Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:59:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58561 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #60 na: Prosinac 26, 2012, 07:02:20 »

mora da je napušen  bio  cijelu  eru  !!!!!pijem  pušim  drogiram  se cini  mi  se popravljam  se!!!

jel to labud01 imao u statusu? kolko se sjećam
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #61 na: Prosinac 26, 2012, 10:11:27 »

,..sta je vama era je na polovci,..sacu vam nesto rec ,..stalno se pljuje po 300sg,..proslu eru igro sam u LexLegis...dijelio dobro i zlo sa njima ,..ti su igraci sada u Fenix,Autsajderi....pocela je ova era ja igram u  nekom trecem savezu,...lexi nezele ni cut za mene ni savez ,..od prvog dana napadaju mene i moj savez kao i savez feniks i autsajderi i sta rec,..,..izidora su nafilali dijamantima na pocetku,.frajer se digo mislio je da je boga za bradu uhvatio,..njegovoj bahaosti kao i autsajdera,feniksa i lexa nema kraja,...a tu se nesto komentira 300sg,...budimo realni ako cemo o tome tko se protiv koga ujedinjio,..bloderi,autsajderi,fenix,lexi,..4 saveza u vrhu protiv 300sg..
pijuckam hladno vinoi čitam malo da ubijem vrijeme do sljedećeg Božićnog filma, repriziranog po 10x...pa si mislim pepsi18, koji si ti? KOliko znam za sebe, nisamnikad nikog ignorirao i uvijek sam na poruke odgovarao, tko god i šta god pisao. Nemamo pojma koji je to savez kojeg lexi napadaju kad smo mirni kao bubice i skupljamo mrvice. Da nisi u nekom drugom svijetu igrao protiv lexa?? manje bitno, ali drago mi e da si sa nama dijelio dobro i zlo, to znači da si pridonio savezu i medalji pa zato ti hvala, tko god da bio. Ne znam kud ste napali pistolerose, ono je bilozabijanje početnika a ne zabijanje budale kako neki to prikazuju. Lexi su spustili vojsku dole malo da se maknu od nadzora Husara i malo da vide kako pistosi dišu...to šta su onda izdahnulli nije bilo u našem planu. Svaki je savez za sebe napravio ono što je smatrao najboljim, pa kako su se onda 300_sg i Husari udružili i zajedno imalo 4x više bodova od lexa nitko ne spominje, a lexi su ipak skinuli skalp svima osim husarima pa čovjek bi mogao reći da je ekipa tamo znala šta radi. Ne znam zašto, ali dešavalo se da je svaki savez kojeg smo pretumbali otišao u husare, i to nam je uvelike otežalo zadnje dane...ali samo husari  i mi smo se izborili za dvorce, i da se husari nisu zadnju noč umješali, mi bi sa hramovima prestigli utjecaj 300_sg i osvojili drugo mjesto. No, federacije i služe tome da se to ne dogdi...pohvale još jednom na timskom radu.
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #62 na: Prosinac 26, 2012, 10:30:18 »

pijuckam hladno vinoi čitam malo da ubijem vrijeme do sljedećeg Božićnog filma, repriziranog po 10x...pa si mislim pepsi18, koji si ti? KOliko znam za sebe, nisamnikad nikog ignorirao i uvijek sam na poruke odgovarao, tko god i šta god pisao. Nemamo pojma koji je to savez kojeg lexi napadaju kad smo mirni kao bubice i skupljamo mrvice. Da nisi u nekom drugom svijetu igrao protiv lexa?? manje bitno, ali drago mi e da si sa nama dijelio dobro i zlo, to znači da si pridonio savezu i medalji pa zato ti hvala, tko god da bio. Ne znam kud ste napali pistolerose, ono je bilozabijanje početnika a ne zabijanje budale kako neki to prikazuju. Lexi su spustili vojsku dole malo da se maknu od nadzora Husara i malo da vide kako pistosi dišu...to šta su onda izdahnulli nije bilo u našem planu. Svaki je savez za sebe napravio ono što je smatrao najboljim, pa kako su se onda 300_sg i Husari udružili i zajedno imalo 4x više bodova od lexa nitko ne spominje, a lexi su ipak skinuli skalp svima osim husarima pa čovjek bi mogao reći da je ekipa tamo znala šta radi. Ne znam zašto, ali dešavalo se da je svaki savez kojeg smo pretumbali otišao u husare, i to nam je uvelike otežalo zadnje dane...ali samo husari  i mi smo se izborili za dvorce, i da se husari nisu zadnju noč umješali, mi bi sa hramovima prestigli utjecaj 300_sg i osvojili drugo mjesto. No, federacije i služe tome da se to ne dogdi...pohvale još jednom na timskom radu.
....joj daj ,..na pocetku ere ste srackali sa napadima a sada ste ko bubice,..,...igram ja u cro2..proslu eru sam vam pomogo ,..ovu eru cu sve napravit da vas cim vise zrokam,...rusat cu vam ekonomiju,..hvatat vojske,..samo zbog onih par napada na pocetku ere na mene i savez,..sa tim ste si napravili neprijatelja za svaku eru,...
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #63 na: Prosinac 27, 2012, 04:57:06 »

