Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:21:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58542 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
avdijica
Gost
« Odgovor #30 na: Prosinac 03, 2012, 10:19:59 »

avdijice i barabo ostavite prošlost na miru....znam da smo vas možda i previše palili ali dešava se to Grin okrenite se budućnosti i bar probajte ući u konkurenciju za medalju....  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
ja nikada nisam zelio medalju niti je sada zelim zelim samo bitke da budem ubijen ili da ubijem medalju ko zeli nek igra za nju
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #31 na: Prosinac 04, 2012, 06:37:25 »

jako  si  me  kvalitetno  nasmijao  s ovim odgovorom da ti  se još  uvijek  smijem  jer  dobro  je poznato   da ja nikad ali  nikad  nisam  poslao   saveznu  vojsku  ja sam  oprao  ruke od dvorca  kad je prvi  vojnik  tamo  poslan,  jel  o  dvorcima nemam  pojma  a nitko  baš  nije imao  u pistosima ,a kad smo  zabijanja to  je bio   darthmarius koji  sad igra za blodere on je  poslao  prvi  napad  i  nakon kaj  su  nas lexi  potopili   nicim izazvan   je poslao  još  2 napada   da bi   nakon tog otišao  u  blodere  i  tamo  javno  na tribunu  reko  da nemamo  pojma   a nije reko  da nam  je spalio   tisuce i  tisuce vojske igram  jedan  profil  za tvoju  informaciju    i  uvijek  sam  igrao  samo  jedan   samo  sam  se prebacio  jednom s jednog na drugi  profil  jer  se sahara raspala i   zvonimir me masakrirao   svakodnevno  zbog  prije objavljenog rata,  lexi  su   nam  odma rekli  da ce uzet taj  dvorac tako  da njih nisam  imao  kaj  molit a i  bio  bi  sretan  da su  ga odma uzeli  bar nebi  morao  tamo  vojsku  slat niti   bi  porez bio  tolki ,husarima ocu  rec freemindvil  sam  poslao  poruku  jednom    da ne napadaju  naše kolonije i  stvarno  me   šposlušala istu  vecer je palo    20  kolonija naših  ja to  mogu  dkazat  a i  molio  bi  spanu  i  ostale pistolerose da potvrde ovo!!! nebi  ti  odgovarao   jer  ti  si  za  mene nula  ali  ne želim  da drugi  igraci   misle da sam  tolki   retard da sam  se zabio  3 puta sa saveznom vojskom!! ;D ;D ;D ;D
pa ti možeš odgovoriti iz pistolerosa kada tamo igraš sa thedasa i tanini, a bog samo zna sa kojim još profilom....
severu, pa zakaj lažeš samog sebe? pa frende i sam znaš kaj je prava istina, nema potrebe da dribljaš tu ljude, a najviše samog sebe. problemi podvojenih osoba rješavaju se u vrapču. ima jedan koji je igrao sa tobom i radi tamo pa ti može srediti termin. javi mu se! kako si zaboravio sa kime si igrao tako si i zaboravio   situacije di si ti rukovodio, dabome rukovodio saveznom vojskom.
na početku ere si bio vođa pistolerosa, pa te ekipa maknula jer si se zabio ko zadnji panj. vele pistoči da ih je bilo više sram njih nego tebe! pa frende nije to pravi rat to je igrica, živčeke na hozentregere donsever, andygrcka, tanani, tripy, thedasa ili kako god ti želiš!
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #32 na: Prosinac 04, 2012, 07:24:09 »

pa ti možeš odgovoriti iz pistolerosa kada tamo igraš sa thedasa i tanini, a bog samo zna sa kojim još profilom....
severu, pa zakaj lažeš samog sebe? pa frende i sam znaš kaj je prava istina, nema potrebe da dribljaš tu ljude, a najviše samog sebe. problemi podvojenih osoba rješavaju se u vrapču. ima jedan koji je igrao sa tobom i radi tamo pa ti može srediti termin. javi mu se! kako si zaboravio sa kime si igrao tako si i zaboravio   situacije di si ti rukovodio, dabome rukovodio saveznom vojskom.
na početku ere si bio vođa pistolerosa, pa te ekipa maknula jer si se zabio ko zadnji panj. vele pistoči da ih je bilo više sram njih nego tebe! pa frende nije to pravi rat to je igrica, živčeke na hozentregere donsever, andygrcka, tanani, tripy, thedasa ili kako god ti želiš!

na forumu je zabranjeno optuživanje za duple profile,to riješavate preko privatnih poruka i prijava
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #33 na: Prosinac 04, 2012, 08:28:08 »

pa ti  nisi  normalan  u  glavu  ja bio  vođa pistolerosa hahahahahahahahahahhahaahahah  ja sam  bio  voda predatora ,hahahahahaahah  pa ti  si  fakat umobolan  tanini  ti  je žensko  i  igra cura aktivno  , pa kak  ti  ne kužiš  da  ja nikad nisam   pipnuo  saveznu  vojsku    ma koga je  bilo  sram   pa lexi  su  bili  jaci  i  to  je 1/1  jedini  je problem  bio  kaj  niko  u  savezu  nije znao  o  dvorcima apsolutno  ništa!!!a i  daleko  smo  došli  s obzirom  da je 90%pistosa  prva era bila
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #34 na: Prosinac 04, 2012, 08:44:06 »

