove od prije.

OVER & OUT
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #96 na: Siječanj 20, 2013, 04:47:21 »

poliop nikad nije otkrio ni jednu tajnu  Cool Cool Cool Cool Cool
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #97 na: Siječanj 20, 2013, 05:34:50 »

Misli šta očeš, možda je nama krive podatke govorio, no upozoravao je. a i tebi ko i meni može kazat bilo što. iMA tu masu doakaza, ali stvarno ne želim uplitati osobe koje to ne zaslužuj. samo mi još nije jasno zašto se opet prepucavamo.

mi smo izgubili, ja sam im čestitao, čak i na forumu...pa šta on hoče od nas?
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #98 na: Siječanj 20, 2013, 06:15:24 »

da spana nadam  se da mi  neceš  dat da upravljam  saveznom vojskom ,jer nikad to  nisam  radio  niti  ne želim!!!joj  barabice moj  znam  da te boli al  ako  boli  odi  se ljecit
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #99 na: Siječanj 20, 2013, 06:52:20 »

joj što imate sreće što je Solar zauzet Mega blitzom , da nije , nebi vas bilo nigdje  Smiley
Evidentirano

baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #100 na: Siječanj 20, 2013, 07:51:16 »

da spana nadam  se da mi  neceš  dat da upravljam  saveznom vojskom ,jer nikad to  nisam  radio  niti  ne želim!!!joj  barabice moj  znam  da te boli al  ako  boli  odi  se ljecit

Grin Grin Grin kak je lako severa, andya, tripya ili kak već, naložiti....
ma matija mene niš ne boli, ovdje pišem da bih malo ložio, ili pak stao u zaštitu ljudi s kojima igram, a ljudi ih bez razloga prozivaju. istina da zapravo sve kaj sam napisao bilo je puno sarkazma i nerealnih fraza, jer ovaj forum je od davno izgubio svaki smisao postojanja!ovdje bi se trebala voditi argumentirana rasprava o igri i o odnosima(odnošajima) u njoj, a ne optuživati se međusobno i pod Lips Sealed avati.
ovdje bi igrači trebali izmjenjivati iskustva, i za Lips Sealed anicije, a ne podmetati jedan drugome žeravke. svaki pokušaj nekakve pametne teme i kad ona krene sa normalnim razgovorom završi pod Lips Sealed avanje, provociranjem,optuživanjem i vrijeđanjem! na žalost ova era je propala! ostalo je svega 10-15 igrača sa iskustvom, a ostali se uče tako da nisu ravnopravni igračima sa iskustvom. rekao je moj jedan prijatelj: karta je postala selo svi se međusobno poznaju! e tu počinju problemi! jer se jedni drugima osvećuju, ili pak manji dio surađuje! onaj dio je bitan: OSVETA! kad ne može igrački onda kreče na sve moguće načine. žalosno, no istovremeno i realno s obzira u kojoj se  Lips Sealed enoj banana državi nalazimo! zato mi ovaj forum sve više i više liči na prostor za liječenje kompleksa, a ne za ono za kaj bi trebao biti!
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #101 na: Siječanj 20, 2013, 07:51:41 »

Misli šta očeš, možda je nama krive podatke govorio, no upozoravao je. a i tebi ko i meni može kazat bilo što. iMA tu masu doakaza, ali stvarno ne želim uplitati osobe koje to ne zaslužuj. samo mi još nije jasno zašto se opet prepucavamo.

mi smo izgubili, ja sam im čestitao, čak i na forumu...pa šta on hoče od nas?
to nije istina...svatko tko me poznaje za da to nije istina,...bolje objasni svoju ulogu u prosloj eri u savezu Tigrovi sa acauntom Undine,....ajde strumfclub sada se javi i reci da nije istina da je odavao tigrove kada su bili na offu,sada kada je sve izmaklo kontroli hocete posrat mene...ako imate i malo casti priznat cete,...bilo pa proslo,..
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #102 na: Siječanj 20, 2013, 07:57:04 »

Majke mi ti se drogiraš  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
je oljice drogiram se sa bunikom i travom, jer samo napušen mogu biti zen.
vidjet ćemo vrlo skoro dali mi se u stanju transa pokazala prava ili kriva vizija.
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #103 na: Siječanj 20, 2013, 08:07:30 »

jedan obozavatelj MC vise,....a kej rec,..i nemoj se skrivat iza tog nicka nego reci tko si pa komentiraj,....
ma nije bed frende, niti me je bilo čega strah, no nije mi jasno zakaj ti pišeš pod nickom polip,a igraš maluninu ili usamljenu, ili pak sve to?
frende nemoj prozivati ostale za nemoralne radnje, kad si se  predstavljao kao žena, samo da bi ostali igrači bili nježniji prema tebi i još tome cijelo vrijeme bio ustrajan u toj priči bez odstupanja, pa čak kada je i prošla priča po cijeloj mapi tkosi i kaj si!  ;D ;D
ako to nije dno dna, onda stvarno ne znam kaj je?  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #104 na: Siječanj 20, 2013, 08:16:34 »

je oljice drogiram se sa bunikom i travom, jer samo napušen mogu biti zen.
vidjet ćemo vrlo skoro dali mi se u stanju transa pokazala prava ili kriva vizija.
Uskoro će 300_SG biti vrh vrhova..... nezvao se ja Olja  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!