Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:18:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58544 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #75 na: Siječanj 17, 2013, 06:11:09 »

 osim toga ne vjerujem da će spana dati severu da se igra sa saveznom vojskom, ponovno!  Grin Grin Grin
[/quote]
Baš sam se ponadao... *freak*
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #76 na: Siječanj 19, 2013, 10:05:20 »

HeartandSoul    lex_legis    18.01.2013 19:56    11 641    11 540

htio bih samo rec kako je slavni McDaworius (favorit)sa puno nade objavio rat tamo nekom malom sasvim nepoznatom savezu....
kod objave rata dogovoreno fer borba bez ikakvih mucki i spletki,...
lexi poceli zestoko i poveli prvih dana rat ,..slavni MC napadao igrace od 200-300k bodova,..svaka cast jedini uz velijoze i igrao,..
...muscul 1 napad cjelo vrijeme bjezi po mapi,..scorpio7 nepoznat,solarflare spava u koloniji na 900 udaljenosti,..jamnica,Wallace,,,itd...
nakon par dana McDaworius gazi svoju rijec,..pocinje prljava borba,..(prljavi igraju prljavo)
rusanje okupljalista 300sg i hvatanje vojske dok smo na obaveznom offu,..
polovican uspjeh ali nedovoljan,...pade mu MrCharger i velijoze i borba pocinje bit neizvjesna,..Heart&Soul igra i dalje fer i korektno,..
MC poziva u pomoc razne spijune i slavne Bloodriderse da mu pomognu,..u isto vrijeme Alexander napada zlajthezmaj a MC iza njega kaska kao zdrebek,...
neuspjesno i to,...zadnji dan rata ,..velijoze bjezi na odmor,kikiklaun izbacen iz saveza,..Z.E.U.S izbacen i saveza,..
i odluka pobjednika pade u zadnjih 10 minuta,...
hvala svima koji su nam pomogli da pobjedimo te napuhanke,..hvala MC za ratni plijen,..bice novih kata ,..objavi rat opet ,...pozdrav svima,..
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #77 na: Siječanj 19, 2013, 11:32:47 »

ma ti seronja jedan mali ili veliki. prvo i prvo,  http://prntscr.com/ppydc  na taj si nas ti rat zamolio kao što se vidi iz priloženog. A onda zbog svoje jadne ekonomije si zamolio sljedeće http://prntscr.com/ppyoa Tokom rata sam napadao koga sam imao, jer je oko 30% tvojeg saveza bilo na odmoru a to po bodovima koje imate su skoro pa svi, a ostalo vas svega nekoliko koji su mi u x5 ili manje. koliko se sječam, članove ste vi masovno bacali vani koje smo lovili sitno vojske. kikiklaun je otišao bloodriderse jer misli da mu je tamo bolje, velijoze je iz nama poznatih razloga na odmor otišao...što se tebe tiče možda mu je kčer u bolnici ali boli tebe briga za takve razloge kad samo svoje gledaš. Stvarno ne vidim gdje je tu prljava igra ako sam 300 sg srušio okupljalište sa 400 lakih koplja...jer sam pretpostavio da vi šaljete off tamo. Nisam očekivo takvo ponižavanje i omalovažavanje a tvoje strane. Može te sram biti. Ja sam odmah po završetku rata čestitao tvom vođi na pobijedi http://prntscr.com/ppyz6, a samo da se zna, rat ste dobili zmog moje greške, a ne zbog vašeg znanja. znaje je bilo izračunati di su vam vojske i kad vam se vračaju te kako ih vratiti.

Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #78 na: Siječanj 20, 2013, 01:29:51 »

ma ti seronja jedan mali ili veliki. prvo i prvo,  http://prntscr.com/ppydc  na taj si nas ti rat zamolio kao što se vidi iz priloženog. A onda zbog svoje jadne ekonomije si zamolio sljedeće http://prntscr.com/ppyoa Tokom rata sam napadao koga sam imao, jer je oko 30% tvojeg saveza bilo na odmoru a to po bodovima koje imate su skoro pa svi, a ostalo vas svega nekoliko koji su mi u x5 ili manje. koliko se sječam, članove ste vi masovno bacali vani koje smo lovili sitno vojske. kikiklaun je otišao bloodriderse jer misli da mu je tamo bolje, velijoze je iz nama poznatih razloga na odmor otišao...što se tebe tiče možda mu je kčer u bolnici ali boli tebe briga za takve razloge kad samo svoje gledaš. Stvarno ne vidim gdje je tu prljava igra ako sam 300 sg srušio okupljalište sa 400 lakih koplja...jer sam pretpostavio da vi šaljete off tamo. Nisam očekivo takvo ponižavanje i omalovažavanje a tvoje strane. Može te sram biti. Ja sam odmah po završetku rata čestitao tvom vođi na pobijedi http://prntscr.com/ppyz6, a samo da se zna, rat ste dobili zmog moje greške, a ne zbog vašeg znanja. znaje je bilo izračunati di su vam vojske i kad vam se vračaju te kako ih vratiti.


vidjeli smo tvoje znanje,..nije bas nesto,...za okupljaliste koje si srusio ti je javljeno isto kao i za drugo na kojemu si popusio ,..ajde objasni ljudima ,.cim si vidio da je nas clan cannondale poslao vojsku na okupljaliste tocno si znao gdje je i krenuo si na njega porusat ga a bilo je novo napravljeno tako da nemozes rec da si ga slucanjo naso,...ali nisi uspio jer decki su odmah izgradili utvrdu unutra tako da si pokleknuo,..kako objasnjavas da nas bivsi clan Silvio nakon rata zavrsio kod tebe u savezu,...a nitko nije izveo nijedan napad na njega,..clanove sam izbacio onda kada si srusio okupljaliste i vojska im se vratila doma a nije ih bilo online,...sve u njihovo dobro,..oni koji su bili na odmoru i ostali su na odmoru jos su dvojica sa odmora dosli i prikljucili se ratu,..koliko si jaci od mene i nisi se usudio izvest niti jedan napad na mene ,.tri puta si povlacio vojsku a ceko sam te,..objasni zasto alexandar iz bloodridersa napada ispred tebe a ti ides iza njega,...zbog vas su bloodridersi raskinuli federaciju sa nama,...meni pricas da mene bilo sram,..kikiklaun odavno vise neigra decko napustio igru zbog skole,...sta mislis da neznamo i tko ga igra,...sa koliko si acaunta preko dana igrao,...?  sa koliko si acaunta saljes zlato,..? porcitan si kao knjiga,..a meni pricas da me sram bilo,....kazes da je velijoze iz nekih razloga otiso na odmor,...zasto nije odmah prvi dan rata,...nego zadnjih 4 sata kada sam mu poceo rusat utvrde 7,.copio kola sa kojima si sebi slao zlato,....normalno da me nisi smio napast jer sam ti pola saveza napao,..zato i jesi jasio po onim malim acauntima i skupljao mrvice,..to sam ti dozvolio sve dok nisi okupljaliste srusio,...seronja nisam ja nego ti uvjek si bio i ostaces ,...onaj tko te nezna skupo bi te platio,..mozes ti tu ljudima kopirat sta hoces,a to sta ja neznam igrat vidjelo se a moju ekonomiju pusti na miru ja igram sa dva mjeseca zaostatka iza svih vas,..i neda mi se vise sa tobom prepucavat pisi sta hoces a kada ces bit spreman objavi opet rat i pokazi svoje znanje,..morao sam to napisat bilo je jace od mene do sada nisam uopce iso na forum ali neka ljudi znadu sa kim imaju posla,.izvinite svi na tako velikom tekstu,..ljep pozdrav
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #79 na: Siječanj 20, 2013, 01:43:22 »

uf puno teksta, istina!
nikad nebi na ovom forumu pisao da nisam imao potrebu upravo o poštenju pisati!
o etici i poštenom ratovanju polip prozvao si krivog čovjeka, jer davor je možda sve ali nepošten nije!
da si igrao ere prije ove znao bih to i nebi se osudio prozvati čovjeka za ne poštenu borbu ili bilo kakav nepošteni čin.
shvačam tvoje oduševljenje kaj si pobjedio u ratu, i to je ok, ali nekoga prozivati za varanje i podmetanje to više govori o tebi nego o njemu!
tako da maco nemoj laprdati glupost, a ta tvoja fikcija je sve samo dokaz ne!  Shocked
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #80 na: Siječanj 20, 2013, 10:12:29 »