ajde nemoj se skrivati iza nekog nicka, daj pokaži mačeve ili se predstavi. lako tako prijetiti a bit preko rjeke. reci koji si i navali
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #64 na: Prosinac 29, 2012, 11:45:13 »

ajde nemoj se skrivati iza nekog nicka, daj pokaži mačeve ili se predstavi. lako tako prijetiti a bit preko rjeke. reci koji si i navali
,..pa ti si inace jako pametan covjek,tak si se postavio ,...probaj pogodit,..nabroji sve za koje mislis ,..a sta se tice napada ,.ima vremena jos...polako,smiri se sve je to igra nista posebno,...pripreme su jako vazne,..
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #65 na: Siječanj 07, 2013, 01:06:40 »

samo cu reci...nabije vas don sever sve na kkkk.....
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 07, 2013, 03:35:30 »

,..pa ti si inace jako pametan covjek,tak si se postavio ,...probaj pogodit,..nabroji sve za koje mislis ,..a sta se tice napada ,.ima vremena jos...polako,smiri se sve je to igra nista posebno,...pripreme su jako vazne,..
mcd..tko laje taj negrize Grin
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 12, 2013, 09:26:06 »

Rat Bloodriders vs. 300 SG je zavrsio!

- pobjednici Bloodriders
- rezultat 37 t bodova - 18 t bodova
- 15 clanova SG je isti dan pobjeglo na odmor
- nisu apsolutno nikome uhvatili vojsku ( jos smo se pred kraj namjerno zabijali za vecu odstetu )
- SG vise nije nije vodeci savez, pali su na 3 mjesto

Hvala na paznji!
Evidentirano

BLOODRIDERS
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #68 na: Siječanj 12, 2013, 03:00:50 »

Rat Bloodriders vs. 300 SG je zavrsio!

- pobjednici Bloodriders
- rezultat 37 t bodova - 18 t bodova
- 15 clanova SG je isti dan pobjeglo na odmor
- nisu apsolutno nikome uhvatili vojsku ( jos smo se pred kraj namjerno zabijali za vecu odstetu )
- SG vise nije nije vodeci savez, pali su na 3 mjesto

Hvala na paznji!

;D
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 14, 2013, 10:55:20 »

Rat Bloodriders vs. 300 SG je zavrsio!

- pobjednici Bloodriders
- rezultat 37 t bodova - 18 t bodova
- 15 clanova SG je isti dan pobjeglo na odmor
- nisu apsolutno nikome uhvatili vojsku ( jos smo se pred kraj namjerno zabijali za vecu odstetu )
- SG vise nije nije vodeci savez, pali su na 3 mjesto

Hvala na paznji!

M U Č K I      P R O V O K A T O R   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #70 na: Siječanj 15, 2013, 12:50:54 »

M U Č K I      P R O V O K A T O R   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

 Grin Haha... Kralju....  Smiley


Evidentirano

BLOODRIDERS
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 15, 2013, 03:19:25 »

Rat Bloodriders vs. 300 SG je zavrsio!

- pobjednici Bloodriders
- rezultat 37 t bodova - 18 t bodova
- 15 clanova SG je isti dan pobjeglo na odmor
- nisu apsolutno nikome uhvatili vojsku ( jos smo se pred kraj namjerno zabijali za vecu odstetu )
- SG vise nije nije vodeci savez, pali su na 3 mjesto

Hvala na paznji!