ajme severu pa pola acc-ova ere cro2 si ti igrao  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin....jesi ti igrao i acc OljaR Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #35 na: Prosinac 04, 2012, 09:06:19 »

neznam olja al  ja mislim  da sam  ja bio  voda 300  sg-a i   husara samo  psssst    drugo  ime  mi  je warlock  a nekad znam  koristit   i   patackoz  labud  spana 77 regimenta  mrki 88   goronja  a najviše volim  kad sam  tiger  to  mi  je najdraža podvojena licnost  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #36 na: Prosinac 05, 2012, 03:03:13 »

pa ti  nisi  normalan  u  glavu  ja bio  vođa pistolerosa hahahahahahahahahahhahaahahah  ja sam  bio  voda predatora ,hahahahahaahah  pa ti  si  fakat umobolan  tanini  ti  je žensko  i  igra cura aktivno  , pa kak  ti  ne kužiš  da  ja nikad nisam   pipnuo  saveznu  vojsku    ma koga je  bilo  sram   pa lexi  su  bili  jaci  i  to  je 1/1  jedini  je problem  bio  kaj  niko  u  savezu  nije znao  o  dvorcima apsolutno  ništa!!!a i  daleko  smo  došli  s obzirom  da je 90%pistosa  prva era bila

don_sever, pripazi na riječnik,ovo se nemože tolerirati
Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #37 na: Prosinac 05, 2012, 06:54:30 »

a sory kaj da mu velim  kad je ...   ............................... .......................... ...................ostajem  suzdržan 
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #38 na: Prosinac 06, 2012, 09:41:51 »

a sory kaj da mu velim  kad je ...   ............................... .......................... ...................ostajem  suzdržan 
severu ti očigledno imaš nekih problema. ja bih ti volio pomoči no imam dosta posla sa sinom tvojih godina, non stop me žica da ide na tekme dinama, a ja nikako da ga urazumim da to nema smisla! eto isti problem se događa sa tobom, nikako da te urazumim da nema smisla i da je van svake pameti da igraš sa 10-tak profila! isto tako nema smisla da bilo tko od nas lječi frustracije na igri, ako nije zabava nebi trebala biti opterečenje.
nema potrebe da se grčiš, na kraju krajeva tko sam ja da mi se opravdavaš!?
sama tvoja potreba da se opravdavaš meni jest rezultat određene degeneracije osobnosti(ličnosti), pa bi bilo dobro da popijemo čaj(osobe ispod 18g ne smiju alkohol) pa da ti pokušam pomoći. vjeruj mi imam iskustva sa adolescentima, pa ću iz tog razloga u vrlo kratkom vremenu detektirati tvoj problem i naći rješenje kako da taj problem svedemo u razumne okvire!
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #39 na: Prosinac 06, 2012, 01:13:28 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
KOJI  SI  TI  KRALJ


ALI  JA SAM  JOŠ  UVIJEK  BOG TVOJ  I  NEMA DRUGIH BOGOVA UZ  MENE

 dam  ti  adresu   pa dodi  na caj !!!!volim  cajanke  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #40 na: Prosinac 06, 2012, 01:21:37 »

ovak  ti  je  kod mene na cajanki ali  samo  petkom
http://www.youtube.com/watch?v=6TPuU1ZNJDg

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

za tebe ulaz  besplatan
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2012, 01:23:47 od don_sever » Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #41 na: Prosinac 06, 2012, 11:43:09 »

ovak  ti  je  kod mene na cajanki ali  samo  petkom
http://www.youtube.com/watch?v=6TPuU1ZNJDg

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

za tebe ulaz  besplatan

 pa kaj ti smiješ izlaziti poslije 23h ili je to nekakva matineja!?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahah

pa tebi bi se od vručeg čaja u glavi zavrtilo, bolje pi ledeni!
sorry nemam namjeru te osporavati kao igrača ili čovjeka jer te ne poznam, no ti uistinu ovdje nastupaš kao nekakav autoritet igre, a zapravo nikad niš nisi napravio, niti imaš znanja sa kojim bi trebao ovdje lekcije držati! da nije bilo oljara, tj. spane nebi ni prošlu eru medaljicom se nakitio! tak da me to smeta, no fakat tko sam ja da ti brišem nos, to nek ti tata radi(vjerovatno je mlađi od mene)! ali sad bar znaš na čemu si jer niko ne želi djetetu nekaj loše reči da se ne rasplače.
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #42 na: Prosinac 07, 2012, 11:57:25 »

jesili ovo napiso dobro ili je greska citav cro2 protiv jednog igraca hm  cudno da je neko toliko jak da ga svi moraju zajedno napasti
Sad sam se sjetio.Posto je ocito da nije tako jak,zar nije pravilo u savezu Aucajderi da svima vojska u ratu putuje,a kome se vojska uhvati kuci(a uhvacena je zato sto ju je igrac ostavio) leti van iz saveza....Ili to pravila nisu za sve ista.....
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #43 na: Prosinac 07, 2012, 09:18:43 »

 *heart* http://www.youtube.com/watch?v=QKUd7SqBGNo&feature=related  *heart*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #44 na: Prosinac 07, 2012, 09:51:51 »

jel dosadan taj CRO 2 više
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!