E moj poliop. dojava nije bilo nikakvih. prvo okupljalište od 300sg našli smo kad smo dignuli naše radi off za saveznike. pogledao sam okolicu i 3 klika desno od našeg blo je od 300sg, puka slučajnost.

drugo okupljalište...napravljeno na koordinatama 003-002...pa koliko je to teško nači?

Ne zna, zašto se vežeš za alexandra, nisam znao da napada nit mi se javio. pitaj ga. meni govoriš za micanje članova, a to su bila smo dva. jedan je otišao jer jer jer ne znam ni ja, a zeus je izašao da ne bi skupili bodove. No i ti si čini i se bacio van 4-5 članova?
Ja nemam duplih acc,niti si šaljem zlato ni bilo šta drugo, u savezu kod mene igra svatko svoj acc pa to slobodno daj na provjerru, dapače, ja pozivam tigra neka provjeri svakog mojeg igrača ali i da provjeri svakog tvojeg...počevši od tvojih...usamljena, narkic i poliop za koje si mi sam rekao da igraš jer uvijek imaš resa i zlata a onih 130k konja ti stalno šeta....gle, nemoj me prozivati. Točno se viddi kakav si kad tolko likuješ u tako minimalnoj pobijedi. ja sam vam čestitao na tome...zašto imaš potrebu se još dodatno iživljavati?

No, čestitam još jednom na pobijedi, dobro ste odigrali.

I još jednom, hvala za prošlu eru što si nam donirao vojsku...onih 4-5 uz tvoj acc koje si dao i dao mi pasw da doniram vojsku su nam pomogli...samo me začudilo kako imaš tolko vremna toliko acc igrati. Uglavnom, hvala
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #81 na: Siječanj 20, 2013, 10:58:12 »

McDavorius nikad nije trazio pomoc Bloodridersa.
Necemo se lagat, da ju je trazio, dobio bi ju!
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #82 na: Siječanj 20, 2013, 11:23:11 »

uf puno teksta, istina!
nikad nebi na ovom forumu pisao da nisam imao potrebu upravo o poštenju pisati!
o etici i poštenom ratovanju polip prozvao si krivog čovjeka, jer davor je možda sve ali nepošten nije!
da si igrao ere prije ove znao bih to i nebi se osudio prozvati čovjeka za ne poštenu borbu ili bilo kakav nepošteni čin.
shvačam tvoje oduševljenje kaj si pobjedio u ratu, i to je ok, ali nekoga prozivati za varanje i podmetanje to više govori o tebi nego o njemu!
tako da maco nemoj laprdati glupost, a ta tvoja fikcija je sve samo dokaz ne!  Shocked
jedan obozavatelj MC vise,....a kej rec,..i nemoj se skrivat iza tog nicka nego reci tko si pa komentiraj,....
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #83 na: Siječanj 20, 2013, 11:35:20 »

E moj poliop. dojava nije bilo nikakvih. prvo okupljalište od 300sg našli smo kad smo dignuli naše radi off za saveznike. pogledao sam okolicu i 3 klika desno od našeg blo je od 300sg, puka slučajnost.

drugo okupljalište...napravljeno na koordinatama 003-002...pa koliko je to teško nači?

Ne zna, zašto se vežeš za alexandra, nisam znao da napada nit mi se javio. pitaj ga. meni govoriš za micanje članova, a to su bila smo dva. jedan je otišao jer jer jer ne znam ni ja, a zeus je izašao da ne bi skupili bodove. No i ti si čini i se bacio van 4-5 članova?
Ja nemam duplih acc,niti si šaljem zlato ni bilo šta drugo, u savezu kod mene igra svatko svoj acc pa to slobodno daj na provjerru, dapače, ja pozivam tigra neka provjeri svakog mojeg igrača ali i da provjeri svakog tvojeg...počevši od tvojih...usamljena, narkic i poliop za koje si mi sam rekao da igraš jer uvijek imaš resa i zlata a onih 130k konja ti stalno šeta....gle, nemoj me prozivati. Točno se viddi kakav si kad tolko likuješ u tako minimalnoj pobijedi. ja sam vam čestitao na tome...zašto imaš potrebu se još dodatno iživljavati?