Dobraaaaa Grin Grin Grin
dugo nisam ništa po forumu pisao.... aj da ja napišem sažetak rata Grin Grin Grin
- pobjednici Bloodriders
- rezultat smiješan za za sukob prva 2 saveza na ljestvici
- skoro svi iz gornjeg dijela ljestvice 300_SGa nestali u vidu magle na odmor
- skoro svi iz donjeg dijela ljestvice Bloodridersa zbrisali na odmor
- bilo je zabavno makar rata kao da nije ni bilo, rijetko ko je imao koga iz suparničkog saveza za napadat u 2x
    (na kraju mi je od 11 bloodsa koji su mi u 2x 8 završilo na odmoru, al bar sam 32 poroba na njima odradio)
- Bloodsi su vojsku ulovili praktički samo onima koji se nisu logirali po par dana i onima za koje su dojave o povratku vojske dobili od Pistolsa
    (nije prigovor, već bravo, i to treba uspjet)
- ko šlag na tortu na kraju je Jozo u bitki za obrambenu medalju napiknuo preko 2x bodovno jačeg igrača
- 300_SG NAJZAD više nije nije vodeći savez, pali su na 3 mjesto nakon što je par luzera izbačeno iz saveza koji se po par dana nisu logirali
Sumarum...
Bloodsima zaslužena pobjeda al ujedno od mene i velika zahvala... ja sam savjetovao par puta da se neaktivni članovi izbace i nije prošlo, sad smo ih se najzad riješli par.
Za farmerski savez poput 300_SG na kraju ipak ne ostaje gorak okus nakon rata, zadovoljan sam što je onih par što nas je ostalo pokazalo, puno više nego sam očekivao. Da su prihvatili jednu od 2 opcije koje sam im ponudio na kraju bi se ili mi smijali ili bi bio neizvjestan rat...
Ajd objavite nam ponovo Grin

Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #72 na: Siječanj 15, 2013, 10:03:05 »

Analiza Dunkanovog posta po rasclambama natuknica kako slijedi:

- rezultat smijesan jer ste pobjegli na odmor, ne 15 nego 18, brojio sam ponovno  Embarrassed
- donja ljestvica bloodsa ( 18% ) mora na odmor kad dunkan ima 150 t vojske na 200 ekonomskih bodova i non stop je online  Grin
- Pistosi nas mrze! Nikakve dojave! Spana77 je se slao kontre s crnogbisera koji ima pol miliona vojske ( dijamantni decko  Grin ) tak da su pistosi pomagali vama ( nije kritika,  Lips Sealed a snadi se druze taktika )
- Dartmarius se zabio najavljeno u Jozu da dobije odstetu jer smo ga **bavali non stop )
- Rat nije bio neka slava, ja sam skrivao vojsku do zadnjeg dana ocekujuci da se Andy ili vasa vodeca ekipa vrati na kraju... Nisam napravio nis osim zabio laku konjicu u Coso1  Shocked

Ali bilo je ok. Nije bilo optuzbi, vrijedanja, gluposti. Za...cija i rokanje. Ok ste ekipa.
Mi smo imali rostilj dan nakon rata ( 12 bloodridersa u V Gorici ) i dosao nam je 1 SG-ovac na festu. Mislim da mu je bilo ok!

Necu ponovo objaviti jer:

Ne postoje nasi stalni neprijatelji.
Ne postoje nasi stalni prijatelji.
Postoje samo nasi stalni interesi.
( Churchill )


Niste nam u interesu sada  Smiley
Evidentirano

BLOODRIDERS
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 15, 2013, 05:34:12 »

 da rat možda nije bio toliko zanimljiv koliko je pokazao upravo ono kaj je dunkan rekao.
uspavani 300sg zapravo je počeo raditi za pistolerose, vjerovatno zato jer se nakrcao profilima bivših pistača.
nekad su pistači radili za 300sg i husare, a sada kad imaju svoje pontrone u 300sg je obrnuto!
ne treba iznenaditi u dogledno vrijeme, prelazak spane77, zzmaj,darioas,shark,zapata,pepeljara i andygrcke(donsever, tripy, thedasa, macolina1,2,3,4 ... itd.) u pistolerose, jer će momci pokušati odraditi ono što im nije uspjelo prošle godine! no sad su malo iskusniji, osim toga ne vjerujem da će spana dati severu da se igra sa saveznom vojskom, ponovno!  Grin Grin Grin
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #74 na: Siječanj 15, 2013, 08:17:03 »

Mislim da je došlo vrijeme da se mobiliziraju stari SG-ovci  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!