No, čestitam još jednom na pobijedi, dobro ste odigrali.

I još jednom, hvala za prošlu eru što si nam donirao vojsku...onih 4-5 uz tvoj acc koje si dao i dao mi pasw da doniram vojsku su nam pomogli...samo me začudilo kako imaš tolko vremna toliko acc igrati. Uglavnom, hvala
prozivas acaunte kao usamljena,...taj acc duga prica koja nije za tebe,...Narkic,..acc od sina moje sestre decko odustao od igre i na odmoru ,.....neka tiger provjerava,,..neka provjeri sve od vrha saveza prema dolje ,..ako cemo se ici prozivat,...moze zakljucat eru i era gotova,...nema tko igrat koliko duplih acaunta,...pricas mi za alexandra i postenju,....davno je to bilo alexandar mene napadao sa vojskom i pustio sam ga da seta dugo,...javio mu se par minuta prije udara,..i tako se mi zezali ,. kaze on vidim da si ok i pitao on mene jel hocemo federaciju....ja mu kazem ...ako ju mislis prekidat nemoj ju ni poslat da prihvatim,..kako je poceo rat sa vama,..federaciju su odmah prekinuli...toliko o tome,..a sta se tice mojih 130k konja koji setaju,..ja ih uredno placam bez velikog minusa ,.uskoro ce ih bit i 200k ,...i opet cu ih setat,...netrebam si slat zlato.....
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #84 na: Siječanj 20, 2013, 12:12:49 »

sacu navest jos jedan primjer postene igre,....savez Bloodriders i savez looool su na neprijateljstvu,.....igrac normabel10 igrao je u savezu loool a igrac sarancici igrao je u savezu bloodriders,.igrac normabel10 uredno seta vojsku na okupljliste od bloodridersa ulogira se da kaze tko je online a tko nije i igraci iz saveza bloodriders napadaju onda igrace koji nisu online,..
sada igrac normabel 10 igra u savezu spartanci,....sacu kontraktirat sa njihovim vodjom da provjeri bitke ppa cu i to objavit,...
isto kao i igrac Silvio za vrijeme rata bio je kod nas i kada sam ga izbacio zavrsio je u savezu LexLegis  ...a svi znademo da MC nikad nije prihvacao u savez nikog za koga nije nista znao,..
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #85 na: Siječanj 20, 2013, 12:52:52 »

uf puno teksta, istina!
nikad nebi na ovom forumu pisao da nisam imao potrebu upravo o poštenju pisati!
o etici i poštenom ratovanju polip prozvao si krivog čovjeka, jer davor je možda sve ali nepošten nije!
da si igrao ere prije ove znao bih to i nebi se osudio prozvati čovjeka za ne poštenu borbu ili bilo kakav nepošteni čin.
shvačam tvoje oduševljenje kaj si pobjedio u ratu, i to je ok, ali nekoga prozivati za varanje i podmetanje to više govori o tebi nego o njemu!
tako da maco nemoj laprdati glupost, a ta tvoja fikcija je sve samo dokaz ne!  Shocked
nebih se slozio sa tobom ,..koliko ja poznam McDaworiusa a poznam ga jako dobro,..nije tako posten koliko ti o njemu pricas,..proslu eru je imao acaunt Undine koji mu je bio spijun u raznim savezima ,..i savez opaki je bio njegov savez ,....neka se sada McDaworius javi i neka kaze da Undie nije njegov acaunt i u koliko je saveza bio spijun proslu eru sa tim acauntom,..
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #86 na: Siječanj 20, 2013, 02:26:17 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked McD je imao dva acc-a prošlu eru, a ja mislio da je on pošten kao ja, da igra sam s jednim acc-om  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #87 na: Siječanj 20, 2013, 02:27:07 »

Savez opaki je moj savez,napravljen je prve ere prije Lexa,oni koji su tada igrali sjecaju se Tvrde kore,Feudalsa,Kauboja i Opakih..Proslu sezonu je bio moj.. Ne znam koji je razlog posta poliop.Dali si ono napisao da se pohvalis sto ste pobjedili Lexe ili da pljuješ po Davoru.Ako je namjera bila da se pohvalis,uvijek vrijedi kada te drugi hvale(to svi znamo),kada se sam hvalis,sto mislis koliko to vrijedi. Ako ti je pak namjera bila da pljuješ po Davoru onda ti mogu reci da samo pljuješ po sebi.Bio si clan Lexa prosle sezone.Pomogao si jako puno. Poliop=malanina,Bio je i tvoj brat sa acem Usamljena.(Iskreno ne znam tko je sada od vas  na poliopu-po nacinu pisanja rekao bih da je brat koji je igrao Usamljenu). Pred kraj ere  Usamljena je otisao u Sg.Tu je kraj price.. Da pojasnim.Zar netko mislida ce i jedan savez primiti neki acc 15 dana prije kraja ere ako je taj acc cjelo vrjeme bio u neprijateljskom savezu,sa kojim se izravno boris za neku medalju?? Odgovr je jednostavan,primiti ce ga samo u slucaju ako je jedno duze vrjeme u nekoj prici sa njima..Tu se naravno onda namecu druga pitanja..-Primit ce ga samo u tom slucaju,ili mozda ovdje neki saljivac misli drugacije???Smiley
na koncu sloziti cu se sa tobom. Kikiklaun-napusteni nick kojeg vodi neki saljivac,i sada me nasmijava kod ans u savezu
                                                   Sarancici-.... i tu se donekle mogu sloziti sa tobom
No bit je da si totalno krivo usao u ovu pricu i umjesto da slavis ti kenjas okolo...A ni po cemu nemas pravo na to...
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #88 na: Siječanj 20, 2013, 02:35:51 »

Undine je moj acc, dao sam ga frendu da igra...on se šetao malo okolo. malo koristi od njega. toliko mali acc da se sa njime nije ništa moglo. kao što vidiš...ove ga ere nema.

Još ču ti jednom čestitati na pobijedi. 101 bod više...zaslužena pobjeda. Ne vidim što se okomljavaš na nas...mene, pobijedili ste. namjestio si da imamo besplatan rat i ja sam prihvatio. Ok, big deal, sa dje gotovo. No morao si srat po nama bez da te itko prozvao. pa daj pogledaj bodove, još 1h rata i bili bi vas stigli i vjerojatno prestigli. niste igrali ništa drugačije od nas. Niti smo vas prozivali, niti okrivili za ništa ni bilo što.
Ja sam dašače, sa markonom čak izmjenio par dobrih ideja i savjeta u dobrom duhu sporta.

Zašto imaš potrebu omalovažavati i veličati toliko pobjed nad lexima od +101 bod? Pa to je kao da dijete od 10 godina pobijedi ivicu kostelića u skijanju! pa mogu samo zaključiti, da je ta tvoja euforija izazvana jer si pobijedio uzor, face, prave igrače...mah.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #89 na: Siječanj 20, 2013, 02:54:06 »

da rat možda nije bio toliko zanimljiv koliko je pokazao upravo ono kaj je dunkan rekao.
uspavani 300sg zapravo je počeo raditi za pistolerose, vjerovatno zato jer se nakrcao profilima bivših pistača.
nekad su pistači radili za 300sg i husare, a sada kad imaju svoje pontrone u 300sg je obrnuto!
ne treba iznenaditi u dogledno vrijeme, prelazak spane77, zzmaj,darioas,shark,zapata,pepeljara i andygrcke(donsever, tripy, thedasa, macolina1,2,3,4 ... itd.) u pistolerose, jer će momci pokušati odraditi ono što im nije uspjelo prošle godine! no sad su malo iskusniji, osim toga ne vjerujem da će spana dati severu da se igra sa saveznom vojskom, ponovno!  Grin Grin Grin
Majke mi ti se drogiraš  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!